Zodia SCORPION

si eu sunt scorpion si ma simt flatata si mindra cA NU ORICINE SE NASTE SUB ACEASTA MINUNATA ZODIE.CHIAR DACA ALTII NU O SPUN DAR TOTUSI NE INVIDIAZA SCUMPELE MELE SCORPIOANCE NUI ASA??????????
nelly_nelly887
Postat pe 24 Decembrie 2008 04:55
Tuturor scorpiilor si scorpionilor de pe garbo (asta daca ultimii au supravietuit primelor-dar nu acelea care se acorda la salariu,)sarbatori fericite si un calduros "La multi ani".Este singura urare care este fierbinte, si vine fara factura.Iar daca veti avea puterea sa fiti mai buni, o sa fie chiar minunat.
Ioana007
Postat pe 24 Decembrie 2008 15:10
doamne ce mult s-au inmultit scorpiile
suntem mancati

Postat pe 24 Decembrie 2008 21:13
Pana la urma, si pe Scorpii trebuie sa le iubeasca cineva.
Ioana007
Postat pe 25 Decembrie 2008 09:40
o super caracterizare..........ma regasesc
toamna_tarzie
Postat pe 25 Decembrie 2008 16:31
sunt o scorpioanca si sunt mandra de asta, nici o zodie nu poate sa se masoare cu noi.sunt mandra de asta
c_anca2006
Postat pe 26 Decembrie 2008 15:22
,,,Scorpioana poate fi pstrtoarea multor secrete ntunecate, cci i place s aud confesiuni, dar nu va spune nimic despre ea i nici nu va dezvlui aceste secrete, nici mcar ie. Nu ncerca s-i smulgi tainele legate de viaa ei personal, cci aceast femeie are o parte numai a ei, intim, pe care nu o vei atinge niciodat, o parte a minii i sufletului ei, care i aparine n exclusivitate. Nu e mincinoas, ba chiar de cele mai multe ori e brutal de sincer, dar vor exista ntotdeauna gnduri i sentimente pe care nu le va mrturisi nimnui.,,,

ADICA SUNT PREDISPUSE LA A MINTII SI SA-SI APERE MINCIUNILE CU ORICE PRET ASTA AR FI MAI EXACT DESCRIEREA DE MAI SUS
DAR A FOST IMBRACATA INTR-O FORMA MAI CONVENABILA
:))

Postat pe 26 Decembrie 2008 21:19
Daca aprinde lumina, nu s-ar putea ca secretele sa devina fluorescente?Eu cunosc o vecina, care putea sa citeasca un roman de dragoste la lumina secretelor ei, fara sa aprinda veioza.
Ioana007
Postat pe 27 Decembrie 2008 08:18
scorpioanca si eu. bine v-am gasit, fetelor, scorpii sau nu
catwalk
Postat pe 27 Decembrie 2008 10:27
eu iubesc un scorpion....stiam deja cum e dar aici e chiar detaliat...toata lumea ne-a zis ca nu va tine,eu fiind o varsatoare....si uite-ma cum ma gasesc azi alaturi de el la 5000 de km departare de casa...:P
verona
Postat pe 27 Decembrie 2008 13:15
Si eu iubesc un scorpion insa prefer sa nu citesc nimic despre el. Oricum e tare incitant sa iubesti un personaj in zodia asta.
Marisa
Postat pe 29 Decembrie 2008 16:48
sunt scorpioana si sunt mindra de asta ,nici eu nu as schimba cu alta zodie.....suntem cele mai tari!!!!
RODI2006
Postat pe 9 Ianuarie 2009 21:23
dragi scorpioni si scorpioance,
eu sunt geamana si am intalnit pana acum 3 scorpioni si de fiecare data am iesit "sifonata" din relatie...intens sexuala - de partea asta nu ma plang - dar adeseori ilogica....iar de data aceasta sunt pur si simplu dezarmata si nu prea stiu ce sa cred. Puteti sa ma ajutati?
Lucrurile stau cam asa - prietenul meu este scorpion, locuieste in alt oras si vine in Bucuresti cu treburi. Ne-am vazut, ne-am placut si am convenit de comun acord sa petrecem ceva timp impreuna...a fost super din prima clipa, ne-am inteles perfect in pat de ziceai ca ne cunoastem de o viata...la inceput ne vedeam aproape in fiecare saptamana, la el..eu ocupata pana peste cap, el la fel si adeseori doar cate 1 zi pe saptamana prin Bucuresti....apoi am mai rarit-o ...eu m-am trezit indragostita lulea de el...desi mare lucru nu prea stiam despre el...adica nu de la el, caci altfel aflu diverse din...presa - ei bine da, este persoana publica, deci ziarele scriu frecvent de el..
Nu sunt genul de femeie liana - am incercat sa vorbesc cu el, sa-i zic ca daca relatia nu merge, asta e...ne vedem fiecare de viata lui, pana la urma in relatii la distanta eu nu cred, ca nu cred ca sunt constructive si mai ales cele in care, in afara de pat, nu ai nimic de impartit....nici n-a vrut sa auda sa ne despartim..si uite asa ...facem in curand 2 ani...cateodata am senzatia de drog- nu pot trai cu el, nu pot trai fara el...de cate ori zic ca gata, am terminat - vine si pur si simplu ma pierd....nu inteleg nimic din comportamentul lui, ce vrea de la mine, de ce nu ma lasa sa-mi vad de viata mea!?!?
Voi ce ziceti?
Multumesc pentru orice sfat....
Seara buna,
smarald


smarald08
Postat pe 11 Ianuarie 2009 20:56
fiind in zodia despre care vorbesti,sper sa te pot lamuri putin!la un scorpion nu vei cunoaste sentimentele aproape niciodata pentru ca ii place sa se joace enorm,doar daca nu te lasa el sa stii ce gandeste si ce are in suflet!cat despre "ce vrea de la mine?",probail totul si in acelasi timp nimic!suntem niste persoane foarte complexe care azi iti spunem ca e alba si maine ca e neagra!suntem foarte imprevizibili si niciodata nu stii ce reactie sa ai la ce spunem sau la felul cum ne comportam!probabil de aia si cand tu esti hotarata sa termini el te intoarce pentru ca avem darul sa facem totul in asa fel incat cei care cad mereu in picioare sa fim noi indiferent ce trebuie sa facem pentru acest lucru!sa fii sigura ca cel care va spune "gata"va fii el,asta in cazul in care nu esti o persoana foarte puternica si o vei termina tu!sau cine stie...........poate chiar te iubeste si vrea sa fie cu tine!
pitik_84
Postat pe 17 Ianuarie 2009 20:19
...intotdeauna am fost"mandra " ca sunt nascuta in zodia scorpionului-8 nov-ora. 00.00. articolul ...ce articol...e un adevarat studiu despre aceasta zodie...deci tot ceea ce e scris este in totalitate adevarat.pot interveni modificari in functie de ziua si ora nasterii(dar astea sunt esentiale cand vb de ...destin)
...modificari mai sunt si atunci cand o persoana are parte de o familie,de o viata care sa-i asigure ...ascensiunea.de multe ori un scorpion se autoeduca.
ce e important de retinut..e ca scorpionul nu e atat de "feroce" dupa cum se spune...il poti face sa planga si daca ii daruiesti o floare...dar sa gasesti momentul potrivit...nu de alta dar s-ar putea sa ti le arunce peste fatza...sau mai rau
...va pup pe toate...scorpioancelor si va doresc un an plin de succese si impliniri!!!!
kadija
Postat pe 18 Ianuarie 2009 20:41
woooow deci si la mn in familie au fost mai multe cazuri de deces inainte si dupa ce m'am nascut...in octombrie,inainte cu o luna ca eu sa ma nasc, a murit strabunicul meu iar cand eu aveam 11 luni a murit bunicul meu...deci am ramas total socata cand am citit chestia asta despre scorpioni ma regasesc foarte mult in articolul asta si sunt foarte foarte mandra de zodia mea si n'as schimba'o nici sa ma bati poopici la toate scorpioancele

Postat pe 9 Februarie 2009 16:58
si eu sunt scorpion,si ma simt bine .tot ce s-a spus despre aceasta zodie mi se potriveste,...
mofleni
Postat pe 18 Martie 2009 08:55
Foarte tare...m-ati nimerit bine ca si pe altii... chiar si in familia mea a murit strabunicul cu un an inaintea nasterii mele

heartbraker_angel
Postat pe 24 Martie 2009 19:02
super tare descrierea!!

Postat pe 9 Aprilie 2009 12:18
strabunica a murit cu cateva luni inainte sa ma nasc...
gabitzza
Postat pe 29 Mai 2009 01:16
Si zii Gabitzzo, esti scorpioanca, nu? Iti place avatarul meu? E special pentru femei in zodia scorpion.
Asteptam ceva replici de cind mi-am schimbat look-ul dar nu m-am ales decit cu mustrari pe privat.Hmmmmm...lume rea dom'le.
Pot sa aflu cind anume esti nascuta?
Aemulus
Postat pe 29 Mai 2009 02:24
Mica, 17 noiembrie..ultimul decan si cel mai bun..
gabitzza
Postat pe 29 Mai 2009 18:01
Ale naibii scorpioance, nu pot sa le sufar.
Au asa, un magnet in ele de atrag atentia asupra lor nu conteaza unde sunt.

Aemulus
Postat pe 30 Mai 2009 18:46
Bati seaua, da?
Ioana007
Postat pe 31 Mai 2009 09:04
mare atentieee, sau multa! totusi, scorpionii au ceva malefic in ei. daca stiu sa controleze.. e perfect. dar cei mai multi... nu o fac. io am testat veninul lor cu varf si indesat. e real. o patesc si cei apropiati mie. este ceva, este...
gianiblue
Postat pe 31 Mai 2009 09:26
Au multa forta Gee . Daca o folosesc bine , daca nu
blanca
Postat pe 31 Mai 2009 09:30
Eu sunt scorpion si trebuie sa recunosc ca am intilnit scorpioni oribili ca si caracter.Cei fara educatie sunt tare josnici
Aemulus
Postat pe 31 Mai 2009 09:31
mica, valabil pentru toate zodiile. numai ca, la scorpion se ajunge in extreme. fie foarte sus, fie in Groapa Marianelor.
gianiblue
Postat pe 31 Mai 2009 09:33
asa e. am cunoscut niste scorpioance. fete bune. prietene. le cocoloseam . ca de! erau necajite si chinuite. pe una parca o infiasem. domnisoara batrana.

mama, ce o mai protejam. lumea era rea, ea buna. ma gasisem eu aparatorul acestei fiinte pure. asta, pana cand am vazut ca o mai proteja cineva. si chiar in casa la mine. probabil ca nu faceam tratament psiho-afectiv complet. ca orice om, am si eu defectele mele.
si_totusi
Postat pe 31 Mai 2009 10:44
totushoaico...

pai unde-i spiritu' tau de sacrificiu, mami?... cand faci un bine, il faci pan' la capat, c-asa-i frumos... chiar daca in loc de campioana a binelui risti sa ramai cu porecla de violatoare de mama... he,he,he...
zambil
Postat pe 31 Mai 2009 10:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relaie ntre Brbatul Berbec i Femeia Taur! ( chiar i alte zodii ) 24 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 09:50
Ajutati-ma, eu taur 27 aprilie( 23), el capricorn 29 decembrie (24 ani) 18 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 10:10
Totul despre zodia berbec cu ascendent in berbec :D 7 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 09:37
de comunicare 43 De la: Micass 13 Septembrie 2009 22:22
Femeia Varsator 493 De la: raul27 26 Februarie 2018 13:42
Setari Cookie-uri