pastile eficiente pentru slabit

am luat eu SLIMBALL si am slabit cam 2 kg in 2 luni, deci zerrrooooooooooooooooooooooooooo
florinamuresan
Postat pe 27 Aprilie 2009 11:16
Sincera sa fiu mie imi este frica de efectele secundare ale pastilelor pt slabit. Si am avut o prietena in facultate care a luat asa ceva si a facut complicatii la ficat de la ele. Mai bine sport, dieta si o viata echilibrata. Eu am fost f multumita de o cura cu sucuri pe care am tinut o. Am slabit 2 kg pe saptamana, si in plus e si sanatos (iti cureti intestinele) si nu te simti slabita.
http://www.biotta.ro/produse/gama-de-produse/pachete/saptamana-wellness-biotta/
Mai bine frumoase si sanatoase,nu?
Kaprice
Postat pe 27 Aprilie 2009 11:28
NU LUATI REDUCTIL!!!!..DACA TINETI UN PIC LA VOI...O SA AVETI NISTE PROBLEME URATE..SCADE IMUNITATEA IN PRIMUL RAND ,DURERI DE CAP,CONSTIPATIE ,STARI DE NERVI ,INSOMNIE,AMETELI..SI MULTE ALTELE..AM LUAT 1 LUNA SI JUMATATE..AM SLABIT MULT ..DAR SINCER..NU STIU DACA MERITA...DUPA UN AN ERAM LA ACEIASI GREUTATE DE UNDE PLECASEM..NU MAI FACETI PROSTII DE GENUL ASTA..
relu_eu2001
Postat pe 27 Aprilie 2009 11:53
UITATI DE ORICE FEL DE PASTILA !!! TOATE SUNT EXTREM DE DAUNATOARE !
carmenisofache
Postat pe 27 Aprilie 2009 14:26
Buna.Sunt LAURA. Incercati minunatele "Pastile naturiste de slabit Lida DaiDaiHua".Se pare ca sunt incercate si la multe persoane au dat roade ....In cazul unora rezultatele sunt uimitoare, credeti-ma pe cuvant...Am prietene care au luat si arata "beton"....o sa iau si eu:)
belecuta09
Postat pe 27 Aprilie 2009 14:37
buna fetelor,
ca orice fata care vrea sa arate bine m-am gandit sa iau si eu miraculoasele pastile de slabit super slim fara sa ma gandesc la consecinte.Am 1.68 57 kg,vroiam sa dau jos doar vreo 5 kg.Zis si facut,mi-am luat pastilele de la plafar tare incantata,mai ales ca o prietena de a mea le foloseste si a slabit.In prima zi de administrare m-am simtit super,chef de viata,energie multa,in a 2 zi,am simtit cum ritmul cardiac imi creste,putina neliniste dar am trecut cu vederea,a treia zi ma simteam tot mai rau,am inceput sa tremur,pulsul imi era crescut la fel si ritmul cardiac.Mentionez ca nu am probleme de sanatate, mancam 2 mese pe zi,multe fructe si cam 2 l de apa.A 4 zi,adica ieri,ma simteam tot mai rau.Dupa ce am mancat de amiaza,am iesit la cumparaturi.In drum spre hipermarcket,am simtit cum imi amortesc mainile,inima imi batea de numa,am incercat sa ma linistesc cateva minute apoi am intrat in magazin fara sa stiu ce pericol ma asteapta.Acolo mi s-a facut rau,mi-au amortit mianile,mi s-au inclestat degetele,inima batea f tare,ma simteam slabita.Mi_am sunat matusa care este medic iar ea mi-a zis ca dupa simptome ar fi o lipsa de calciu.Am trimis pe cineva la farmacie sa-mi ia gluconat de ca fiola si l-am baut,crezand ca ma voi simti mai bine,dar dupa 5 min au inceput sa-mi amorteasca picioarele,mainile si degetele mi s-au inclestat si ma dureau enorm,capul mi-a amortit,simteam ca-mi explodeaza venele,capul si inima,iar ochii parca imi ieseau din orbite.Buzele mi s-au umflat iar limba mi s-a inclestat,nu mai puteam vb.Normal ca au chemat ambulanta.Lumea s-a adunat.Dupa cateva min au venit,incepeam sa-mi pierd cunostinta,nu m-ai rezistam,credeam sa exlodez.M-au monitorizat,tensiunea era de 85 cu4,iar ritmul cardiac de 147 de batai pe min.A fost oribil,credeam ca asta imi e sfarsitul.M-au dus la smurd,mi-au facut 2 injectii,mi-au luat sange,mi-au facut 2 Ekg,apoi mi-au pus 2 perfuzii.Incepeam sa-mi revin.Unul dintre medici m-a intrebat dc tin cumva cura de slabire si daca cumva am luat pastile super slim(fara sa le zic eu nimic inainte,defapt nimenia nu stia,nici familia,nici macar prietenele mele).Le-am zis ca am luat 3 pastile,dar nu am mai continuat pt k imi era rau de la ele.Mi s-a zis ca de la ele m-am simtit asa iar dc ajungem mai tarziu probabil acum nu va mai scriam azi.Dupa 7 ore de monitorizare,abia mi-au dat drumul sa plec,pt ca inima tot imi batea mai repede decat trebuia chiar dc mi-au dat un medicament sa imi stabilizeze ritmul cardiac.Asa ca va rog fetelor,nu faceti prostia sa luati super slim,sunt droguri curate.VA ROG GANDITI_VA MAI INTAI LA VOI,viata e prea frumoasa si prea scurta ca sa o traim asa.Incercati sa va acceptati asa cum sunteti,cine va iubeste va place asa cum sunteti.Invata-ti din intamplarea mea,adoptati mai bine un stil de viata sanatos si spune-ti NU PASTILELOR DE SLABIT!
izabellailenei
Postat pe 27 Aprilie 2009 14:59
De la: izabellailenei, la data 2009-04-27 14:59:38buna fetelor,
ca orice fata care vrea sa arate bine m-am gandit sa iau si eu miraculoasele pastile de slabit super slim fara sa ma gandesc la consecinte.Am 1.68 57 kg,vroiam sa dau jos doar vreo 5 kg.Zis si facut,mi-am luat pastilele de la plafar tare incantata,mai ales ca o prietena de a mea le foloseste si a slabit.In prima zi de administrare m-am simtit super,chef de viata,energie multa,in a 2 zi,am simtit cum ritmul cardiac imi creste,putina neliniste dar am trecut cu vederea,a treia zi ma simteam tot mai rau,am inceput sa tremur,pulsul imi era crescut la fel si ritmul cardiac.Mentionez ca nu am probleme de sanatate, mancam 2 mese pe zi,multe fructe si cam 2 l de apa.A 4 zi,adica ieri,ma simteam tot mai rau.Dupa ce am mancat de amiaza,am iesit la cumparaturi.In drum spre hipermarcket,am simtit cum imi amortesc mainile,inima imi batea de numa,am incercat sa ma linistesc cateva minute apoi am intrat in magazin fara sa stiu ce pericol ma asteapta.Acolo mi s-a facut rau,mi-au amortit mianile,mi s-au inclestat degetele,inima batea f tare,ma simteam slabita.Mi_am sunat matusa care este medic iar ea mi-a zis ca dupa simptome ar fi o lipsa de calciu.Am trimis pe cineva la farmacie sa-mi ia gluconat de ca fiola si l-am baut,crezand ca ma voi simti mai bine,dar dupa 5 min au inceput sa-mi amorteasca picioarele,mainile si degetele mi s-au inclestat si ma dureau enorm,capul mi-a amortit,simteam ca-mi explodeaza venele,capul si inima,iar ochii parca imi ieseau din orbite.Buzele mi s-au umflat iar limba mi s-a inclestat,nu mai puteam vb.Normal ca au chemat ambulanta.Lumea s-a adunat.Dupa cateva min au venit,incepeam sa-mi pierd cunostinta,nu m-ai rezistam,credeam sa exlodez.M-au monitorizat,tensiunea era de 85 cu4,iar ritmul cardiac de 147 de batai pe min.A fost oribil,credeam ca asta imi e sfarsitul.M-au dus la smurd,mi-au facut 2 injectii,mi-au luat sange,mi-au facut 2 Ekg,apoi mi-au pus 2 perfuzii.Incepeam sa-mi revin.Unul dintre medici m-a intrebat dc tin cumva cura de slabire si daca cumva am luat pastile super slim(fara sa le zic eu nimic inainte,defapt nimenia nu stia,nici familia,nici macar prietenele mele).Le-am zis ca am luat 3 pastile,dar nu am mai continuat pt k imi era rau de la ele.Mi s-a zis ca de la ele m-am simtit asa iar dc ajungem mai tarziu probabil acum nu va mai scriam azi.Dupa 7 ore de monitorizare,abia mi-au dat drumul sa plec,pt ca inima tot imi batea mai repede decat trebuia chiar dc mi-au dat un medicament sa imi stabilizeze ritmul cardiac.Asa ca va rog fetelor,nu faceti prostia sa luati super slim,sunt droguri curate.VA ROG GANDITI_VA MAI INTAI LA VOI,viata e prea frumoasa si prea scurta ca sa o traim asa.Incercati sa va acceptati asa cum sunteti,cine va iubeste va place asa cum sunteti.Invata-ti din intamplarea mea,adoptati mai bine un stil de viata sanatos si spune-ti NU PASTILELOR DE SLABIT!




te cred ca ti-a fost rau, pentru ca am cunoscut destule cazuri in viata mea, dar totusi nu exagera cu tensiune 85 cu 4...asa ceva nici nu exista...nu se prea ajunge la 30 ..daramite la 85...poate ai inteles tu gresit...poate 25 cu 4...dar 85 sub nicio forma.
cat despre pastilele de slabit, mare atentie fetelor, sunt foarte periculoase si nu sunt indicate tinerelor care n-au dat inca nastere la niciun prunc.pot provoca anemii seriose. ganditi-va de "n" ori inainte de-a lua o decizie.
ChiqaDivina
Postat pe 27 Aprilie 2009 15:26
Imi pare foarte rau sa aud ca exista astfel de cazuri,dar vinovati sunt pacientii care iau aceste pastile din "auzite" si nu dupa ce au facut un control amanuntit si tratamentul sa fie recomandat.Eu am luat REDUCTIL dupa ce am vizitat un endocrinolog si un nutritionist.Ele mi-au fost recomandate si de medicul de familie.La mine nu au avut reactii adverse si am slabit 10 kg in 3 luni si ma simt excelent psihic.Multa bafta!
oana_alina1
Postat pe 27 Aprilie 2009 17:13
Eu nu integ un lucru: daca te ingrasi pentru ca esti sedentar si bagi in gura cu doua miini procesul de slabire nu ar trebui sa fie invers? Adica miscare multa si bagat in gura rar si cu bun simt?
Adica cheltui o avere pe crapat pina iti crapa matzul si pe urma mai cheltui o avere pe pastile care te ajuta sa-ti crape ce? Bunul simt si realizazi ca ar trebui sa maninci civilizat, nu?
Aemulus
Postat pe 27 Aprilie 2009 19:24
SUPERSLIM sunt niste pastile chinezesti;de fapt capsula de slabit este varianta in lb.romana decat ca este mai scumpa.Este normal sa ai gura uscata ,tokmai de aceea trebuie sa bei ft multa apa.Poti practic manca orice insa trebuie sa mananci si fructe pe langa alte alimente......
surgun_monika
Postat pe 27 Aprilie 2009 22:46
De la: micabis, la data 2009-04-27 19:24:51Eu nu integ un lucru: daca te ingrasi pentru ca esti sedentar si bagi in gura cu doua miini procesul de slabire nu ar trebui sa fie invers? Adica miscare multa si bagat in gura rar si cu bun simt?
Adica cheltui o avere pe crapat pina iti crapa matzul si pe urma mai cheltui o avere pe pastile care te ajuta sa-ti crape ce? Bunul simt si realizazi ca ar trebui sa maninci civilizat, nu?


Draga mea,te poti ingrasa si din cauza altor probleme.Nu toata lumea crapa si este nesimtita,eu sufar de glanda de exemplu,nu am mancat paine de 2 ani si merg la sala regulat,cu toate astea medicul endocrinolog mi-a spus ca nu este de ajuns ca sa slabesc si asa am ajuns sa iau reductil.Te rog frumos sa nu jignesti pe toata lumea,e posibil ca altii sa aiba probleme de sanatate mai serioasa sau un metabolism mai lenes.Multa bafta la slabit!
oana_alina1
Postat pe 28 Aprilie 2009 15:01
De la: izabellailenei, la data 2009-04-27 14:59:38buna fetelor,
ca orice fata care vrea sa arate bine m-am gandit sa iau si eu miraculoasele pastile de slabit super slim fara sa ma gandesc la consecinte.Am 1.68 57 kg,vroiam sa dau jos doar vreo 5 kg.Zis si facut,mi-am luat pastilele de la plafar tare incantata,mai ales ca o prietena de a mea le foloseste si a slabit.In prima zi de administrare m-am simtit super,chef de viata,energie multa,in a 2 zi,am simtit cum ritmul cardiac imi creste,putina neliniste dar am trecut cu vederea,a treia zi ma simteam tot mai rau,am inceput sa tremur,pulsul imi era crescut la fel si ritmul cardiac.Mentionez ca nu am probleme de sanatate, mancam 2 mese pe zi,multe fructe si cam 2 l de apa.A 4 zi,adica ieri,ma simteam tot mai rau.Dupa ce am mancat de amiaza,am iesit la cumparaturi.In drum spre hipermarcket,am simtit cum imi amortesc mainile,inima imi batea de numa,am incercat sa ma linistesc cateva minute apoi am intrat in magazin fara sa stiu ce pericol ma asteapta.Acolo mi s-a facut rau,mi-au amortit mianile,mi s-au inclestat degetele,inima batea f tare,ma simteam slabita.Mi_am sunat matusa care este medic iar ea mi-a zis ca dupa simptome ar fi o lipsa de calciu.Am trimis pe cineva la farmacie sa-mi ia gluconat de ca fiola si l-am baut,crezand ca ma voi simti mai bine,dar dupa 5 min au inceput sa-mi amorteasca picioarele,mainile si degetele mi s-au inclestat si ma dureau enorm,capul mi-a amortit,simteam ca-mi explodeaza venele,capul si inima,iar ochii parca imi ieseau din orbite.Buzele mi s-au umflat iar limba mi s-a inclestat,nu mai puteam vb.Normal ca au chemat ambulanta.Lumea s-a adunat.Dupa cateva min au venit,incepeam sa-mi pierd cunostinta,nu m-ai rezistam,credeam sa exlodez.M-au monitorizat,tensiunea era de 85 cu4,iar ritmul cardiac de 147 de batai pe min.A fost oribil,credeam ca asta imi e sfarsitul.M-au dus la smurd,mi-au facut 2 injectii,mi-au luat sange,mi-au facut 2 Ekg,apoi mi-au pus 2 perfuzii.Incepeam sa-mi revin.Unul dintre medici m-a intrebat dc tin cumva cura de slabire si daca cumva am luat pastile super slim(fara sa le zic eu nimic inainte,defapt nimenia nu stia,nici familia,nici macar prietenele mele).Le-am zis ca am luat 3 pastile,dar nu am mai continuat pt k imi era rau de la ele.Mi s-a zis ca de la ele m-am simtit asa iar dc ajungem mai tarziu probabil acum nu va mai scriam azi.Dupa 7 ore de monitorizare,abia mi-au dat drumul sa plec,pt ca inima tot imi batea mai repede decat trebuia chiar dc mi-au dat un medicament sa imi stabilizeze ritmul cardiac.Asa ca va rog fetelor,nu faceti prostia sa luati super slim,sunt droguri curate.VA ROG GANDITI_VA MAI INTAI LA VOI,viata e prea frumoasa si prea scurta ca sa o traim asa.Incercati sa va acceptati asa cum sunteti,cine va iubeste va place asa cum sunteti.Invata-ti din intamplarea mea,adoptati mai bine un stil de viata sanatos si spune-ti NU PASTILELOR DE SLABIT![/quote ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ai cazut dupa 3 capsule?inseamna ca ai mari probleme cu sanatatea.trebuie sa ai cel putin o nastere,sa fii sanatoasa,sa poti lua aceaspa capsula.eu am mai scris pe forum ca trebuie sa ai mare grija la sanatate,nu oricine poate lua si nu oricine slabeste.dar intre noi fie vorba eu chiar nu le inteleg pe fetele care sunt tinere si slabute,de ce ar mai lua asa ceva?eu am 40 de ani am 2 copii mari si am inceput acest tratament pentru a-mi controla greutatea.daca nu aveti nevoie ,nu luati s-au daca sunteti tinere,la fetele tinere arderile sunt mai bune,de ce sa v-a chinuiti inutil?multa sanatate v-a doresc la toate.
mialmi
Postat pe 28 Aprilie 2009 15:58
Cu atit mai mult Alina, TU si alte persoane cu dezechilibre hormonale nu ar trebui sa va bagiti nasul la pastile care stii macar ce contin?????
Daca esti ingrijorata de sanatatea ta tu ce faci? Mai bagi un pic de ortava in corpul si asa cu probleme?
Aemulus
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:44
De la: micabis, la data 2009-04-28 17:44:08Cu atit mai mult Alina, TU si alte persoane cu dezechilibre hormonale nu ar trebui sa va bagiti nasul la pastile care stii macar ce contin?????
Daca esti ingrijorata de sanatatea ta tu ce faci? Mai bagi un pic de ortava in corpul si asa cu probleme?


Daca te-ai fi uitat atenta pe mesajele mele ai fi vazut ca am specificat ca am consultat inainte un nutritionist si un endocrinolog care mi le-au recomandat.In plus mi-am facut si analizele complete.Ce vrei sa spui,ca toti medicii sunt prosti?
oana_alina1
Postat pe 29 Aprilie 2009 13:38
Buna!
Eu am slabit 7 kg in 3 sapt. cu SUPERSLIM..
cristea_gabriela2003
Postat pe 29 Aprilie 2009 13:53
Am citit majoritatea parerilor, adica ale acelor persoane care au intre 55 si 70 kg. Intr-adevar e foarte greu sa dai jos cateva kg, adica 5 ,7 , dar ce ziceti de persoanele care au peste 100 si nu reusesc sa scape de greutatea acumulata,si nu din nesimtire sau rea-vointa ci pur si simplu nu se poate ( ce cade se pune inapoi).As vrea sa vad acele pastile minune, suta la suta naturale care fac minuni, fara efect yo-yo.
monica_otel
Postat pe 29 Aprilie 2009 17:38
HERITAGE - A LUAT CINEVA? AM INTELES DE PE NET CA SUNT NATURALE..CA ACCELEREAZA ARDERILE SI METABOLISMUL..ASA O FI ?
relu_eu2001
Postat pe 30 Aprilie 2009 12:13
Capsula pt slabit da...e foarte buna si naturala....si e supliment alimentar...........reductil este medicament si nu este recomandat...cititi efectele adverse..sunt o gramada...
sam6q
Postat pe 1 Mai 2009 19:01
Nici asta nu e naturala cum va place voua sa credeti. Concentratia de plante pe care o contin e atat de mare incat iti pot da peste cap multe in organismul tau. Nu va mai mintiti ca da scrie ca e din plante inseamna ca e si buna. Ceaiul verde e foarte bun, detoxifica. Dar daca iti faci o cana de ceai cu jumate de kg de ceai verde cam cum crezi ca e?
Micass
Postat pe 1 Mai 2009 19:13
eu iau de 2 luni SUPER SLIM si am slabit 8 kg sunt eficiete si nu sunt nici asa de scumpe,si eu am am avut stari de ametiata de greata dureri de cap dar toate din cauza lipsei de mancare pt ca super slim iti taie pofta de mancare dar trebuie sa manci ceva,in special fructe si legume,eu inca le iau si tin si o dieta alimentara si ma simpt bine,mai am nevoie sa dau jos doar de vreo 3-4 kg si o sa fiu pe depin multumita.Eu va zik sa le incercati la mine si-au facut efectul...PUP si bafta la slabit fetele k si eu mai am nevoie
garbo001914
Postat pe 2 Iunie 2009 11:06
Tot ce inseamna pastile,prafuri, afecteaza stomacul,ficatul,colomul si nu in ultimul rand pielea care devine flasca,terna fara viata iar daca se crede ca exista mentinere dupa aceste tratamente greseala!.Pt. slabit eu recomand o minima de dieta adica necombinarea unor alimente, paine integrala, apa f. multa si mersul la un salon unde sa faceti numai impachetari dar nu cu orice si masaje de drenaj si modelare cu binestiutul starvac. O spun din experienta dupa ce greu m-am hotarat pt. varianta asta si m-am hotarat pt. un salon, iar acolo unde ma duc in continuare pt. intretinere, intr-adevar m-au scapat de kg.si multi cm. plus am revenit la modelul initial, ce e drept mi-a trebuit ceva timp si rabdare si de ce sa nu spun sunt si preturile permisive.Asa ca va sfatuiesc sa lasati tot ce este pe cale bucala si sa incercati varianta asta.Succes!
garbo008976
Postat pe 13 Iunie 2009 12:47
buna Daniela. ma numesc Cristina si sint din Iasi. eu am facut acupunctura si am luat si un ceai antiadipos de la TIANSHI cu care am slabit 5 kg intr-o luna. ceaiul este foarte bun la gust.efectul este de inhibare a poftei de mincare si de reglare a metabolismului lipidelor. daca vrei mai multe amanunte ma poti contacta la adresa de internet brsc_cristina@yahoo.com. Cristina
brsc_cristina
Postat pe 13 Iunie 2009 20:08
http://insanezone.ro/alexandra33-2016.html dati un click si o sa muriti de ras...merita vazut...(nu e reclama)...:D:D:D:D:D:D:D:d;
garbo026388
Postat pe 14 Iulie 2009 19:48
CAPSULA DE SLABIT ESTE FOARTE BUNA CU REZULTATE SIGURE
LENUS
Postat pe 15 August 2009 14:52
'pastile eficiente pentru slabit' SUPER SLIM il folosesc din 2007 nu mereu ci de cateva ori pe an pt mentinere, nu a avut efecte negative asupra mea, am slabit 10 kg in 2 luni si ma mentin nu m-am ingrasat la loc dimpotriva am slabit cu ele, am tinut si diete, sport dar din cauza stresului si a serviciului nu avem rezultate. deci mare grija cine nu le suporta sa nu le ia, plus nu mai trebuie sa bei cafea sau cola, ness, incepi sa ai palpitatii de la ele. plus k mi-am facut analizele si au iesit ok nu am nimik nu m0au afectata intr-un fel.
garbo037287
Postat pe 2 Septembrie 2009 10:05
apelati la profesionistii din salile de fitness- sunt unul dintre ei ...altfel: apucati-va de citit si faceti miscare pentru scopul propus- am adresa de messenger : andalexkor@yahoo.com
andalexkor
Postat pe 2 Septembrie 2009 20:54
buna fetelor,si eu tot cu capsula de slabit am reusit,reductilul este ff periculos,are si multe contraindicatii...este periculos.
garbo044626
Postat pe 2 Septembrie 2009 21:25
nu sti cat costa capsula de slabit?si cate trebuiesc luate|?te rog zimi si mie ..
pyssy_007
Postat pe 4 Septembrie 2009 21:03
the future is near:

http://libertatea.ro/stire/pastila-minune-iti-permite-sa-mananci-orice-fara-sa-te-ingrasi-254836.html

in curand va fi pe piata, asa ca adios sport si alte alea :-)
anticenzura
Postat pe 5 Septembrie 2009 03:13
ce nu sufar eu reclama ascunsa !!!
garbo044137
Postat pe 5 Septembrie 2009 12:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Gano Garcinia de stabilizat silueta 1 De la: alex91 5 Aprilie 2011 18:00
4 produse eficiente de slabit 1 De la: garbo_5287 4 Iulie 2012 17:10
Suplimente pentru detoxifiere 14 De la: garbo_13905 2 Mai 2019 09:04
buna 18 De la: anca_53 11 Aprilie 2010 10:54
Ce carte (roman) cititi? 33 De la: caleidoscop 31 Mai 2012 00:47
Setari Cookie-uri