BANCURI

Georgeasca vine intr-o zi la birou si spune:
- Fetelor, aseara ma bag in pat cu barbatul sa facem si noi ceva si-i pun mina pe testicule. Mai, si avea niste testicule reci ca gheata...
A doua zi Ioneasca zice si ea:
- Fetelor si eu m-am bagat cu barbatul in pat, i-am pus mina pe testicule si erau tot reci ca gheata...
- A treia zi apare si Popeasca batuta mar si cu ochii vineti.
- Ce-ai patit draga?
- Pai ma bag si eu in pat cu barbatul. Ii pun mina pe testicule si ce sa vezi?!? Fierbinti, fierbinti.
Atunci zic: "Draga ce fierbinti sint testiculele tale, ale lui Georgescu si Ionescu sint reci ca gheata...

Postat pe 5 August 2008 19:12
Sotia se pregateste sa prajeasca un ou , cind tocmai se intoarce sotul acasa si incepe sa tipe: -"ATENTIE!!! ATENTIE!!! MAI MULT ULEI !!! AVEM NEVOIE DE MAI MULT ULEI !!! O SA SE ARDA!!! ATENTIE!!! INTOARCE-L, INTOARCE-L, INTOARCE-L!!! HAI!!! ATENTIE!!! AI INNEBUNIT? ULEIUL O SA SE TERMINE!!! O, DOAMNE DUMNEZEULE, SAREA!!! NU UITA SAREA!!!" Sotia, deja enervata la culme de tipetele sotului, il intreaba: -"De ce tipi asa? Crezi ca nu sint in stare sa prajesc un ou???" Barbatul raspunde foarte calm: -"Asta ca sa-ti faci o idee de cum ma simt eu cind conduc masina si tu stai linga mine...."

Postat pe 5 August 2008 19:13
cuplu ia cina intr-un restaurant de lux. La un moment dat se apropie de masa lor o femeie foarte atragatoare si clar mai tanara decat sotia.
Necunoscuta se apleaca si-l saruta pe barbat cu un gest plin de familiaritate si tandrete. Sotia hiper-revoltata intreaba:
- Cine e fufa asta? - la care sotul raspunde calm:
- E amanta mea!
Sotia riposteaza pe un ton ucigas:
- Divortez! Ma mut inapoi la mama!
Sotul nu-si pierde calmul si-i raspunde:
- Bine, daca tu crezi ca iti va fi mai bine asa. Dar nu uita ca dupa divort se vor termina vacantele in strainatate, shopping-ul de Craciun la Paris, vacantele de schi in Alpi si asa mai departe. Eu nu tin neaparat sa divortez dar nu iti voi sta in cale.
Minute de tacere in clinchet de tacamuri. Deodata se deschide usa si intra cel mai bun amic al cuplului la brat cu o femeie tanara si atragatoare. Sotia intreaba consternata:
- Cine-i tipa care a intrat cu Mitica?
Sotul raspunde fara vreo modificare in tonul vocii:
- Este Fifi, amanta lui.
Dupa alte cateva secunde de tacere se aude vocea sotiei spunand:
- A noastra-i mai frumoasa!

Postat pe 5 August 2008 19:15
Un barbat se intoarce seara tarziu de la o bauta cu pretenii. Intra in casa nervos, bate cu pumnu' in masa si striga la nevasta-sa:
- Femeie, cine e sefu' in casa asta?
Femeia, scurt, ii scapa un dos de palma peste gura. Barbatul resemnat:
- Da' ce? Nici macar sa intreb n-am voie

Postat pe 5 August 2008 19:19
Doi tipi se ciocnesc din greseala intr-un supermarket. Primul tip catre celalalt:
- Imi cer mii de scuze, ma uitam dupa nevasta-mea!
- Sincer, si eu ma uit dupa a mea, Cred ca ne-am ratacit.
- Dar cum arata sotia dvs? Poate mergem sa le cautam impreuna!
- Inalta, picioare lungi, 90 - 60 - 90, dar a dvs?
- Nu mai conteaza, hai s-o cautam pe a ta!...

Postat pe 5 August 2008 19:35
Unu evadeaza de la inchisoare. Intra intr-o casa si da peste un cuplu in pat. Ii cere tipului sa se ridice si il leaga de un scaun, apoi, in timp ce o lega pe femeie de pat, se apropie de ea, si o saruta pe gat, apoi se ridica si merge la toaleta.
Barbatul ii spune femeii: "Uita-te la infractor! a stat multi ani la inchisoare si n-a mai vazut demult o femeie. Am vazut cum te-a sarutat pe gat. Dak vrea sex, sa nu te opui, sa nu tipi, da-i satisfactie, chiar daca iti este sila de el! e periculos, iar daca o sa se infurie, ne va ucide. Sa fii tare, iubita mea! Te iubesc!"
Femeia: "Nu ma saruta pe gat, ci imi soptea la ureche. Mi-a spus ca e homosexual si crede ca esti dragut, apoi m-a intrebat daca avem vaselina in casa. Eu i-am spus ca este in baie. Fii tare, iubitule! Si eu te iubesc !"

Postat pe 5 August 2008 19:37
Ion afla ca mai are de trait doar 24 ore. Ii spune sotiei si ii propune sa mai faca o data dragoste. Ea este de acord. Peste 6 ore, Ion ii spune din nou:
- Iubito, stii, mai am doar 18 ore de trait. Crezi ca am putea sa mai facem dragoste inca o data?
Sotia este din nou de acord. Cand se duce la culcare, se uita la ceas si vede ca acum au mai ramas doar 8 ore. Atunci ii spune sotiei:
- Iubito, te rog... inca o data inainte sa mor.
- Bineinteles, dragul meu... Apoi sotia se intoarce cu spatele si adoarme. Ion, agitat, nu poate adormi! Vede la un moment dat ca au mai ramas 4 ore. O trezeste pe sotie:
- Iubito, mai am doar 4 ore. Crezi ca am putea... Sotia se ridica si spune:
- Uite care e treaba Ioane, eu trebuie sa ma scol maine dimineata, tu nu!

Postat pe 5 August 2008 19:39
Un barbat merge la psihiatru:
- Doctore, sotia mea e infidela. In fiecare seara merge la barul pescarilor si agata barbati. Chiar mai rau, se culca cu oricine o intreaba! Inebunesc! Ce crezi ca ar trebui sa fac?
Doctorul raspunde:
- Relaxeaza-te, respira adanc si incearca sa te calmezi. Acum spune-mi, unde mai precis e barul acesta?

Postat pe 5 August 2008 19:47
ce faceti dragilor vad ca n-a mai postat nimeni nici un banc,nu-mi vine sa cred ca nu va plac bacurile

Postat pe 9 August 2008 20:08
Cocoul organizeaz o edin cu ginile. Despacheteaz o cutie i scoate din ea un ou de stru.
- Nu vreau s v critic, dar nu stric s fii la curent cu ce este n stare concurena!


Postat pe 9 August 2008 20:15
Femeia merge n piaa de animale. Vrea s fac o suprinz soului.
- Bun ziua, doamn!
- Bun ziua, a dori un papagal.
- Din pcate, doar un singur papagal avem. Adevrat c pn acum a trit la un bordel, dar este foarte drgu.
Femeia l cumpr. Acas l acoper i i ateapt soul iubit. Soul ajunge acas, intr n camer, soia ia bucata de crp de pe colivie. Papagalul se uit jur mprejur i spune:
- Hm... camer nou, hm... pat nou, hm... curv nou. Salut, Gheorghe!


Postat pe 9 August 2008 20:16
Merge acas motanul mpreun cu iubita, dup o noapte plin de evenimente. Motanul nu se poate stpni i miaun:
- Oh, iubiica mea, a muri pentru tine.
Pisicua i arunc o privire incitant i ntreab:
- Bine, dar de cte ori?


Postat pe 9 August 2008 20:17
n curtea rneasc, una dintre gini a ouat un ou de jumtate de kilogram.
- Ne spui i nou cum ai reuit? o ntreab celelalte gini.
- Secret de familie.
- Proiecte pe viitor?
- Voi oua un ou de un kilogram.
l ntreab i pe coco cum au reuit.
- Secret de familie.
- i care-i sunt proiectele pe viitor?
- S pocesc mutra struului.


Postat pe 9 August 2008 20:18
Un romn pleac n SUA pentru a se angaja. El gsete de lucru la
o grdin zoologic. Trebuia s poarte n fiecare zi un costum de maimu. ntr-o zi, cade din greeal n cuca unui leu. nspimntat, ncepe s ipe:
- Ajutooooooor!
La care leul i spune:
- Taci dracului c ne pierdem slujba.

Postat pe 9 August 2008 20:19
Scufia Roie mergea spre bunica ei. Este prins i violat de lupul cel ru. El o ntreab:
- Ce-ai s-i spui bunicii tale?
- C m-am ntlnit cu tine i m-ai violat de patru ori.
- De patru ori? se mir lupul.
- Da! Sau te grbeti?


Postat pe 9 August 2008 20:21
Unui oricel i plcea s ias din ascunztoare, dar se temea teribil de pisic. A ieit pn la urm. Ascult cu atenie i percepe un zgomot uor de labe pe parchetul din camer. Apoi aude ltrturi.
- Uf, e doar cinele. Drumul e liber...
Iese. Dar chiar n clipa aceea pisica l prinde ntre gheare i i spune:
- Vezi ce bine este s tii limbi strine?


Postat pe 9 August 2008 20:23
Ce are motanul tu, drag? Toat dup-masa a alergat de pe un acoperi pe altul. Doar n-a nnebunit?!
- Nu, draga mea, cum s fi nnebunit?! Azi diminea l-am castrat, iar acum umbl s-i contramandeze ntlnirile.


Postat pe 9 August 2008 20:25
Se ntlnesc dup prima lun de cursuri doi studeni: unul bine hrnit, iar cellalt uscat i nemncat de cteva zile.
- Cum reueti s te ii aa de bine? Eu nu-mi pot permite dect cornuri cu iaurt, ntreab cel uscat.
- Pi foarte simplu: mi-am fcut rost de o blan de goril, ma mbrac cu ea i m pun n fa la grdina zoologic. Ziua mi dau de mncare, iar seara m prefac mort, tia m arunc afar, iar eu m distrez, chefuri, etc., i de diminea m ntorc la grdina zoologic...
Impresionat de aceast strategie, cel subnutrit l convinge pe prietenul su s-i mprumute blana pantru cteva zile. Merge sistemul cteva zile, ziua mncare, seara se preface mort, chefuri, dimineaa se ntoarce la grdina zoologic. ntr-o sear, cei de la grdina zoologic vznd gorila din nou moart, se hotrsc s-o arunce leului de mncare - c oricum vine alta de diminea. Studentul n blan de goril, crispat de fric, ajunge n cuca leului... Leul i d trcoale, l miroase i deodat spune:
- Bi fraiere, n-ai o igar?


Postat pe 9 August 2008 20:27
O tip merge la un chirurg plastic:
- Doctore, mi-am pierdut urechile ntr-un accident, v rog ajutai-m!
- Nici o problem, v montez o pereche de urechi de la o blond... v deranjeaz?
- Nu, nu cred, snt tot urechi.
Trece o lun, dup care femeia se ntoarce la cabinet dezorientata. Doctorul o ntreab mirat:
- Ce s-a ntmplat, n-auzii bine?
- Ba da, aud perfect, dar... nu-neleg nimic!

Postat pe 9 August 2008 20:31
Dou babe discut despre soii lor:
- Mario, Gheorghe al meu e impotent 100%!
- Leano, Ion al meu e impotent 300%!
- Cum aa?
- A czut prostul pe scri i i-a rupt i degetul i limba!

Postat pe 9 August 2008 20:33
Dou femei stau de vorb:
- Drag, asear l-am prins pe soul meu sunnd la liniile erotice!
- i ce msuri ai luat?
- L-am sftuit s pun prezervativ pe receptor...


Postat pe 9 August 2008 20:34
ntr-un bar intr un tip foarte artos i bine mbrcat i se aeaz la bar, lng o tip foarte artoas. i arunc o privire scurt tipei, dup care se uit la ceas foarte atent i concentrat. Tipa a observat privirea care i-a aruncat-o tipul i l ntreab:
- i-a rmas ceasul n urm?
- Nu cred. Tocmai mi-am cumprat o capodoper de ceas, care m-a costat o groaz de bani i acum voiam s-l testez...
- i ce are att de special ceasul tu de te-a costat atia bani?
- Pi, de exemplu, el acum mi spune c tu nu pori chiloi n momentul sta.
Tipa ncepe s rd i spune:
- Ceasul tu minte, cci acum port chiloi!
- Mama m-sii de treab! Iar a naintat cu o or!

Postat pe 9 August 2008 20:36
ntr-un hotel nu prea populat intr doi tineri cstorii i nchiriaz o camer. Dup ce i iau bagajele, urc n camer i pun pe u semnul cu "Nu deranjai". Neavnd ce face, recepionierul se duce s trag cu urechea i... ce aude? O voce suav feminin:
- Acuma hai, acuma hai, acuma hai tu deasupra...
O voce groas, brbteasc:
- Acuma hai, acuma hai, acuma hai tu deasupra...
Mai st el ce mai st i aude:
- Acuma hai, acuma hai, acuma hai amndoi deasupra...
Ei drcie! Se uit pe gaura cheii i ce vede? Cei doi erau cocoai pe un geamantan mare i se chinuiau s-l deschid...


Postat pe 9 August 2008 20:39
ntr-o sear, aude unul nite zgomote suspecte afar i vede un obolan cum viola o pisic. l ademenete cu o bucat de brnz i l duce la un dog german, obolanul repet performana. sta, fericit de ce descoperise, l duce n dormitor s i-l arate nevasti-sii. Asta, cnd vede obolanul, ncepe s ipe i se bag sub plapum.
- Stai s vezi ce o s-i art...
- Nu vreau s vd nimic, iei afar i ia-l i pe maniacul la sexual cu tine...

Postat pe 9 August 2008 20:41
Un tip nu fusese niciodat cu o femeie, iar prietenii, ca s-i fac o glum, au pus o femeie gonflabil n pat i i-au zis c l ateapt femeia visurilor sale i este pregtit pentru orice. A doua zi, l ntreab cum a fost.
- M-am dezbrcat i m-am bgat n pat cu ea, am observat c era cam rece, aa c am ncercat s-o nclzesc. i apoi s-a ntmplat un lucru tare ciudat, am mucat-o de gt i ea s-a bit un pic, dup care a fugit pe fereastr.

Postat pe 9 August 2008 20:42
O band de hoi oprete un autocar. eful bandei d sarcini oamenilor si:
- Brbaii s fie jefuii, iar femeile s fie violate!
Un bandit mai milostiv spune:
- efule, mcar pe femei s le lsm n pace!
La care se aude o voce de femeie:
- De ce te amesteci n treburile efului tu?


Postat pe 9 August 2008 20:47
Soia intr n baie cu vibratorul n mn. Trece o or, trec dou, trec trei. Soul nu mai rezist i spune:
- Draga mea, ce faci acolo att de mult?
- Duracell! Duracell! ntr-adevr o via mai lung!

Postat pe 9 August 2008 20:50
O btrnic reclam la poliie un viol.
- i cum zici c-a fost, maic?
- Apoi, era noapte, ntuneric, oprete o main lng mine, coboar unul, m izbete pe capot i mi-a tras-o pe la spate.
- i, mtuic, nu i-ai vzut faa?
- D-api n-am apucat.
- Dar vreun semn particular, la vreo mn, ceva, un tatuaj?
- N-am vzut, maic, pe bezna aia.
- Maina ce culoare avea?
- Pi, ce s zic, era nchis, dar pe-ntuneric i fr ochelari...
- Dar numrul?
- Aaaa, numrul a fost bun, ce s zic!


Postat pe 9 August 2008 20:54
tip se uita la televizor i se trezete cu o tigaie n cap de la nevast-sa:
- Asta pentru ce este, drag?
- Ce e cu numele Laura Jonson?
- la este un nume de cal pe care am pariat la cursele de cai, deci e un cal.
Pleac tipa linitit. A doua zi, iari se trezete tipul cu o tigaie i mai zdravn n cap.
- Asta pentru ce mai e, drag?
- Te-a sunat calul!


Postat pe 9 August 2008 21:02
www.pizdaus.com

:)
umblataprinlume
Postat pe 10 August 2008 16:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
curs de machiaj semipermanent oradea arad timisoara cluj 1 De la: garbo_3782 26 Mai 2012 17:31
Destinul fiecaruia este prestabilit? 209 De la: fleurdelis 17 Martie 2010 02:19
stop omorarii animalelor! 9 De la: Ciresica 6 Martie 2010 02:31
castiga un dolar pe fiekre click ce primesti... 1 De la: Dydylina 20 August 2009 15:14
Urare. 29 De la: garbo_466560 24 Iulie 2020 13:55
Setari Cookie-uri