Virgina la 30 de ani

De la: Michael32, la data 2008-09-06 15:11:05Are si bubutza dreptate.


multumesc de apreciere

chiar daca initiatoarea a disparut de mult.....discutam pe o tema care este destul de importanta ( avand in vedere rata natalitatii, faptul ca sunt mai multi barbati decat femei....etc)...si-mi place ca se discuta in contradictoriu fara resentimente.....

cat despre scandura in pat....aici nu conteaza cati iubiti ai avut sau la ce varsta ti-ai pierdut virginitatea...
sunt si femei care au experienta sexuala vasta dar nu pot decat sa "stea cu ochii in tavan"......si mai sunt si cele care au avut un iubit sau doi dar sunt in stare sa scoata orice barbat din minti....
eu cred ca asta tine de personalitate si educatie....conteaza sa ai incredere in ine si sa comunici cu cel de langa tine

am intalnit femei de 35 - de ani care nu araau fabulos dar aveau acel aer de senzualitate si feminitate in jurul lor, aveau incredere in ele si de acolo izvora puterea de seductie.....
trebuie sa te iubesti mai intai tu insuti ca apoi sa te poate iubi ceilalti....

numai bine

Postat pe 8 Septembrie 2008 15:48
Barbatul meu mi-a pus o data o intrebare...o parabola daca vrei referitaore la virgine..
Daca ai vrea sa-ti angajezi un sofer personal- si sa-i dai viata si masina pe mina lui...ce ai prefera? unu incepator..sau pe care sa-l inveti tu soferie...sau unu cu 100.000 KM condusi??
Sapunul
Postat pe 9 Septembrie 2008 21:54
Mai bine ii schimb eu vitezele dacat sa aiba cutie hidramata

Postat pe 11 Septembrie 2008 00:26
Si de ce-as lua o masina care-a mai fost condusa de 30 soferi inaintea mea. Poate vreau s-o conduc eu primul.

Postat pe 11 Septembrie 2008 00:28
Comparatia cu soferia nu e relevanta.

Postat pe 11 Septembrie 2008 00:29
Da.Daca asteapta trenul, are dreptate, pentru ca acolo este gara.Daca asteapta avionul de Milano,inseamna ca a incurcat anotimpurile si peronul.

Postat pe 11 Septembrie 2008 12:28
Intrebarea mea este :noi femeile cand dorim sa ne pastram virginitatea pentru cine o facem ?De dragul primului partener pentru al surprinde sau pentru noi insine pentru a ne dovedi ceva ?
yavrum
Postat pe 11 Septembrie 2008 12:38
Daca tu nu stii sa raspunzi, cum am putea sa iti raspundem noi?

Postat pe 11 Septembrie 2008 16:10
- Scumpete, ce-ai zice daca ti-as rapi fecioria?
- As zice ca esti un mare vrajitor. Nu mai sunt virgina de la 12 ani.

Postat pe 11 Septembrie 2008 16:16
Frumos banc....Michael...:)):))
Multe o pastreaza pt a dovedi familiei, rudelor si mai stiu eu cui ca nu i-a facut de rusine in sat, comuna sau bloc.....nu poti stii care e conceptia lor in general sau ce anume le determina sa faca sau sa nu faca....dragoste, pt multe nu reprezinta decat o tortura acest....act. Asa au fost educate, asa au auzit de la mama...cei drept si eu la fel am facut....pt ca asa am auzit in familie, in neam si asa mai departe.....acum o vad ca pe o prostie....am evoluat o data cu schimbarea conceptiilor si diferentelor dintre generatii.

Postat pe 11 Septembrie 2008 17:23
Cryle, sa nu regreti niciodata o fapta buna.

Postat pe 11 Septembrie 2008 18:33
Eu nu regret nimic...am facut ceea ce am simtit si cand am simtit...nu dau socoteala nimanui si la fel...nu am pretentii de genul asta...

Postat pe 11 Septembrie 2008 21:07
Bv. Prea tare.
Hai sa-ti zic un banc:

In anul 1800 Dracula manca fete virgine. in anul 2006 dracula a murit de foame.

Postat pe 11 Septembrie 2008 22:21
N-am mai starnit discutia asta pe forum, dar si virginele au...micile lor secrete.

Postat pe 11 Septembrie 2008 22:22
Vanghelis ai 1-0. sec si la obiect, da'...unde-i Suzuki?

Postat pe 11 Septembrie 2008 22:23
Cu rusinea mori de foame in cazu de fata este posibil sa mori de placere
yavrum
Postat pe 12 Septembrie 2008 01:02
Unii mor de foame si cu tupeul, nu doar cu rusinea - pentru ca tin diete.

Postat pe 12 Septembrie 2008 01:26
scoate iepurele de acolo ca daca nu iti tai ghearele
yavrum
Postat pe 12 Septembrie 2008 01:44
Care iepure? Eu vad un caine gonflabil la tine la avatar. Umbli cu cioara vopsita.

Postat pe 12 Septembrie 2008 02:33
Parca ziceai ca e un caine gonflabil ?de unde a mai aparut si cioara ?sauuuuu?de undeva de pe la Geneva ?asa de intrebare
yavrum
Postat pe 12 Septembrie 2008 02:47
De la: Michael32, la data 2008-09-11 00:29:11Comparatia cu soferia nu e relevanta.


cred ca era vorba de sofer nu de masina

Postat pe 12 Septembrie 2008 09:51
Exista femei care sofeaza, femei care si-o feresc si femei care si-o ofera.

Postat pe 12 Septembrie 2008 10:35
Bune bancuri......

Postat pe 13 Septembrie 2008 06:41
Bubutza bravo ai punctat bine!!!Nici eu nu pricep treaba asta da in fine!!!!
mauinboots
Postat pe 14 Septembrie 2008 03:55
Foarte bine punctat, Bubutza.Pot sa te intreb totusi ceva?
De ce la Km.6 pe sosea(sau autostrada), cele care se strang acolo in asteptare sunt femei?Crezi ca stau la rand pentru un job in Spania?

Postat pe 14 Septembrie 2008 07:07
Cele care strang la acel km....poate nu stiu ce sa faca...poate inca mai sunt virgine la 30 de ani.....

Postat pe 14 Septembrie 2008 11:07
De la: CristinaX, la data 2008-07-02 11:39:47Am visat dintotdeauna sa fiu mireasa virgina si sa ma pot casatori la manastire. dar iata ca anul acesta am facut 30 de ani si tot nemaritata am ramas. momentan am o relatie de 2 luni si nu stiu ce sa fac. sa imi indeplinesc visul, sa fac sex cu el? si dc fac sex sa ii spun ca sunt virgina sau o sa ma considere ciudata???? :(((
barbatii nu mai apreciaza virginitatea uneifemei in ziua de azi ,apreciaza fetele cu experienta. putini barbati stiu sa aprecieze lucrul asata
capsunica
Postat pe 14 Septembrie 2008 15:31
bubutza, atat barbatii cat si femeile cu un trecut glorios vor avea cu siguranta un viitor glorios. Un barbat care schimba femeile ca pe sosete, nu se va opri niciodata din "sportul" asta, iar o femeie invatata sa nu duca lipsa de noutate, nu se va opri cu siguranta la unul.

Postat pe 14 Septembrie 2008 23:24
De la: Michael32, la data 2008-09-14 23:24:07bubutza, atat barbatii cat si femeile cu un trecut glorios vor avea cu siguranta un viitor glorios. Un barbat care schimba femeile ca pe sosete, nu se va opri niciodata din "sportul" asta, iar o femeie invatata sa nu duca lipsa de noutate, nu se va opri cu siguranta la unul.


"sa nu duca lipsa de noutate".....nu cred asta....in mod normal intr-o relatie n-ar trebui sa duci lipsa de noutate.....eu asa cred
sunt cu bubutzul meu de 6 ani dar ma reindragostesc de el de fiecare data cand il privesc.....imi face ziua speciala printr-un mesaj neasteptat, ma asteapta cu flori dupa ce ma suna si-mi spune ca nu ne putem intalni fiindca e prins cu treaba, cand ma trezesc dimineata cu parul valvoi si cu ochii rosii ma saruta si-mi spune ca sunt cea mai frumoasa......
intr-adevar exista probleme, neintelegeri....dar niciodata n-am dus lipsa de noutate si pasiune, de adrenalina dar nici de romantism.....si totusi sunt 6 ani!

am intalnit barbati cu trecut glorios care dupa ce au gasit femeia care sa-i faca fericiti s-au dat "pe brazda".....am intalnit femei care au avut relatii pasagere si care si-au gasit perechea cand nimeni nu mai credea ca e posibil.........exista exceptii, exista si alte tipuri de oameni, exista si nuante de gri


numai bine

Postat pe 15 Septembrie 2008 09:14
De la: anakin, la data 2008-08-25 18:25:14Ba eu unul cred ca si-a sters contul de aici, s-a calugarit si il asteapta acolo pe fat-frumos cu palosul gros, ala de-o cauta pe Ileana pe-un cal rapciugos, sa vina si sa o salveze de kinderul zmeu, sa-l ia salvarea pe derbedeu.
Cristina, in cazul in care mai citesti ce scriem noi pe aici, si mai ales daca apare beizadeaua de fat-frumos - baiatul ala de 15 ani si cu cosuri al vecinului care te urmarea in fiecare seara cum iti schimbi lenjeria - you never, never, give it up!!!! ok?

ai perfecta dreptate si eu cred la fel . Numai o chestie nu o inteleg daca a ales sa ramana virgina pana la varsta asta de ce se plange :-? ??? a fost alegerea ei ar trebui sa se descurce nu sa se planga.Eu una cred ca femeile care au ramas virgine pana la varsta asta au o problema( daca nu fizica , atunci psihica)
Sexul este ceva normal si iti pierzi virginitatea atunci cand simti tu ca este bine insa la 30 de ani :O MY GOOD cred eu e cam tarziu.Sunt multi barbatii in jur si nu cred ca pana acum nu a existat unul care sa ii placa mult si sa o atraga. E adavarat uneori barbatul ala apare mai tarziu/mai devreme dar sa nu exageram "toate la timpul lor"
rosemery
Postat pe 15 Septembrie 2008 09:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
NU POT AVEA ORGASM...OARE DE CE? 35 De la: Alexandra20 18 Mai 2009 14:19
Buna,caut iubita? 63 De la: garbo_409202 11 Mai 2016 22:07
diferenta mare de varsta ....problema mare ? 143 De la: scrichy 1 Iulie 2009 22:02
Ce ati alege? 54 De la: quasaria 20 August 2010 01:17
buna,as avea nevoie de un sfat. 7 De la: garbo023662 23 Iulie 2009 16:42
Setari Cookie-uri