Virgina la 30 de ani

Pacat ca in ziua de azi oamenii se gandesc doar la sex si nu se gandesc deloc la Dumnezeu. Pentru noi este mult mai important sexul si orice altceva in afara de Dumnezeu, mare pacat.
Ma bucur mult cand aud ca o fata vrea sa fie virgina pana la casatorie. Bravo lor
Clau25
Postat pe 22 Septembrie 2008 00:54
bravo lor ,pai bine da la 30 de ani??????????hai sa fim seriosi,eu una nu inteleg chestia asta pai nu tot d-zeu ne-a lasat si sexul e un lucru minunat pana la urma, s-au numa unora le place?????????? ooooooooooof ce acra e lumea uneori cred ca ma duc sa mananc niste muraturi,vrea cineva???????????????

Postat pe 22 Septembrie 2008 09:04
Mai am citit ce ai scris, e frumos ce iti doresti, dar s-au schimbat vremurile...si greu gasesti acum un barbat sa inteleaga! si eu am ramas virgina pana anul trecut, la 21 de ani, si am facut dragoste doar cu actualul cu care 100% dak nu intervine ceva grav ma voi casatori in 2-3 ani, k vrem asta amandoi...dar la 30 de ani nush dak mai gasesti...pana mea...la 30 de ani deja e si destul de tarziu sa mai faci copii k pot aparea complicatii. depinde de barbat acum, dar gasesti f greu, si da cred k o sa-i pari o ciudata dak afla....sincer ma mir cum de nu stie de 2 luni...al meu stia dupa o luna...fie am facut dupa un an de stat impreuna, m-a asteptat ceva si el, dar pana sa ne casatorim, cam aiurea...oricum bafta! :)
PisicaDeea
Postat pe 22 Septembrie 2008 11:01
pisicadeea sa sti ca ultima parte din ce ai scris nu am inteles nimic,sti io mananc multa acritura si sunt mai grea de cap ,da totusi asfi recunoscatoare daca mi-ai explica (sincer ma mir cum de nu stie de 2 luni...al meu stia dupa o luna...fie am facut dupa un an de stat impreuna, m-a asteptat ceva si el, dar pana sa ne casatorim, cam aiurea...oricum bafta! :)....)

Postat pe 22 Septembrie 2008 20:35
Placerea sexuala este un dar de la Dumnezeu! Iar noi ar trebui sa apreciem acest dar... eu, una, il apreciez zilnic daca se poate. He he!
Darksukkubus69
Postat pe 22 Septembrie 2008 21:51
Mai exista persoana care a deschis topicul?

Postat pe 23 Septembrie 2008 09:10
S-ar putea sa fie un topic la misto, ca si in cazul:
http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/4434/Sotul-meu-a-incercat-sa-abuzeze-de-fiica-mea-Sa-il-iert-.html

Postat pe 23 Septembrie 2008 09:12
iti explic draga dak nu ai inteles....am zis k ma mir k nu stia de ea k nu mai e virgina dupa 2 luni de stat impreuna. apoi am zis k al meu stia dupa o luna de zile. totusi am facut si noi dupa un an de zile, a asteptat ceva, dar dak ma astepta pana ne casatoream mi se parea aiurea! acum ai inteles?
PisicaDeea
Postat pe 23 Septembrie 2008 20:09
daaaaaaaaa , mersi acum m-ai lamurit o zi minunata pupici si mai vb

Postat pe 24 Septembrie 2008 08:28
Deoarece exista riscul de a iesi din topic, pentru ca au trecut treizeci de ani de cand scriem aici, va propun sa abordam urmatorul subiect: "Virgina la 120 de ani."M-am gandit la acest termen, pentru ca dupa atata timp, ori piere samarul, ori moare magarul.

Postat pe 24 Septembrie 2008 16:49
Bravo, Vanghelis....ai punctat f frumos, de fapt au fost mai multe incercari....

Postat pe 24 Septembrie 2008 22:37
Virgina la 120 ani? Prea tare! Asta parca-i desprinsa din colectia "Invatati singuri chirurgia" (cu supliment - "Am redevenit virgina dupa ocolul Pamantului in 80 zile")

Postat pe 25 Septembrie 2008 13:18
De la: Falcone, la data 2008-09-25 13:18:05Virgina la 120 ani? Prea tare! Asta parca-i desprinsa din colectia "Invatati singuri chirurgia" (cu supliment - "Am redevenit virgina dupa ocolul Pamantului in 80 zile")

Postat pe 25 Septembrie 2008 16:26
Ce oameni ma.....

Postat pe 26 Septembrie 2008 15:26
Aime e bine sa nu astepti prea mult, dar pana la 18 ani cred ca nu ar fii prea bine sa se grabeasca nimeni, depinde in ce situatie se afla tinerii, dar multi o fac ptr, ca vor sa plece de la parinti sa traiasca impreuna cu persoana pe care o iubesc, sa stea in chirie singuri, sa fie liberi. E bine daca gasesti persoana potrivita, jumatatea ta, cand esti indragostit nu mai bagi nimic in seama, crezi ca totul e al tau, pana vin alti si distrug totul, suferi si esti dejamagit iti pierzi sperantele. Viata nu e deloc usoara, profita de copilarie cat poti !!!!!!!!!Intre dragoste si sex este o diferenta pe care unii nu o inteleg. Daca ai cu cine sa discuti chestiile astea despre viata fa-o!O persoana din familie care are ceva experienta.
lacrimioara
Postat pe 26 Septembrie 2008 20:44
Cand esti indragostita, trebuie sa faci intotdeauna ochii mari.Altfel, s-ar putea sa platesti facturile majorate.

Postat pe 27 Septembrie 2008 09:21
Am asistat ieri, in timp ce asteptam un taxi, la o discutie intre doua pustoaice (15 -16 ani):
- Fata, pe bune ca asta e virgina. Se vede pe fatza ei.
- E imposibil draga. S-a intors acum din Italia. Cum sa fie virgina?

Postat pe 28 Septembrie 2008 22:02
Am ajuns sa fim rai si sa ne judecam unii pe altii de cele mai multe ori in necunostintza de cauza.....numai dupa aparentze....
Suntem generatia care nu poate trai fara sa judece pe X sau pe Y, in ziua de azi fiecare vede ceea ce face vecinul, colegul, prietenul.....dar nu vedem ce facem noi, nu incercam sa ne corectam noi, incercam sa-i corectam pe altii dupa modul nostru in care gandim......
Ne place sa-i judecam pe altii, avem impresia ca noi suntem cei care gandimm corect......si asa mai departe....

Postat pe 30 Septembrie 2008 09:05
Asa e. Judecandu-ne pe noi, ne putem depasi propriile defecte.

Postat pe 30 Septembrie 2008 10:34
K sa putem sa ne depasim propriile defecte ne trebuie multaaaaaaaaaa VOINTZA, SI AUTOCONTROL, nu cred ca suntem atat de voitori in toate situatiile.....cel putin eu recunosc ca am momente cand sunt...slaba, nu mai vreau sa fac ceea ce se asteapta de la mine, actionez pur si simplu in virtutea inertiei sau impulsului de moment.....

Postat pe 30 Septembrie 2008 13:19
Tu ai nevoie de prieteni - de suflet

Postat pe 30 Septembrie 2008 17:06
Crezi tu ca-mi lipsesc??????....
Oare cum ai ajuns la aceasta concluzie?

Postat pe 30 Septembrie 2008 18:41
Mi-a soptit o pasarica

Postat pe 30 Septembrie 2008 22:50
Ti-a soptit altceva si asta ai inteles tu....

Postat pe 1 Octombrie 2008 07:23
deci unde e virginica ca i-am gasit partener un barbat virgin la 28 de ani .cat despre barbati zile trecute am cunoscut unul de 40mde ani iar primul contact sexual l-a avut la 32 de ani intr-un club cu prezervativ si pe deasupra sustine ca nu a simtit nimic ,asta tot martir e sau fraier ?
yavrum
Postat pe 1 Octombrie 2008 12:22
Martir????????????????
Aleg a doua varianta:)), sau asa vrea el sa spuna.....
La unele chiar tine, si minciuna e tot vorba...

Postat pe 1 Octombrie 2008 14:28
De la: CRYLE, la data 2008-10-01 14:28:11Martir????????????????
Aleg a doua varianta:)), sau asa vrea el sa spuna.....
La unele chiar tine, si minciuna e tot vorba...

Postat pe 1 Octombrie 2008 15:08
Bravo, Cryle-esti o femeie puternica.
yavrum, tipul nu cred ca minte - n-ar avea sens ca un barbat sa minta in felul asta. nu e in avantajul lui.

Postat pe 1 Octombrie 2008 21:42
Puternica din ce punct de vedere, desi am facut sport, forta in brate nu am avut niciodata si nu am facut nimic in a-mi stimula musculatura.....viteza si rezistentza....
Sunt chiar curioasa, ce o sa mai spui ca iti sopteste pasarica?????
Se pare ca deja am deviat mult de la subiectul propriuzis....
Frumos ar fi sa-ti multumesc pt complimente....
Dar dau o cafea ( virtuala ) si mai stam la povesti:), normal numai dak si tu vrei....( nu te rog )

Postat pe 1 Octombrie 2008 22:54
tipu lucreaza cu mine la firma si chiar nu minte ,acu cica e indragostit de o colega ,iar cand logodnicul meu i-a propus sa il duca la club a refuzat spunand ca e cu gandul la fata respectiva dar ea nici macar nu stiie nimic deci??????????????????
yavrum
Postat pe 2 Octombrie 2008 04:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ore cum e mai bine??? 24 De la: Riana_look 26 Noiembrie 2008 09:00
simt ca nu mai pot 20 De la: quasaria 15 Ianuarie 2010 21:26
barbat inselat 98 De la: DD_BB 1 Decembrie 2011 08:49
Oare unde se va ajunge? 194 De la: lucarelu 10 Ianuarie 2009 10:16
sinceritate sau nu ... 6 De la: scrichy 26 Mai 2009 01:19
Setari Cookie-uri