Femeia Varsator

stricato!

lasa,mami,ca nu ai chef in fiecare zi sa-l vezi pe Michael Caine,orisicat de sexy accent ar avea...

by the way,ca-l vazui in harry brown...
preciouss
Postat pe 1 Ianuarie 2010 19:33
De la: iamonica_kissu, la data 2008-08-20 09:27:38ca si defecte...ale mele...rece, trec repede de la o stare la alta, nu pot sa tac sau sa joc teatru...se mai regaseste cineva?



aici ai dreptate.....si trec foarte usor peste orice situatie......si uit si trec destul de usor peste situatile grele
garbo069714
Postat pe 2 Ianuarie 2010 04:24
De la: dnica, la data 2008-12-05 12:47:56Descriere superba,parca e dintr-un basm,te face sa te simti extraordinar chiar daca uneori e poate prea detaliata si avand prea multe calitati si prea putine defecte(ceea ce, ca fiecare zodie cred ca eexista).

Bineinteles ca sunt tot varsatoare(ai cam pus pe ganduri niste varsatoare cu asta d-le Raul)altfel nu as fi citit pe nerasuflate toata descrierea.

Va dau si eu dreptate,daca mai era cazul,suntem visatoare, incapatanate,dar nu uram,nu dusmanim ci dimpotriva iubim oamenii si ii iertam orice ne-ar face ajutandu-i neconditionat.

Cu banii s-ar putea sa fim unii mai generosi,altii mai putin si in functie de posibilitatile si de "crizele financiare".

Nu suntem egoiste dar suntem introvertite fiindu-ne teama sa ne deschidem sufletul prea usor sau "din prima".

Suntem timide,emotive(chiar daca nu vrem sa parem deloc asa)si sufletiste,ambitioase,sincere...

Un mare defect al nostru este ca ne supraevaluam cateodata fortele si poate ne propunem mai mult decat am putea realiza si sunt momente cand ne subevaluam,ne subapreciem desi nu e cazul,asta din lipsa simtului realitatii.

Nu sunt astrolog, doar ma analizam pe mine insami si stiu ca s-ar putea sa supar pe multa lume cu aprecierile mele.

Avem prea mare incredere in oameni ceea ce ne poate face sa parem naive desi va asigur ca nu e deloc cazul.

Suferim cand suntem ranite dar trecem peste fiind foarte puternice,mobilizandu-ne toate fortele si tot optimismul.

Avem nevoie de libertate,de liniste,de spatiul nostru,de odihna,de iubire,sa nu fim in nici un fel constranse.Avem intotdeauna nevoie de sprijinul familiei,sa ii stim acolo de cate ori avem nevoie,avem nevoie de stabilitate morala,psihica,afectiva si emotionala.

Suntem harnice,fidele(trebuie sa ma si laud si sa le laud pe toate nativele zodiei),devotate,muncitoare,nu "ne dam usor batute"(invinse),ne place sa lucram cu oamenii(intr-un colectiv) pastrand astfel tot timpul legatura cu oamenii si ne place sa contribuim la orice lucrare sau proiect sa "punem umarul" atunci cand e nevoie.

N-avem noroc in dragoste,ne alegem gresit partenerii,tocmai cand credeam ca stim atatea...

Apropo,RAUL,tu descrii pe cineva sau citesti in stele?

Si mama e tot in varsator.(cum ar trebui sa se inteleaga doua varsatoare, mama si fiica?)

Cine imi poate spune cum e cu ascendentul,de exemplu ce ascendent am eu?




doamne ce dreptate ai....citind ce ai scris ma vad pe mine,,,:D
garbo069714
Postat pe 2 Ianuarie 2010 04:33
si eu is varsator si e...ok ce s/a scris despre noi.
garbo017686
Postat pe 3 Ianuarie 2010 16:57
Ia uite Anouk ca saptamana asta vei fi o victima:
http://www.youtube.com/watch?v=HsRssFHyJgI
Doara
Postat pe 10 Ianuarie 2010 09:44
mai, eu o urasc pe urania!!!!

da cu mine de pereti de cate ori are ocazia...

si ce an mi-a prezis... vai, viata mea!
garbo_C
Postat pe 10 Ianuarie 2010 09:54
sis, poate era in perioada aia a lunii
Anouk
Postat pe 10 Ianuarie 2010 09:55
Stai linistita, ca mie mereu mi-a spus de bine. De cativa ani cica-s vedeta horoscopului, dar eu nu si nu. Inca astept sa fiu si eu macar odata vedeta.
Doara
Postat pe 10 Ianuarie 2010 09:56
haide, bre, sis... in fiecare luna face horoscopu' doar in perioada aia, ce deaq...

vedeta, ha?! mai, io cu vedetele nu vorbesc, ca ma inhib... .
garbo_C
Postat pe 10 Ianuarie 2010 09:58
Problema e ca doar la horoscop sunt vedeta.
Doara
Postat pe 10 Ianuarie 2010 10:01
chiar si asa, acum ca ai marturisit-o, io tot ma inhib...

imi dai un 'otograf???
garbo_C
Postat pe 10 Ianuarie 2010 10:04
Ai la mine. Dar sa nu-l vinzi ca dupa ce mor o sa fie mai valoros.
Doara
Postat pe 10 Ianuarie 2010 10:05
celestino , o fii avand ea pe cineva "mult iubit" in zodia cu pricina .
bluelight
Postat pe 10 Ianuarie 2010 10:13
cine, blue? urania?
garbo_C
Postat pe 10 Ianuarie 2010 10:15
da , la ea ma gandeam. acum c-am ascultat vreo doua zodii incep sa ma gandesc ca-i plac destul de putini..
bluelight
Postat pe 10 Ianuarie 2010 10:21
De la: , la data 2008-01-14 12:27:31ms uite ca am gasit si raspunsulllllll,super sa stii ca este exact asa cum ai spus tu.cool
Anggie
Postat pe 11 Ianuarie 2010 10:46
VARSATOR ( 20.01 18.02 )

Pietre norocoase: safir, granat, acvamarin, topaz, hiacint, opal

Motto: Cine nu casca ochii, casca punga

Gold Hit: Material Girl - Madonna


Dragoste. Nu stiu cum se face, dar varsatorii au idei din cele mai fistichii, care in prima parte a anului o sa-i scoata din tzatani pe pe vajnicii lor parteneri de viata. Aveti grija sa nu iasa cu bumbaceala, ar fi pacat, caci a doua jumatate a anului va fi de-a dreptul sublima. Cei single o sa isi tot incerce farmecele pe cate un nevinovat/a s-ar putea sa-ti cada in mreje de-abia din vara un nativ din gemeni, varsator, sagetator sau pesti; saracul/saraca, nici nu stie ce-l/o asteapta.

Bani/Cariera. Scrie-n astre ca anul acesta trebuie sa fiti cu ochii-n patru la impostori si la escroci. Asa ca da-ti ochii peste cap cand vine vorba de vreun imprumut. Atentie si la cheluielile neprevazute. Sansele vor fi de partea dvs in septembrie-octombrie. In orice caz, cei care o duc cel mai bine sunt varsatorii care se ocupa de spalarea banilor.

Sanatate. Anul acesta pot sa apara , din varii motive, anumite dureri surde la incantatiile dvs divine. Nu fiti de data asta zgarie-branza si puneti mana si luati un analgezic.

...aflati mai multe in Horoscop funny 2010
http://verze.ro/index.php/Horoscop/Horoscop-2010/horoscop-2010.html
blue_dream
Postat pe 13 Ianuarie 2010 21:55
La multi ani tuturor varsatorilor!!!!!
Sa fim iubiti si intelesi de cei de linga noi!!!
garbo017686
Postat pe 3 Februarie 2010 19:59
SA FITI!!
LILO
Postat pe 3 Februarie 2010 20:02
cel mai des repros ....hmmm ..." tu totdeuna trebuie sa fi mai cu cornite decat restul lumii"
ioana_lenuta
Postat pe 4 Februarie 2010 10:58
... da, si daca nu ti le fabrici singur, se gasesc binevoitori...

da' asta e universal valabila, nu varsatoreasca...
snowflake
Postat pe 4 Februarie 2010 13:07
blue dream....nus de unde stii da asa e ....cu scoaterea din tzatzani a partenerului....eu deja am facuto si el e si fecioara sa te fereasca dzeu sa superi o femeie varsator mai ales daca ea are dreptate...isi da si camasa de pe ea pt a ajuta pe cineva ...dar daca ai calcat-o pe degetul mic o doare tot piciorul
sheika29
Postat pe 13 Februarie 2010 11:53
De la: snowflake, la data 2010-02-04 13:07:19... da, si daca nu ti le fabrici singur, se gasesc binevoitori...

da' asta e universal valabila, nu varsatoreasca...

si ioana....adeca ce vreatzi mama sa spuneti voi???
~ ca toata lumea e "incornorata?

keks
Postat pe 13 Februarie 2010 12:06
sunt varsator si ma identific, daca nu in tot ce ai spus, macar in tendintele foarte clare pe care le am...
azazello
Postat pe 14 Februarie 2010 07:18
si de ce s-a lungit asa nasul?
pik_nik
Postat pe 14 Februarie 2010 07:24
keks, toti avem... intotdeauna cand incerci sa faci ceva te crezi mai cu cornite decat altii...

nu vezi ce dezbateri pe care zodie e mai buna?... de parca eu as putea sa-mi aleg zodia... sau parintii pt copil? cum ar fi sa decida doi soti: nu facem sex neprotejat decat 2 sapt in ianuarie sa se nasca copilul in octombrie, zodia balanta...
snowflake
Postat pe 14 Februarie 2010 13:06
Sunt o varsatoare,am mai scris,si ma regasesc in toate cele relatate.Dar, as adauga inca o calitate a varsatorilor :varsatorii nu stiu ce este invidia,dar starnesc invidii prin felul lor de a fi,respectiv *mai cu mot decat altii...*,*mai cu cornite decat restul lumii...* etc.Dar,asta este...alta/altul mama nu mai face.Fiecare este unicat in felul sau.Sa ne fie de bine si de sanatate.
garbo058987
Postat pe 14 Februarie 2010 19:51
Varsator - Varsatoare ?
PERFECT !
Cu conditia sa nu-si bage coada vreo mama... sau amandoua...
om
omniro
Postat pe 15 Februarie 2010 06:55
adica AUM
LILO
Postat pe 15 Februarie 2010 06:58

"Microscopice popoare, regi, oteni i nvai
Ne succedem generaii i ne credem minunai;"

snowflake
Postat pe 15 Februarie 2010 18:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbatul varsator !! 16 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 11:30
Hey , 8 De la: tutankhamon 14 Octombrie 2009 11:31
TAUR 1 De la: garbo_472671 8 Martie 2018 10:12
Despre barbatul capricorn 3 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 13:10
A murit Michael Jackson 26 De la: micabis 27 Iunie 2009 17:56
Setari Cookie-uri