Dece raspund femeile asa usor la avansurile barbatilor?

barbatii oblige femeile sa asimileze tampeniile lor ca sa devina curve si rele...

barbatii nu vor sa fie cinstiti asa ca vor caz femeia sa fie cinstita dar sa asimileze prostiile lor diabolice...ce logica au barbatii doamne fereste
ingerasulluptator
Postat pe 4 Mai 2013 15:20
De la: barboneli, la data 2013-05-04 13:30:39

"Dece raspund femeile asa usor la avansurile barbatilor ?"

stiti... m-am gandit mult la intrebarea asta.. pana a inceput sa ma doara umarul... dar nu vreau sa dau un raspuns de misogin, ca nu-s ! asa caaa... eu cred ca e invers ! dupa parerea mea si chiar inainte de ea... eu cred ca barbatii raspund mult mai usor, repede, chiar cu limba scoasa... la avansurile femeilor ! au astea, femeile... un avans teribil... !!! 56,7m cel putin ! ca si in bancul ala cu calugarita care fuge de un violator... "o femeie fuge mult mai repede cu fusta ridicata decat un barbat cu pantalonii pe vine... " ! asta ca invatatura ! acum, la intrebarea topicului, eu zic ca femeile raspund mai usor la avansurile barbatilor... atunci cand vor sa fie avansate ! nu conteaza in ce... ! ei... ce ziceti ? nu-i asa ?
statistica vorbeste, nu eu !


salutari sotiei !
garbo_10470
Postat pe 7 Mai 2013 22:26
De la: garbo088037, la data 2013-03-31 17:23:19Dece raspund femeile asa usor la avansurile barbatilor, se plictisesc prea repede de cel ales, sau isi dau seama prea tarziu ca nu EL e cel potrivit???

Dece prin cluburi, dece prin reviste sunt numai femeile dezbracate atragand atentia barbatilor?

Se mai gaseste si cate un dezaxat, dar sunt intr-un numar nesmnificativ...

Apropo, banuiesc ca unele dintre voi ati vazut-o pe tipa aia de la ... Craiova daca nu ma insel, cu oralul???
Ce impresie v-a facut voua?

Adevarat, dacand cu micuta "UE", unele familii prctica asta chiar acolo, in sanul lor, paranduli-se ceva normal dar, in public, in strada???
E cel mai murdar lucru pe care il poate face o femeie, sauuu... vi se pare ca.http://www.redtube.com/94327.. barbatu???
coada
femeia ridica
garbo_11724
Postat pe 10 Mai 2013 15:14
De la: ingerasulluptator, la data 2013-05-04 15:20:10barbatii oblige femeile sa asimileze tampeniile lor ca sa devina curve si rele.http://www.redtube.com/94327..

barbatii nu vor sa fie cinstiti asa ca vor caz femeia sa fie cinstita dar sa asimileze prostiile lor diabolice...ce logica au barbatii doamne fereste

numai preotii le invata la prostii
garbo_11724
Postat pe 10 Mai 2013 15:16
De la: garbo088037, la data 2013-03-31 17:23:19Dece raspund femeile asa usor la avansurile barbatilor, se plictisesc prea repede de cel ales, sau isi dau seama prea tarziu ca nu EL e cel potrivit???

Dece prin cluburi, dece prin reviste sunt numai femeile dezbracate atragand atentia barbatilor?

Se mai gaseste si cate un dezaxat, dar sunt intr-un numar nesmnificativ...

Apropo, banuiesc ca unele dintre voi ati vazut-o pe tipa aia de la ... Craiova daca nu ma insel, cu oralul???
Ce impresie v-a facut voua?

Adevarat, dacand cu micuta "UE", unele familii prctica asta chiar acolo, in sanul lor, paranduli-se ceva normal dar, in public, in strada???
E cel mai murdar lucru pe care il poate face o femeie, sauuu... vi se pare ca... barbatu???

se satura sa se masturbeze si se arunca in bratele orcarui urangutan
www.redtube.com/225852
garbo_11724
Postat pe 14 Mai 2013 11:11
De la: garbo_11724, la data 2013-05-10 15:14:15
De la: garbo088037, la data 2013-03-31 17:23:19Dece raspund femeile asa usor la avansurile barbatilor, se plictisesc prea repede de cel ales, sau isi dau seama prea tarziu ca nu EL e cel potrivit???

Dece prin cluburi, dece prin reviste sunt numai femeile dezbracate atragand atentia barbatilor?

Se mai gaseste si cate un dezaxat, dar sunt intr-un numar nesmnificativ...

Apropo, banuiesc ca unele dintre voi ati vazut-o pe tipa aia de la ... Craiova daca nu ma insel, cu oralul???
Ce impresie v-a facut voua?

Adevarat, dacand cu micuta "UE", unele familii prctica asta chiar acolo, in sanul lor, paranduli-se ceva normal dar, in public, in strada???
E cel mai murdar lucru pe care il poate face o femeie, sauuu... vi se pare ca.http://www.redtube.com/94327.. barbatu???
coada
femeia ridica
pai o femeie care vrea sa fie serioasa nu o lasa barbatii sa isi impuna punctual de vedere...Pt ca n vezi cum le numesc barbatii pe femeile serioase care isi impuna punctual de vedere si nu vor sa se integreze sa devina si ele ca barbatii curve....Sunt numite feminist..Asa ca femeile tac si fac si ele..


nu ai cum sa te mintii o femeie serioasa daca traiesti cu un barbat curvar si neserios pt ca se vede diferenta de gandire...Daca femeia nu asimileaza prostiile barbatilor nu pot trai impreuna cu barbatii..pt ca merg pe drumuri diferite,gandiri diferite


ca femeia sa fie serioasa atunci trebuie sa traiasca langa un barbat serios cu principia morale..

nu unul care terorizeaza femeia sa faca sex cu el apoi zice ca cateaua care nu ridica coada,,,

eu ma mentin serioasa pt ca nu am barbat,,,barbatii nu ma plac ca imi impugn punctual de vedere,asa ca vor sa ma faca sa devin si eu o curva si apoi sa ma judece ca fac si dreg..
eu vreau sa fiu serioasa dar nu pot trai cu un barbat care nu este serios pt ca avem gandiri diferite


asa ca tac su fac si ele,,,ce fac barbatii..
arbatii sunt curvari femeile sunt curve dupa sac si petec,,daca femeile ar fii cuminti atunci ar trebui sa traisca toate singure sa nu mai faca copiii pt ca nu se poate trai cu barbatii curvari si neseriosi si rai
ingerasulluptator
Postat pe 17 Mai 2013 00:00
pai o femeie care vrea sa fie serioasa nu o lasa barbatii sa isi impuna punctual de vedere...Pt ca n vezi cum le numesc barbatii pe femeile serioase care isi impuna punctual de vedere si nu vor sa se integreze sa devina si ele ca barbatii curve....Sunt numite feminist..Asa ca femeile tac si fac si ele..


nu ai cum sa te mintii o femeie serioasa daca traiesti cu un barbat curvar si neserios pt ca se vede diferenta de gandire...Daca femeia nu asimileaza prostiile barbatilor nu pot trai impreuna cu barbatii..pt ca merg pe drumuri diferite,gandiri diferite


ca femeia sa fie serioasa atunci trebuie sa traiasca langa un barbat serios cu principia morale..

nu unul care terorizeaza femeia sa faca sex cu el apoi zice ca cateaua care nu ridica coada,,,

eu ma mentin serioasa pt ca nu am barbat,,,barbatii nu ma plac ca imi impugn punctual de vedere,asa ca vor sa ma faca sa devin si eu o curva si apoi sa ma judece ca fac si dreg..
eu vreau sa fiu serioasa dar nu pot trai cu un barbat care nu este serios pt ca avem gandiri diferite


asa ca tac su fac si ele,,,ce fac barbatii..
arbatii sunt curvari femeile sunt curve dupa sac si petec,,daca femeile ar fii cuminti atunci ar trebui sa traisca toate singure sa nu mai faca copiii pt ca nu se poate trai cu barbatii curvari si neseriosi si rai
ingerasulluptator
Postat pe 17 Mai 2013 00:02
femeile asa ca tac su fac si ele,,,ce fac barbatii..
barbatii sunt curvari si rai femeile sunt curvesi rele dupa sac si petec,,daca femeile ar fii cuminti atunci ar trebui sa traiasca toate singure sa nu mai faca copiii pt ca nu se poate trai cu barbatii curvari si neseriosi si rai

eu sunt serioasa si corecta numai ca barbatii nu ma plac pt ca imi impugn punctual de vedere si ei nu vor sa fie corecti...

pai atunci daca barbatii nu vor sa fie corecti ar trebui sa traiasca separate de femei si sa le lase pe femei sa fie coreste si serioase sa stea departe de ele...
ingerasulluptator
Postat pe 17 Mai 2013 00:06
Ingerasule , tu ar trebui sa-ti schimbi numele in " Amazoana" ... Weekend frumos sa ai
Rotty
Postat pe 17 Mai 2013 07:44
Fomeile nu e oameni, aia e!
roberth
Postat pe 17 Mai 2013 15:21
De la: roberth, la data 2013-05-17 15:21:09Fomeile nu e oameni, aia e!


pai femeile sunt niste bucati frumoase pe care barbatii le plac mai mult dezbracate...Le seduc apoi le spala creierul sa devina usuratice sa le placa sexul...Apoi de aceea femeile ajunga sa faca sex si cu urangutanii pt ca sunt ascultatoare de barbate...Vezi unde au ajuns femeile daca asculta de barbatii...

si unde am ajuns eu pt ca nu ascult de barbati...

barbatii nu ma plac pt ca sunt pretentioasa si ii critic apoi nu ma pot impaca cubarbatii care merg pe un drum diferit de al meu,,si nu as vrea sa ne certam tot timpul dar nici nu vreau sa asimilez prostiile barbatilor sa ma invete sa fac sex sa fiu sluga,,,apoi sa ma judece si pe mine apoi ca si eu o fac cu urangutanii asa cum radeti de alte femei...Femeile au ajuns asa dependente de sex pt ca asa le-au invatat barbatii

nu te poti mentine o femeie cuminte si serioasa langa un barbat curvar si rau..
ingerasulluptator
Postat pe 17 Mai 2013 22:57
De la: Axl_R, la data 2013-03-31 17:57:18Nu-i musai s� meri �n cluburi, s� te ui�i �n reviste.
Habar n-am de nicio tip� din Craiova.
Tu, dac� te-ai uitat, �nseamn� c� te intereseaz�.

�i ce fac doi oameni �ntre patru pere�i, traba lor.

F�r� avansuri! Bine?

http://www.ortodoxiatinerilor.ro/masturbarea/19385-fetelor-casatoriti-baieti-masturbeaza
garbo_11724
Postat pe 18 Mai 2013 10:15
De la: suparatu_, la data 2013-03-31 18:32:16
Findca nu pot sa astepte pana la "lichidare" ;))

Le este teama ca barbatii se scapa pe ei.....
http://www.apropo.ro/life-style/femeile-se-excita-mai-greu-iar-barbatii-mai-usor-sondaj-5788508
garbo_11724
Postat pe 18 Mai 2013 19:56
De la: barboneli, la data 2013-05-03 12:41:35
De la: heartbit, la data 2013-04-30 23:53:01ingeras, pai toti barbatii care se pastreaza pentru tine sunt virgini... evident la cap, ca si tine de altfel!
era sa te pun la icoane... dar cand ti-am vazut biografia si mai ales declaratia cu virginitatea la cap... cu parere de rau... dar mai mult de-o usa la biserica nu te pot avansa!


ca si icoanele din biserica... si usa, pastreaza, pazeste, in interior o multime de secrete... marturisiri sincere sau nu, rugaminti de tot felul, vise din cele mai ciudate... ! iar expresia: "usa de biserica"... iti spune ceva ? asa ca mai gandeste-te... ! ma refer la alegerea cu usha... sa nu se inteleaga...

http://www.ranklogos.com/wp-content/uploads/2012/08/United-State-of-America-Embassy-logo.jpg
hai, ca mai merge o bere...


da barbo, stiu foarte bine sensul expresiei usa de biserica!
insa era o ironie la adresa aceste crestine maritate la negru si virgina la cap cu amanti si alte alea
heartbit
Postat pe 18 Mai 2013 22:24
lasa ca au scris barbatii biblia preotii ca femea sa fie supusa barbatului care au format mii de religii...

nu sau pocait sa devina ca hristos,,,vor ca female care le-au dat viata sa le fie slugi pt ca ele depend de barbati din cauza copiilor

de asta ne si merge rau in tara pt ca ne conduc barbatii care nu lupta sa isi formeze un character...

nu lupta pt lucruri spirituale ei lupta pt lucruri nefolositoare cum ar fii sa se lase manipulati de liderii care lupta sa atraga oameni in secte cat mai multi.

asa vor barbatii
ingerasulluptator
Postat pe 18 Mai 2013 22:36
De la: ingerasulluptator, la data 2013-05-18 22:36:16lasa ca au scris barbatii biblia preotii ca femea sa fie supusa barbatului care au format mii de religii...

nu sau pocait sa devina ca Hristos,,,vor ca femeile care le-au dat viata sa le fie slugi pt ca ele depind de barbati din cauza copiilor

de asta ne si merge rau in tara pt ca ne conduc barbatii care nu lupta sa isi formeze un caracter...

nu lupta pt lucruri spirituale ei lupta pt lucruri nefolositoare cum ar fii sa se lase manipulati de liderii care lupta sa atraga oameni in secte cat mai multi.

asa vor barbatii
ingerasulluptator
Postat pe 18 Mai 2013 22:40
De la: garbo088037, la data 2013-03-31 17:23:19Dece raspund femeile asa usor la avansurile barbatilor, se plictisesc prea repede de cel ales, sau isi dau seama prea tarziu ca nu EL e cel potrivit???

Dece prin cluburi, dece prin reviste sunt numai femeile dezbracate atragand atentia barbatilor?

Se mai gaseste si cate un dezaxat, dar sunt intr-un numar nesmnificativ...

Apropo, banuiesc ca unele dintre voi ati vazut-o pe tipa aia de la ... Craiova daca nu ma insel, cu oralul???
Ce impresie v-a facut voua?

Adevarat, dacand cu micuta "UE", unele familii prctica asta chiar acolo, in sanul lor, paranduli-se ceva normal dar, in public, in strada???
E cel mai murdar lucru pe care il poate face o femeie, sauuu... vi se pare ca... barbatu???
cumsafie
Postat pe 17 Iunie 2013 10:31
Rotty, daca te juri, poate crede cineva vorbele pe care le-ai scapat din gura, dar jurate...
garbo088037
Postat pe 17 Iunie 2013 17:13
Care vorbe ? La care postare te referi ? Aminteste-mi si iti zic cand ma intorc .
Rotty
Postat pe 17 Iunie 2013 18:38
De la: suparatu_, la data 2013-03-31 18:32:16
Findca nu pot sa astepte pana la "lichidare" ;))

si fac coada http://video.xnxx.com/video763552/erika_bella_-_delicieux_outrages_the_birthday_1997_scene_1
garbo_11724
Postat pe 19 Iunie 2013 02:07
Poate din plictiseala...se plictisesc si ele, ce sa faca altceva?! Mai o mancarica, mai niste rufe spalate, mai un raspuns la avansuri, ca omu' si ele...
magdabeauty
Postat pe 19 Iunie 2013 07:17

Zi frumoasa Magda
Rotty
Postat pe 19 Iunie 2013 07:52
magdabeauty
Postat pe 21 Iunie 2013 07:20

Daaaaa, ce sa-ti zic?!...:(

...mai di graba ca vor sa fie avansate!
....si ce daca?:(


Ziua buna!...pi voi nu va pup
Fss_ssu
Postat pe 21 Iunie 2013 14:54
pai am si eu o intrebare care se potriveste bine cu acest topic

de ce femeile se lasa manipulate de barbate si nu gandesc individual?

daca femeia nu s-ar lasa manipulate de barbati si nu s-ar mai lua dupa capul lor care au doar Berea si sexul in cap poate nu ar fii asa slabe de minte
dar au barbatii grija ca sa nu lase femeile sa gandeasca ca sa le poata ei manipula mai usor si sa faca ce vor cu ele.
sa le umple capul cu prostii apoi sa rada de ele ca sunt proaste pt ca se iau dupa ei si nu gandesc individual
ingerasulluptator
Postat pe 21 Iunie 2013 23:33
Ingerasule , unele femei chiar gandesc Daca tu nu faci parte dintre ele , imi pare rau
Rotty
Postat pe 21 Iunie 2013 23:39
De la: Rotty, la data 2013-06-21 23:39:49Ingerasule , unele femei chiar gandesc Daca tu nu faci parte dintre ele , imi pare rau


pai sa ma las manipulate de barbate sa fac sex cu ei apoi sa rada de mine ca mi-au facut si mi-au dress apoi sa imi mai trimita si altii barbate pe cap ca sa ma aiba si ei .

eu nu ma incurc cu barbate fara character si sa fac copii pe care sa copie gandirea proasta si egoista a lui tatasu.

barbatii vor ca femeile sa faca sex si sa fie pacatoase au ceea ce doresc

curvari sunt barbate curve sunt si femeile altfel nu ar putea trai impreuna

la barbate nu le plac femeile ca mine pt ca sunt prea serioasa ca ei..
lasa ca lor li se potrivesc femeile ca si ei sa le faca barbatilor asa cum fac si ei femeilor
ingerasulluptator
Postat pe 22 Iunie 2013 18:41
pai sa ma las manipulate de barbate sa fac sex cu ei apoi sa rada de mine ca mi-au facut si mi-au dress apoi sa imi mai trimita si altii barbate pe cap ca sa ma aiba si ei .

eu nu ma incurc cu barbate fara character si sa fac copii pe care sa copie gandirea proasta si egoista a lui tatasu.

barbatii vor ca femeile sa faca sex si sa fie pacatoase au ceea ce doresc

curvari sunt barbate curve sunt si femeile altfel nu ar putea trai impreuna

la barbate nu le plac femeile ca mine pt ca sunt prea serioasa ca ei..
lasa ca lor li se potrivesc femeile ca si ei sa le faca barbatilor asa cum fac si ei femeilor


ingerasulluptator
Postat pe 22 Iunie 2013 18:43
De la: ingerasulluptator, la data 2013-06-22 18:43:13pai sa ma las manipulate de barbate sa fac sex cu ei apoi sa rada de mine ca mi-au facut si mi-au dres apoi sa imi mai trimita si altii barbati pe cap ca sa ma aiba si ei .

eu nu ma incurc cu barbati fara character si sa fac copii pe care sa copie gandirea proasta si egoista a lui tatasu.

barbatii vor ca femeile sa faca sex si sa fie pacatoase au ceea ce doresc

curvari sunt barbate curve sunt si femeile altfel nu ar putea trai impreuna

la barbati nu le plac femeile ca mine pt ca sunt prea serioasa ca ei..
lasa ca lor li se potrivesc femeile ca si ei sa le faca barbatilor asa cum fac si ei femeilor


ingerasulluptator
Postat pe 22 Iunie 2013 18:47
eu una cred ca femeile tinere raspund usor avansurilor barbatilor pt ca asa sunt invatate de femeile mai batrane...femeia trebuie sa fie supusa barbatului si dorinta lui este lege pt femei
ingerasulluptator
Postat pe 6 Noiembrie 2013 23:09

Recomandari

Setari Cookie-uri