Dece raspund femeile asa usor la avansurile barbatilor?

Dece raspund femeile asa usor la avansurile barbatilor, se plictisesc prea repede de cel ales, sau isi dau seama prea tarziu ca nu EL e cel potrivit???

Dece prin cluburi, dece prin reviste sunt numai femeile dezbracate atragand atentia barbatilor?

Se mai gaseste si cate un dezaxat, dar sunt intr-un numar nesmnificativ...

Apropo, banuiesc ca unele dintre voi ati vazut-o pe tipa aia de la ... Craiova daca nu ma insel, cu oralul???
Ce impresie v-a facut voua?

Adevarat, dacand cu micuta "UE", unele familii prctica asta chiar acolo, in sanul lor, paranduli-se ceva normal dar, in public, in strada???
E cel mai murdar lucru pe care il poate face o femeie, sauuu... vi se pare ca... barbatu???
garbo088037
Postat pe 31 Martie 2013 17:23
Nu-i musai s meri n cluburi, s te uii n reviste.
Habar n-am de nicio tip din Craiova.
Tu, dac te-ai uitat, nseamn c te intereseaz.

i ce fac doi oameni ntre patru perei, traba lor.

Fr avansuri! Bine?
Axl_R
Postat pe 31 Martie 2013 17:57

Findca nu pot sa astepte pana la "lichidare" ;))
Fss_ssu
Postat pe 31 Martie 2013 18:32
wow, masina timpului exista! nasolmsa aterizezi in secolul 21 venind din evul mediu... oral??? cum se poate asa ceva? fir-ar a draq de (m)UE perversa
burst4x
Postat pe 31 Martie 2013 18:36
Ptr. ca vor ,asa ceva si isi doresc sa se culce cu persoana.
garbo_12426
Postat pe 31 Martie 2013 20:09
Serios?
Axl_R
Postat pe 31 Martie 2013 20:15
037 , tu ai probleme nu gluma....
Rotty
Postat pe 31 Martie 2013 20:23


"Dece raspund femeile asa usor la avansurile barbatilor... ???"

ia incearca-ma pe mine... sa vezi ce usor raspund.... ! nu la intrebare... la avansuri !!!
barboneli
Postat pe 31 Martie 2013 21:16
da' ce ar trebui? Sa fuga si sa se impiedice...sau?
N-am auzit de nici o tipa din nici o Craiova, da' e fix problema femeii ce face si unde face si daca nu iti convine nu te uiti. Dp meu de vedere n-au decit sa se fouta in strada daca li se pare mai incitant asa, cit timp nu blocheaza carosabilu' sau, ma rog, poti sa pasesti peste, e ok.
Na, ce esti tu, femeie sau barbat, n-ai facut niciodata sex outdoor? Ia incearca! E palpitant, arunca babele cu pietre...etc.
quasaria
Postat pe 1 Aprilie 2013 02:34
Mie imi face impresia ca 037 e una dintre babe
Rotty
Postat pe 1 Aprilie 2013 06:11
"Na, ce esti tu, femeie sau barbat,..."

Mister neelucidat inca Q...

http://24.media.tumblr.com/tumblr_md9ebtKK0I1ruh699o1_500.jpg

Rotty
Postat pe 1 Aprilie 2013 06:21

... te pregatesti?.....mai, la mine, partea carosabila ii ocupata permanent
cu .....masini stationate ....da se poate si pe;))


..".raspund femeile la avansurile barbatilor" ....findca sunt curioase,na


esti ??;))
Fss_ssu
Postat pe 1 Aprilie 2013 11:16
sa ce? Sa calc peste? E nativ, nu necesita pregatire!
Ca se poate si pe stiu, i-am mai atentionat pe un el si o ea ca le pleaca patul... nu de altceva, dar imi shifonau masina.
quasaria
Postat pe 1 Aprilie 2013 12:19

...nici nu ma astept sa dai cu pietre;) tu le pretuiesti si pe alea din "varf";).....da e rosie? ca sunt mai excitante....
...f.fr. din partea ta,sa asisti la stfel de scena mai ales pe masina proprie dar ma .....nu cumva ti-o dat o idee?;))....ca doar ii propr. pers. si poti riposta in orice mom. daca-ti atrag babele atentia......rusinicaaaa?!
...doar, sa nu fie politistu'
Fss_ssu
Postat pe 1 Aprilie 2013 13:19
masina nu era rosie, era neagra - era. Ca am dat cu ea in gard, cind vorbeam la telefon...
Cu masina, adica.
quasaria
Postat pe 1 Aprilie 2013 13:30


vaaai de mine si de mine... !!!! si ai stricat frumusete de gard... !!!! telefonul, a ramas intrg ?
barboneli
Postat pe 1 Aprilie 2013 13:47
asta e, pagube colaterale....
quasaria
Postat pe 1 Aprilie 2013 13:56

Poi actu' in sine( ca i-ai atentionat) ca se sifoneaza masina, era tocmai avertizarea ca obiectu'
o sa intre ...."colateral"
dap tu.....nu esti superstitioasa,na, ti-ai bagat picioru' si.......ce daca era rosie, nu mai vb. la tf.
.....o aveai si acuma;))
Da mosu cu gardu', n-o cerut avans?;))...daaaa, te-ai facut ca ploua..... -to!
Fss_ssu
Postat pe 1 Aprilie 2013 15:00
n-a cerut avans. Doar si-a facut cruce si a zis multumesc doamne! ca a tinut gardu' si n-am ajuns peste el in casa. Mi s-a parut o reactie rezonabila in context....

Si btw, singura masina rosie pe care as conduce-o ar fi ferrari.
In rest, nu conduc pomul de craciun.
quasaria
Postat pe 1 Aprilie 2013 15:11
....cu siguranta, baba, n-ar fi zis asa))
....ei, pretentioasa, vitezomana....


Mai, io am una...dar mi-ar fi frica sa te las la volan
Fss_ssu
Postat pe 1 Aprilie 2013 15:41
uite acu' m-as fi plimbat juma' de glob pina la volanu' tau. Da' daca ti-e frica... ce sa fac.
quasaria
Postat pe 1 Aprilie 2013 15:59

....stai sa treaca 1 aprilie si....mai vedem?!
Fss_ssu
Postat pe 1 Aprilie 2013 16:08
vezi tu pina aici??!
Wow, da' ce binoclu... cum sa zic? "Ce binoclu tb. sa ai! " nu suna bine!
quasaria
Postat pe 1 Aprilie 2013 16:31

Suna, cum suna?!...dar sa vezi
ii mai important.......ah! curiositatea ;*
Fss_ssu
Postat pe 1 Aprilie 2013 16:42
z*
Fss_ssu
Postat pe 1 Aprilie 2013 16:43
De la: suparatu_, la data 2013-04-01 16:43:13z*


buna !

ce mai faci ?
ti-a fost dor de mine ?

am si eu o intrebare, azi, cineva a acceptat sa fie in lista mea de prieteni. ieri ii facusem oferta, desi la profil se spunea ca nu a mai intrat din 2012. si iata minunea...crezi ca e posibil ? sau e o magie prefabricata ?

garbo_10470
Postat pe 1 Aprilie 2013 16:56

Buna si tie!
....nu stiu despre ce oferta ii vb. eu te-am vizitat findca deja disparuse-si(erai de domeniul trecutului;)) )
si mai ales ca tu mi-ai facut prima vizita....asa, ca de 1 Apr.

probabil ai vrut sa incepi luna cu vizite....fine.
Ti-am raspuns la intrebare.

De "dor", nu ma plang
O zi buna !
Fss_ssu
Postat pe 1 Aprilie 2013 17:14
De la: garbo_10470, la data 2013-04-01 16:56:24
De la: suparatu_, la data 2013-04-01 16:43:13z*


buna !

ce mai faci ?
ti-a fost dor de mine ?

am si eu o intrebare, azi, cineva a acceptat sa fie in lista mea de prieteni. ieri ii facusem oferta, desi la profil se spunea ca nu a mai intrat din 2012. si iata minunea...crezi ca e posibil ? sau e o magie prefabricata ?



se vede ca n-ai inteles... ! nu magie prefabricata... ci DOAR 1 APRILIE !!!! nici o minune... !tu insasi esti o minune... zau !
barboneli
Postat pe 1 Aprilie 2013 21:16
De la: Estera111, la data 2013-04-01 18:01:45buna !

ce mai faci ?
ti-a fost dor de mine ?

am si eu o intrebare, azi, cineva a acceptat sa fie in lista mea de prieteni. ieri ii facusem oferta, desi la profil se spunea ca nu a mai intrat din 2012. si iata minunea...crezi ca e posibil ? sau e o magie prefabricata ?


AHA !!!!!!!!!!!!! Deci asta era!!!!!!!!
Garbo 10470 a iesit la agatat!

si mahalagioaicele , pe sant , la birfa.
garbo_10470
Postat pe 3 Aprilie 2013 14:41
Rotty...
Din ce ai dedus ca as avea probleme? Sunt bine merci, am scornit acest subiect pt ca vad femeile acuzand tot timpul barbatii de inselatorie, dar atunci cand sunt inselate de barbatii lor, dau vina pe saracii oameni, nu cauta nici o data rezolvarea acolo unde chiar exista si anume tot la genul feminin, barbatul le insealaa cu alt FEMEIE, daca sunt inselate, inseamna ca ceva nu merge in relatia lor sau inseamna ca o alta femeie a facut un gest provocator. Asa dar femeia e capul rautatilor nu barbatul, el e supus si neajutorat...
Asa cum sunt unii barbati care au in sange derapajul, la femei e mult mai rau, dar tac... daca dezvolt asta o sa imi atrag multe injurii din partea voastra...
Fetelor, de voi depinde totul, voi puteti stapanii barbatul sa nu derapeze...
garbo088037
Postat pe 3 Aprilie 2013 15:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce saloane de masaj erotic mai sunt la ora actuala prin Bucuresti? 3 De la: lylaa 21 August 2012 01:06
Sex de la prima întâlnire? 47 De la: garbo_404305 8 Februarie 2016 22:18
Relatia cu Tatal Nostru Dumnezeu 17 De la: estela 30 Mai 2010 03:15
a fost odata, ca de n-ar fi fost, nu s-ar povesti 1042 De la: iasomia 1 Noiembrie 2009 17:51
Daca un intelept arunca o piatra in fantana, toti fraierii se arunca sa o prinda in gura? 25 De la: ratuscaceaurata 22 Noiembrie 2011 03:36
Setari Cookie-uri