Dece raspund femeile asa usor la avansurile barbatilor?

''Acolo sa vezi avansuri si alte alea!!''

Nu mă luminezi şi pe mine?
Axl_R
Postat pe 19 Aprilie 2013 19:35
Axl..pe siteurile de socializare fiecare isi face un cont sub ce nume vrea,cu ce "oferte" vrea,cu ce poze vrea...Apoi incep intrarile ,pe profilul uneia sau unuia care ..crezi ca ar corespunde ..viselor tale...Totul e o minciuna,un vis ,o pacaleala..
Vb . din experienta,am avut la conturi...acum mi le-am sters pe mai toate,mai am doar pe Garbo,Facebook si Mess+ Emailul !
Cand n-ai ce face,din plictiseala...dar acum...a venit vremea muntelui-si nici un site nu-l poate egala!! Dar m-am DISTRAT copios pe ele!!! Eu ,vulpe batrana,nu cad in "capcana" siteurilor de socializare..!
In plus a venit sotul meu definitiv acasa,nu ma mai plictisesc! A slabit pana la 98 de kg!!
I ..s-au inchis {in sfarsit} toate cele 8 operatii..merge spre bine,face zilnic plimbari in aer liber-uneori mi-e si ciuda pe ambitia lui! eu numai odata /zi-el de 2 ori!1Dar..el nu face munte,eu fac!1
Si am inceput sa fac avansuri unui "barbat" bine!!Are acum deja 1 an,il cheama Ioan-nepotelul!! Yeees!
Sa fiu in"ton" cu topicul...
elisabeta_boia
Postat pe 19 Aprilie 2013 20:05
Betty, toate astea ştiu şi io.

Io şi pe Garbo, tot un cont am...şi un nume.
Axl_R
Postat pe 19 Aprilie 2013 20:26


s-o lasat ceata noaptea asta
...io stiu ti cunosc dupa "basmaluta"
Fss_ssu
Postat pe 19 Aprilie 2013 20:38
nici nu le trebe avansuri. io asha am "material" pt. noapte: fixez cate una misto(mai ales prin hipermarketuri sau la farmacii)...dar n-o privesc in ochi direct...ma uit fix intai la...balconashe apoi la parte de gios a burticii si...pica imidiat. fimeilii se cuceresc usor...fara multe vorbe da' cu priviri obscene. si pica ca mustele. sa mor io.
da' oricum, mushte nemushte io le iubesc pi toate care imi pica in plasa...si doamne ajuta...ca nu ma pot plange...plasa plina...
pupici fetelor,
adi27
Postat pe 20 Aprilie 2013 08:24
Mai Adi, tu te-ai uitat ase obraznic la mine ieri , cand imi cumparam always-cu-aripioare ???? Ce sa zic, mi-a placut privirea ta..... dar nu m-am udat, sa stii
GHEISA_
Postat pe 20 Aprilie 2013 09:07
De la: GHEISA_, la data 2013-04-20 09:07:47Mai Adi, tu te-ai uitat ase obraznic la mine ieri , cand imi cumparam always-cu-aripioare ???? Ce sa zic, mi-a placut privirea ta..... dar nu m-am udat, sa stii


privirea ca privirea, da' daca mi-ai vedea dotarea sa vezi ce...umezeala torent te-ar cuprinde. sa moara mama.
ps esti cumva pe invers, ca numa' alea debiteaza asemenea porcarele...?
adi27
Postat pe 21 Aprilie 2013 00:31
Gheisa_
am un microscop... s-ar putea sa ai nevoie de el pentru unele chestii.... stii tu
heartbit
Postat pe 21 Aprilie 2013 00:36
vai de tine..tu te uiti ce ai scris? matura prin casa mai bine, cand iti vine sa scrii, pt ca scrii numai prostii
MARILENA_25
Postat pe 21 Aprilie 2013 08:18
cu ce sa mature? cu dotarea?
cred ca e imposibil... mai bine s-ar apuca sa stearga praful cu ea... ca e asa moale si pufoasa, ca o carpita de sters ochelarii
heartbit
Postat pe 21 Aprilie 2013 10:06
De la: heartbit, la data 2013-04-21 00:36:56Gheisa_
am un microscop... s-ar putea sa ai nevoie de el pentru unele chestii.... stii tu


nu ai raspuns la chestia cu..."pe invers",
sau sa inteleg ca prin...tacere imi confirmi banuiala?
adi27
Postat pe 21 Aprilie 2013 21:15
pai femeile raspund repede avansurilor barbatilor pt ca asa au fost educate de barbati ..
ca femeile trebuie sa faca sex si toate treburile casnice daca nu le fac creierii varza.
zic ca asa mi s-a intamplat si mie,un barbat din orasul sibiu a pus ochii pe mine ca sa facem sex si pt ca nu am vriut sa fac sex cu el m-a facut de tot rasul si m-a umilit in tot orasul...
a trebuie sa ma mut din sibiu ca sa scap sa nu ma bage la nebuni...pt ca ma teroriza si i-a pus si pe alti barbati dupa mine ca sa ma inebuneasca de cap si se uitau toti la fundul meu ca niste caini si din cauza ca ni i-am bagat in seama cum au vruit ei adica sa ii invit in casa in pat radeau de mine ca ma f...... cu cainii....si cate si mai cate....
apoi judeca femeile ca fac sex....pai daca nu ma mutam din sibiu ma faceau barbatii toaleta lor
ingerasulluptator
Postat pe 22 Aprilie 2013 21:35
eu cred ca femeile raspund repede la avansuri la barbati de frica ca sa nu fie umilite si facute de ras in tot orasul asa cum am fost eu.de imi este frica sa ma mai mut in orase mici ca nu mai dau peste alti nebuni de barbati psihopati care terorizeaza femeile sa faca sex cu ei apoi zic de ce sunt femeile asa disponibile la sex...pai de frica ca sa nu fie umilite si alungate din oras ca mine pt ca eu asa am fost pt ca nu am vrut sa fac sex m-au alungat din orasul sibiu..Si plus ca daca faci sex cu barbatii stii ce frumos se comporta cu tine...si ca femeile se dezbraca pt ca asa vor barbatii ca femeile asa faca sex si sa aiba barbatii divertisment

dupa parerea mea barbatii nu au nimic in cap decat hotie...si prostie

ingerasulluptator
Postat pe 22 Aprilie 2013 21:41
De la: adi27, la data 2013-04-21 21:15:45
De la: heartbit, la data 2013-04-21 00:36:56Gheisa_
am un microscop... s-ar putea sa ai nevoie de el pentru unele chestii.... stii tu


nu ai raspuns la chestia cu..."pe invers",
sau sa inteleg ca prin...tacere imi confirmi banuiala?


dupa cum observ, tu ai o problema si te dai in fapt ca ai fi pe invers!
din pacate cu mine ai dat gres!
incearca doua cartiere mai alaturi, la baietii care isi lasa venele lungi... o sa faceti concurenta, ei cu dotarile tu cu venle, sau invers, oricum nu conteaza, important e sa te simtesti bine!
heartbit
Postat pe 22 Aprilie 2013 21:50
Ingeras...e prima data cand te aud ..spovadindu-te...m-ai uimit,sincer daca e adevarat ce-ai spus ,si nu fabulatie...mi-e mila de tine...!Ceva-ceva...prob. ai tu... Ocoleste-i pe barbati...definitiv,fa-te ca nu-i vezi,nu-i auzi... Si mergi mult la biserica-ti-ar prinde bine linistea spirituala pe care o vei primi de-acolo!
Ingeras-chiar nu am glumit,nu am ras de tine-sfaturile mele sunt fff sincere! Tu faci ce crezi si cum crezi!Sarbatori linistite!
elisabeta_boia
Postat pe 24 Aprilie 2013 09:11
Fetelor,feriti-va de baietii cu masini noi!
Candva asta insemna "statut si bani" iar acum "credit pentru 5-10 ani



ce naiba de topic este acesta?
adeline
Postat pe 27 Aprilie 2013 10:01
De la: adi27, la data 2013-04-20 08:24:41nici nu le trebe avansuri. io asha am "material" pt. noapte: fixez cate una misto(mai ales prin hipermarketuri sau la farmacii)...dar n-o privesc in ochi direct...ma uit fix intai la...balconashe apoi la parte de gios a burticii si...pica imidiat. fimeilii se cuceresc usor...fara multe vorbe da' cu priviri obscene. si pica ca mustele. sa mor io.
da' oricum, mushte nemushte io le iubesc pi toate care imi pica in plasa...si doamne ajuta...ca nu ma pot plange...plasa plina...
pupici fetelor,


ia uite-te si la mine! sa vedem daca poti! si daca tine .. plasa!
silfida
Postat pe 27 Aprilie 2013 10:15
pai... iepuras, pardon, ingeras: nu se prea pupa versiunile tale autobiografice. Chestiile astea cu orasul sibiu se intimplau inainte sau dupa ce ai fost maritata si ti-ai tras amant?
quasaria
Postat pe 27 Aprilie 2013 11:42
On topic:
Ce probleme existentiale au unii....si eu ma intreb cateodata, de ce nu pot stranuta fara sa inchid ochii.....
LLisa
Postat pe 27 Aprilie 2013 12:45
De la: silfida, la data 2013-04-27 10:15:59
De la: adi27, la data 2013-04-20 08:24:41nici nu le trebe avansuri. io asha am "material" pt. noapte: fixez cate una misto(mai ales prin hipermarketuri sau la farmacii)...dar n-o privesc in ochi direct...ma uit fix intai la...balconashe apoi la parte de gios a burticii si...pica imidiat. fimeilii se cuceresc usor...fara multe vorbe da' cu priviri obscene. si pica ca mustele. sa mor io.
da' oricum, mushte nemushte io le iubesc pi toate care imi pica in plasa...si doamne ajuta...ca nu ma pot plange...plasa plina...
pupici fetelor,


ia uite-te si la mine! sa vedem daca poti! si daca tine .. plasa!


Axl_R
Postat pe 27 Aprilie 2013 13:14
De la: quasaria, la data 2013-04-27 11:42:25pai... iepuras, pardon, ingeras: nu se prea pupa versiunile tale autobiografice. Chestiile astea cu orasul sibiu se intimplau inainte sau dupa ce ai fost maritata si ti-ai tras amant?
pai eu nu am fost maritate cu acte legal ci am fost maritata fara acte la negru,ilegal.ca l-am inselat a fost pt ca el m-a oprit din drum ca sa ascult de isus si ma invata sa fiu rea...pai si am fost rea cu el,,mi-am tras amant si el era foarte multumit ca eu ii toleram prostiile practic nici numa interesau pt ca eu imi vedeam de ale mele.

apoi cand am vrut sa devin fata cinstita am dat pese alti diavoli de barbati care vroiau sa ma reguleze apoi sa ma faca proasta.sa imi umple creierii cu prostiile lor pe care eu nici nu le asimilam ci le eliminam prin scaun caca.
stiu ca nu mai sunt virgina fizic dar pt mine nu este nici o problema important ca sunt virgina in cap,,,
de parca barbati s-ar pastra virgini pt mine
ingerasulluptator
Postat pe 30 Aprilie 2013 23:30
pai eu nu am fost maritate cu acte legal ci am fost maritata fara acte la negru,ilegal.ca l-am inselat a fost pt ca el m-a oprit din drum ca sa ascult de isus si ma invata sa fiu rea...pai si am fost rea cu el,,mi-am tras amant si el era foarte multumit ca eu ii toleram prostiile practic nici numa interesau pt ca eu imi vedeam de ale mele.

apoi cand am vrut sa devin fata cinstita am dat pese alti diavoli de barbati care vroiau sa ma reguleze apoi sa ma faca proasta.sa imi umple creierii cu prostiile lor pe care eu nici nu le asimilam ci le eliminam prin scaun caca.
stiu ca nu mai sunt virgina fizic dar pt mine nu este nici o problema important ca sunt virgina in cap,,,
de parca barbati s-ar pastra virgini pt mine
ingerasulluptator
Postat pe 30 Aprilie 2013 23:33
ingeras, pai toti barbatii care se pastreaza pentru tine sunt virgini... evident la cap, ca si tine de altfel!
era sa te pun la icoane... dar cand ti-am vazut biografia si mai ales declaratia cu virginitatea la cap... cu parere de rau... dar mai mult de-o usa la biserica nu te pot avansa!
heartbit
Postat pe 30 Aprilie 2013 23:53
uite si presul de la usa, mai sus putin.
garbo_10470
Postat pe 2 Mai 2013 14:05
De la: heartbit, la data 2013-04-30 23:53:01ingeras, pai toti barbatii care se pastreaza pentru tine sunt virgini... evident la cap, ca si tine de altfel!
era sa te pun la icoane... dar cand ti-am vazut biografia si mai ales declaratia cu virginitatea la cap... cu parere de rau... dar mai mult de-o usa la biserica nu te pot avansa!



ca si icoanele din biserica... si usa, pastreaza, pazeste, in interior o multime de secrete... marturisiri sincere sau nu, rugaminti de tot felul, vise din cele mai ciudate... ! iar expresia: "usa de biserica"... iti spune ceva ? asa ca mai gandeste-te... ! ma refer la alegerea cu usha... sa nu se inteleaga...

http://www.ranklogos.com/wp-content/uploads/2012/08/United-State-of-America-Embassy-logo.jpg


hai, ca mai merge o bere...





























barboneli
Postat pe 3 Mai 2013 12:41
Eu nu o inteleg p-aia cu "maritata la negru".

Panama, irinuco, tu ti-ai fi pus pirostriile in Las Vegas, ai? ca doar aia mai au preoti scapati de KKK
anakin
Postat pe 3 Mai 2013 13:34
Anakin-Anakin..cum ma faci tu sa rad!
Acum se vede clar-cine raspunde usor la avansurile barbatilor--cele la....negru!!
Ei...,dar Paste Fericit! Si uite cum poti sa "agheti" o femeie acum de Paste: II spui politicos"Cristos a Inviat!"-ea musai sa raspunda:"Adevarat!" ..se continua cu "Ati petrecut frumos Pastele ?"Ea..:"Asa si-asa..!",El:"A! Ati fost singura?" Ea: .."Da! "..ETC...

Mai este o varianta scurta:"D-ra,vreti sa-mi ciocniti...ouale?"Acum ..depinde de cum arati si capeti raspunsul...afirmativ sau...1-2-3 ..oua in cap! .
elisabeta_boia
Postat pe 4 Mai 2013 01:13
maritata pe vapor dinspre Taiwan.... sau in suburbiile din China...?!
quasaria
Postat pe 4 Mai 2013 03:36


"Dece raspund femeile asa usor la avansurile barbatilor ?"

stiti... m-am gandit mult la intrebarea asta.. pana a inceput sa ma doara umarul... dar nu vreau sa dau un raspuns de misogin, ca nu-s ! asa caaa... eu cred ca e invers ! dupa parerea mea si chiar inainte de ea... eu cred ca barbatii raspund mult mai usor, repede, chiar cu limba scoasa... la avansurile femeilor ! au astea, femeile... un avans teribil... !!! 56,7m cel putin ! ca si in bancul ala cu calugarita care fuge de un violator... "o femeie fuge mult mai repede cu fusta ridicata decat un barbat cu pantalonii pe vine... " ! asta ca invatatura ! acum, la intrebarea topicului, eu zic ca femeile raspund mai usor la avansurile barbatilor... atunci cand vor sa fie avansate ! nu conteaza in ce... ! ei... ce ziceti ? nu-i asa ?
statistica vorbeste, nu eu !
barboneli
Postat pe 4 Mai 2013 13:30
pai barbatii vor ca femeile sa faca sex si le agaseaza pana accepta daca nu le fac de ras in tot orasul..

eu zic ca femeile ar trebui sa nu se mai incurce deloc cu barbate ci sa stea singure decat cu niste prosti de barbati care agaseaza femeile sa fie rele si curve ..

pt ca femeia ca sa poata trai cu un barbat trebuie sa mearga pe drumul barbatului sa faca compromise pt ca barbatii au interese egoiste nu isi iau ei pe gratis femeie,,asa ca femeia trebuie sa le fie sluga pe gratis..

sa nu ceara bani de la barbati dar sa ii slugareasca sa fie corecta dar sa nu pretinda nimic...adica ca o sclava
ingerasulluptator
Postat pe 4 Mai 2013 15:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am innebunit! 60 De la: anakin 21 Decembrie 2009 18:26
Cum sa faci sex cu o femeie dominanta? 224 De la: alehandra 24 Octombrie 2009 03:16
Mai are rost sa te casatoresti? 462 De la: Dor_marunt 22 Mai 2010 14:08
BEZNA 104 De la: Schmetterling 1 Aprilie 2015 08:25
nu stiu de ce!?! 48 De la: Anouk_Aimee 4 Februarie 2010 19:20
Setari Cookie-uri