ma-m lovit cu unghia in interiorul vaginului

buna as vrea sa stiu daca e periculos faptul ca mam lovit cu unghia in interiorul vaginului in timp ce faceam dus si a inceput sa sangereze vreo cinci minute incontinuu dupa care sa oprit dar am o senzatie usoara de durere si imi e frica sa nu patesc ceva ce ar trebui sa fac??? Va rog seriozitate sunt foarte speriata
garbo_414525
Postat pe 18 August 2015 02:02
Sper ca nu o sa-ti cada unghia ! Asta a fost gluma...ai zambit ? Ei , acum serios , fa-ti apa cu bicarbonat de sodiu si fa niste spalaturi cu un irigator. Aaaa....si evita contactul sexual vreo cateva zile. Sper ca reusesti. Daca durerile continua mai mult de cateva zile , te duci frumos la nenea doctorul.
Succes :)
Rotty
Postat pe 18 August 2015 08:14


Probabil ai niste unghii de vrajitoare... mari si ascutite ! Asa ca altadata cand te mai speli acolo, foloseste o manusa din aia cu care te controleaza si ginecologul tot acolo... sau cum li se mai spune "de chirurg". Sa ai acolo in baie sau unde te speli tu de obicei (nu in toate baile...) o cutie cu manusi din astea. Se folosesc si la bucatarie, se gasesc peste tot in comert. Asta ca sa nu risti sa te lovesti (???) sau sa te zgarii...

http://www.mondo-romania.ro/echipament-protectie/echipament%20protectie%20manusi%20MEDICAL.jpg

barboneli
Postat pe 18 August 2015 09:28
Tinand cont de aspect, incearca sa-ti mentii unghiile la o lungime care nu te pune in pericol.Sau, daca le ai ai tips, sau gel, sau cum mai sunt in ziua de azi, poti sa ti le aplici mai scurte.Ai grija, cand te speli pe fata, sa nu-ti scoti ochii!
Schmetterling
Postat pe 18 August 2015 09:35
Rotty
Postat pe 18 August 2015 09:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pe 9 Decembrie sa veniti cu toti la VOT ! 4 De la: VOIAJOR 30 Noiembrie 2012 23:48
Relație la Valcea 1 De la: Alexandru_Florin_Stefanescu_1 1 Aprilie 2019 13:09
ce credeti ? 29 De la: eu_geminy 26 Octombrie 2010 20:11
as dori ceva sfaturi in legatura cu relatia cu un coleg de servici 41 De la: liaiedera 11 Aprilie 2010 21:06
Virginitatea=subiect de discutii 182 De la: florin_c76 17 Aprilie 2010 23:56
Setari Cookie-uri