Salonul 13 pisiatrie Socola

De la: garbo_5862, la data 2012-12-17 12:49:57
De la: heartbit, la data 2012-12-16 22:20:19pentru peruzooare!
avand in vedere ca e criza, trebuie sa ne mai autogospodarim si noi cu putem ...


peruuuu ceeee? doamne ca mareeeee e gradina ta si multi destepti in ea. tu esti tata lu'mirela? a zis ea ca nu te-ai trezit. dar n-a precizat din ce , sa te trezesti.iti doresc sa-ti aduca mosu o cisterna plina cu peruzooare.


Draga numar cu sot, dar tu te iei de toata lumea? iti place sa alergi ca un caine prin desert cu limba scoasa de-un cot?
Sarikiz
Postat pe 17 Decembrie 2012 17:36
De la: Sarikiz, la data 2012-12-17 17:36:32
De la: garbo_5862, la data 2012-12-17 12:49:57
De la: heartbit, la data 2012-12-16 22:20:19pentru peruzooare!
avand in vedere ca e criza, trebuie sa ne mai autogospodarim si noi cu putem ...


peruuuu ceeee? doamne ca mareeeee e gradina ta si multi destepti in ea. tu esti tata lu'mirela? a zis ea ca nu te-ai trezit. dar n-a precizat din ce , sa te trezesti.iti doresc sa-ti aduca mosu o cisterna plina cu peruzooare.


Draga numar cu sot, dar tu te iei de toata lumea? iti place sa alergi ca un caine prin desert cu limba scoasa de-un cot?


cu limba scoasa tu esti.nu ma iau de toata lumea, doar de prosti. acum e clar? ok !
garbo_5862
Postat pe 17 Decembrie 2012 22:03
DA!!!Vin si ..licitez cu 30 lei patul!! Pa tu!!
E topicul bun de sarbatori...nebune !!nebune!!
Dar nu se mai zice ..?psihiatrie??? Sa nu-mi replicati ca nu-s nebuna si n-am ce cauta aici.... Si VAAAAI de cel ce crede ca nu-i {macar un pic..} nebun!!
Un pic de nebunie in viata da mai mult farmec si gust!!
Si a fii nonconformist{asa cum imi place sa cred ca sunt si eu..}e tot un fel de...nebunie=frumoasa!!
elisabeta_boia
Postat pe 17 Decembrie 2012 22:40
Sarikiz, lasa strigoaca sa bantuie, nu-o baga in seama!
are o problema. se uita in oglinda si nu intelege nimic. are impresia ca imaginea ei din oglinda este o alta persoana. si vazand-o cum se stramba acolo se oripileaza si realizeaza ca accea persoana este de-o prostie crasa... dar nu poate face diferenta intre imagiea ei din oglnda si alte persoane, isi imagineaza ca toti sunt ca ea!
diferenta intre ea si orice alt om de pe pamant este ca ceea ce au altii (inteligenta) o deranjeaza pe ea, ceea e are ea (prostia), deranjeaza pe altii!
heartbit
Postat pe 17 Decembrie 2012 22:53
Si pt. ce infirmierii sunt ..tineri...repedeeee in ..paturi!! Sari propune sarbatori NEBUNE aici la Socola...13...
Eu am..rezerva mea,am licitat-am castigat...nu cedez "locul" meu!!!
Viata-i o ..mareee nebunie....deci aici ,este ca-n viata!! Cine nu recunoaste ca un pic{sau mai mult..} este nebunatic...este cu adevarat..nebun!!
elisabeta_boia
Postat pe 22 Decembrie 2012 22:37
casa, dulce casa. intr.o lume nebuna mai conteaza un nebun in plus?
jeje2011
Postat pe 23 Decembrie 2012 00:06
Infirmieri tineri ?? Unde ? Cati ?

Eu vreau unu brunet, cu bicepsi....si cu patratele
GHEISA_
Postat pe 23 Decembrie 2012 08:46
De la: GHEISA_, la data 2012-12-23 08:46:36Infirmieri tineri ?? Unde ? Cati ?

Eu vreau unu brunet, cu bicepsi....si cu patratele


pt voi, doar infirmi ieri, handi capati azi.
garbo_5862
Postat pe 23 Decembrie 2012 08:57
62...... du-te si te spovedeste ,poate asa iti mai dispare rautatea din suflet
O zi buna iti doresc
GHEISA_
Postat pe 23 Decembrie 2012 09:05
De la: GHEISA_, la data 2012-12-23 09:05:3962...... du-te si te spovedeste ,poate asa iti mai dispare rautatea din suflet
O zi buna iti doresc


dudie, este doar oglinda ta neobosita !
garbo_5862
Postat pe 23 Decembrie 2012 09:07
De la: GHEISA_, la data 2012-12-23 08:46:36Infirmieri tineri ?? Unde ? Cati ?

Eu vreau unu brunet, cu bicepsi....si cu patratele


am vazut anuntul si consider ca ma potrivesc descrierii
sunt blond, cu tricepsi, cu burta ... si bonus chelie!!!
astept adresa sa-ti trimit o poza, ca sa ai cu ce speria vecinii!
stii ca dorintele de aici, din salon, sunt doar dorinte de oameni nebuni...
heartbit
Postat pe 23 Decembrie 2012 10:47
Chelia imi place, nu ma sperie, deabia nu imi mai trebuie oglinda
Cu burta..... acolo e de munca
GHEISA_
Postat pe 23 Decembrie 2012 10:53
Infirmierul meu...vreau sa fie inalt,grizonat,ochi albastri,biiine dotat.. :sml-ashamed000,maseor buun,glumet..adica sa ma faca sa rad..,romantic,atent si sa aibe 45-50 de ani...nu mai tanar si nici mai batran!!
Ce ofer eu?Nebunie totala!!!
elisabeta_boia
Postat pe 23 Decembrie 2012 21:55
De la: elisabeta_boia, la data 2012-12-23 21:55:01Infirmierul meu...vreau sa fie inalt,grizonat,ochi albastri,biiine dotat.. :sml-ashamed000,maseor buun,glumet..adica sa ma faca sa rad..,romantic,atent si sa aibe 45-50 de ani...nu mai tanar si nici mai batran!!
Ce ofer eu?Nebunie totala!!!

parca te dadeai de ceasul mortii acum vreo doua-ua-uaaaaaa saptamini ca-ti moare barbatul.acum vrei altul? esti femeie serioasa? sau asta e viata pe garbo? schimbati, omoriti barbatii, inlocuiti mereu femeile. eu am spus ca aici este bordel, depravare , promiscuitate.mai faceti si pe castii si filozoafele. nu va e sila cind va vedeti mutrele in oglinda? nu va e rusine de parintii vostri?nici macar in gluma nu se fac asemenea afirmatii. este cit se poate de degradant si mai ales infiorator, va citesc si tinerii care cred ca asa trebuie sa fie viata. astea sint manipularile voastre.
garbo_5862
Postat pe 24 Decembrie 2012 00:19
De la: garbo_5862, la data 2012-12-24 00:19:19
De la: elisabeta_boia, la data 2012-12-23 21:55:01Infirmierul meu...vreau sa fie inalt,grizonat,ochi albastri,biiine dotat.. :sml-ashamed000,maseor buun,glumet..adica sa ma faca sa rad..,romantic,atent si sa aibe 45-50 de ani...nu mai tanar si nici mai batran!!
Ce ofer eu?Nebunie totala!!!

parca te dadeai de ceasul mortii acum vreo doua-ua-uaaaaaa saptamini ca-ti moare barbatul.acum vrei altul? esti femeie serioasa? sau asta e viata pe garbo? schimbati, omoriti barbatii, inlocuiti mereu femeile. eu am spus ca aici este bordel, depravare , promiscuitate.mai faceti si pe castii si filozoafele. nu va e sila cind va vedeti mutrele in oglinda? nu va e rusine de parintii vostri?nici macar in gluma nu se fac asemenea afirmatii. este cit se poate de degradant si mai ales infiorator, va citesc si tinerii care cred ca asa trebuie sa fie viata. astea sint manipularile voastre.


Buna dimineata...eu sunt tanara si pot percepe o gluma cand o citesc spre deosebire de alte persoane
Iryna_Iry
Postat pe 24 Decembrie 2012 00:24
De la: Sarikiz, la data 2012-12-16 22:27:26
De la: heartbit, la data 2012-12-16 22:20:19pentru peruzooare!
avand in vedere ca e criza, trebuie sa ne mai autogospodarim si noi cu putem ...

Ne trebe si tutun. Si asistenti si asistente tinere. Nu angajam pe oricine. Ne mai trebuiesc carucioare si targi sa ne deplasam in loc de masina. Plus camasi de forta, Deci trecem la cotizatii. De acord toata lumea? Ca pe alt topic rad de noi De-aia nu mai putem ca nu vor sa se distreze cu noi
Asteapta sfarsitul lumii


In august o sa mi iau diploma de asitenta...mai sunt posturi disponibile???
Iryna_Iry
Postat pe 24 Decembrie 2012 00:40
De la: Iryna_Iry, la data 2012-12-24 00:24:37
De la: garbo_5862, la data 2012-12-24 00:19:19
De la: elisabeta_boia, la data 2012-12-23 21:55:01Infirmierul meu...vreau sa fie inalt,grizonat,ochi albastri,biiine dotat.. :sml-ashamed000,maseor buun,glumet..adica sa ma faca sa rad..,romantic,atent si sa aibe 45-50 de ani...nu mai tanar si nici mai batran!!
Ce ofer eu?Nebunie totala!!!

parca te dadeai de ceasul mortii acum vreo doua-ua-uaaaaaa saptamini ca-ti moare barbatul.acum vrei altul? esti femeie serioasa? sau asta e viata pe garbo? schimbati, omoriti barbatii, inlocuiti mereu femeile. eu am spus ca aici este bordel, depravare , promiscuitate.mai faceti si pe castii si filozoafele. nu va e sila cind va vedeti mutrele in oglinda? nu va e rusine de parintii vostri?nici macar in gluma nu se fac asemenea afirmatii. este cit se poate de degradant si mai ales infiorator, va citesc si tinerii care cred ca asa trebuie sa fie viata. astea sint manipularile voastre.


Buna dimineata...eu sunt tanara si pot percepe o gluma cand o citesc spre deosebire de alte persoane


poate esti tu EXCEPTIA CARE INTARESTE regula, desi nu cred. in 1026 de zile de cind esti abonata pe garbo ai reusit sa te concentrezi doar de 2_69 de ori, adica atitea mesaje-perla ai produs.gluma trebuie sa fie buna, nu insinuanta. avind in vedere ca esti tinara, mai ai de invatat. bine ar fi sa-ti cauti in alta parte educatorii si temele ce trebuie invatate pt o viata corecta si onesta. reflecteaza, inainte sa dai cu bita-n balta !nu trebuie sa fii batrin sa stii ce corect.fandoseala asta cu tineretea se duce pe apa simbetei in fatza vietii.asa ca nu mai face pe emancipata, vezi ca fiecare pasare pe limba ei piere. mai usor cu pianu ca sparge geamu'.
garbo_5862
Postat pe 24 Decembrie 2012 00:40
asistenta scz..
Iryna_Iry
Postat pe 24 Decembrie 2012 00:41
Dna va cam contraziceti...uita ti va la ce ati scris la raspunsul meu si pe urma ajungeti la ideea ca as fi fandosita:) si chiar daca as fi cred ca e problema mea nu a alcuiva...v am raspuns pt k m a amuzat mult.cat va agitati sa jicniti oamenii pe aici..si in special pe dna Elisabeta.. stiti probabil..ca din punct de vedere psihologic...uram,detestam o persoana pt k reflecta prea mult ceea ce ne a afectat intr-un anumit fel in copilarie. si ceea ce suntem noi ..imi pare rau pt dvs...asa k mai bine decat sa pierdeti timpul aici jicnind,dand cu piatra in mosneag si omorand baba(conform unei vorbe) mai bine analizati-va copilaria
Dvs va hraniti cu rautate,respirati poluand energiile pozitive cu rautate si energii negative! sunteti atat de frustata si nemultumita de viata personala incat sunteti o acritura...scz daca adevarul doare!!
si DA sunt tanara si asta e rau??? sau acum o sa incepeti sa ma criticati ca nu am scris gramatical corect??

ps: partea buna a lucrurilor... ma fac cu un cadou cu litere de craciun!
si cine stie cateva raspunsuri si mocirla pe la topicele unde raspund??
si asa ce o sa mi pese ..incat o sa o rog frumos pe prietena mea Irinooca sa va includa intr-o rugaciune! Numai bine sanatate si multe energii pozitive va doresc!!!
Iryna_Iry
Postat pe 24 Decembrie 2012 00:54
bine, daca asta ai inteles, sanatate si nu e cazul sa faci oe cuvioasa cu mine. nu am nevoie de "rugaciunile "voastre ipocrite si baloase. de contrazis, tu te contrazici. in afirmatiile mele, era o usoara ironie, dar inca nu ai capacitatea sa intelegi.eu atit am avut de spus.fandoseala cu succes, ca doar e pb ta.tineretea iti da dreptul sa traiesti frumos.vezi pe cine si cum judeci. stii, masura cu care judeci, cu aceea vei fi judecat.
garbo_5862
Postat pe 24 Decembrie 2012 01:07
De la: garbo_5862, la data 2012-12-24 01:07:00bine, daca asta ai inteles, sanatate si nu e cazul sa faci oe cuvioasa cu mine. nu am nevoie de "rugaciunile "voastre ipocrite si baloase. de contrazis, tu te contrazici. in afirmatiile mele, era o usoara ironie, dar inca nu ai capacitatea sa intelegi.eu atit am avut de spus.fandoseala cu succes, ca doar e pb ta.tineretea iti da dreptul sa traiesti frumos.vezi pe cine si cum judeci. stii, masura cu care judeci, cu aceea vei fi judecat.


zau ca nush care dintre noi are lipsa anumite doage... ce de complimente primesc...fandosita cuvioasa...
PS: eu nu judec pe nimeni pt k ABSOLUT NIMENI NU ARE DREPTUL ASTA!
asta e cu subinteles... o zi buna si spor la judecat
Iryna_Iry
Postat pe 24 Decembrie 2012 08:11
De la: garbo_5862, la data 2012-12-24 01:07:00bine, daca asta ai inteles, sanatate si nu e cazul sa faci oe cuvioasa cu mine. nu am nevoie de "rugaciunile "voastre ipocrite si baloase. de contrazis, tu te contrazici. in afirmatiile mele, era o usoara ironie, dar inca nu ai capacitatea sa intelegi.eu atit am avut de spus.fandoseala cu succes, ca doar e pb ta.tineretea iti da dreptul sa traiesti frumos.vezi pe cine si cum judeci. stii, masura cu care judeci, cu aceea vei fi judecat.


aaa si cred k o sa trimit si eu cadou un sac cu litere....
Iryna_Iry
Postat pe 24 Decembrie 2012 09:06

Mai! voi si la casa di ne'buni va ciondaniti?? Hmmmm! ce, nu va ajunge "peruzoru" ?....am adus io unu cu prelungitor;))
*62, intra tu prima ca sa iti pun unu in "cleste";)......mai! io nu glumesc cu nebunia! stii ca te poti molipsi
...da mai ghini, impodobiti bradu' ....am adus si ace si........videti si voi ca doar nu
Spor la trebi!
Fss_ssu
Postat pe 24 Decembrie 2012 11:08
De la: suparatu_, la data 2012-12-24 11:08:57
Mai! voi si la casa di ne'buni va ciondaniti?? Hmmmm! ce, nu va ajunge "peruzoru" ?....am adus io unu cu prelungitor;))
*62, intra tu prima ca sa iti pun unu in "cleste";)......mai! io nu glumesc cu nebunia! stii ca te poti molipsi
...da mai ghini, impodobiti bradu' ....am adus si ace si........videti si voi ca doar nu
Spor la trebi!


Buna suparatu .. ehh ne"alintam"pe unde putem... daca is "tanara,cuvioasa si fandosita" ma incadrez pe aici pe la madam vulpe...
trebile mi s gata ..doar cadoile de impachetat...spor la trebi si tie si iote o ciocolata calda have a nice day
Iryna_Iry
Postat pe 24 Decembrie 2012 13:36
iryna_, nu te pune cu proasta, ca te bate cu experienta ei, mai bine las-o sa se contrazica!

despre locuri disponibile te indruma sefa de salon Sarikiz, la ea sunt "painea si cutitul"!
heartbit
Postat pe 24 Decembrie 2012 15:42
De la: heartbit, la data 2012-12-24 15:42:11iryna_, nu te pune cu proasta, ca te bate cu experienta ei, mai bine las-o sa se contrazica!

despre locuri disponibile te indruma sefa de salon Sarikiz, la ea sunt "painea si cutitul"!


aaa da nu ma pun k mie frica sa nu ma molipsesc... si sa ma acresc si eu dar merita vb ce i le am spus... multumesc de sfat
Iryna_Iry
Postat pe 24 Decembrie 2012 16:41
Iryna si multumesc ca m-ai aparat ,ai avut dreptate..glumeam ca acum,cand sotul este bine si la refacere pot..am si pofta de viata,deci de glume si nebunii!!! Dar a glumi pe Garbo nu inseamna ca ma si "dau" dupa aventuri....daca-daca,as face-o..nu as afisa NIMIC compromitator!!!Nu merita ,insa,sotul meu asa ceva din partea mea,apoi nu pe el l-as compromite,ci pe mine insami !!Dar INCA pot merge cu fruntea sus,ceea ce nu poate,insa,62!!
Suparatule,si tie-ti multumesc ca ma inviti la activitatea de impodobit bradul!!Uite vin acu-acu!!
62....CIOCU MIC...vorba cuiva!!!Nu ma judeca dupa cum gandesti-poate si faci..-TU !!
elisabeta_boia
Postat pe 24 Decembrie 2012 18:14
Daca intra 62 aici la Socola...cred ca ..trebuie sa IESIM NOI!!!
elisabeta_boia
Postat pe 24 Decembrie 2012 18:17
fetele, nu va punetzi vreodata cu prostu... ca are mintea odihnita
jeje2011
Postat pe 25 Decembrie 2012 12:15
De la: elisabeta_boia, la data 2012-12-24 18:14:01Iryna si multumesc ca m-ai aparat ,ai avut dreptate..glumeam ca acum,cand sotul este bine si la refacere pot..am si pofta de viata,deci de glume si nebunii!!! Dar a glumi pe Garbo nu inseamna ca ma si "dau" dupa aventuri....daca-daca,as face-o..nu as afisa NIMIC compromitator!!!Nu merita ,insa,sotul meu asa ceva din partea mea,apoi nu pe el l-as compromite,ci pe mine insami !!Dar INCA pot merge cu fruntea sus,ceea ce nu poate,insa,62!!
Suparatule,si tie-ti multumesc ca ma inviti la activitatea de impodobit bradul!!Uite vin acu-acu!!
62....CIOCU MIC...vorba cuiva!!!Nu ma judeca dupa cum gandesti-poate si faci..-TU !!

asa ca de Craciun
Iryna_Iry
Postat pe 25 Decembrie 2012 17:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
La noi in familie barbatii se nasc din 33 ani in 33 6 De la: VOIAJOR 26 Septembrie 2012 20:19
Copiii indigo si 2012? 80 De la: pantera_neagra 27 Decembrie 2011 00:57
Va este dor de anotimpul cald ? 5 De la: elisabeta_boia 18 Februarie 2012 09:14
dieta 1 De la: medeea46 9 Noiembrie 2010 10:51
BUNA ZIUA TUTUROR 6 De la: pik_nik 28 Septembrie 2009 23:17
Setari Cookie-uri