compiuterul care te vrajeste

avertisment pentru pasionatii de discutii romantice pe internet:urmatorul interlocutor ar putea fi nu o persoana pasionala,ci un compiuter,un program care va incerca sa afle cat mai multe date personale.cel putin asa se lauda administratorii paginii cyberlove.ru,care au creat un program despre care spun ca poate stimula flirturile virtuale-CyberLover.potrivit Reuters, softul ar fi capabil sa converseze cu 10 femei simultan si sa le convinga sa-si ofere cel putin numerele de telefon,daca nu si adresa postala.programul este disponibil momentan doar in limba rusa,iar ccomercializarea se va debuta in jur de 15 februarie 2008."nici macar una dintre fete nu si-a dat seama ca discuta cu un program!",sustine cuberlover.ru,adaugand ca "chatbotul" poate de asemenea sa simuleze si sexul virtual."in numai o jumatate de ora,CyberLover va va aduce....femei,fotografii ale lor si probabil si un nr.de telefon de contact",sustin creatorii programului.CyberLover poate fi modificat sa atraga si barbati,sa convinga oameni de ambele sexe sa viziteze o anumita pg.de web sau sa sune la un numar de telefon cu tarif special,toate datele culese fiind stocate in calculatorul posesorului.programul poseda un mod de interactiune foarte bine organizat,care poate pacali chiar si utilizatori experimentati sa ofere informatii personale.{sursa evenimentul zilei -ziar}
allexanndrra
Postat pe 27 Iulie 2009 08:17
sando...

pan' s-apara programu' ala minune, ne descurcam si cu userii reali, aia de fac colectii de adrese de mess, la gramada... si care flirteaza vitual cu acelasi limbaj de program prost realizat...
zambil
Postat pe 27 Iulie 2009 08:54
zambi eu am incercat sa intru sa verific realitatea.este programul dar nu stiu ruseste
si nu vreau sa apar in datele lor
.hai sa incercam incaodata.nu prea indraznesc.eu tot ce postez verific de 2-3 ori
dar aici imi este cam teama.ca nu vreau sa raman in baza lor de date.tu ce zici?
allexanndrra
Postat pe 27 Iulie 2009 10:32
ce subiect interesant si adanc......in ce compiuter e scos??????

femeia lui dumnezeu...daca tot te lauzi ca verifici textele inainte de a le da send....te rog eu, mai verifica o data......pe litere, pui....pe litere....si unde nu stii, nu e nici o rusine sa consulti dictionarul....
tutankhamon
Postat pe 27 Iulie 2009 11:08
De la: allexanndrra, la data 2009-07-27 10:32:27zambi eu am incercat sa intru sa verific realitatea.este programul dar nu stiu ruseste
si nu vreau sa apar in datele lor
.hai sa incercam incaodata.nu prea indraznesc.eu tot ce postez verific de 2-3 ori
dar aici imi este cam teama.ca nu vreau sa raman in baza lor de date.tu ce zici?

Intra draga cu curaj si ramai acolo.
Micass
Postat pe 27 Iulie 2009 11:27
ai mari probleme sociale si psiho ,mai tutanchamon.in afara de un c de atingere nici o greseala nu este.ai fost la oftalmologie?ai um temperament coeric.f urat pt o femeie,care trebuie sa fie o fire romantica.nu mai scrie dupa mine ca se observa diferentele dintre noi.esti cumva cu tancul?adios,stimabila "doamna".fugi departe!
allexanndrra
Postat pe 28 Iulie 2009 03:11
Allex, iar esti suparata?
Nu spuneai tu cindva ca nu lasi manifestarilr celor din jur sa te afecteze?
Aemulus
Postat pe 28 Iulie 2009 03:14
mica tu esti o femeie sensibila.nu te asocia cu tutanchamon.doar ca sa-i fi in gratii.pe mine acel gen de om ,nici macar,nu simt ca exista.ai auzit de faina cu trei nule?ok,trage singura concluzia.oamenii cu inima hada chiar nu vreau sa-i cunosc.!1!mica nu trebuie sa copiezi pe nimeni ,ca sa iesi in evidnta.vb la modul general.(corectare :pt.mine,acel gen....}.
allexanndrra
Postat pe 28 Iulie 2009 03:24
nu mica ,chiar nu sunt de loc suparata .sincer nu stiu daca merita asemenea persoane,sa te deranjezi sa le citesti.ma bucur ca am alt comporment,sa ca nu seman ,cu asemenea ,"doana".nu micule ,na ma pasioneaza nulele de la faina!
allexanndrra
Postat pe 28 Iulie 2009 03:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cred ca acesta e sfarsitul!!!! 30 De la: esme 19 Ianuarie 2012 18:13
capra vecinului? 20 De la: office_salinasusesi_ro 13 Septembrie 2010 23:19
De ce oare oamenilor le plac oamenii corecti,,dar lor nu le place sa fie corecti atunci cand inatalnesc oameni corecti,de aceea nici nu mai exista asa ceva 4 De la: ingerasulluptator 18 Decembrie 2011 16:22
cadouri pentru cei dragi 1 De la: garbo011360 10 Noiembrie 2010 17:01
divort 5 De la: garbo_412514 27 Iulie 2015 09:39
Setari Cookie-uri