cum sa mi-l scot din minte ??

devii plictisitor iar eu nu am chef sa ma cert cu tine.
Mai cauta, poate mai e careva care nu doarme la ora asta si te poate satisface.
quasaria
Postat pe 27 Decembrie 2011 01:57
panty_C
Postat pe 27 Decembrie 2011 02:00
what?
quasaria
Postat pe 27 Decembrie 2011 02:01
De la: quasaria, la data 2011-12-27 01:57:59devii plictisitor iar eu nu am chef sa ma cert cu tine.
Mai cauta, poate mai e careva care nu doarme la ora asta si te poate satisface.


daca ma interesa parerea ta, dormeam demult...:P
nici eu nu te invitasem sa te bagi in seama cu mine...;)
:)))
eu_geminy
Postat pe 27 Decembrie 2011 02:02
De la: quasaria, la data 2011-12-27 02:01:24what?



Nothing!
panty_C
Postat pe 27 Decembrie 2011 02:10
eu sint asa de zen in seara asta ca nu sint in stare nici sa ma cert, si cre' ca nici sa ma tirez.... sau, ma rog, nu urgent.
quasaria
Postat pe 27 Decembrie 2011 02:11
nu prea te stiu sa fii "zen", Q... sau cel putin, nu arati asta.
si nici nu ma intereseaza:))
eu_geminy
Postat pe 27 Decembrie 2011 02:14
ge -

quasaria
Postat pe 27 Decembrie 2011 02:15
e mai bine asa, Q...
arata mai interesant ceea ce spui:)))
eu_geminy
Postat pe 27 Decembrie 2011 02:25
a, bun. Am identificat nivelul la care intelegi ce spun.
quasaria
Postat pe 27 Decembrie 2011 02:32
daca asa crezi tu...:)))

PS: mult ti-a trebuit ca sa gandesti acest raspuns inteligent, recunosc. sau din prea mult bun simtz ai intarziat, stiu:P:P:P
=))
eu_geminy
Postat pe 27 Decembrie 2011 02:35
De la: eu_geminy, la data 2011-12-27 02:35:06daca asa crezi tu...:)))

PS: mult ti-a trebuit ca sa gandesti acest raspuns inteligent, recunosc. sau din prea mult bun simtz ai intarziat, stiu:P:P:P
=))



wow.
sint cam lipsita de bun simt daca mai si lucrez pe laptop si nu iti raspund instantaneu....

ma scuzati, dl.
data viitoare stau numa' cu ochiu' in garbo sa vad daca ati mai scris ceva!! Shame on me :-)))). (unde dreak e iconul ala de l-a folosit pantera... )
quasaria
Postat pe 27 Decembrie 2011 02:42
eu as zice sa nu te mai obosesti cu mine...
dar stiu ca n-ai cum...
si stii tu... prea multe explicatii strica:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 27 Decembrie 2011 02:49
o, desigur. E o atractie irefutabila... N-AM CUM.
quasaria
Postat pe 27 Decembrie 2011 03:04
poti sa strigi mai tare, eventual, nu ca n-as fi stiut...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 27 Decembrie 2011 03:11
De la: nathalie, la data 2011-12-27 01:38:38
De la: garbo052336, la data 2011-12-20 12:36:33Uite o metoda mai buna decat tot bla-bla ul .
Trimite-i un sms ca te-ai razgandit si vrei sa-l vezi.
Fa dragoste cu el!
Numai ca sa fie obosit cand se duce la cealalta. Si mai ales ca sa te simti si tu bine.



Cat de penibil poate sa fie sfatul asta!

Doar daca ai ca sursa de educare telenovelele si filmele pentru adulti, poti veni cu astfel de recomandari.
Dar sa nu-ti inchipui ca esti si credibila.

Doar vibrez la unison cu dragostea neimpartasita!
AnnaLyse
Postat pe 27 Decembrie 2011 15:17
Tocmai cand vroiam sa iau o pauza pe net si sa ma dedic studiului, pana pe 5 ianuarie incepe sa devina interesant.
Nu studiez telenovele sau filme de adulti-ce mi-as dori sa ma pasioneze , dar adorm la ele-in schimb am o pasiune nebuna pentru cardio.
AnnaLyse
Postat pe 27 Decembrie 2011 15:30
De la: mimymorena, la data 2011-11-12 06:09:53buna.sunt foarte trista..am avut un iubit o perioada de 5 luni..iar dupa asta simteam cum se raceste fata de mine,simteam ca nu-mi da importanta ca si inainte...usor s-a departat...cand ii scriam mesaje imi raspundea dup 2 ore,sau a doua zi,,iar eu nu indrazneam sa insist prea mult..nu vroiam sA-L PIERD..dar cand nu-i mai dadeam nici un semn de viata ma cauta el..eram o zi si o noapte impreuna ,iar dupa iarasi disparea ..si ma suna s ne vedem odata la o saptama sau 2,,,dupa aia mi-a marturisit ca s-a inpacat cu fosta lui prietena,,dar inca acceptam s ma intalnesc cu el incontinuare,cu toate ca ma durea k el are o alta iubita,nu puteam sa-l refuz...iar acum de cateva zile i-am scris un mesaj ca nu vreau sa-l mai vad,,k nu vreau s mai vb cu el,si nu vreau s ma mai gandesc la el,,,,si l-am rugat s nu-mi spuna apsolut nimic,,,,iar el nu-mi mai spune nimic....credeti ca am procedat corect ?? pana acuma niciodata n-am deschis subiectul de despartire.....si totusi ma doare foarte mult gandul k n-am sa-l mai vad...ca nu-mi spune nimic si ca poate pentru el am fost doar o fata de ocazie,....cum sa fac sa-l uit de tot,,,,???? in fiecare minut imi apare el in gand si incep sa plang.......CUM SA MI-L SCOT DIN CAP ????

Eu n-avusei ce face si-mi dadui si io cu parerea, ca altfel nu ma bagam, da' suflet sensibil cum sunt nu am putut sa raman indiferenta. Asta doar fiindca-mi fracturai metatarsul V stang in pantofi cu toc si sunt obligata sa stau cu aparatu gipsat cateva saptamani.
Eu zic ca ai mai multe alternative sa-l uiti pe respectivu' , daca ai 21 de ani cum zici.
Prima sa te pui pe studiat, ca-ti tine mintea ocupata. Acum, nu zic medicina ca mine, ca poate nu ai aplicatiune, dar ai o paleta larga la indemana.
In privinta relatiilor viitoare...hm, cam te vad actionand dupa acelasi pattern predictiv, adica inclinata catre suferinta. Nimic nu indeparteaza mai mult un barbat decat gelozia si cu cat iubesti mai mult cu atat celalat te iubeste mai mult. Asa numita lege a compensatiei -in realitate nu compenseaza nimic- isi face simtita prezenta. Ceva de genul legea Sarling-Frank, parca.
Doamne-fereste! sa nu crezi ca-s insensibila da' ce-ti spun e probat si demonstrat.
AnnaLyse
Postat pe 27 Decembrie 2011 15:46
Am plans si eu dupa unul in fiecare noapte timp de aproape 2 ani. Si ascultam " Goodbye, my love, goodbye" -Demis Roussos.
Mi-e greata cand imi amintesc cum am pierdut eu 2 ani pentru idiotul acela!
L-as trimite la origini da' nu-i frumos sa vorbesti asa.
Cat despre tipu' dupa care suferi si el actioneaza dupa acelasi pattern -scuze ca folosesc termeni din cardio, in sensul de model predictiv pe un EKG, aici cu sensul de model comportamental predictiv-"a inselat o data, va mai insela", once a cheater, always a cheater.
AnnaLyse
Postat pe 27 Decembrie 2011 15:55
Asa-i viata de artist, ziua vesel noaptea trist.
SAL
Postat pe 27 Decembrie 2011 15:58
Buna Sonia, am citit raspunsul tau si iti dau dreptate, o dragoste adevarata nu se uita niciodata, dar, ca intotdeauna exista un DAR....daca ceri prin rugaciune ajutor lui Dumnezeu si voia LUI este de a fi impreuna, EL poate modela suflete, poate sa sadeasca din nou floarea dragostei in sufletele voastre si sa reaprinda din nou flacara dragostei. Ai incredere in puterea si lasa totul in seama SA si rugagiunea sincera, din suflet va fi ascultata. Mie mi-a raspuns la rugaciune si de atunci spun tuturor de puterea rugaciunii. DOAMNE AJUTA ! SI mi-ar placea sa ne mai auzim.
garbo074902
Postat pe 1 Ianuarie 2012 18:33
Buna Sonia, am citit raspunsul tau si iti dau dreptate, o dragoste adevarata nu se uita niciodata, dar, ca intotdeauna exista un DAR....daca ceri prin rugaciune ajutor lui Dumnezeu si voia LUI este de a fi impreuna, EL poate modela suflete, poate sa sadeasca din nou floarea dragostei in sufletele voastre si sa reaprinda din nou flacara dragostei. Ai incredere in puterea si lasa totul in seama SA si rugagiunea sincera, din suflet va fi ascultata. Mie mi-a raspuns la rugaciune si de atunci spun tuturor de puterea rugaciunii. DOAMNE AJUTA ! SI mi-ar placea sa ne mai auzim.
garbo074902
Postat pe 1 Ianuarie 2012 18:33
Eeeeee... unde-i Sfantu Vasile...:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 1 Ianuarie 2012 18:35
ai nevoie de o eliberare emotionala. + la asta fii sigura ca dupa un tren ce a plecat, va veni altul. Dragostea e asa un sentiment care mereu isi cauta o expresie...Sunt sigura ca dragostea ta isi va gasi acea persoana care o va pretui. Asteapta-ti unicul pentru care vei sa fi unica femeie!
AngeP
Postat pe 3 Aprilie 2012 22:50
buna.....m-am impacat cu respectivul baiat de care vorbeam ... in ianuarie....iar acuma e ok...locuim impreuna.....merci mult pt sfaturi
mimymorena
Postat pe 19 August 2012 10:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatie incheiata brusc fara motiv..... 5 De la: me_reloaded 17 Mai 2011 18:02
Dezamăgire 16 De la: garbo_469601 8 August 2017 22:39
TRUCURI DE IMPACARE 67 De la: Thor_again 26 Septembrie 2010 16:05
Oare cati dintre noi stiu cine sunt, pentru ce traiesc si sunt multumiti de ceea ce lasa in urma lor? 218 De la: garbo027119 4 Decembrie 2009 22:14
o poveste de dragoste 11 De la: Axl_22 4 Septembrie 2011 23:00
Setari Cookie-uri