va rog frumos sa ma ajutati

De la: betty37, la data 2011-05-08 10:33:54
De la: eu_geminy, la data 2011-05-08 01:55:35acu il cauta si pe Eminescu, sa ne spuna in ce liga joaca...:P
:))))
Altul care m-a facut sa rad cu larimi!Sunteti tari!


RISUL VOSTRU, E PLINSUL COPIILOR VOSTRI...EMINESCU


ce faci ? il cauti pe google pe " c"?
garbo007525
Postat pe 8 Mai 2011 12:36
De la: pustietate_in_floare, la data 2011-05-06 17:20:50in noaptea asta o sa fac dragoste ascultand brasoveanca
http://www.youtube.com/watch?v=T-zTESpmp8M&feature=related


si nu s-a mai trezit...i-o fi intrat vreo nota sau vreun diez pe un deva. lauda...dragostea se face pe plaja, pe pat...deci, luati seama... cine o face pe muzica dispare cu id cu tot...
garbo007525
Postat pe 8 Mai 2011 13:05
tantilo(525),vezi ca nu vorbeam cu tine....ar fi risipa de rnergie si timp pierdut....
pana acum m-am abtinut sa te bag in seama,ba chiar am incercat sa fiu politicoasa cu tine
daca ai chef de cearta,cauta in alta parte....vad ca nu duci lipsa
si nu incerca sa ma calci pe coada...vezi ca inteapa
eu zic sa ma ignori,cat timp nu ma adresez tie....si la fel am sa fac si eu
o duminica placuta(nu incerca sa o strici pe a mea)
eladaela
Postat pe 8 Mai 2011 13:06
De la: garbo007525, la data 2011-05-08 13:05:24
De la: pustietate_in_floare, la data 2011-05-06 17:20:50in noaptea asta o sa fac dragoste ascultand brasoveanca
http://www.youtube.com/watch?v=T-zTESpmp8M&feature=related


si nu s-a mai trezit...i-o fi intrat vreo nota sau vreun diez pe un deva. lauda...dragostea se face pe plaja, pe pat...deci, luati seama... cine o face pe muzica dispare cu id cu tot...


deci, intelegem ca doar ascultind... tot la disparitie duce. adica tot singur a fost...
garbo007525
Postat pe 8 Mai 2011 13:07
De la: eladaela, la data 2011-05-08 13:06:49tantilo(525),vezi ca nu vorbeam cu tine....ar fi risipa de rnergie si timp pierdut....
pana acum m-am abtinut sa te bag in seama,ba chiar am incercat sa fiu politicoasa cu tine
daca ai chef de cearta,cauta in alta parte....vad ca nu duci lipsa
si nu incerca sa ma calci pe coada...vezi ca inteapa
eu zic sa ma ignori,cat timp nu ma adresez tie....si la fel am sa fac si eu
o duminica placuta(nu incerca sa o strici pe a mea)


si de ce imi incalci teritoriul prin vizite pe profil?nu ma intereseaza ce ai incercat, oricum e fals, asa ca scuteste-ma si de vizite pe profil. esti nauca ce ai? si ce intelegi tu prin : " R N E R G I E "

EU NU MA CERT. TU ESTI TOTAL DEFORMATA.NU TI-AM ADRESAT DIRECT SAU INDIRECT NICI UN COMENTARIU. SAU TU ESTI AIA CARE FACE DRAGOSTE CU ASCULTATUL? ATUNCI... ASTA E... SUPORTA. UN CIORCHINE DE ID-URI POATE ADUCE UN BUCHET DE COMENTARII. DEPINDE DACA LE IEI PERSONAL, POARTA-LE CU DEMNITATE. VOI ENUMERA DE CITE ORI AI INVADAT PROFILUL MEU, SUB ACEST ID...cred ca de cel putin 007 ori, dar verificam
garbo007525
Postat pe 8 Mai 2011 13:15
Eluta, femeile rasate poarta pantofi din piele de poutza de papagal.
ii freaca un pic si hop!!! se fac cizme. deci...
ce guma?
tatoo
Postat pe 8 Mai 2011 13:16
tatoo hai ca esti tare auzi la el poutza de papagal
ameno
Postat pe 8 Mai 2011 13:18
De la: tatoo, la data 2011-05-08 13:16:01femeile rasate poarta pantofi din piele de poutza de papagal.
ii freaca un pic si hop!!! se fac cizme. deci...


vezi ca iar va ride poetesa cu LARIMI, ca nu da semne ca ar fi gasit "c"-ul.

o intrebare pt voi, atotstiuthorii site-ului : cine s-a deghizat si se recomanda cu id-ul : EUGEN_IA_TOT, SAU EUGENIA-70-1??????
garbo007525
Postat pe 8 Mai 2011 13:20
De la: ameno, la data 2011-05-08 13:18:40 tatoo hai ca esti tare auzi la el poutza de papagal


VA DORESC SA SAVURATI MOMENTELE ACESTEA .
garbo007525
Postat pe 8 Mai 2011 13:22
e clar...esti bolnava
eladaela
Postat pe 8 Mai 2011 13:29
De la: tatoo, la data 2011-05-08 13:16:01Eluta, femeile rasate poarta pantofi din piele de poutza de papagal.
ii freaca un pic si hop!!! se fac cizme. deci...
ce guma?



DIN TUCAN NU MERGE? CA BINTUIE UNUL SI CINE STIE, ARE CAPACITATI DE CIZMA...A FOST O INTREBARE
garbo007525
Postat pe 8 Mai 2011 13:33
http://www.youtube.com/watch?v=VkmbpiK-ofs
eladaela
Postat pe 8 Mai 2011 13:34
mey sifilitico... te stii tu care.
eu, de exemplu, ti-am vizitat acum profilul/profilele si ti le voi vizita, daca vreau, pana dai in benga (nu ca n-ai fi dat:P)...:D
care e problema?... ai cumva profil trecut la secret si nu stiam?
daca nu-ti convine, ia-ti profilele infecte si cara-te cu tot cu ele.
sau nu te mai obosi, fiindca imediat iti vor fi sterse.
o sa te "ajut" si eu.:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 8 Mai 2011 15:25
me too!
panty_C
Postat pe 8 Mai 2011 18:25
poti face gesturi care arata iubire,imbratisezi,mangai,saruti,etc/si cuvinte....
iubirea e cel mai puternic afrodisiac.
daniilia
Postat pe 8 Mai 2011 22:01
525 i-ar spune "kant_arina"...cine stie, i-o fi simtit efectul...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 8 Mai 2011 22:03
Il citez pe Eu_ge..{Imi dai voie,nu?" "SIFILITICO!!" nu ma cred 'Poeteasa",am scris si eu asa ca tot omul,n-am publicat niciodata nimic..ptr. ca-mi stiu locul!Tu ..insa..NU-TI STII LOCUL!! Dar esti prima care m-a facut ..POETEASA..imi dai de gandit...chiar oi fii??Si eu nu mi-am dat seama?? O sa ma autoverific..! Si ce daca am mancat o litera"c" de la atata ..ras..!! Azi n-am inspiratie,sa-ti "dedic" ceva versuri...asa-s eu..cand am..AM{inspiratie},si cand..n-am..N-AM!! Dar tu ai..o rautate de femeie frustrata rau de tot...Cred ca am mai zis,scuze ca repet..dar starnesti..MILA..!!
elisabeta_boia
Postat pe 8 Mai 2011 22:21
betty...nu e nici prima, nici ultima persoana frustrata pe-aici.
daca ar fi sa le enumeram, am pune de mai mult de un snop zdravan. ma rog, mai mult sau mai putin din vina lor, cine stie.
si nu e treaba mea de ce sunt asa. poate ca ar trebui sa mai bea si tnuva:PPP

insa majoritatea mai au si frane...;)

si nu-mi fura copyrightul, pls!...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 8 Mai 2011 22:25
iar s-a umflat taritea in cite una/unul?
Ciresica
Postat pe 8 Mai 2011 22:26
cre'ca-i dusa la spritzane acuma...
ori nu s-a trezit din mahmureala.
da' cand o fi fost treaza?!...:)))
eu_geminy
Postat pe 8 Mai 2011 22:30
De la: ufishor, la data 2011-05-06 16:03:35ioana, fato...nu te lua dupa raii astia
de la blondy ti se trage nestiinta. fa-te bruneta! e stiut ca brunele-s si pasionale si destepte!


da' roscatele is focoase rau.... da rau............... de tot........
tusi_Oli
Postat pe 9 Mai 2011 22:45
Daca tine la tine sa se comporte ca atare,dar sa nu te confunde cu acele individe de XXX...sunt indivizi care folosind servicii exclusive uita ca persoana iubita nu este "meseriasa".Depinde ce vrea,dar nu te umili.
Dalimi
Postat pe 19 Mai 2011 09:33
scumpa mea, dupa cate se pare nu ai nici o legatura cu "iubitul" tau . nu stiu de ce sunteti impreuna !!!!!.....a iubi inseamna mult mai mult ....cred ca faci o confuzie fff mare. nu confunda prietenia ....care si aia e iubire dar altfel ....cu iubirea de cuplu. probabil ca esti cu el ca asa e cool sa te culci cu cineva, ori e un tip curtat de mai multe fete si el - saracu - te-a ales pe tine. la el e instinctul iar tu nu simti - inca - nevoia de a face dragoste. nu e un handicap, efectiv nu esti pregatita sau el nu e persoana potrivita. daca vrei sa faci numai sex, numa' she, poate fi el oricare mascul si dupa cum a pus problema ori esti tu ori alta tot aia e. el vrea kama-sutra sau gimnastica. daca te-ar iubi s-ar ocupa de aceasta chestiune - adika sa te simti si tu bine...dar...s-ar parea ca te scoate pe tine vinovata. ai sa vezi - in timp - ca barbati sunt foarte putini si doar unul este cel potrivit pentru tine din toate punctele de vedere. restu' e can-can, circ ....ce vrei tu da' iubire NU. ai sa inveti , in timp, sa simti...pana atunci tot ce vine in viata ta e doar experienta SI-ATAT.
m_focsa
Postat pe 19 Mai 2011 09:55
alt topic aruncat la "vrajeala" ptr ca altfel nu are cum ......doamne ce le mai trece prin cap unora !!

cory_emy
Postat pe 19 Mai 2011 19:03
De la: alfheim, la data 2011-05-06 15:54:16poti sa faci tumbe ...
daca nu-ti place sportul .. poti citi o carte ..
poti manca semintze ...
poti sa-i reciti din shakespeare .. sau sa-i reproduci din memorie ceva din kant ...
eventual daca sexuala relatzie se desfashoara in bucatarie ... poti sa-i faci clatite .. omleta cu ceapa ... un crap la cuptor cu ciuperci ... si eventual si un cozonac .. ca tot e treaba cu framantatul ...
si lista poate continua indelung pe aceleasi coordonate ...
sau poti sa inchizi ochii si sa te lasi in voia evenimentelor ... luata/dusa de val cum s-ar zice....
sa incerci sa dansezi cu el in timpul exercitiului functiunii ...
sa incerci sa-l iei in bratze... ca poate nu te mushca ...
eventual sa facetzi un fel de aerobic ... sus jos .. stanga dreapta inainte si inapoi .. stand in maini cazand in cap ... si tot asa ... podul .. shpagatul .. si altele ...
sau ...
sau sa ....
si saaaaaa.....
si tot asa ....
poti face orice ...



melania33
Postat pe 21 Mai 2011 21:19
De la: cory_emy, la data 2011-05-19 19:03:24alt topic aruncat la "vrajeala" ptr ca altfel nu are cum ......doamne ce le mai trece prin cap unora !!


eh....asta nu-i nimic, citeste si alte topicuri, sa vezi acolo ce te minunezi!!!!!!
melania33
Postat pe 21 Mai 2011 22:01
Vrajeala, poate prea multa ,nu credeti ? // HAI PA !
zero_zero_sapte
Postat pe 22 Mai 2011 21:12
esti in pauza?
dor72
Postat pe 22 Mai 2011 21:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
viata lunga la femei 40 De la: eu_geminy 25 Noiembrie 2010 23:19
doar o vorba sa-ti mai spun 33 De la: elisabeta_boia 28 Octombrie 2011 20:20
Ce va urma??? 28 De la: serena_78 28 Noiembrie 2013 23:19
persiflare 97 De la: tutankhamon 4 August 2009 23:22
Femeile intre ele de ce ??? 28 De la: mitalina 28 Septembrie 2009 09:08
Setari Cookie-uri