va rog frumos sa ma ajutati

alf
alien live form

alfheim - light elves (elf) land ... elf home ....
alfheim
Postat pe 6 Mai 2011 17:38
wow, ce mai eruditie etimologica!

so, au dreptate UFOistii!

esme
Postat pe 6 Mai 2011 17:43
iertat sa fiu pentru postarea asta ... dar promit ca la subject nu mai zic nimic azi ... insa nu pot sa tac amu ...
deci blondy.... daca nu merge si nu merge nika din ce-am scris acolo ... si tot nu stii ce sa faci in pat... sau ma rog ... in celelalte locuri in care se desfashoara actiunea.... atunci ... poate jucati un shah ... tu muti calul el regina ... mai capturezi un pion ... mai dai un shah ... ah ... ahhhhh ahhhhh .... ioiiiii ... mai face el pe nebunul .. tu legatura dintre turnuri .. si ocupi coloana libera ... si tot asa ...oricum .. rezultatul nu conteaza .. daca e pat e bine .. daca e mat .. iar e bine ... oricum catigati amandoi ... macar experientza ...

alfheim
Postat pe 6 Mai 2011 17:44
mai multa truditzie decat eruditzie ...
alfheim
Postat pe 6 Mai 2011 17:45
oops! fanfaronada?! ori prea mult elan?!
esme
Postat pe 6 Mai 2011 17:50
deloc ...
dac'ai stii tu cat am muncit io la treaba asta ... si el mi-a dat de m-a julit ...
alfheim
Postat pe 6 Mai 2011 17:52
ei, lasa, ca te recuperezi tu! nu ma indoiesc! te dai de trei ori peste cap si esti ca si nou! si cu resurse proaspete si prolifice.
esme
Postat pe 6 Mai 2011 17:54
he, he, he!
esme, nu-l lua tare, mamica, mai lasa si pentru maine

alf, te-ai pus cu esme in eruditie, ti-ai dat foc la valiza! la propriu
face ea pe matza blanda, da' si cand scoate gherutzele, nici kant cu heidegger nu se mai aduna din corzi
Thor_again
Postat pe 6 Mai 2011 18:13
hai, maai, thorelu`, maai, chiar sunt io zana rea in chipul zanei bune?
esme
Postat pe 6 Mai 2011 18:32
ce faceti mai aici???hmmm dati lectii de pozitionarea adversarului in fata portii?
ameno
Postat pe 6 Mai 2011 18:36
da`, in calea ghiulelei! ...ori pe post de ghiulea?! grea dilema!
esme
Postat pe 6 Mai 2011 18:41
blondyno...io zic ca te-ai lamurit
eladaela
Postat pe 6 Mai 2011 18:41
si toata lumea buluc sa-i ecsplice...ia uite bebelash de la tumbe la yoga si bucatarie incinsa altii la blonde si brunete ....



da nimeni , NIMENI de aici nu i-a spus ca nu-i bine ce face???HA???!!!!
E PACAT MARE!!!!!!!!!!! mai bine te pune si croseteaza un goblen draga mea
...... acum inchipuieti ca te mangai parinteste pe capusor si iti luminez mintea:
nu-i bine draga sa faci secs in pozitii elaborate s-ar putea sa lase urmari grave musculaturii
mai bine stai tu frumusel pe couru tau si pune mana pe mohair si fa un pulovaras pentru la iarna, e mult mai sanatos si purifica sufletul si elibereaza mintea de toate gandurile pacatoase.

ameno
Postat pe 6 Mai 2011 18:53
si unde mai pui ca-i atat de moale mohairul ala!... doamne, ce senzatie! ah!
esme
Postat pe 6 Mai 2011 18:57
mey...poi io nu cred ca fata vrea ...moale...
hai ca o confuzati(daca mai era nevoie)
eladaela
Postat pe 6 Mai 2011 19:01
pai nu am eu dreptate????mai bine sta ea cumintica pe fundul ei sa tricoteze un pulovars ca dupa se strica si ea ca restul
ameno
Postat pe 6 Mai 2011 19:04
poate vrea hainute ieftine si de calitate la pret redus...
tatoo
Postat pe 6 Mai 2011 19:21
ameno e bun si tricotatul ... un p(u)lover .. un ciorap .... un ilic ... merge .. dar fata a zis clar ca are nevoie de altceva .. si daca noi n-o ajutam si n-o sprijinim se duce si cauta in alta parte .. ar fi pacat sa pierdem un elev sarguincios ... (sper ca a luat notitze) filmuletze mai tarziu ... oricum .. trebuie sa delegam pe cineva pt practiva in domeniu ...

thor ... nu-i bai, nu-mi fac io probleme la treaba cu eruditzia ... nu mi s-au terminat cuvintele ... si putin probabil sa pierd shirul ...


"cand crezi ca ai ajuns la capat, mereu se gaseste cate unul sa mute capatul mai incolo!!!"
alfheim
Postat pe 6 Mai 2011 20:54
sa mai zica cineva ca nu-s oamenii saritori...
i-auzi blonduto...se lasa si cu filmulete
eladaela
Postat pe 6 Mai 2011 20:59
beeeyyy cand puneti filmuletul sa dati beep sa viu sa vad si eu cum se face...ca dehhh...batranetzile astea se lasa cu pierderi de memorie...
pe vremea mea ehehehe
ameno
Postat pe 6 Mai 2011 21:04
hai, da-ma dreaq...ma sacrific eu alfie!
ce tre sa fac? sa ma culc cu ea? da' nu sforaie?

si vezi ca ea se temea de barba'su sa nu caute prin sat, daca ea nu-i ofera miscare!
tatoo
Postat pe 6 Mai 2011 21:09
cu stan si bran n-avem filme ... si nici cu chaplin ... aici numai flme istorice si educative ...
rol principal secundar si sexual antonio cleopatra cezar titus elena indrea si alte elene mosh ion roata vasile blaga si altzi artisti ai preistoriei, epocii fierului, bronzului, pietrei, evului mediu si contemporan
alfheim
Postat pe 6 Mai 2011 21:09
mai intai si intai trebui sa o framanti bine asa zice bebelas, dupe poti dormi linistit.


ps. vezi sa nu uiti sa te dai cu ruj
ameno
Postat pe 6 Mai 2011 21:11
tatoo nu trebuie sa te culci cu ea ... trebuie doar s-o initiezi... sa-i aplici directzia si corectura de imagine .. si imaginatzie ... si sa-i dezvoltzi abilitatile si simtzurile ...
nu e greu .. pana la pensia ei ai tot timpul ...
pare a avea fond genetic bun .. din moment ce-a expus asa elocvent si concins problema ...
alfheim
Postat pe 6 Mai 2011 21:13
fondul e bun...trebuie vazut si cu fundul care-i treaba. fundul de ochi, bre, nu sariti !!!
tatoo
Postat pe 6 Mai 2011 21:19
sectiunea educativa ... din cinemateca

http://www.youtube.com/watch?v=1Aowbr1Aexo

http://www.youtube.com/watch?v=DNZmqtzoYaY

http://www.youtube.com/watch?v=5nNhOH4Y0bI

continuarea in urmatorul episod
alfheim
Postat pe 6 Mai 2011 21:20
tatooliciule, ce bust impozant ai asa deodat`!

ma ia ameteala, zau!

esme
Postat pe 6 Mai 2011 21:27

na alf...cu astea ai lamurit-o
eladaela
Postat pe 6 Mai 2011 21:28
eladaela aia din parcare de aia am pus-o si prima .. ca e elocventa rau ...
printe zgomote si spasme a avut zeci de ...... stai sa adun literili ... OR ahhhh GAS iioooiiiii MEEEeeeeeeee .. ceva pe acolo ... sau printre hamburgeri....

alfheim
Postat pe 6 Mai 2011 21:33
cred ca a avut si ea unu'...asa instant ca nessu'
eladaela
Postat pe 6 Mai 2011 21:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O relație complicată 1 De la: garbo_496534 23 Ianuarie 2019 03:15
relatii cuplu 5 De la: viata_mea_faina 25 August 2016 16:09
wtf dispar mesajele? 1 De la: quasaria 15 Februarie 2012 13:33
Cum sa fac sa imi opresc menstruatia? 11 De la: mca 3 Iulie 2009 23:40
URSULETZUL LIVIU 34 De la: garbo_13807 2 Februarie 2014 19:46
Setari Cookie-uri