va rog frumos sa ma ajutati

erau ceva bancuri cu nessu ... dar o sa zic doar unul ...
se duce un canibal la un crematoriu ...la 8 dimineata
hamesit de foame ...
-dom'le ... vreau si eu un cadavreu proaspat ... ca sunt lihnit de foame ...
- nene, ai luat-o razna .. aici e crematoriu .. cum sa .... buhuhuhu
-hai dom'le va rog eu .. macar o ciosvarta ... ceva acolo ...
- nene, esti dilimabdroc .. ce ai nu intelegi ... ca aici nu se poate ce vrei tu ... vezi de drum ...
- dom'le .. va rog ... va implor .. macar putina cenusha .. sa-mi fac un ness ...
alfheim
Postat pe 6 Mai 2011 21:40
hai c-o daduram din orgasme in ness....
se dusera draq lamuririle ptr beata fata
o sa ramana confuzata si tot nu va sti ce sa-i faca aluia
neseriosi dom'le....
eladaela
Postat pe 6 Mai 2011 21:45
mai mult decat am iesplicat in 2 pagini ... nu mai zic .. ca deh ... asa educatzie gratuita .. numai boc cred ca ar pretinde ...
deci .. cine mai doreshte .. sa pofteasca la meditatzii ...
ma apuc de taiat bilete ...


am uitat sa zic la filme .... interzis cardiacilor ... !!!
sper sa nu urmeze vreun tsunami....
alfheim
Postat pe 6 Mai 2011 21:47
io zic sa-l gadile si daca nu merge, sa treaca la artileria grea: la scarpinat cu peria de sarma!
esme
Postat pe 6 Mai 2011 21:49
sadica mica si dragalasa! ce ti-as face eu tie...sa-ti treaca de torturat masculii...
tatoo
Postat pe 6 Mai 2011 22:05
r u talking 2 me?!
precizilla
Postat pe 6 Mai 2011 22:15
tatooliciule, io sadica? nici n-am habar ce poate fi!
esme
Postat pe 6 Mai 2011 22:18
iote la diavolitza ce s-a bagat intre esme si tatoo
bre, veveoaio, treci la crashma!
Thor_again
Postat pe 6 Mai 2011 22:20
poi si de ce sa nu ma bag?
ce? io n-am fatza de sadica mica si dragalasha?!
precizilla
Postat pe 6 Mai 2011 22:27
pooi...bag sama vrei sa-ti aplic si tie o corectie!

si te bagi asa...cu ochii inchisi? aaa, stiu...ai incredere, ca ma stii gentiliman!
mi se duse faima, dom'le...ceva de speriat!
tatoo
Postat pe 6 Mai 2011 22:33
ooo, ba daaa, preciosa!
thorelu`, ia zi, cine te crezi tu? mama lu` ea sau to`arasa diriginta a lu` ea, sa n-o lasi sa se joace cu copiii astia sadici si dragalasi? da` ce? comanzi tu? aaa?

esme
Postat pe 6 Mai 2011 22:34

ah,smeoanco,ce m-am dixtrat!

deci thorele - a se slabi,da?

goriloiu'...
nush' in ce film cu tzarani si boieroaice vazui chestia asta,da-l cheama boieroaica pe Ion in iatacul ei si se da la el...
la care el zice : - doamna,da io va respect!
iar ea,mica sadica dragalasha-i zice : - respect-o pe ma-ta!

so,daca tot ne corectionam p'acilea,scoboara joarda ceea si lasa gentilimaneala lu' cin' te crede,bre...
precizilla
Postat pe 6 Mai 2011 22:40

m-ai prins! sunt mancat!


glumesc, bre!! my feather, n-am nici un interes sa fiu asa respectuos...
tatoo
Postat pe 6 Mai 2011 22:42
ce faci tatoo

imparti corectii ?.... imparte , imparte ... cu gratie te rog

dar ce facura fetili ... de merita corectii ??
cricat
Postat pe 6 Mai 2011 22:43
io cetii "marcat" si ierea sa-tz iesplic ca nu-i cazu'...
precizilla
Postat pe 6 Mai 2011 22:45
gata,ma declar oarba spre senila...
ca iar cetii de-a-npaulea,in loc de "feather" (buna! ) "father",si ierea sa-ntreb "da' cu tac'su ce-ai avut?"...

bre,ma bag la soamne,ca nu-i a buna...
imi moare bateria...
precizilla
Postat pe 6 Mai 2011 22:51


mda. back to saraca fata care e nedumerita ce e cu sportu'cu pricina.
blondy-cum-te-cheama-pe-tine: evident ca daca nu gaseste pe acasa se duce. Da'daca pe principiul asta stai tu la datorie in momentele cu pricina, nu stiu de ce nu il lasi sa se duca invirtindu-se....
Ce te face sa il retii? De fapt?
Asa, ideea ca trebe sa ai si tu unu' care s se invirta prin casa?
quasaria
Postat pe 6 Mai 2011 23:02
bai fata nu stiu ce varsta ai tu dar sigur asta este primu care te reguleaza
pentru tine sa stii ca nu este vina ta cauta pe altu sa vezi ca nu mai stai ca bolovanu sub el
astia care sau bagat ca musca in ...... sunt si ei tot ca prietenul tau
Ai doua variante ori il lasi pe el sa se duca la alta (oricum cu prima ocazie o face daca nu a si facuta de iti cere altceva (a prins vreo botista ceva) ) ori cauti tu unu sa te invete sa mimezi ca oricum cu asta nu vei avea orgasm prea curand
Pentru cultura ta generala sunt fete violate deci care nu vroiau sa se reguleze cu respectivu sa intelegi si care au recunoscut ca su simtit bine si au avut si 2 orgasme
garbo180867
Postat pe 7 Mai 2011 04:03

hai sa-ti fie de bine!! la cat mai multe!
tatoo
Postat pe 7 Mai 2011 09:42
De la: alfheim, la data 2011-05-06 17:24:10esme... lasa ca vorbesc eu cu un mandru ... sa vina cu un cd.... dvd ... caseta .. placa de pick-up.... trupa de lautari.... ceva acolo .. cu sarbe multe ...si aducandu-ti-le .. ai si sarbe ai si mandru .. deci nu mai ai de ce te plange ...



FELICITARI. DIN TOATA INIMA FELICITARI. TE-AM VAZUT CAP DE SERIE INTR-O LISTA DE MARE EXCEPTIE, UN NOU INCEPUT... TU ESTI NOUL CEL INCEPUT? SAU ESTE O LICENTA SAU MANTRA ORI PAROLA CU CARE SE INTRA IN CERCUL VOSTRU? AL SCHOMBATORILOR DE ID-URI SI CONSUMATORILOR DE MATRAGUNA?FELICITARI...
dreamer
Postat pe 8 Mai 2011 01:05
De la: garbo180867, la data 2011-05-07 04:03:17bai fata nu stiu ce varsta ai tu dar sigur asta este primu care te reguleaza
pentru tine sa stii ca nu este vina ta cauta pe altu sa vezi ca nu mai stai ca bolovanu sub el
astia care sau bagat ca musca in ...... sunt si ei tot ca prietenul tau
Ai doua variante ori il lasi pe el sa se duca la alta (oricum cu prima ocazie o face daca nu a si facuta de iti cere altceva (a prins vreo botista ceva) ) ori cauti tu unu sa te invete sa mimezi ca oricum cu asta nu vei avea orgasm prea curand
Pentru cultura ta generala sunt fete violate deci care nu vroiau sa se reguleze cu respectivu sa intelegi si care au recunoscut ca su simtit bine si au avut si 2 orgasme


INTERESANTE EXPRIMARI SI NU SINT NICI BANATE...ACOLO UNDE AM POSTAT VERSURI SAU MAXIME ALE UNOR CONSACRATI, A FOST BANAT... CONT STERS...,
dreamer
Postat pe 8 Mai 2011 01:07
De la: quasaria, la data 2011-05-06 23:02:28

mda. back to saraca fata care e nedumerita ce e cu sportu'cu pricina.
blondy-cum-te-cheama-pe-tine: evident ca daca nu gaseste pe acasa se duce. Da'daca pe principiul asta stai tu la datorie in momentele cu pricina, nu stiu de ce nu il lasi sa se duca invirtindu-se....
Ce te face sa il retii? De fapt?
Asa, ideea ca trebe sa ai si tu unu' care s se invirta prin casa?


DE ATITA ENGLEZA SI ATITA FILM... NU STIM SA SCRIEM CORECT ROMANESTE... TREBE??? DACA E VERB SE ZICE TREBUIE( DOAR TANTI LEANA MAI ZICE ASA) , DACA E SUBSTANTIV COMUN, SE ZICE TREBURI... DECI, CARE SINT CRITERIILE DE A PUTEA COMUNICA CU VOI SOMITATILOR? LIMBAJ OBSCEN, SA JIGNESTI TOT CE NU APARTINE MULTIMII VIDE, AGRAMATISMELE SI IMPANAREA CU ENGLEZISME PLUS MOBILITATEA ID-URILOR...
dreamer
Postat pe 8 Mai 2011 01:12
De la: dreamer, la data 2011-05-08 01:07:40
INTERESANTE EXPRIMARI SI NU SINT NICI BANATE...ACOLO UNDE AM POSTAT VERSURI SAU MAXIME ALE UNOR CONSACRATI, A FOST BANAT... CONT STERS...,


pai daca spui prostii...=))=))=))
eu_geminy
Postat pe 8 Mai 2011 01:19
De la: eu_geminy, la data 2011-05-08 01:19:32
De la: dreamer, la data 2011-05-08 01:07:40
INTERESANTE EXPRIMARI SI NU SINT NICI BANATE...ACOLO UNDE AM POSTAT VERSURI SAU MAXIME ALE UNOR CONSACRATI, A FOST BANAT... CONT STERS...,


pai daca spui prostii...=))=))=))


SA MORI TU??? DA EXEMPLE NU ASA... VORBE PUNCTEAZA PROSTIILE SI VOI CERE SCUZE SI VOI PLECA SINGURA. SPUNE CARE AU FOST PROSTIILE. SI AM ATITA DEMNITATE SA RECUNOSC FARA SA JUSTIFIC.
garbo007525
Postat pe 8 Mai 2011 01:24
vai de capul tau, senilo!...
schizofrenia a atins noi culmi la tine...
mie chiar mi-e mila de tine!
Thor_again
Postat pe 8 Mai 2011 01:24
De la: garbo007525, la data 2011-05-08 01:24:35
De la: eu_geminy, la data 2011-05-08 01:19:32
De la: dreamer, la data 2011-05-08 01:07:40
INTERESANTE EXPRIMARI SI NU SINT NICI BANATE...ACOLO UNDE AM POSTAT VERSURI SAU MAXIME ALE UNOR CONSACRATI, A FOST BANAT... CONT STERS...,


pai daca spui prostii...=))=))=))


SA MORI TU??? DA EXEMPLE NU ASA... VORBE PUNCTEAZA PROSTIILE SI VOI CERE SCUZE SI VOI PLECA SINGURA. SPUNE CARE AU FOST PROSTIILE. SI AM ATITA DEMNITATE SA RECUNOSC FARA SA JUSTIFIC.


NU! Sa mori tu, mai bine, nah!:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 8 Mai 2011 01:26
De la: Thor_again, la data 2011-05-08 01:24:51vai de capul tau, senilo!...
schizofrenia a atins noi culmi la tine...
mie chiar mi-e mila de tine!


NU TE DERANJA MA-TRAG-UNA CIANOTICA
garbo007525
Postat pe 8 Mai 2011 01:27
trage-o pe gat odata, si somn usor!:))))
eu_geminy
Postat pe 8 Mai 2011 01:28
cauta-ti singura prostiile pe care le-ai postat din conturile 266 si 525, mai nou si din celalat pe care l-ai scos acum de la conservare... vezi tu care, ca e "prieten" cu tine.
in absolut toate postarile nu ai facut altceva decat sa ataci pe toti, absolut toti userii de aici.
Uite de aia iti voi sterge toate conturile, si astea pe care le mai ai acum, si pe cele pe care ti le vei mai face. De-al dracului ce sunt eu! Si, in locul tau, as fi mai atenta la ce postez... nu de alta, dar s-ar putea sa fi avut tu dreptate cu matraguna aia si cu criminalitatea care ma caracterizeaza
Ca sa nu iti mai spun ca ma si pricep de minune la crime perfecte.
Thor_again
Postat pe 8 Mai 2011 01:28
De la: eu_geminy, la data 2011-05-08 01:26:54
De la: garbo007525, la data 2011-05-08 01:24:35
De la: eu_geminy, la data 2011-05-08 01:19:32
De la: dreamer, la data 2011-05-08 01:07:40
INTERESANTE EXPRIMARI SI NU SINT NICI BANATE...ACOLO UNDE AM POSTAT VERSURI SAU MAXIME ALE UNOR CONSACRATI, A FOST BANAT... CONT STERS...,


pai daca spui prostii...=))=))=))


SA MORI TU??? DA EXEMPLE NU ASA... VORBE PUNCTEAZA PROSTIILE SI VOI CERE SCUZE SI VOI PLECA SINGURA. SPUNE CARE AU FOST PROSTIILE. SI AM ATITA DEMNITATE SA RECUNOSC FARA SA JUSTIFIC.


NU! Sa mori tu, mai bine, nah!:P
:)))


EU NU POT FACE NIMIC MAI BINE DECIT VOI, ASA CA MORI TU MAI BINE CA MINE. IA O DUSHKA DE ATROPPA BELLADONA SI REZOLVI SITUATIA
garbo007525
Postat pe 8 Mai 2011 01:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DUO TOPIC 923 De la: garbo_499154 8 Aprilie 2019 13:17
Omul nu invata nimic,nu se schimba in bine...El devine doar batran 105 De la: garbo001084 1 Noiembrie 2010 10:23
cand esti mic nu iti pasa!!! 2 De la: esme 22 Decembrie 2011 17:18
Sanisori 76 De la: mielutza 28 Iulie 2009 21:54
Ce sa fac sa aduc la realitate pe fata mea carei indragostita de familia prietenului ei? 14 De la: sora_ilsi 21 Decembrie 2009 23:43
Setari Cookie-uri