va rog frumos sa ma ajutati

iubitul meu mi-a spus ca trebuie sa ne imbunatatim relatia sexuala..si ii dau dreptate pt ca nu fac nimic doar 'stau' si el face toata treaba..as vrea sa stiu ce am de facut niste detalii..eu chiar nu am experienta sexuala si e foarte important pt mine sa invat...si vb aia ce nu gasesti acasa cauti in alta parte si nu as vrea asa ceva..daca imi puteti spune si explica anumite pozitii...
ioana_blondy
Postat pe 6 Mai 2011 02:05
pisi, blondy...nu exista manual pentru asa ceva, mamica...tre' sa faci ce simti, intelegi? sa descoperi...
si poate ca treaba aia de o face el nu e chiar atat de buna, daca tu stai de lemn tanase...parerea mea...
michelle_
Postat pe 6 Mai 2011 02:52
poti sa faci tumbe ...
daca nu-ti place sportul .. poti citi o carte ..
poti manca semintze ...
poti sa-i reciti din shakespeare .. sau sa-i reproduci din memorie ceva din kant ...
eventual daca sexuala relatzie se desfashoara in bucatarie ... poti sa-i faci clatite .. omleta cu ceapa ... un crap la cuptor cu ciuperci ... si eventual si un cozonac .. ca tot e treaba cu framantatul ...
si lista poate continua indelung pe aceleasi coordonate ...
sau poti sa inchizi ochii si sa te lasi in voia evenimentelor ... luata/dusa de val cum s-ar zice....
sa incerci sa dansezi cu el in timpul exercitiului functiunii ...
sa incerci sa-l iei in bratze... ca poate nu te mushca ...
eventual sa facetzi un fel de aerobic ... sus jos .. stanga dreapta inainte si inapoi .. stand in maini cazand in cap ... si tot asa ... podul .. shpagatul .. si altele ...
sau ...
sau sa ....
si saaaaaa.....
si tot asa ....
poti face orice ...
alfheim
Postat pe 6 Mai 2011 15:54
bai, alfheim!
termina, naibii, ca te mai confunda astia cu mine si bine nu ti-o fi!
ioooiii, ca mi-ai facut ziua cu postarea asta
Thor_again
Postat pe 6 Mai 2011 15:56
io as sugera un shpagat, o sfoara ceva ori stand intr-o mana sau intr-un picior!

nah, ca asta o sugera si alf! acum am vazut! ...inseamna ca e de bine!
esme
Postat pe 6 Mai 2011 15:58
esme, ce-ar fi sa-l iei tu de manuta un pic pe alfi, ca vaz ca si asa cam sunteti pe aceeasi idee, si sa ii iesplici si matale ca nu face bine ce face?
da' sa continue tot asa!
Thor_again
Postat pe 6 Mai 2011 16:03
ioana, fato...nu te lua dupa raii astia
de la blondy ti se trage nestiinta. fa-te bruneta! e stiut ca brunele-s si pasionale si destepte!
ufishor
Postat pe 6 Mai 2011 16:03
ufule, vezi ca tz-o iei!
imediat vine sofica si te trimite la reeducare, la ciurea
da' inainte de asta, se va intoarce sa te faca de, cum zicea ea acolo?
Thor_again
Postat pe 6 Mai 2011 16:04
ufi...tu ai ceva cu blondele???
eladaela
Postat pe 6 Mai 2011 16:07
eu mi-s orange acu'
deci...is intre blonde si brune
nuti_vio
Postat pe 6 Mai 2011 16:09
nuti, ia pune echipamentu` de arbitru dara`

elo, nici cu blonzii n-am nimica, nu-mi plac si pace!
ufishor
Postat pe 6 Mai 2011 16:12
schimba-l...

desi,la draq...unele E puturoase rau,imi povestea un amic ca el transpira de straduintza,si ea ii spunea:

trebuia sa scot puiu' din congelator,of,la draq! si tot asa...ori ramanea fara detergent...etc

ala ca murea
pusca mi-l lasa
la doctori umbla
nu il rezolva
alta ca lua, pusca pocanea
si ce mai tragea
paca-paca-pa...

hai ca p-asta nu o mai cred ,e plin netu' de actiune,tembelizoru',literatura de gen..cine-i prost asa ramane..
ai draq perversi...pozitii,auzi...

iasomia
Postat pe 6 Mai 2011 16:13
mami iaso, da' zi ca nu ti-a placut shpagatu' lui esme.
ori omleta cu ceapa a lui alfheim
Thor_again
Postat pe 6 Mai 2011 16:15
mami..

n-am citit ce ati zis voi,am citit doar cerintza, ca sunt in zi d-aia cu chestii multe pe cap ,si nu am rabdare...
iasomia
Postat pe 6 Mai 2011 16:17
aici cine pe cine ajuta?
garbo_dar_nu_greta
Postat pe 6 Mai 2011 16:18
shpagatu lu esme a fost plagiatttttttt

si dupa cum s-a observat prin observabilizare m-am oprit repejor ..
ca altfel ... cine stie ce poem si poame mai scoteam de la naftalina lina lina...

oricum .. subscriu si la ce zice iasomia

thor ... io mi's nevinovat ... daca amu gandesc si eu uneori .. in stilul tau sau al altcuiva de pe aici ... :) sper sa fiu iertat ...

esme nu ma lua de manuta .. ca cine stie ce sarba invartia mai iese ... sau ce batuta cu strigaturi ...

ca unora le trec numai prostii prin cap .. si altii nu au deloc ...
ce nu au...??? pai depinde ....
alfheim
Postat pe 6 Mai 2011 16:26
nu-greta aici nu e chestie de ajutor .. e chestie de invataturile ...... catre ....
alfheim
Postat pe 6 Mai 2011 16:27
bine, alf, ca sa nu mai zici ca sunt `micul copist` (desi am mai zis ca nu citisem sugestia-ti nazdravana) propun fandari, volute si triplu axel!

si inca ceva, nu ma bag la sarbe ca ametesc!
esme
Postat pe 6 Mai 2011 16:41
asa am zis si eu .. ca decat o sarba .. mai bine nu ...
ca oricum nu stiu sa dansez .. nu stiu d'astea ... nu stiu ...

eh ... am vazut ca ai recunoscut ceva pe acolo ... :)
oricum ... pt alea cu axel si etc ... putem adauga si gheatza in meniul de decor ...

ca ingrediente blondy poti sa-ti rogi prietenul sa cumpere vreo doua tuburi de frishca si o caserola de capshuni ... ceva cireshe ... mai mult sau mai putin natur .... sau in cel mai rau caz.... confiate ... sunt bune si din compot.... eventual o champagne de piersici ...
si daca nu stiti ce sa faceti cu ele ... macar o sa fie o masa imbelshugata si plina de vitamine ... si antioxidanti
alfheim
Postat pe 6 Mai 2011 16:53
ce o tot dati maica cu sarba aia,ashea?

tinerii in ziua de astazi s-au intors la ram,se prind in hora cu mare placere...ca sa nu mai spun ca e al draq de sexi cand joci in hora cu ochii-n ochii mandrului...

nik nu stiti..
iasomia
Postat pe 6 Mai 2011 16:58
dar nu ma pot abtine!
iaso are al n-shpelea simt! ani multi am considerat ca dansul popular e greoi, anapoda si pt cei varstnici. total eronat!
e de nedescris cum iti intra-n sange, serotonina bubuie, e atat de simplu si natural...esme nu te da inapoi de la sarba aia
ufishor
Postat pe 6 Mai 2011 17:05
iasomico, n-am nimic impotriva sarbei! cum as avea?! numai ca nu ma prea pricep la prestat. si apoi, zici ca vine cu mandru cu tot la pachet!... carevasazica, pot pt ca sa spun ca lipsa lui ma exonereaza cumva de asemenea initiativa?
esme
Postat pe 6 Mai 2011 17:06
nu te exonereaza....
ca venind la pachet .. deci este inclus ...
asta ca sa n-ai scuze ...
QED
alfheim
Postat pe 6 Mai 2011 17:14
sotul ajunge mahmur acasa la ora 4 dimineatza .. sotia il astepta cu maturoiul in mana la usa ... la care el o intreaba ...
ce faci draga ...? nici acum n-ai terminat curatzenia ... sau te pregatesti sa iti iei zborul ...?
alfheim
Postat pe 6 Mai 2011 17:20
in noaptea asta o sa fac dragoste ascultand brasoveanca
http://www.youtube.com/watch?v=T-zTESpmp8M&feature=related
pustietate_in_floare
Postat pe 6 Mai 2011 17:20
pai tocmai asta spuneam si io: nu iaste mandru, nu se egzista sarba! scuza e deplina si atarna beton! e desavarsita chiar!



hait, ca nu m-am gandit niciodata la brasoveanca pe post de fundal!
esme
Postat pe 6 Mai 2011 17:21
esme... lasa ca vorbesc eu cu un mandru ... sa vina cu un cd.... dvd ... caseta .. placa de pick-up.... trupa de lautari.... ceva acolo .. cu sarbe multe ...si aducandu-ti-le .. ai si sarbe ai si mandru .. deci nu mai ai de ce te plange ...
alfheim
Postat pe 6 Mai 2011 17:24
Ufishoru', mamica...

De la: ufishor, la data 2011-05-06 17:05:29ani multi am considerat ca dansul popular e greoi, anapoda si pt cei varstnici. total eronat!


Nici d-a dreaq n-ai recunoaste ca de fapt ai trecut si tu in randul alora varstnici, asa-i?
Thor_again
Postat pe 6 Mai 2011 17:26
nuuu mai thorule...ma dor tati sheli di la astenie, nu ca m-ar chinui reumatismu`
ufishor
Postat pe 6 Mai 2011 17:28
multam fain, alf, pt gandu-ti maret si nobil si mormanu` de generozitate, dar, niet, io-s printzesa cu bobu` de mazare! ...ori oi fi vreun alien?!
esme
Postat pe 6 Mai 2011 17:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
conteaza inaltimea intr o relatie??? 102 De la: hermosa20 29 Mai 2014 12:15
comunicarea in cuplu 4 De la: garbo_7980 10 Noiembrie 2012 11:36
Sinuciderea -curaj sau lasitate ??? 99 De la: garbo265966 23 Iulie 2012 23:45
Chiftelute din orez - lamurire 1 De la: m4monik 2 Martie 2011 09:13
CATE FEMEI CARE AJUNG DESEORI IN COMA ALCOOLICA V-AU JIGNIT SAU V-AU FURAT IUBITUL? 70 De la: tutankhamon 5 Aprilie 2010 02:58
Setari Cookie-uri