O mare dilema

Ciao, tuturor!Am 23 de ani. m-am casatorit de un an jumate. Am fost virgina. El a fost singurul din viata mea. Nu stiam nimik despre partea sexuala...Nimic...Si a aparut el...Am invatat incet...Un singur fel de sex stiam...pana acum o sapt cand am fost plecata o zi cu un verisor de-al doilea la niste neamuri...s-a dat la mine si...am cazut in plasa si am petrecut o noapte de neiutat...nu am mai simtit asa ceva pana acum...acum ce pot face????el este casatorit :(( cu verisoara mea...eu ce safac acum?
Kary1234
Postat pe 15 Octombrie 2010 12:18
chanty
Postat pe 15 Octombrie 2010 12:20
iar dileme
tusi_Oli
Postat pe 15 Octombrie 2010 12:22
ce sa zic...ceasu' rau, pisica 13...

sa vezi acu' sfaturi...sa mearga mai departe...sa "lupte" pentru casnicia ei, sa nu spuna nimic, he, he, he...
michelle_
Postat pe 15 Octombrie 2010 12:23
cine te-a pus sa stai pana la 23 ani virgina si sa o faci numai cu sotul acu' normal ca daca ai facut sex si cu altcineva ti s-a pus pata ii mai bun asta decat sotul da' na ce sa-i faci ii omu' insurat si nu poti asa ca du-te acasa maica si vezi ce poti face cu sotul numai ai grija sa nu ii spui numele amantului cand ajungi la orgasm
tusi_Oli
Postat pe 15 Octombrie 2010 12:24
me... ete ca nu fac asa...
de aia, ii zic:

bravo, mamy... asta-i inceputul.
da-i inainte! sa nu ierti nimik!...:)))):PP
eu_geminy
Postat pe 15 Octombrie 2010 12:25
salutare fetelor
si
tusi_Oli
Postat pe 15 Octombrie 2010 12:25
De la: tusi_Oli, la data 2010-10-15 12:25:43salutare fetelor
si

tusi
chanty
Postat pe 15 Octombrie 2010 12:27
dap, gemy...

e grele cu secsu' asta, mami...trazneste din senin si cica dezumanizeaza

si pana la urma nici nu e vina ei, e vina berbatului, mama lui...
michelle_
Postat pe 15 Octombrie 2010 12:28
Nu am stat pana la 23 de ani. La 20 de ani mi-am inceput viata sexuala, dar cu el cu cel cu care m-am casatorit.Si m-am casatorit cu el acum un an jumate. Deci el a fost singurul in viata mea.
Kary1234
Postat pe 15 Octombrie 2010 12:30
ete cat de sanatos poate fi si amantu'.
inveti pozitii noi, savurezi senzatii noi, petreci nopti mirifice, "dezumanizante"...:))))
numai avantaje!...:P
ei, ia mai da-o naibii de dilema!
:))))))
eu_geminy
Postat pe 15 Octombrie 2010 12:33
kary .este o arta sa reusesti sa te simti din ce in ce mai bine cu sotul tau,odata cu trecerea timpului....si daca chiar reusesti, va trebui sa treaca mult timp...cat despre ,,o chestie"de 5 minute care iti pare a fi raiul pe pamant la momentul respectiv ,crede-ma ca e ploaie de vara....eu nu stiu, zic si eu ce zice lumea..
Revino pe pamant,fa-te frumoasa si atragatoare pentru sotul tau
chanty
Postat pe 15 Octombrie 2010 12:35
De la: Kary1234, la data 2010-10-15 12:30:32Nu am stat pana la 23 de ani. La 20 de ani mi-am inceput viata sexuala, dar cu el cu cel cu care m-am casatorit.Si m-am casatorit cu el acum un an jumate. Deci el a fost singurul in viata mea.

o fi foat singurul dar dilema este ca acu' ti-ai pus-o cu al doilea si nu stii ce sa faci asa-i si de asta ti-ai facut cont pe garbo si ai deschis topic


ai petrecut o noapte de neuitat normal ca nu-i sotu'
tusi_Oli
Postat pe 15 Octombrie 2010 12:37
valeuuuuu ce ma doare sufletul
asta-i de top 5
ameno
Postat pe 15 Octombrie 2010 12:43
aly nu-i la stho ia uite aici autorul
ameno
Postat pe 15 Octombrie 2010 13:08
alta ???????
jeanette40
Postat pe 15 Octombrie 2010 13:18
mai, nu fiti rele...are doar 23 de ani

fetitza, ce sa-ti spun? ca de-astea se intampla? dap, se intampla...si inca foarte des

nu fac eu terapie pe forum, dar iti spun ceva: daca ai fost atrasa de tipul ala, ceva e putred in danemarca, intelegi? adica, e ceva in neregula cu casnicia ta. si sentimentele alea pentru sotul tau trebuie analizate

stiu ca e greu sa fi matur la 23 de ani. e greu sa fi matur si la 50. dar fa-ti o introspectie si vezi ce se intampla...parerea mea...
michelle_
Postat pe 15 Octombrie 2010 13:22
yep alta care da cu dansa in altul si nu stie daca a facut bine sau nu
tusi_Oli
Postat pe 15 Octombrie 2010 13:25
mie imi place ca nu-si face probleme in privinta sotului, ori a amantului...
bun, cu ei stie ce are de facut.
cu verisoara e problema...
da' zic ca poate incerca o fantezie si cu ea...:P
:)))))
eu_geminy
Postat pe 15 Octombrie 2010 14:03
kary draga, esti ca o reclama... ce faci, postezi pe 'n" subiecte dilema sau problema asta a ta?
Laura_M
Postat pe 15 Octombrie 2010 14:10
sau ai facut-o cu mai multi verisori?
Laura_M
Postat pe 15 Octombrie 2010 14:21
De la: Kary1234, la data 2010-10-15 12:18:21Ciao, tuturor!Am 23 de ani. m-am casatorit de un an jumate. Am fost virgina. El a fost singurul din viata mea. Nu stiam nimik despre partea sexuala...Nimic...Si a aparut el...Am invatat incet...Un singur fel de sex stiam...pana acum o sapt cand am fost plecata o zi cu un verisor de-al doilea la niste neamuri...s-a dat la mine si...am cazut in plasa si am petrecut o noapte de neiutat...nu am mai simtit asa ceva pana acum...acum ce pot face????el este casatorit :(( cu verisoara mea...eu ce safac acum?




daca ai avut un profesor bun,poti deveni si tu o buna profesoara pt.sotul tau.daca varul prin alianta ,incearca sa zica ceva ,spune-i ca trebuie sa si dovedeasca.daca iti iubesti sotul ,da-i lectii si vei trai o viata fericita.multi calca pe alaturi,dar nu recunosc.si mai invata un lucru.in orice povestire ca aceasta ,nu te auto destainui.ai prietene destule ,nu tu esti protagonista.sunt sigura ca ai vrut sa epatezi.
vuvuzela
Postat pe 15 Octombrie 2010 14:31
mai calci pe alaturi faino, da da-ne pace, numa in neam sunt barbati?
Laura_M
Postat pe 15 Octombrie 2010 14:36
Ehhh...poate sotului tau ia parut rau de tine,dar cu verisorul poate ai incercat si altceva,cum ar fi un 62/10 ori ai avut si fantezii pe care le-ai experimentat.Stiu eu...!Oricum te-ai simtit dezinhibata,este? :
garbo170481
Postat pe 16 Octombrie 2010 06:20
Cam asta-i treaba cu virginele. Curiozitatea le omoara.
Doara
Postat pe 16 Octombrie 2010 07:51

2 casnicii zdruncinate!
2 oameni mintiti
ceai invatat din experienta asta?
166116maryeta
Postat pe 16 Octombrie 2010 09:29
Ceai de rostopasca?

Cred ca a invatat ca sexul cu sotul nu prea e bun.
Doara
Postat pe 16 Octombrie 2010 09:49
tragic! dece unii se leaga la cap daca nui doare?
166116maryeta
Postat pe 16 Octombrie 2010 09:53
nu mai faceti pe 'minorositele' si barbatii pe 'sfintii'.este un subiect arhicunoscut in viata pamanteana.persoana care a deschis acest subiect,este un copil care isi pune intrebari si asteapta raspunsuri reale de viata ,nu minciuni si judecari.multi eroi de carti ar fii putut sa o lamureasca,daca le citea.de aceea hai sa fim cinstiti,multi au trecut sau au auzit de o asemenea intamplare.ca va place sau nu, ea exista.ei si ce?care este problema existentiala?daca nu se culca cu varul nu cunostea sexul real.ci ramanea la cel clasic al bababii si al mosului,cand erau si ei tineri.senvis din doua bucati..lumea a evoluat si o stiti fiecare pe propria piele.asa a aparut si cea mai veche meserie,deoarece amanta satisfacea barbatul ridicandu-l in 'al 9-lea cer"de placere.pe cand sotia se lungea pe pat asteptand'sa se intample ceva'.in trecut barbatul era cu initiativa.cand lumea a avansat,sistemele s-au schimbat,s-a aflat si despre femeile "vanzatoare de placeri",care erau urate de niste neveste urate si infatuate.nu uitati ca in istorie,cu aceste placeri ,unele femei au condus state,regate.asa ca nu este nimic de condamnat,ca a aflat si fata ,despre placeri si satisfactii sexuale necunoscute de ea.daca e desteapta ramane langa sot deocamdata,invatandu-l si pe el placerile cunoscute de ea,insa cu di[plomatie.viata lunga si sa fii fericita,draga mea!
vuvuzela
Postat pe 16 Octombrie 2010 12:07
vuvu, eu nu reusesc sa citesc postari asa lungi, ma pierd...
da'am vazut prima propozitie... unde puyy mey am zis eu (sau am dat de inteles) ca as fi "sfant"???
eu_geminy
Postat pe 16 Octombrie 2010 12:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
comportament uman 6 De la: cricat 11 Aprilie 2011 23:37
hy! 3 De la: fleurdelis 11 Mai 2010 22:52
ma simt singura 92 De la: dya230 13 Decembrie 2018 11:51
Nevoie de sfaturi! Va rog! 24 De la: Celleste_ 25 Octombrie 2010 09:45
contraceptie 6 De la: cary 11 Iulie 2011 17:31
Setari Cookie-uri