ROMANTISMUL=libidosenie pentru o toapa manelista

bai boule - asta nu e site de matrimoniale sa vii tu sa iti lasi balele pe aici - du-te dreak si agata unde vrei, ca nu sint obligata sa iti citesc tie textele de wc public peste tot! Faci GREATA, intelegi??
Devarsa-ti dreakului obsesiile in alta parte, daca esti incapabil sa intelegi ca nu tot ce misca pe net cauta ce sa fouta - pe unii si unele nu ii/le intereseaza sa "le reciti" sau "sa apreciezi" tu nimic, timpitule!
quasaria
Postat pe 22 Iunie 2012 16:32
Nu prea o vad-virtual zic-cu courul pe masa intr-o partida de sex salbatic cu tine! Si nici nu-i o toapa manelista! De ce te-ai inflamat asa, dragalashule? Unde te-a atins, unde te doare?
Romantismul...e ok...cu totii suntem romantici, nu numai cei ce-l recita pe Eminescu sub clar de luna...
Luna_in_capricorn
Postat pe 22 Iunie 2012 16:46
cum unde il doare?
In... apreciere.
quasaria
Postat pe 22 Iunie 2012 16:58
966,int-o zi tot spitalul de nebuni o sa fie casa ta.Si asta pentru ca n-ai vrut sa te duci la nenea doctorul din timp,cat inca mai aveai ceva sanse de recuperare.ESTI JALNIC,ESTI IRECUPERABIL!Si cand iti spune atata lume asta,macar niste semne de intrebare ar trebui sa-ti pui,ca de crezut...nici un nebun nu se crede decat perfect normal.
lala2
Postat pe 22 Iunie 2012 18:42
a fost atins in lipsurile pe care le are, si pe care le resimte!
e greu pentru el sa fie taur castrat, in traducere libera BOU!
dar, asta-i viatza. impotenta lui nu este numai sexuala ci si verbala!
heartbit
Postat pe 22 Iunie 2012 19:01
De la: quasaria, la data 2012-06-22 16:32:37bai boule - asta nu e site de matrimoniale sa vii tu sa iti lasi balele pe aici - du-te dreak si agata unde vrei, ca nu sint obligata sa iti citesc tie textele de wc public peste tot! Faci GREATA, intelegi??
Devarsa-ti dreakului obsesiile in alta parte, daca esti incapabil sa intelegi ca nu tot ce misca pe net cauta ce sa fouta - pe unii si unele nu ii/le intereseaza sa "le reciti" sau "sa apreciezi" tu nimic, timpitule!
garbo082779
Postat pe 27 Iunie 2012 03:39
WOW, chill....daca il faci in toate felurile ce castigi? Poate doar compasiune ca te-ai lasat scoasa din sarite in halul asta...si satisfactia lui ca te-a 'demascat"....si ti-a atras atentia...orice fel de reactie e un mod de a da apa la moara.... be cool!
garbo082779
Postat pe 27 Iunie 2012 03:47


ce s-a mai marit gradina!
dor72_
Postat pe 27 Iunie 2012 08:40
Si`o crescut si buruienile.....
Rotty
Postat pe 27 Iunie 2012 08:45
da...si avem nevoie de ...erbicid....doar ca nu le starpeste pe toate
mai ocolim...mai...sapam...ne facem noi loc
dor72_
Postat pe 27 Iunie 2012 08:47
Q, nu merita sa-ti iesi din fire.
Imi este foarte greu sa pricep ceva.
Repet intrebarea catre admini: Doamnelor,domnilor admini urmariti forumul sau va doare-n tocu' de la pantof?!
Copiii mei sunt admini pe forumuri de counter strike si ei isi respecta gradele (moderator , moderator global, administrator) , daca adolescentii se inteleg si respecta regulile unui forum , nu inteleg de ce la adulti nu se poate?
adeline
Postat pe 27 Iunie 2012 10:47
probabil pentru ca le face trafic si le aduce rating.
sau pentru ca cineva vegheaza, ca la STS
ehe... ochii care nu te vad, te aud, ca nu stau degeaba!
sau s-a temrinat big brotherul din lume? inca mai avem cu noi ochiul si timpanul! chiar daca discret si cu gratie!
heartbit
Postat pe 27 Iunie 2012 11:47
Pt c io-s o romantic dei nu mai vd prea bine, nici nu aud-numai ce vreau- grazie ...vb. fr graie.
Axl_R
Postat pe 27 Iunie 2012 12:05
Io am exersat gratiozitatea.....si acum stiu sa si injur ...cu gratie
Rotty
Postat pe 27 Iunie 2012 12:14
Altfel cum? i preotul trebe s triasc!
Pfff! Nu mai estem duamne!


Tu eti di vin, iar rmn fr !
Axl_R
Postat pe 27 Iunie 2012 12:18
Cumpar io ca tre sa fug la prava
Rotty
Postat pe 27 Iunie 2012 12:38
De la: adeline, la data 2012-06-27 10:47:51Q, nu merita sa-ti iesi din fire.
Imi este foarte greu sa pricep ceva.

"Repet intrebarea catre admini: Doamnelor,domnilor admini urmariti forumul sau va doare-n tocu' de la pantof ?"

Copiii mei sunt admini pe forumuri de counter strike si ei isi respecta gradele (moderator , moderator global, administrator) , daca adolescentii se inteleg si respecta regulile unui forum , nu inteleg de ce la adulti nu se poate?


crezi ca au trecut la faza de pantofi... ???
barboneli
Postat pe 30 Iunie 2012 13:04
De la: barboneli, la data 2012-06-30 13:04:50
De la: adeline, la data 2012-06-27 10:47:51Q, nu merita sa-ti iesi din fire.
Imi este foarte greu sa pricep ceva.

"Repet intrebarea catre admini: Doamnelor,domnilor admini urmariti forumul sau va doare-n tocu' de la pantof ?"

Copiii mei sunt admini pe forumuri de counter strike si ei isi respecta gradele (moderator , moderator global, administrator) , daca adolescentii se inteleg si respecta regulile unui forum , nu inteleg de ce la adulti nu se poate?


crezi ca au trecut la faza de pantofi... ???



...... , crezi ca au ramas tot la opinci?
adeline
Postat pe 1 Iulie 2012 10:40
@966 & CO... "ROMANTISMUL=libidosenie pentru o toapa manelista"


Se vede cat de romantic, cizelat, sensibil si cu bun simt esti tu!!!!! Nu mai vorbesc de inteligenta pe care o emani in... absolut toate topicurile libidinoase pe care le deschizi si pe care le mai si sustin alte... "inteligente" feminine si romantice (acelasi aluat ca si tine)
Voi chiar nu vedeti cat sunteti de penibile? Inteleg ca te poti insela... Si eu am trecut prin faza asta si l-am acceptat, pentru cateva zile in lista mea de prieteni, dar se vede clar ca orice postare a lui este un anunt matrimonial!!!

P.S.: Prefer sa fiu ne-inteligenta si sa scriu cu... "desene animate" decat sa fiu "inteligenta" si sa scriu... "libidosenii"!!!!!
Ophiuchus
Postat pe 6 Iulie 2012 00:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
roxibia 1 De la: garbo122004 9 Ianuarie 2011 11:07
despre divort. 27 De la: dor72_ 11 Februarie 2012 13:39
La psiholog 2 De la: zambila 7 Septembrie 2010 14:31
CASATORIE INTRE CRESTINI? 17 De la: Ciresica 11 Decembrie 2009 07:11
Chatul pentru un barbat casatorit 399 De la: dor72 12 Iunie 2011 19:14
Setari Cookie-uri