virgina la 22 de ani

Daca ai chef de mistouri mai bine taci.....nu te baga in discutii care nu te intereseaza.Ma indoiesc ca esti genul de barbat care ar aprecia ca cea pe care o va lua de nevasta sa fie pentru prima oara a lui, si nu sa o ia la mana a doua sau....a noua!
vivi_mariana86
Postat pe 21 Mai 2011 16:44
eu cred ca un barbat se sperie de o virgina deoarece crede ca dupa consumarea actului, e cam obligat moral sa te ia si de nevasta. E mai simplu sa fie cu o femeie care a mai facut sex deoarece relatia se poate opri oricand, fara nici un fel de obligatii
angy_033
Postat pe 21 Mai 2011 17:12
Depinde de barbat......ce isi doreste de la viata.cei care vor doar SEX, da cu siguranta fug de virgine, dar cand vine discutia de casatorie se mai schimba problema.
vivi_mariana86
Postat pe 21 Mai 2011 17:16
Nu stiu cati barbati isi iau ca nevasta pe una care a fost cu juma de oras ? se distreaza cu ele, dar cand vine vorba de casatorie isi aleg cu grija sotia.E parerea mea personala ! fiecare face ce il taie capul! Eu personal am asteptat sa intalnesc pe cineva exact ca mine , cu aceleasi ideii si care a apreciat si si-a dorit o partenera ca mine! si uite asa totul a fost bine!!!
vivi_mariana86
Postat pe 21 Mai 2011 17:20
vivi, eu am fost casatorita cu unul de la 19 ani, a fost primul, iar dupa cativa ani si un copil , a plecat cu una care a fost cu juma de oras.... asa ca...
angy_033
Postat pe 21 Mai 2011 17:23
86,despre care jumatate vb?asa si care-i baiu daca ?????........ce principii ,ce mofturi !ce esti tu ,ultima virgina?
ratuscaceaurata
Postat pe 21 Mai 2011 17:36
De la: vivi_mariana86, la data 2011-05-21 16:44:15Daca ai chef de mistouri mai bine taci.....nu te baga in discutii care nu te intereseaza.Ma indoiesc ca esti genul de barbat care ar aprecia ca cea pe care o va lua de nevasta sa fie pentru prima oara a lui, si nu sa o ia la mana a doua sau....a noua!


vivisor , hai sa-ti vand un pont de fomeie batrana... cand te intalnesti cu gigel sa faceti bigi-bigi ,pentru prima data, indiferent cati/cate au mai fost in trecut , esti pentru prima oara a lui, comprende ?

a doua cheste..nu exista femeie de mana a doua ori a noua, decat in mintea ta, daca tu , ca om, crezi ca esti asa..

a treia cheste.., cam asa gandeau si pirandele-n vechime cand se duceau sa-si sacrifice virginitatea la templu..
Freya__
Postat pe 21 Mai 2011 17:51
De la: blazingirl_w, la data 2011-04-12 18:54:09As vrea si eu sa stiu pana la urma ce prefera barbatii o fata virgina sau nu?Pentru ca din cate am observat eu virginitatea in ziua d azi e o problema pentru ei.Cand aud ca esti virgina prefera sa fuga si sa se lipseasca.Spun asta din proprie experienta.Am vrut sa-mi pierd virginitatea cu un baiat,insa el n-a reusit s-o duca pana la capat pentru ca ii era frica ca sunt virgina.Pe deasupra a fugit si m-a lasat balta...e ingrozitor sa aflii ca tu ca virgina esti pregatita si dispusa sa faci sex, dar el nu e in stare si pe deasupra mai fuge si ca un las.Acum ce sa mai cred?Toti barbatii sunt asa, le e asa de frica de virgine?:(
Ehe daca erai pe mina mea nu te lasam 24 din 24,te faceam de te uitai in p.. ca milogul in traista
ion_11
Postat pe 21 Mai 2011 20:07
iete-l, ma, Jane Capsatoru` !
Freya__
Postat pe 21 Mai 2011 20:47
Freyo??? "bigi-bigi"?
Nu mai e fiki-fiki?
Thor_again
Postat pe 21 Mai 2011 20:51
aia-i la a doua intalnire
Freya__
Postat pe 21 Mai 2011 20:52
Sfnta noastr Biseric ne nva s ne pstrm curai pn dup nfptuirea sfintei taine a cununiei. Aa ne nva Dumnezeu i aa trebuie fcut. Nu v ntrebai de ce, cuvintele i nvturile Domnului nu trebuie puse la ndoial, pentru c ndoiala v poate arunca direct n flcrile Gheenei, unde vei fierbe vesnic in acelasi cazan cu Mao Tse Dung si Iosif Visarionovici Stalin si vei fi torturai anal de Satan pn n amurgul veacurilor.
Amin +++
daniil_pravoslavnic
Postat pe 21 Mai 2011 21:34
iote-l!
pace tie, pravoslavnice!
Thor_again
Postat pe 21 Mai 2011 21:37
Domnul fie cu tine, berbecuule!
daniil_pravoslavnic
Postat pe 21 Mai 2011 21:39
De la: daniil_pravoslavnic, la data 2011-05-21 21:34:40Sfnta noastr Biseric ne nva s ne pstrm curai pn dup nfptuirea sfintei taine a cununiei. Aa ne nva Dumnezeu i aa trebuie fcut. Nu v ntrebai de ce, cuvintele i nvturile Domnului nu trebuie puse la ndoial, pentru c ndoiala v poate arunca direct n flcrile Gheenei, unde vei fierbe vesnic in acelasi cazan cu Mao Tse Dung si Iosif Visarionovici Stalin si vei fi torturai anal de Satan pn n amurgul veacurilor.
Amin +++
si tu crezi ca o sa ajungi in rai daca le dai zeciuiala....si le umpli burtile la paraziti...mai bine ii ajuti pe altii sa se construiasca,,,decat sa le umpli burtile la altii si sa se invete sa nu munceasca si doar sa cerseasca de la altii
ingerasulluptator
Postat pe 21 Mai 2011 21:49
pravoslavnice, io nu prea-s cu berbecutzii aia ai matale... io-s mai niegru ashe, la blana...
sau mai ratacit de turma, nu ca as cauta-o, ca n-am nevoie de ea
Thor_again
Postat pe 21 Mai 2011 21:55
De la: daniil_pravoslavnic, la data 2011-05-21 21:34:40Sfnta noastr Biseric ne nva s ne pstrm curai pn dup nfptuirea sfintei taine a cununiei.


De ce sa ne pastram "curati" doar pana la casatorie...si de ce nu sa ne pastram chiar mai mult? Adica pana vine doamna cu coasa sa ne duca in ultima parcare. si daca n-om ajunge cu asta in rai, dar macar vom avea parte de un cazan mai racoros.
deep2w
Postat pe 21 Mai 2011 22:46
De la: deep2w, la data 2011-05-21 22:46:06
De la: daniil_pravoslavnic, la data 2011-05-21 21:34:40Sfnta noastr Biseric ne nva s ne pstrm curai pn dup nfptuirea sfintei taine a cununiei.


De ce sa ne pastram "curati" doar pana la casatorie...si de ce nu sa ne pastram chiar mai mult? Adica pana vine doamna cu coasa sa ne duca in ultima parcare. si daca n-om ajunge cu asta in rai, dar macar vom avea parte de un cazan mai racoros.
Te-ai referit la mine...Eu asa am de gand sa ma pastrez curata pana vine Doamna cu coasa...Pt ca pt decat sa imi iau un barbat pe cap,,,mai bine stau curata pana vine doamna cu coasa...Sa imi iau un barbat pocait care are alte prostii in cap,,,,sa dau zeciuiala din banisorii mei castigati cu truda..,sa umplu burtile la lenesi care nu le place sa isi puna osul la munca.si sa nu mai fac cruce,sa nu ma inchin la icoane,,,,,si cate mai cate prostii,barbati normali este greu sa gasesti,,,,....Decat sa aud asemenea prostii din gura unui barbat,,,mai bine stau curata pana vine doamna cu coasa
ingerasulluptator
Postat pe 22 Mai 2011 15:31
Te-ai referit la mine...Eu asa am de gand sa ma pastrez curata pana vine Doamna cu coasa...Pt ca pt decat sa imi iau un barbat pe cap,,,mai bine stau curata pana vine doamna cu coasa...Sa imi iau un barbat pocait care are alte prostii in cap,,,,sa dau zeciuiala din banisorii mei castigati cu truda...si sa nu mai fac cruce,sa nu ma inchin la icoane,,,,,si cate mai cate prostii,barbati normali este greu sa gasesti,,,,....Decat sa aud asemenea prostii din gura unui barbat,,,mai bine stau curata pana vine doamna cu coasa
ingerasulluptator
Postat pe 22 Mai 2011 15:32
Alti pocaiti care primesc ajutoare cu sacii le convine sa dea zeciuiala ca doar nu dau din banii lor..Pocaitii cu numele cersesc unii de la altii...Eu sunt pocaita adevarata...Eu imi muncerc cinstit banii si nu cersesc de la nimeni....Dar asa cum sunt eu cinstita si muncesc asa si altii sa fie cinstiti si sa munceasca...Ca asta nu inseamna ca daca oi fiu eu pocaiata,,adica corecta,cinstita trebuie sa fiu si fraiera....
ingerasulluptator
Postat pe 22 Mai 2011 15:35
De la: blazingirl_w, la data 2011-04-12 18:54:09As vrea si eu sa stiu pana la urma ce prefera barbatii o fata virgina sau nu?Pentru ca din cate am observat eu virginitatea in ziua d azi e o problema pentru ei.Cand aud ca esti virgina prefera sa fuga si sa se lipseasca.Spun asta din proprie experienta.Am vrut sa-mi pierd virginitatea cu un baiat,insa el n-a reusit s-o duca pana la capat pentru ca ii era frica ca sunt virgina.Pe deasupra a fugit si m-a lasat balta...e ingrozitor sa aflii ca tu ca virgina esti pregatita si dispusa sa faci sex, dar el nu e in stare si pe deasupra mai fuge si ca un las.Acum ce sa mai cred?Toti barbatii sunt asa, le e asa de frica de virgine?:(
PROSPATURA nene nu gluma
ion_11
Postat pe 22 Mai 2011 21:16
De la: ingerasulluptator, la data 2011-05-22 15:31:13
De la: deep2w, la data 2011-05-21 22:46:06
De la: daniil_pravoslavnic, la data 2011-05-21 21:34:40Sfnta noastr Biseric ne nva s ne pstrm curai pn dup nfptuirea sfintei taine a cununiei.


De ce sa ne pastram "curati" doar pana la casatorie...si de ce nu sa ne pastram chiar mai mult? Adica pana vine doamna cu coasa sa ne duca in ultima parcare. si daca n-om ajunge cu asta in rai, dar macar vom avea parte de un cazan mai racoros.
Te-ai referit la mine...Eu asa am de gand sa ma pastrez curata pana vine Doamna cu coasa...Pt ca pt decat sa imi iau un barbat pe cap,,,mai bine stau curata pana vine doamna cu coasa...Sa imi iau un barbat pocait care are alte prostii in cap,,,,sa dau zeciuiala din banisorii mei castigati cu truda..,sa umplu burtile la lenesi care nu le place sa isi puna osul la munca.si sa nu mai fac cruce,sa nu ma inchin la icoane,,,,,si cate mai cate prostii,barbati normali este greu sa gasesti,,,,....Decat sa aud asemenea prostii din gura unui barbat,,,mai bine stau curata pana vine doamna cu coasa
Dumnezeu ti-a dato s-o dai nu sa pleci cuia in rai
ion_11
Postat pe 22 Mai 2011 21:24
871, ti-ai capatat identitate?
dor72
Postat pe 22 Mai 2011 21:28
nu cred, doar daca nu cumva is doua conturi facute la vreo luna distantza
alfheim
Postat pe 22 Mai 2011 21:45
De la: ingerasulluptator, la data 2011-05-22 15:35:29 daca oi fiu eu pocaiata,,adica corecta,cinstita trebuie sa....


ingeras draga....sa cum un om in post nu va spune ca-i in post...sau un om destept nu va spune ca-i destept...nici pocaitul nu-si va face o eticheta din asta. nu vei gasi un pocait (adevarat) care sa spuna despre sine ca-i pocait
deep2w
Postat pe 23 Mai 2011 17:21
De la: deep2w, la data 2011-05-23 17:21:45
De la: ingerasulluptator, la data 2011-05-22 15:35:29 daca oi fiu eu pocaiata,,adica corecta,cinstita trebuie sa....


ingeras draga....sa cum un om in post nu va spune ca-i in post...sau un om destept nu va spune ca-i destept...nici pocaitul nu-si va face o eticheta din asta. nu vei gasi un pocait (adevarat) care sa spuna despre sine ca-i pocait
pai nu va spune ca este pocait adevarat pt ca nu este pocait adevarat....este logic un pocait este cinstit,corect
ingerasulluptator
Postat pe 23 Mai 2011 23:33
este o paula.
anakin
Postat pe 23 Mai 2011 23:34
modesta...
dor72
Postat pe 23 Mai 2011 23:37
Irefutabila in modestia ei.
anakin
Postat pe 23 Mai 2011 23:38
acu o sa ti-o iei...vorbesti numai obscenitati...
dor72
Postat pe 23 Mai 2011 23:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce saloane de masaj erotic mai sunt la ora actuala prin Bucuresti? 3 De la: lylaa 21 August 2012 01:06
a fost odata, ca de n-ar fi fost, nu s-ar povesti 1042 De la: iasomia 1 Noiembrie 2009 17:51
Question about.. 91 De la: roby_cado 30 Iunie 2010 21:07
Ura, sentiment tipic uman? Ce parere aveti ? 3 De la: zambil 29 Octombrie 2009 21:19
absinenta! 66 De la: garbo_430294 14 Martie 2016 00:20
Setari Cookie-uri