virgina la 22 de ani

hai nu serios... dar cine are competenta sa ne judece, ori sa ne condamne? un abuzila frustrat si analfabet?!=))=))=))
eu_geminy
Postat pe 17 Aprilie 2011 22:26
De la: Enigmaticul, la data 2011-04-17 15:41:09

@ fiecare are caracterul lui ,si asta ne face sa fim diferiti

si inca ce diferiti...ualioooooooo....
diferenta intre noi si tine....este ca tu n-ai...
chiar, ai habar ce-i ala? sau este ca si sexul pe plaja?
copilas, cand treci in ciclul superior al liceului...poate mai vorbim....

dor72
Postat pe 17 Aprilie 2011 22:30
mamaaaaa iar e o gaura-n gard
jeanette40
Postat pe 17 Aprilie 2011 22:30
De la: dor72, la data 2011-04-17 22:30:23
De la: Enigmaticul, la data 2011-04-17 15:41:09

@ fiecare are caracterul lui ,si asta ne face sa fim diferiti

si inca ce diferiti...ualioooooooo....
diferenta intre noi si tine....este ca tu n-ai...
chiar, ai habar ce-i ala? sau este ca si sexul pe plaja?
copilas, cand treci in ciclul superior al liceului...poate mai vorbim....



hey... ai de asteptat, fiindca n-a absolvit nici macar clasa a V-a...:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 17 Aprilie 2011 22:32
ce-i jano?
ge, problemele mele nu-s asa de grave....
( sa ii dam o sansa.....sa se sature... )
dor72
Postat pe 17 Aprilie 2011 22:32
Clar nu era persoana potrivita.Poate ca nu ar fi vrut nimic altceva decat sa-si satisfaca nevoile fiziologice dar in nici un caz sa intre intr-o relatie serioasa, ceea ce evident virginitatea ta pastrata pana la o varsta la care el considera ca toate sunt deja expirate, a luat-o drept etapa decisiva spre un angajament pe care el nu era dispus sa il faca.Nu era genul de baiat care sa fie mandru ca e primul si ar putea fi si ultimul si care sa se simta onorat ca l-ai asteptat, ci doar isi dorea sa treaca neobservat si satisfacut in acelasi timp.S-a speriat saracul si dus a fost.sa fie sanatos.Tu nu iti face griji, poate ca e mai bine asa.Pana la urma baieti sunt multi si astfel sanse de a duce la bun sfarsit acel act sunt la tot pasul
ave
Postat pe 17 Aprilie 2011 23:30
buna iti trebuie un barbat sincer care sa se indragosteasca de tine.sa te iubeasca si sa nu renunte la tine orice ar fii.eu am fost virgina pina la 26 de ani.stiu ca esti curioasa sa vezi cum va fii.ideal ar fii sa ramii cu primul barbat dar nu se stie.iti trebuie un barbat care sa te iubeasca si sa te respecte ca sa se poarte frumos cu tine sa nu isi bata joc de tine.daca isi bate joc de tine poate sa fie brutal sau sa te paraseasca.nu le mai zice barbatilor ca esti vrgina uni o sa rida de tine.sau sa nu te creada in vremurile astea cind fetele fac sex de la 11 ani.mult noroc sa ai sa te indragostesti sa gasesti un tip de treaba.
emilica_delly
Postat pe 19 Aprilie 2011 08:27
eu nu cred ca exista virgina la 22 ,poate e handicapata si nu iese
garbo107589
Postat pe 23 Aprilie 2011 16:16
sunt doua categorii,unii care nu vor relatie serioasa,si atunci fug,de virgine,altii care sunt prea stresati ca nu vor face fata,si fug.
orice barbat are emotii daca va reusi sa satisfaca partenera.
dar uite ceva interesant ptr tine:
am avut o colega la facultate,atata de deosebita,buna la suflat,parea un inger picat din cer...
dar toti baietii cu care facea cunostinta,cand auzeau ca era virgina,o paraseau,ziceau ca nu sunt eu ptr tine.
stiau ca nu au gamnduri de relatie,ci doar de aventura,si de aia nu se incurcau
pana ea s-a saturat,a agatat un tip in discoteca,l-a invitat in camera ei sa bea o cafea,i-a servit-o aplacandu-se intentionat,ca sa se vada sanii,si bineinteles a urmat sex/
dupa care ea astat in pat o saptamana,de soc,si nu a mai permis nici unuia sa o atinga,vreo trei ani.
e cev adelicat,cand e vorba de o virgina.
e prima experienta,care poate fi frumoasa,sau traumatizanta.
ai grija,si alta data arata ca ai trac,ca sa prinda celalalt curaj....
daniilia
Postat pe 23 Aprilie 2011 17:41
femeie, la tine ploua cu traume, este? si cu socuri...
michelle_
Postat pe 23 Aprilie 2011 18:00
De la: daniilia, la data 2011-04-23 17:41:52 sunt doua categorii,unii care nu vor relatie serioasa,si atunci fug,de virgine,altii care sunt prea stresati ca nu vor face fata,si fug.
orice barbat are emotii daca va reusi sa satisfaca partenera.
dar uite ceva interesant ptr tine:
am avut o colega la facultate,atata de deosebita,buna la suflat,parea un inger picat din cer...
dar toti baietii cu care facea cunostinta,cand auzeau ca era virgina,o paraseau,ziceau ca nu sunt eu ptr tine.
stiau ca nu au gamnduri de relatie,ci doar de aventura,si de aia nu se incurcau
pana ea s-a saturat,a agatat un tip in discoteca,l-a invitat in camera ei sa bea o cafea,i-a servit-o aplacandu-se intentionat,ca sa se vada sanii,si bineinteles a urmat sex/
dupa care ea astat in pat o saptamana,de soc,si nu a mai permis nici unuia sa o atinga,vreo trei ani.
e cev adelicat,cand e vorba de o virgina.
e prima experienta,care poate fi frumoasa,sau traumatizanta.
ai grija,si alta data arata ca ai trac,ca sa prinda celalalt curaj....


da, faza cu tracul e amuzanta... dar mai interesanta mi se pare expresia "atata de deosebita,buna la suflat".
la suflat in ce?!...:D
:))))

PS: in iaurt, presupun. asta ca sa nu dau apa la moara carcotasilor...:P
eu_geminy
Postat pe 23 Aprilie 2011 18:07
a vrut sa spuna buna la suflet...cu inima buna....numai ca era si ea cam pofticioasa,intinct de turma sa aiba si ea prieten...
ingerasulluptator
Postat pe 23 Aprilie 2011 23:19
Irinooka... pe cat facem pariu ca ti se rupe-n paispe de Invierea Domnului?!...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 24 Aprilie 2011 01:47
mai bine virgina decat parasuta parerea
garbo028031
Postat pe 24 Aprilie 2011 02:29
PASTE FERICIT ! --- din punctul meu de vedere este super ,cit am cautat eu o asa partida si cred ca nu sint singurul ,sti ceva ,acea persoana ar trebui sa fie viitorul tau sot daca este o persoana care tine la tine ,si nu doar urmareste satisfactia de moment // cauta acea persoana daca tot esti pregatita de acest pas !
zero_zero_sapte
Postat pe 24 Aprilie 2011 08:06
De la: garbo028031, la data 2011-04-24 02:29:22mai bine virgina decat parasuta parerea


deci, dupa parerea ta... daca nu e virgina, e automat parasuta?!... da' de unde stii, ma rog frumos?!:P
:))))

PS: "parasuta"... urata expresie...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 24 Aprilie 2011 09:38
De la: blazingirl_w, la data 2011-04-12 18:54:09As vrea si eu sa stiu pana la urma ce prefera barbatii o fata virgina sau nu?Pentru ca din cate am observat eu virginitatea in ziua d azi e o problema pentru ei.Cand aud ca esti virgina prefera sa fuga si sa se lipseasca.Spun asta din proprie experienta.Am vrut sa-mi pierd virginitatea cu un baiat,insa el n-a reusit s-o duca pana la capat pentru ca ii era frica ca sunt virgina.Pe deasupra a fugit si m-a lasat balta...e ingrozitor sa aflii ca tu ca virgina esti pregatita si dispusa sa faci sex, dar el nu e in stare si pe deasupra mai fuge si ca un las.Acum ce sa mai cred?Toti barbatii sunt asa, le e asa de frica de virgine?:(


da asa este, in ziua de azi numai au rabdare cu fetele mari. dar oricum sa nu va fie rusine ca sunteti virgina la 22 - 24 de ani. macar le dati peste nas pitipoancelor.
ingerashcolorat
Postat pe 24 Aprilie 2011 11:14
imi dau seama cat de afectate pot fi pitzipoancele, pe chestia ca e ea "virgina la 22-24" de ani...:)))))

PS: sa inteleg ca perioada de virginitate are - in acest caz - durata de doi ani?:P
eu_geminy
Postat pe 24 Aprilie 2011 11:18
da, nu mai pot ele de atatea procese de constiinta, cate le atarna pe neuron, precum beculetele din pomu` de Craciun! te pomenesti c-o sa inceapa vreo revolutie antisexuala, cu atatea suplicii cauzate de datu` peste nas de pseudovituoase.
esme
Postat pe 24 Aprilie 2011 11:24
mai, titlul topicului nu e complet. fata a vrut sa spuna asa:
"virgina la 22 de ani. mustata mijeste in coltul gurii, barba sta sa creasca si ea deasa si stufoasa -dar o tund zilnic, iar spitalul noua tocmai imi pregateste o rezerva. hormonii tropaie... si tropaie... si tropaie...ba nu, acum urla"
Thor_again
Postat pe 24 Aprilie 2011 11:35
mi-e teama ca in cele mai multe situatii e vorba de invidia, frustrarea cauzata de conjunctura vulpii cu strugurii acri, ca deh, n-are cu ce sau cu cine, si nu de mari smerenii si curatenii spirituale. virtutea nu-i pt orice fudula nazuroasa.
esme
Postat pe 24 Aprilie 2011 11:44
nuti_vio
Postat pe 24 Aprilie 2011 11:47
mai cand ajungi sa-ti pui asemenea intrebari e nashpa .
nu ca esti ori ba virgina ci fiindca e mai important ce prefera barbatii decat ce simti tu.
Mielutza
Postat pe 24 Aprilie 2011 12:34
de aici atatea suplicii inutile, daca nu absurde si ridicole, de-a dreptul!
esme
Postat pe 24 Aprilie 2011 12:38
crez ca thorel ii medium
Mielutza
Postat pe 24 Aprilie 2011 13:14
ii!!!!!!!!!!!!!!
pupe-l mamy,pi IEL
thorache ii medium
shie??
nu stiti???

habar nu aveti cu cine aveti "a face"!!!!
LILO
Postat pe 24 Aprilie 2011 13:19
Pai cand aud papitoaicele ii fac ele cunostinta imediat cu barbati ca sa nu fie mai buna ca ele...la facut rau oamenii sar imediat
ingerasulluptator
Postat pe 24 Aprilie 2011 23:05
De la: zero_zero_sapte, la data 2011-04-24 08:06:13PASTE FERICIT ! --- din punctul meu de vedere este super ,cit am cautat eu o asa partida si cred ca nu sint singurul ,sti ceva ,acea persoana ar trebui sa fie viitorul tau sot daca este o persoana care tine la tine ,si nu doar urmareste satisfactia de moment // cauta acea persoana daca tot esti pregatita de acest pas !


tu a cui reincarnare mai esti?
garbo011266
Postat pe 24 Aprilie 2011 23:13
lilus, ce mai faci, mami?!
sora_ilsi
Postat pe 24 Aprilie 2011 23:15
O varianta posibila ar fi ca se crede ADAM!
As_ninge
Postat pe 24 Aprilie 2011 23:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
NU MAI STIU CE SA FAC SI CUM SA MA MAI COMPORT?? 5 De la: tabita 9 Mai 2010 07:32
Durere din cauza virginitatii? sau... 32 De la: garbo059117 29 Decembrie 2009 09:21
O relatie apasatoare 179 De la: garbo_472174 6 Septembrie 2017 17:13
La Ginecologie.... 9 De la: AnonimSbS 9 August 2009 02:40
un mic sfat:* 12 De la: pinkx 7 Aprilie 2010 16:33
Setari Cookie-uri