virgina la 22 de ani

Cred ca va manifesta intelegere, mai ales ca nu-s pocait, deci nu am virtuti..
anakin
Postat pe 23 Mai 2011 23:42
De la: anakin, la data 2011-05-23 23:38:25Irefutabila in modestia ei.
vezi ca miroase a porc,,adica pute
ingerasulluptator
Postat pe 23 Mai 2011 23:43
bre, irinuca o fi zis bine ce a zis, ca ii miroase a porc. mai mult ca sigur a intrat in cocina in care salasluieste
si apropos, si prostia aia a ei e tot irefutabila.
Thor_again
Postat pe 24 Mai 2011 00:00
Yeap.
Irinuco, pai daca pute, pune, mai fata, si tu mana pe o matura, pe un faras, si strange naibii gunoiul ala, ca nu vine primarul sa te desputa..
anakin
Postat pe 24 Mai 2011 09:27
De la: Thor_again, la data 2011-05-24 00:00:08bre, irinuca o fi zis bine ce a zis, ca ii miroase a porc. mai mult ca sigur a intrat in cocina in care salasluieste
si apropos, si prostia aia a ei e tot irefutabila.
acolo unde locuiesc barbatii miroase o cocina...sa nu mai vorbim de sosetele lor,,cred ca de asta mor de nerabdare sa se insoare sa isi caute femeie care sa le faca curat in cocina lor si sa le spele sosetele puturoase..dar nu vor sa se insoare cu oricine...vor femei harnice si cuminti....
ingerasulluptator
Postat pe 24 Mai 2011 15:35
ingerashule
acum imi dau seama ca esti solo voce si ca shanse sa scapi de-aceasta durere sunt reduse
cred ca a fost fericirea maxima a vietii tale cand ai scapat de sub tutela tatalui tau...
Dumnezeu sa-l mai fereasca de-asa gandire exemplara (sper ca nu mai ai frati sau mai ales surori) ca de-ar fi stiut ce iese punea doua caciulitze pt sanatatea lu' ala micu
pacat, mare pacat

sa iubesti e o mare durere, dar e o mare nenorocire sa scapi de aceasta durere! - caragiale
nu-i nimic ingerashule, nu-i nimic, te poti iubi pe tine singurica... ufff ai scapat ....
(zicea cineva ca ingerasii sunt fara sex, o fi stiind el ceva )
alfheim
Postat pe 24 Mai 2011 16:39
mie imi place viata mea...Sa fiu linistita,,barbatii sunt agasanti...Si din cauzaca nu au primit o educatie adecvata acasa...Li sau permis sa enerveze surorile,fara sa fie pedepsiti.Li s-a permis sa minta fetele pt ca cica sunt baiaeti...De asta baiaetii sunt si ceea ce sunt...Sunt rezultatul parintilor...femeii care nu a stiut sa se impuna....a barbatului pt ca agaseaza femeia cu prostiile lui si o bate la cap pana obtine ce vrea...
ingerasulluptator
Postat pe 24 Mai 2011 23:40
Barbatii s-au nascut din femeie,,fara femeie barbatii nici nu ar fii existat si ei se simt superiori femeii..Si asta din cauza ca nu au fost batuti la timp si au devenit niste egoisti
ingerasulluptator
Postat pe 24 Mai 2011 23:44
De la: ingerasulluptator, la data 2011-05-24 23:44:49Barbatii s-au nascut din femeie,,fara femeie barbatii nici nu ar fii existat si ei se simt superiori femeii..Si asta din cauza ca nu au fost batuti la timp si au devenit niste egoisti
Femeile sunt superioare barbatilor din punct de vedere biologic....asa ca femeile trebuie sa se impuna si sa nu sa se lase calcate in picioare si folosite de barbati...Barbatii sunt ceea ce sunt pt ca nu au fost batuti si educati la timp..au primit toate de-a gata,,li s-a permis totul..De asta cred barbatii ca totul li se cuvine lor
ingerasulluptator
Postat pe 24 Mai 2011 23:47
dar femeile de unde s-au nascut...si cum....si cu cine?

garbo, te-am suparat? de ce mi-ai sters postarile?

nesthe tarani, dom'le!
dor72
Postat pe 24 Mai 2011 23:48
.. cre'ca printr-o fotosinteza, ceva, daca ar fi sa o intrebi pe irinuca.
anakin
Postat pe 24 Mai 2011 23:50
adeca...e de la clorofila...sau de la lipsa ei...poate ceva ciuperci...
salut anakinu
ti-ai luat-o 1-2 aseara...irefutabil
dor72
Postat pe 24 Mai 2011 23:54
De la: dor72, la data 2011-05-24 23:48:31dar femeile de unde s-au nascut...si cum....si cu cine?

garbo, te-am suparat? de ce mi-ai sters postarile?

nesthe tarani, dom'le!
pai femeile au fost nascute tot de femei dar au copiat gandirea la tatal....Pt ca se zicea ca inainte femeile stiau sa gateasca ca mama...In ziua de azi femeile beau ca tatal,,si curvesc ca barbatii pt ca vor sa fie egale cu barbatii....cica in prostie
ingerasulluptator
Postat pe 24 Mai 2011 23:56
'na seara, dor..
Dap, indubitabil, monser
anakin
Postat pe 24 Mai 2011 23:58
ingerashule ...
iar bati campii cu brio...
biblic vorbind cica femeia primordiala e facuta din barbat ...
s-a dus un creshtin la un preot si l-a intrebat intr-o zi de duminica dupa slujba
-parinte asa e ca Dumnezeu l-a facut pe adam din pamant si i-a dat suflare de viatza apoi?
-asa e fiule, zice preotul
-parinte si e adevarat ca apoi a luat o coasta a lui si a facut-o pe eva ...?
-asa e fiule, adevarat
-parinte dar adam era adormit, asa E?
-da fiule!
-aha, zice crestinul, asa ma gandeam si eu, ca daca ar fi fost trezn n-ar fi fost de acord ...

si poate imi explici tu mine coasta luptatoare cu ce esti mai superioara barbatilor pe care ii categorisesti asa
eu unul cred in egalitatea intre barbat si femeie din punct de vedere uman si spiritual
ca diferentzele fizice sunt mult prea vizibile ca sa le putem comenta
si ingerasule,pentru faptul ca o femeie poate face copii, aici nu te incluzi si tu, asta nu inseamna ca exista o superioritate intre cele doua sexe ci o completare
cineva trebuie sa si duca munca
ca idee pt tine pt ca poate nu stii ... la pinguini, femela face oul iar masculul il cloceshte! se numeshte adaptare
dar tu nu prea pari sa te poti adapta la lumea in care evoluezi ca specimen umanoid biped
alfheim
Postat pe 25 Mai 2011 00:03
lupty, io imtrebam de actul procrearii....ia da aici o esplicatie...
anakinu' acu vad ca lupty e implacabila....
dor72
Postat pe 25 Mai 2011 00:05
De la: alfheim, la data 2011-05-25 00:03:29ingerashule ...
iar bati campii cu brio...
biblic vorbind cica femeia primordiala e facuta din barbat ...
s-a dus un creshtin la un preot si l-a intrebat intr-o zi de duminica dupa slujba
-parinte asa e ca Dumnezeu l-a facut pe adam din pamant si i-a dat suflare de viatza apoi?
-asa e fiule, zice preotul
-parinte si e adevarat ca apoi a luat o coasta a lui si a facut-o pe eva ...?
-asa e fiule, adevarat
-parinte dar adam era adormit, asa E?
-da fiule!
-aha, zice crestinul, asa ma gandeam si eu, ca daca ar fi fost trezn n-ar fi fost de acord ...

si poate imi explici tu mine coasta luptatoare cu ce esti mai superioara barbatilor pe care ii categorisesti asa
eu unul cred intre egalitatea intre barbat si femeie din punct de vedere uman si spiritual
ca diferentzele fizice sunt mult prea vizibile ca sa le putem comenta
si ingerasule,pentru faptul ca o femeie poate face copii, aici nu te incluzi si tu, asta nu inseamna ca exista o superioritate intre cele doua sexe ci o completare
cineva trebuie sa si duca munca
ca idee pt tine pt ca poate nu stii ... la pinguini, femela face oul iar masculul il cloceshte! se numeshte adaptare
dar tu nu prea pari sa te poti adapta la lumea in care evoluezi ca specimen umanoid biped
Pai din cate stiu eu...Femeia nu are doar o coasta...Femeie are de toate plus o coasta in plus de la barbat....Apoi mamele nu au stiut sa ii bata pe baieti la timp,,le-au permis totul,,de asta cred ca totul se cuvine lor...au devenit niste egoisti
ingerasulluptator
Postat pe 25 Mai 2011 00:09
Just, o inexorabilitate de zici ca-i placa de granit.
anakin
Postat pe 25 Mai 2011 00:09
alf, esti cam increzut....ce ai tu cu femeile? si mai ales cu alea cinstite si cu frica de Dumnezeu?
hotaraste-te! ori panarame, ori ingeri...

mda anakin...si deloc reactiva...in seara asta...ce-o fi? desi as zice ca e mai abatuta ca de obicei
dor72
Postat pe 25 Mai 2011 00:15
noapte buna soricei....Semnat motanul fara frica Danila
ingerasulluptator
Postat pe 25 Mai 2011 00:16
De la: dor72, la data 2011-05-25 00:15:40alf, esti cam increzut....ce ai tu cu femeile? si mai ales cu alea cinstite si cu frica de Dumnezeu?
hotaraste-te! ori panarame, ori ingeri...

mda anakin...si deloc reactiva...in seara asta...ce-o fi? desi as zice ca e mai abatuta ca de obicei
pai el ar vrea si panarame dar si ingeri...este in dilema....este greu sa se multumeasca doar cu una,,la cate a fost el obisnuit
ingerasulluptator
Postat pe 25 Mai 2011 00:18
no' ghini waka cu cabina
tot vad ca ai un text pe ziua de azi pe care il repetzi mai rau ca patefonu si mult mai jalnic decat 7525
am zis ca a fost facuta dintr-o coasta a lui adam nu ca are doar o coasta, dar mintea ta de curca beata electrocutata se pare ca nu percepe diferentzele de nuantza
si cu coasta in plus stii tu ceva dar nu stii bine
femeia nu are mai multe coaste decat barbatul biologic vorbind
dar are o coasta de la barbat, si o coasta de drac restul a reusit sa le faca dumnezeu
pt poveste cu coasta de drac, sau mai bine zis cu coada de drac folosita pe post de coasta la femei iti recomand conferintele lui dan puric... explica el acolo despre ce e vorba intr-un mod minunat
dar ma tem ca e mai grea decat carnea de porc, urmarirea acelor conferintze, pentru tine....
ura si la gara si nu mai urla precum buha la luna ca-mi sperii peshtii si imi trezesti pisicile...
alfheim
Postat pe 25 Mai 2011 00:18
De la: ingerasulluptator, la data 2011-05-25 00:18:15
pai el ar vrea si panarame dar si ingeri...este in dilema....este greu sa se multumeasca doar cu una,,la cate a fost el obisnuit[/quote]


il cunosti?
alfi, si tu te dai mare drac...iaca unde se ascundeau ingerii...
dor72
Postat pe 25 Mai 2011 00:22
dor72, am zis ceva de egalitate si departe de mine orice ifose si fitze de increzut
numai ca prea o face pe mironositza madama de pica ... i-am cerut sa-mi zica ceva concret cu diferentele ei SUPERIOARE...
in rest cu femeile am numai ganduri bune ...
si chiar ziceam mai ieri .. ca sunt lesbian ... ca deh imi plac femeile ...
alfheim
Postat pe 25 Mai 2011 00:23
De la: alfheim, la data 2011-05-25 00:18:58no' ghini waka cu cabina
tot vad ca ai un text pe ziua de azi pe care il repetzi mai rau ca patefonu si mult mai jalnic decat 7525
am zis ca a fost facuta dintr-o coasta a lui adam nu ca are doar o coasta, dar mintea ta de curca beata electrocutata se pare ca nu percepe diferentzele de nuantza
si cu coasta in plus stii tu ceva dar nu stii bine
femeia nu are mai multe coaste decat barbatul biologic vorbind
dar are o coasta de la barbat, si o coasta de drac restul a reusit sa le faca dumnezeu
pt poveste cu coasta de drac, sau mai bine zis cu coada de drac folosita pe post de coasta la femei iti recomand conferintele lui dan puric... explica el acolo despre ce e vorba intr-un mod minunat
dar ma tem ca e mai grea decat carnea de porc, urmarirea acelor conferintze, pentru tine....
ura si la gara si nu mai urla precum buha la luna ca-mi sperii peshtii si imi trezesti pisicile...
si barbatul este dracul in persoana.....scuze dar asta este realitatea....Daca barbatii ar fii fost cinstiti...ar fii buni ca conducatori...dar barbatii sunt excroci si mincinosi si doar pofita de femei...si femeile profita de barbati....pana nu exista corectitudine intre barbat si femei va exista doar ura
ingerasulluptator
Postat pe 25 Mai 2011 00:23
si barbatul este dracul in persoana.....scuze dar asta este realitatea....Daca barbatii ar fii fost cinstiti...ar fii buni ca conducatori...dar barbatii sunt excroci si mincinosi si doar pofita de femei...si femeile profita de barbati....pana nu exista corectitudine intre barbat si femei va exista doar ura


ingerasulluptator
Postat pe 25 Mai 2011 00:25
alf, am uitat sa anunt: am chef de glume!
lupty, e prima oara cand te vad cerandu-ti scuze atunci cand te referi la barbati...tie chiar iti place alf asta...vezi ca e lesbian....mare atentie...ca e bun la vrajeala...sa nu-l crezi...ca o sa regreti...
dor72
Postat pe 25 Mai 2011 00:30
alfheim
Postat pe 25 Mai 2011 09:18
De la: ingerasulluptator, la data 2011-04-12 21:08:14
De la: blazingirl_w, la data 2011-04-12 18:54:09As vrea si eu sa stiu pana la urma ce prefera barbatii o fata virgina sau nu?Pentru ca din cate am observat eu virginitatea in ziua d azi e o problema pentru ei.Cand aud ca esti virgina prefera sa fuga si sa se lipseasca.Spun asta din proprie experienta.Am vrut sa-mi pierd virginitatea cu un baiat,insa el n-a reusit s-o duca pana la capat pentru ca ii era frica ca sunt virgina.Pe deasupra a fugit si m-a lasat balta...e ingrozitor sa aflii ca tu ca virgina esti pregatita si dispusa sa faci sex, dar el nu e in stare si pe deasupra mai fuge si ca un las.Acum ce sa mai cred?Toti barbatii sunt asa, le e asa de frica de virgine?:(
pai poate barbatii nu vroiau o relatie serioasa la 22 ani,sau cati ani aveau...Poate ca nu s-au incurcat cu tine pt ca nu au vrut sa te faca sa suferi...eu zic sa nu te mai gandesti la sex ca la un sport.....sexul este pt ca completa iubirea curata si sincera dintre barbat si femeie cum ar fii sotul tau...Sexul nu este un sport.......
Te contrazic odata cu sexuil nu depui efort fizic?ba da se face si sport totodata
ion_11
Postat pe 25 Mai 2011 15:50
De la: blazingirl_w, la data 2011-04-12 18:54:09As vrea si eu sa stiu pana la urma ce prefera barbatii o fata virgina sau nu?Pentru ca din cate am observat eu virginitatea in ziua d azi e o problema pentru ei.Cand aud ca esti virgina prefera sa fuga si sa se lipseasca.Spun asta din proprie experienta.Am vrut sa-mi pierd virginitatea cu un baiat,insa el n-a reusit s-o duca pana la capat pentru ca ii era frica ca sunt virgina.Pe deasupra a fugit si m-a lasat balta...e ingrozitor sa aflii ca tu ca virgina esti pregatita si dispusa sa faci sex, dar el nu e in stare si pe deasupra mai fuge si ca un las.Acum ce sa mai cred?Toti barbatii sunt asa, le e asa de frica de virgine?:(
ai vazut un italian a dat zece mii de euro pentru una virgina,cred ca era o toanta de la tara
ion_11
Postat pe 25 Mai 2011 15:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o parere as vrea..... 109 De la: Dor_marunt 3 Ianuarie 2010 20:22
relatii pe internet ... 92 De la: Blonda_Suprema 7 August 2013 17:41
am o mica problema... 40 De la: iasomia 9 Februarie 2010 16:08
o partida de sex.. 25 De la: Anouk 17 Decembrie 2009 07:32
Dece raspund femeile asa usor la avansurile barbatilor? 139 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 08:50
Setari Cookie-uri