virgina la 22 de ani

Aham..

In Decameronul era tare respectata.
De cateva ori pe zi.

Si de ce barbatul tre sa lase o impresie placuta fetei numai dupa actul in sine?
During nu e primit?
nathalie
Postat pe 26 Septembrie 2011 09:29
ba e primit, cum sa nu...
in special, dur... cat mai dur...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 26 Septembrie 2011 09:35
Ge, vorbim de diamante, da?
nathalie
Postat pe 26 Septembrie 2011 09:46
voi puteti vorbi doar " DI AMANT "sau di amantzi...
garbo207378
Postat pe 26 Septembrie 2011 10:05
cory_emy
Postat pe 26 Septembrie 2011 10:12
femininul de la boi, nu este boia ci logic este vaca. scz, orice asemanare cu realitatea este intimplatoare
garbo207378
Postat pe 28 Septembrie 2011 12:03
realitatea ...boi...vaci....etc....
Axl_22
Postat pe 28 Septembrie 2011 12:15
De la: blazingirl_w, la data 2011-04-12 18:54:09As vrea si eu sa stiu pana la urma ce prefera barbatii o fata virgina sau nu?Pentru ca din cate am observat eu virginitatea in ziua d azi e o problema pentru ei.Cand aud ca esti virgina prefera sa fuga si sa se lipseasca.Spun asta din proprie experienta.Am vrut sa-mi pierd virginitatea cu un baiat,insa el n-a reusit s-o duca pana la capat pentru ca ii era frica ca sunt virgina.Pe deasupra a fugit si m-a lasat balta...e ingrozitor sa aflii ca tu ca virgina esti pregatita si dispusa sa faci sex, dar el nu e in stare si pe deasupra mai fuge si ca un las.Acum ce sa mai cred?Toti barbatii sunt asa, le e asa de frica de virgine?:(
Da eu unul prefer virgina,asta inseamna ca nu a fost tirita de altii care sa ma arate cu degetul....uite ba am facut-o pe asta...asta inseamna cinstea ei inaintea cazniciei.Poti demonstra ca eti pura fata de viitorul sot si ai demnitateaa de a imbraca rochia de mireasa. Ca de inainte ::.
ion_11
Postat pe 28 Septembrie 2011 17:13
mai nainte se vorbea aici de ZOO....mda!
Axl_22
Postat pe 28 Septembrie 2011 17:20
ioane, de cand ti-ai schimbat optiunile...sau te-o fi aratat vreunul de deshtu'
dor72_
Postat pe 28 Septembrie 2011 17:31
Da ca mai esti,se rezolva
Sexyman69
Postat pe 12 Octombrie 2011 12:37
E he bre ce n-as da sa gasesc si eu una virgina,din fericire le-au spart turcii si italienii.Ar pirii-n tre picioare ca marul fraged
ion_11
Postat pe 12 Octombrie 2011 18:35
IOANE! hotareste-te mey,pana amu vb urat despre virgine!
Axl_22
Postat pe 12 Octombrie 2011 18:37
mi-a trebuit ceva vreme sa inteleg ce-a vrut sa spuna ion cu " ar pirii "
pustietate_in_floare
Postat pe 21 Octombrie 2011 16:19
De la: anakin, la data 2011-06-26 15:25:17"...imi spune de cate ori are ocazia cat de mandru e de mine.."
"...circumstante potrivnice..."
omfg!! ce tare!!

Traducere pentru irine: omfg = ooo, maic fr de greeal.

cred ca voi, frustratii...faceti misto pana si de voi insiva
imi pare bn daca am reusit sa iti aduc un zambet pe buze fie el de compasiune,mila, etc
eu iti zic, ca nu e cazul....sunt mai fericita decat ai sa fi tu in 5 vieti de acum incolo
si nu ma satisface calculatorul ca pe tine.....circumstantele potrivnice au existat;)
lov32smil3
Postat pe 22 Octombrie 2011 17:47

anakin, omfg


roby, tu cum de n-ai zis inca nimic?
dor72_
Postat pe 23 Octombrie 2011 00:36
Eeee,nu-i chiar asa .....incearca si ai sa vezi cati stau la rand, dar ma gandesc ca poate tu ai vrut sa ai langa tine pers care te respecta, pers care te iubeste, care i-ti da sens vietii....ca tu sa i te poti darui cu totul , sufleteste si trupeste...care sa te faca sa te simti implinita ,si care sa te faca sa-ti amintesti cu placere de acea " prima data ,,....si ei poate de lucrurile astea s-au speriat , si nu de virginitatea ta. Altfel mi-e greu sa cred ca "bad boys se,, se intimideaza asa usor
Tu cauti ceva frumos , prima noapte de dragoste...ei vor doar sex si atat, daca le ceri mai mult,i-si iau talpasita..
CORECT????
Nu stiu daca are importanta, desi sunt barbat, sfatul meu e sa il cauti pe cel care nu fuge de senimente , pe cel care te vrea pt ce esti , care te accepta asa cum esti, si nu vei uita niciodata pima noapte de dragoste......... cauta bine ...imposibil sa nu-l gasesti
BAFTA..............
indy81
Postat pe 24 Octombrie 2011 03:48
De la: danutz_nikolleta, la data 2011-10-22 17:47:39
cred ca voi, frustratii...faceti misto pana si de voi insiva
imi pare bn daca am reusit sa iti aduc un zambet pe buze fie el de compasiune,mila, etc
eu iti zic, ca nu e cazul....sunt mai fericita decat ai sa fi tu in 5 vieti de acum incolo
si nu ma satisface calculatorul ca pe tine.....circumstantele potrivnice au existat;)


un calculator mai tare n-ai incercat?... :D
hai ca s-au mai ieftinit binisor. ca deh, e criza...:PP
:))))
eu_geminy
Postat pe 24 Octombrie 2011 04:49
Cate persoane, atatea pareri!
vivi_mariana86
Postat pe 24 Octombrie 2011 15:42
poti fi virgina si la.....mai multi ani, mai bine ramai virgina , decat sa o faci cu toti dobitocii
vivi_mariana86
Postat pe 24 Octombrie 2011 15:43
De la: eu_geminy, la data 2011-10-24 04:49:40
De la: danutz_nikolleta, la data 2011-10-22 17:47:39
cred ca voi, frustratii...faceti misto pana si de voi insiva
imi pare bn daca am reusit sa iti aduc un zambet pe buze fie el de compasiune,mila, etc
eu iti zic, ca nu e cazul....sunt mai fericita decat ai sa fi tu in 5 vieti de acum incolo
si nu ma satisface calculatorul ca pe tine.....circumstantele potrivnice au existat;)


un calculator mai tare n-ai incercat?... :D
hai ca s-au mai ieftinit binisor. ca deh, e criza...:PP
:))))

tocmai, eu nu am incercat si nici nu am intentia....
nu imi ocup timpul in a face misto de ceilalti...
desi sunt persoane care cer asta cu desavarsire....
hai sa fii iubit;)
lov32smil3
Postat pe 24 Octombrie 2011 15:44
De la: eu_geminy, la data 2011-10-24 04:49:40
De la: danutz_nikolleta, la data 2011-10-22 17:47:39
cred ca voi, frustratii...faceti misto pana si de voi insiva
imi pare bn daca am reusit sa iti aduc un zambet pe buze fie el de compasiune,mila, etc
eu iti zic, ca nu e cazul....sunt mai fericita decat ai sa fi tu in 5 vieti de acum incolo
si nu ma satisface calculatorul ca pe tine.....circumstantele potrivnice au existat;)


un calculator mai tare n-ai incercat?... :D
hai ca s-au mai ieftinit binisor. ca deh, e criza...:PP
:))))

tocmai, eu nu am incercat si nici nu am intentia....
nu imi ocup timpul in a face misto de ceilalti...
desi sunt persoane care cer asta cu desavarsire....
hai ...sa fii iubit;)
lov32smil3
Postat pe 24 Octombrie 2011 15:44
De la: eu_geminy, la data 2011-10-24 04:49:40
De la: danutz_nikolleta, la data 2011-10-22 17:47:39
cred ca voi, frustratii...faceti misto pana si de voi insiva
imi pare bn daca am reusit sa iti aduc un zambet pe buze fie el de compasiune,mila, etc
eu iti zic, ca nu e cazul....sunt mai fericita decat ai sa fi tu in 5 vieti de acum incolo
si nu ma satisface calculatorul ca pe tine.....circumstantele potrivnice au existat;)


un calculator mai tare n-ai incercat?... :D
hai ca s-au mai ieftinit binisor. ca deh, e criza...:PP
:))))

tocmai, eu nu am incercat si nici nu am intentia....
nu imi ocup timpul in a face misto de ceilalti...
desi sunt persoane care cer asta cu desavarsire....
hai ...sa fii iubit;)
lov32smil3
Postat pe 24 Octombrie 2011 15:44
De la: indy81, la data 2011-10-24 03:48:00Eeee,nu-i chiar asa .....incearca si ai sa vezi cati stau la rand, dar ma gandesc ca poate tu ai vrut sa ai langa tine pers care te respecta, pers care te iubeste, care i-ti da sens vietii....ca tu sa i te poti darui cu totul , sufleteste si trupeste...care sa te faca sa te simti implinita ,si care sa te faca sa-ti amintesti cu placere de acea " prima data ,,....si ei poate de lucrurile astea s-au speriat , si nu de virginitatea ta. Altfel mi-e greu sa cred ca "bad boys se,, se intimideaza asa usor
Tu cauti ceva frumos , prima noapte de dragoste...ei vor doar sex si atat, daca le ceri mai mult,i-si iau talpasita..
CORECT????
Nu stiu daca are importanta, desi sunt barbat, sfatul meu e sa il cauti pe cel care nu fuge de senimente , pe cel care te vrea pt ce esti , care te accepta asa cum esti, si nu vei uita niciodata pima noapte de dragoste......... cauta bine ...imposibil sa nu-l gasesti
BAFTA..............

BRAVO.....daca esti barbat bravo, in sfarsit o parere de om normal!
vivi_mariana86
Postat pe 24 Octombrie 2011 15:48
Eu am 20 de ani si eu sunt virgina. M-am gandit si eu la lucrul asta , iar in general se aude ca barbatii cauta fete cu mai multa experienta in acest lucru , daca ei cauta cu experienta de ce nu am cauta si noi , daca tu vrei sa scapi de virginitate o poti face cu un gigolo, un barbat cu experienta , frumos care sa il platesti sa aiba rabdare si sa iti creeze noaptea pe care o visezi tu ca ar trebui sa fie prima data . Desi asta e prostitutie deci e ilegal haha dar e rezonabil , asta numai daca esti genu care nu se indragosteste . Deci pentru mine nu haha ^^, oricum nu e ceva de care sa te rusinezi s-au sa te simti inferioara , din punctul meu de vedere e o calitate . Asa poti sa stii ce baieti merita sa fie cu tine si ce nu , e ca un radar haha
garbo_11592
Postat pe 20 Februarie 2013 18:51
si te lauzi?
hai ca nu mai ai mult pana la 22... si scapi si tu pana atunci... de povara asta...! ca doar n-oi sta sa faci paienjeni... si chiar si atunci .. vine vreunul de la deratizare si se rezolva...!
heartbit
Postat pe 20 Februarie 2013 22:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am descoperit dupa 2 ani ca ma insela cu fosta,, 58 De la: wife 6 Februarie 2010 09:52
Cata rautate!! 30 De la: blondina_X 4 Aprilie 2013 15:37
DA, DACA MAI POT! 73 De la: garbo233027 9 Octombrie 2012 02:12
dragoste la distanta 3 De la: AGAPI_MOU 23 August 2009 14:14
Sex si sentimente 24 De la: garbo_14136 31 August 2017 11:00
Setari Cookie-uri