Cum sunt oamenii....Cum sunt barbatii?

Stiti care a fost problema...Oamenii incearca sa vada mai intai cat de prost este omul si daca merge sa il prosteasca...Daca simte ca omul este naiv,,se poate sa il lase in pielea goala fara nimic...Uite asa au patit si femeile cu barbatii...Barbatii incearca la femei sa vada daca le merge cu prosteala,,si cum femeile sunt naive si ii vad pe barbati ca pe Dumnezeu....Barbatul o exploateaza pe femeie la mkaxim pt ca stie ca ii merge..A vazut la tatal lui,a vazut la alti barbati,,a avut si el expreriente cu femei care s-au lasat luate de fraere de barbati si uite asa barbatii s-au invatat cu narav si profita de slabiciunile femeilor..BARBATII SUNT NISTE PROFITORI BADARANI
ingerasulluptator
Postat pe 10 Iulie 2011 23:44
cricat
Postat pe 11 Iulie 2011 07:59
De la: cricat, la data 2011-07-11 07:59:21
vezi ca se aude sforaitul pana aici....uat mai faci cand dori,sforai ca un purcel
ingerasulluptator
Postat pe 11 Iulie 2011 20:42
De la: ingerasulluptator, la data 2011-07-11 20:42:15
De la: cricat, la data 2011-07-11 07:59:21
vezi ca se aude sforaitul pana aici....urat mai faci cand dormi,sforai ca un purcel
ingerasulluptator
Postat pe 11 Iulie 2011 20:43
hai nu zau ...
cricat
Postat pe 11 Iulie 2011 20:46
a daaaa... ? mie din contra, mi se pare ca sforai ca o pisica care toarce !!!

ce mai, trebuie sa recunosc, sunt masochist ! m-a atras titlul (stiam cine e autorul/autoarea...) asa cum e atrasa musca de kakkat ! e... chestia cu musca a fost o gluma.... !!! auzi tu... ingeras ? tu, cu toate dogmele si prostiile tale asa zise de credinta... faci cel mai mare pacat ! judeci pe altii..........
barboneli
Postat pe 17 Iulie 2011 22:26
De la: ingerasulluptator, la data 2011-07-10 23:44:45Stiti care a fost problema...Oamenii incearca sa vada mai intai cat de prost este omul si daca merge sa il prosteasca...Daca simte ca omul este naiv,,se poate sa il lase in pielea goala fara nimic...Uite asa au patit si femeile cu barbatii...Barbatii incearca la femei sa vada daca le merge cu prosteala,,si cum femeile sunt naive si ii vad pe barbati ca pe Dumnezeu....Barbatul o exploateaza pe femeie la mkaxim pt ca stie ca ii merge..A vazut la tatal lui,a vazut la alti barbati,,a avut si el expreriente cu femei care s-au lasat luate de fraere de barbati si uite asa barbatii s-au invatat cu narav si profita de slabiciunile femeilor..BARBATII SUNT NISTE PROFITORI BADARANI


Exagerarile nu sunt bune , niciodata .... In lumea asta exista barbati printre barbati si femei printre femei .... Daca tie nu ti se potriveste un barbat , i se potriveste altei femei si asta nu inseamna ca nu e bun , ce nu e bun pt. tine e bun pt. altcineva , etc
Cand o femeie se lasa prostita si exploatata nu e decat vina ei asa cum e si vina barbatului care se lasa prostit si exploatat .....
Fata_Morgana
Postat pe 18 Iulie 2011 19:22
De la: ingerasulluptator, la data 2011-07-10 23:44:45Stiti care a fost problema...Oamenii incearca sa vada mai intai cat de prost este omul si daca merge sa il prosteasca...Daca simte ca omul este naiv,,se poate sa il lase in pielea goala fara nimic...Uite asa au patit si femeile cu barbatii...Barbatii incearca la femei sa vada daca le merge cu prosteala,,si cum femeile sunt naive si ii vad pe barbati ca pe Dumnezeu....Barbatul o exploateaza pe femeie la mkaxim pt ca stie ca ii merge..A vazut la tatal lui,a vazut la alti barbati,,a avut si el expreriente cu femei care s-au lasat luate de fraere de barbati si uite asa barbatii s-au invatat cu narav si profita de slabiciunile femeilor..BARBATII SUNT NISTE PROFITORI BADARANI




esti negativista....prea te gandesti mereu la urmarile nefaste ale "drobului de sare"...!
ratuscaceaurata
Postat pe 18 Iulie 2011 19:31
Eu nu cred ca barbatii din cauza orgoliului au fosr obisnuiti de mici sa obtina ceea ce vor sa au fost lasati sa faca ce vor ei...Si daca nu obtine o femeie se razbuna datorita vanitatii....Barbatii au dosr interese,,,nu au sentimente...Barbatii se conduc dupa gandirea logica/,,,Interesul lui....Femeile sunt sensibile si cred in sentimente,,,,barbatii cred in interes in a primi toate de-a gata si farasa i sa se pretinda nimic.....Pt ca barbatului ii place sa ii urmeze intreresul....Eu zic ca inima ti-o poti deschide doar Lui Dumnezeu si cu oamenii ,,,mai ales barbatii trebuie sa fii foarte atenta
ingerasulluptator
Postat pe 18 Iulie 2011 23:21
De la: ingerasulluptator, la data 2011-07-11 20:42:15
De la: cricat, la data 2011-07-11 07:59:21
vezi ca se aude sforaitul pana aici....uat mai faci cand dori,sforai ca un purcel

ingeras dar ti-ai pus castile de auzi asa de bine?ca eu tot ascult si nu aud
alexya198305
Postat pe 19 Iulie 2011 12:53
De la: barboneli, la data 2011-07-17 22:26:06a daaaa... ? mie din contra, mi se pare ca sforai ca o pisica care toarce !!!

ce mai, trebuie sa recunosc, sunt masochist ! m-a atras titlul (stiam cine e autorul/autoarea...) asa cum e atrasa musca de kakkat ! e... chestia cu musca a fost o gluma.... !!! auzi tu... ingeras ? tu, cu toate dogmele si prostiile tale asa zise de credinta... faci cel mai mare pacat ! judeci pe altii..........

aici judeca,spinteca dar in privat cine stie ce face?poate sta pe net pe site-uri dealea..+18 da limbutze pe monitor,caci in realitate nu prea vad cn ar sta la"judecata de dinaintea mortii"
alexya198305
Postat pe 19 Iulie 2011 12:59
De la: garbo208934, la data 2011-07-19 12:53:04
De la: ingerasulluptator, la data 2011-07-11 20:42:15
De la: cricat, la data 2011-07-11 07:59:21
vezi ca se aude sforaitul pana aici....uat mai faci cand dori,sforai ca un purcel

ingeras dar ti-ai pus castile de auzi asa de bine?ca eu tot ascult si nu aud




vrei sa sforai mai tare ???
cricat
Postat pe 19 Iulie 2011 13:03
da-i si web sa-i faci pofta ca de auzit cred ca'i satula
alexya198305
Postat pe 19 Iulie 2011 16:39
Oare nu cumva e pe invers.
Sau cel putin in egala masura
Gabi55
Postat pe 21 Iulie 2011 08:24
...?sau te referi la acel "55" din avatarul tau ?
barboneli
Postat pe 21 Iulie 2011 12:23

... ... ...Stiti care a fost problema...Oamenii incearca sa vada mai intai cat de prost este omul si daca merge sa il prosteasca...Daca simte ca omul este naiv,,se poate sa il lase in pielea goala fara nimic...Uite asa au patit si femeile cu barbatii...Barbatii incearca la femei sa vada daca le merge cu prosteala,,si cum femeile sunt naive si ii vad pe barbati ca pe Dumnezeu....Barbatul o exploateaza pe femeie la mkaxim pt ca stie ca ii merge..A vazut la tatal lui,a vazut la alti barbati,,a avut si el expreriente cu femei care s-au lasat luate de fraere de barbati si uite asa barbatii s-au invatat cu narav si profita de slabiciunile femeilor..BARBATII SUNT NISTE PROFITORI BADARANI


Daaaaaaa.... mai... poate ai dreptate in ceeace te priveste dar... cine te pune sa te lasi fraierita???
Oare e cineva de vina pentru slabiciunile tale sauuu... lipsa ta de experienta???
Siii... ce te-ai face tu daca nu ar fii barbatii??? hmmm... nuu... cumva le-ai simtii lipsa??? mai mai mai... ce "badarani" sunt barbatii astia!!! darrr... saracii de ei, ce te-ai face tu fara...
Hai... chiar vreau un raspuns de la tine, te-ai gandit???
garbo088037
Postat pe 23 Iulie 2011 19:05
asta seara, nici o sansa ! ca nu mai intra pe net seara, de frica ridurilor... ! maine dimineatza, iar nu, ca ea doarme noaptea bine, ca sa nu faca riduri... ! nici ziua sa nu te astepti la raspuns, pentru ca n-are ! asta pentru ca ea nu gandeste, ca sa nu faca riduri ! ea copiaza textele din nu stiu ce revista a unei grupari religioase anti barbati ! asta e tot !
barboneli
Postat pe 23 Iulie 2011 22:07
De la: ingerasulluptator, la data 2011-07-18 23:21:36Eu nu cred ca barbatii din cauza orgoliului au fosr obisnuiti de mici sa obtina ceea ce vor sa au fost lasati sa faca ce vor ei...Si daca nu obtine o femeie se razbuna datorita vanitatii....Barbatii au dosr interese,,,nu au sentimente...Barbatii se conduc dupa gandirea logica/,,,Interesul lui....Femeile sunt sensibile si cred in sentimente,,,,barbatii cred in interes in a primi toate de-a gata si farasa i sa se pretinda nimic.....Pt ca barbatului ii place sa ii urmeze intreresul....Eu zic ca inima ti-o poti deschide doar Lui Dumnezeu si cu oamenii ,,,mai ales barbatii trebuie sa fii foarte atenta
Tanti ingeras, undeva ai nimerit, majoritatea barbatilor gandesc foarte logic, dar tu NU gandesti . Iarta-ma ca te intreb, de ce nu ai fost "atenta", cati te-au facut sa suferi de ai ajuns "aici" ??
oktaviatdy
Postat pe 26 Iulie 2011 22:51
Pentru ca o femeie sa afle "CUM SUNT BARBATII" este necesar sa aiba curajul de a-i cunoaste ,nu de a intreba pe forumuri....este valabil si invers desigur! Fiecare om are nu doar dreptul ci si datoria sustin eu sa-si satisfaca curiozitatile experimentand pe pielea lui/ei acest lucru,de ce sa intrebi pe altii care pot fi frustrati in urma unor experiente personale nefericite?!?Nu suntem clone,nu aratam la fel,nu gandim si nici nu simtim la fel,deci avem si alte perspective personale,deci cautati oameni buni raspunsul la aceasta intrebare prin experimente pesonale!
Gabriel1960
Postat pe 27 Iulie 2011 08:25
da, da ,da .... dar sa-i cunoasca pe toti!!! (si la toate capitolele!)
alfheim
Postat pe 27 Iulie 2011 10:57
Domnilor administratori ai forumului, va rugam sa infiintati un nou forum numit "Antibarbati", doar pentru temele existentiale ale Irinookai, in speranta ca nu va mai posta peste tot aceeasi idee nastrusnica, a ei, in legatura cu barbatii (precum ca sunt acri) si o va face doar in locatia nou infiintata ce ii este destinata in exclusivitate .
ROI2009
Postat pe 27 Iulie 2011 12:46
nici o sansa ROI, absolut nici una!
sunt topicuri unde n-are nicio legatura cu barbatii sau rautatile lor si iri-nuca in perete vine cu aceleasi laturi...
ea pana nu-si varsa naduful peste tot nu se simte bine ...
acelasi naduf, cu aceleasi cuvinte, acelasi limbaj de lemn si de-a dreptul peste stangul salbatic...
pffff si se mai vrea o crestina autentica ... se mai vrea o buna samariteanca ...
poate suntem noi toti defectzi si ea e perfecta ... ?!?
alfheim
Postat pe 27 Iulie 2011 13:19
da' tare rau va plictisiti, de ati ajuns sa dati replici aberatiilor de pe topicul irinucai...
Thor_again
Postat pe 27 Iulie 2011 14:06
A fost capcana...eu credeam ca ne invata cum e treaba cu sexul (a postat la sex)...dar ea aceeasi idee...
ROI2009
Postat pe 27 Iulie 2011 14:18
pai inclusiv sexul in capul din gandul ei se rezuma tot la acele aberatzii pe care le elucubreaza pe acilea ...

thor, facem si noi ce putem, , decat sa stau ca planta mai bine mai zci doi cuvintzi acilea ....
alfheim
Postat pe 27 Iulie 2011 14:26
Dar sunt si barbati pacaliti de femei!
Luna_in_capricorn
Postat pe 27 Iulie 2011 14:47
De la: Luna_in_capricorn, la data 2011-07-27 14:47:14Dar sunt si barbati pacaliti de femei!
Pai barbatii nu se indragostesc de femeile fara experienta,,putin naive,ei profita de aceste femei...Apoi roata se intoarce,,,,ei intalnesc femei mai intelgente ca ei,,profesioniste care stiu sa le suceasca mintile,,,sa ii seduca apoi ii manipuleaza cum vor ele apoi ii arunca ca pe niste sosete murdare cand gasesc altceva mai buni ceva nou....Barbatiiau fost crescuti fara iubire,,,de asta sunt si asa nesentimentali...de fapt tatii isi educa baietii,,ii cam lasa de capul lor zicand ca ei sunt barbati.si uite asa zic ca barbatii au voie sa incerce la femei sa le prosteasca,,,,si ei o prostesc usor pe femeie pt ca femeile sunt sensibile si sunt usor de manipulat...Femeile nu au minte,,,ptca le permit barbatilor,sa incerce,,asa ii lasa sa se formeze,,,sa devina profesionisti in smecherii si lucruri negative...Oamenii nu sunt intelepti....nici femeile si nici barbatii....Si de asta sufera si isi fac rau unii la altii
ingerasulluptator
Postat pe 29 Iulie 2011 23:35
De la: Luna_in_capricorn, la data 2011-07-27 14:47:14Dar sunt si barbati pacaliti de femei!
Pai barbatii nu se indragostesc de femeile fara experienta,,putin naive,ei profita de aceste femei...Apoi roata se intoarce,,,,ei intalnesc femei mai intelgente ca ei,,profesioniste care stiu sa le suceasca mintile,,,sa ii seduca apoi ii manipuleaza cum vor ele apoi ii arunca ca pe niste sosete murdare cand gasesc altceva mai buni ceva nou....Barbatiiau fost crescuti fara iubire,,,de asta sunt si asa nesentimentali...de fapt tatii isi educa baietii,,ii cam lasa de capul lor zicand ca ei sunt barbati.si uite asa zic ca barbatii au voie sa incerce la femei sa le prosteasca,,,,si ei o prostesc usor pe femeie pt ca femeile sunt sensibile si sunt usor de manipulat...Femeile nu au minte,,,ptca le permit barbatilor,sa incerce,,asa ii lasa sa se formeze,,,sa devina profesionisti in smecherii si lucruri negative...Oamenii nu sunt intelepti....nici femeile si nici barbatii....Si de asta sufera si isi fac rau unii la altii
ingerasulluptator
Postat pe 29 Iulie 2011 23:35
De la: Luna_in_capricorn, la data 2011-07-27 14:47:14Dar sunt si barbati pacaliti de femei!
Pai barbatii nu se indragostesc de femeile fara experienta,,putin naive,ei profita de aceste femei...Apoi roata se intoarce,,,,ei intalnesc femei mai intelgente ca ei,,profesioniste care stiu sa le suceasca mintile,,,sa ii seduca apoi ii manipuleaza cum vor ele apoi ii arunca ca pe niste sosete murdare cand gasesc altceva mai buni ceva nou....Barbatiiau fost crescuti fara iubire,,,de asta sunt si asa nesentimentali...de fapt tatii isi educa baietii,,ii cam lasa de capul lor zicand ca ei sunt barbati.si uite asa zic ca barbatii au voie sa incerce la femei sa le prosteasca,,,,si ei o prostesc usor pe femeie pt ca femeile sunt sensibile si sunt usor de manipulat...Femeile nu au minte,,,ptca le permit barbatilor,sa incerce,,asa ii lasa sa se formeze,,,sa devina profesionisti in smecherii si lucruri negative...Oamenii nu sunt intelepti....nici femeile si nici barbatii....Si de asta sufera si isi fac rau unii la altii
ingerasulluptator
Postat pe 29 Iulie 2011 23:35
Pai barbatii nu se indragostesc de femeile fara experienta,,putin naive,ei profita de aceste femei...Apoi roata se intoarce,,,,ei intalnesc femei mai intelgente ca ei,,profesioniste care stiu sa le suceasca mintile,,,sa ii seduca apoi ii manipuleaza cum vor ele apoi ii arunca ca pe niste sosete murdare cand gasesc altceva mai buni ceva nou....Barbatiiau fost crescuti fara iubire,,,de asta sunt si asa nesentimentali...de fapt tatii isi educa baietii,,ii cam lasa de capul lor zicand ca ei sunt barbati.si uite asa zic ca barbatii au voie sa incerce la femei sa le prosteasca,,,,si ei o prostesc usor pe femeie pt ca femeile sunt sensibile si sunt usor de manipulat...Femeile nu au minte,,,ptca le permit barbatilor,sa incerce,,asa ii lasa sa se formeze,,,sa devina profesionisti in smecherii si lucruri negative...Oamenii nu sunt intelepti....nici femeile si nici barbatii....Si de asta sufera si isi fac rau unii la altii
ingerasulluptator
Postat pe 29 Iulie 2011 23:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
insarcinata si in deriva... 103 De la: teodor_el 15 August 2010 16:12
buna 7 De la: vuvuzela 22 Septembrie 2010 02:20
Un sfat bun de la voi conteaza mult pentru mine precum proverbul" un sut in fund e un pas inainte" 259 De la: george41 11 Iunie 2010 12:27
Contra plictiselii 58 De la: garbo265966 26 August 2012 11:49
La Ginecologie.... 9 De la: AnonimSbS 9 August 2009 02:40
Setari Cookie-uri