virgina la 22 de ani

As vrea si eu sa stiu pana la urma ce prefera barbatii o fata virgina sau nu?Pentru ca din cate am observat eu virginitatea in ziua d azi e o problema pentru ei.Cand aud ca esti virgina prefera sa fuga si sa se lipseasca.Spun asta din proprie experienta.Am vrut sa-mi pierd virginitatea cu un baiat,insa el n-a reusit s-o duca pana la capat pentru ca ii era frica ca sunt virgina.Pe deasupra a fugit si m-a lasat balta...e ingrozitor sa aflii ca tu ca virgina esti pregatita si dispusa sa faci sex, dar el nu e in stare si pe deasupra mai fuge si ca un las.Acum ce sa mai cred?Toti barbatii sunt asa, le e asa de frica de virgine?:(
blazingirl_w
Postat pe 12 Aprilie 2011 18:54
dileme peste dileme
eu nu stiu zau...nu va rupeti fashu cand o fac si colegele de clasa(e la moda cica )si acum ca exista riscul de a fii ultima virgina salvata e pe glob...... ce sa vezi???aterizeaza tocmai pe garbo pentru elucidarea cazului
ameno
Postat pe 12 Aprilie 2011 20:05
preci avem o virgina in dilema ...e proaspata...si cum tu ar trebyui sa-ti refaci antrenamentul si tonusul muscular de fugit prin topice uite e un dar de bun venit
asta pana nu sar sacalii si-i termina topicul sml-ashamed0001:
ameno
Postat pe 12 Aprilie 2011 20:08
pai mai parinte...ajut-o...
da-i un sfat!
un canon ceva????
namyi
Postat pe 12 Aprilie 2011 20:09
nu pot...am promis ca ma abtin...ultima virgina de mana mea s-o maritat culmea cu primul
ameno
Postat pe 12 Aprilie 2011 20:11
noup! ameana o zis bine: o lasam pe precilicea sa-si faca intrarea ashe cum traba

ashe, ameano, stai in banca tea, ca cine stie cate virgine mai nenorocesti maritandu-le
Thor_again
Postat pe 12 Aprilie 2011 20:12
daca tot esti buna la mana(si nu numai ),eu zic sa deschizi cabinet...am si eu niste cunostinte care ar apela la un parinte asa cu dare de mana
namyi
Postat pe 12 Aprilie 2011 20:12
am probatoriu la pozele de profil...eu zic ca i-am nimerit

preci vino sa-ti iei cadoul
ameno
Postat pe 12 Aprilie 2011 20:14
bre, preoteaso, stai dreaq pe couru' teu si nu te loa dupe namyi, ca impielitzata asta mica numa' te impunge la nenorociri
Thor_again
Postat pe 12 Aprilie 2011 20:15
la varsta ta ,sunt acri strugurii thorele...
namyi
Postat pe 12 Aprilie 2011 20:16
pe bune no acum...doar nu-i strica si asteia sa-i gasesc un sot pe veci nu i-ai vazut pe cei oi de la mine din poze???rupti din basme si toata treaba e mana mea
ameno
Postat pe 12 Aprilie 2011 20:18
De la: Thor_again, la data 2011-04-12 20:15:52bre, preoteaso, stai dreaq pe couru' teu si nu te loa dupe namyi, ca impielitzata asta mica numa' te impunge la nenorociri


hahaha...nu te crede nimeni...eu sunt mare si cu capul pe umeri...uite,intreaba preoteasa
namyi
Postat pe 12 Aprilie 2011 20:18
De la: ameno, la data 2011-04-12 20:18:09pe bune no acum...doar nu-i strica si asteia sa-i gasesc un sot pe veci nu i-ai vazut pe cei oi de la mine din poze???rupti din basme si toata treaba e mana mea

eu nu-i vazui...uni's ame?
namyi
Postat pe 12 Aprilie 2011 20:19
behhh..s-ar putea sa dau si rateu ca am vederea slaba...s-au dus anii tineretii..
pe mine nu ma intrebati nimic..nici taiata nu divulg nimic
ameno
Postat pe 12 Aprilie 2011 20:20
ameano, da` cre`ca observi ce cuviincios si gadilitor pt prelatia ta, s-a exprimat fata!: a zis ca si-a pierdut virginitatea, nu altceva! asa, ca de ev mediu inchizitorial!
esme
Postat pe 12 Aprilie 2011 20:20
adevarul e ca la un titlu de succes nu mai citesc restul
in final sunt aceleasi fumigene care intra deschid usa si o lasa deschisa pana ne tragwe pe toti curentul pe la shele
ameno
Postat pe 12 Aprilie 2011 20:23
De la: ameno, la data 2011-04-12 20:20:25behhh..s-ar putea sa dau si rateu ca am vederea slaba...s-au dus anii tineretii..
pe mine nu ma intrebati nimic..nici taiata nu divulg nimic

bag e sama ca confidentialitatea e prima ta virtute...numai secrete dom'le,numai secrete la fata asta.
namyi
Postat pe 12 Aprilie 2011 20:24
acum am citit si continutul(iertati-ma )
e vina ei ca l-a avizat daca tot vroia sa si-o piarda putea fain frumos sa il induca in eroare pe X respectiv (oricum sunt prea ocupati cu egoul lor ca sa mai vada detalii mici ca un himen) sau eventual putea sa fuga mult si repede pana o pierdea pe drum
aleg varianta 2 e mai igienica fara riscul de a ramane gravida plus faptul ca toti barbatii sunt porci deci...
ameno
Postat pe 12 Aprilie 2011 20:27

bravo bre, poapo! pentru concluzie
Thor_again
Postat pe 12 Aprilie 2011 20:28
era evidenta
ameno
Postat pe 12 Aprilie 2011 20:29
ia sa vezi ce te pupa irinooka
namyi
Postat pe 12 Aprilie 2011 20:32
di ce??? ca doar ii spun numai de bine
da eu tot nu am inteles ceva fata a rupt zmeurica sau nu??ca am o dilema fff mare
pe vremea mea ehehehe nici n u apucai sa deschizi compu si ramanea fara frunze
acum totul e divers...dai chilotul jos intri pe site de socializare sa le zici cum a fost....bagi o limba in gura la fel imediat un rand pe site...ajungi la seconda baza...deja iti faci cont pe cel putin 3 situri (parerile sunt impartite )...ajunge el cu mana la chilot stie o jumat de glob ....iar cand e sa rupi fasul si sa zdrobesti zmeurica ce credeti ca se intampla????
simplu:el vorbeste pe Twitter daca sa o faca cu o virgina ,ea pe Facebook discuta detaliile picante...evident se apropie seara magica si cand el in sfarsit trebuie sa actioneze isi aduce aminte ca unul pe nu stiu ce site de socializare i-a spus ca nu-i voie de acolo tzacate i s-a rupt filmul a fugit fara himen iar ea deschide un alt cont pe un alt site, pe garbo de data asta , sa ne intrebe pe noi :DE CE????


raspuns : DE AIA !!! CA SA-TI FIE CIUDA MAI TARZIOU CA NU AI FACUT_O SI TU CA ALTE FETE CAND ERAU MINORE SI CA AI ASTEPTAT SA FACI SECS DUPA 18ANI!!!
ameno
Postat pe 12 Aprilie 2011 20:45

ameano... nu te mai recunosc, bre... pi buni!
Thor_again
Postat pe 12 Aprilie 2011 20:48
eu intelesei ca zmeurica e intacta...de la fus orar cred
namyi
Postat pe 12 Aprilie 2011 20:48
di ceeee????ia uite cum bat din gene se vede???
ameno
Postat pe 12 Aprilie 2011 20:52
se vede...
o falfaire mai pioasa n-am vazut in viata mea!
precizilla
Postat pe 12 Aprilie 2011 20:55
aici era da l-am pangarit deja....nu m-am putut abtine
ameno
Postat pe 12 Aprilie 2011 20:56

nah,ca io citisem doar de la penultima ta postare in jos...
eram curioasa de ce te stucheste thorel...

precizilla
Postat pe 12 Aprilie 2011 21:01
intelegi de ce am ritm la falfait sprancene
din pacate generatia pro,in spetza nepoata, ma trage de la comp.si tre sa parasesc ringul


da nu stiu zau si animalul ala ...ea ..virgina neprihanita curata ca lacrima( dar cu ganduri murdare) i se ofera pe tava si mai ca nu i-o pune pe fatza si el boul (ingroasa randul gentalmenilor)zice pas...nu multam am si eu o demnitate nu vreau sa mi-o stric pe virgine...mahhhh i-a stricat netul de cap pe copii astia
ameno
Postat pe 12 Aprilie 2011 21:07
De la: blazingirl_w, la data 2011-04-12 18:54:09As vrea si eu sa stiu pana la urma ce prefera barbatii o fata virgina sau nu?Pentru ca din cate am observat eu virginitatea in ziua d azi e o problema pentru ei.Cand aud ca esti virgina prefera sa fuga si sa se lipseasca.Spun asta din proprie experienta.Am vrut sa-mi pierd virginitatea cu un baiat,insa el n-a reusit s-o duca pana la capat pentru ca ii era frica ca sunt virgina.Pe deasupra a fugit si m-a lasat balta...e ingrozitor sa aflii ca tu ca virgina esti pregatita si dispusa sa faci sex, dar el nu e in stare si pe deasupra mai fuge si ca un las.Acum ce sa mai cred?Toti barbatii sunt asa, le e asa de frica de virgine?:(
pai poate barbatii nu vroiau o relatie serioasa la 22 ani,sau cati ani aveau...Poate ca nu s-au incurcat cu tine pt ca nu au vrut sa te faca sa suferi...eu zic sa nu te mai gandesti la sex ca la un sport.....sexul este pt ca completa iubirea curata si sincera dintre barbat si femeie cum ar fii sotul tau...Sexul nu este un sport.......
ingerasulluptator
Postat pe 12 Aprilie 2011 21:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare femeile nu pot face plangere la guvern..Pt antiagresiune impotriva femeilor 94 De la: batman1 18 Februarie 2010 23:15
sex 30 De la: roxanitza12 2 Martie 2012 09:36
uscaciune :( 5 De la: sara_blueish 4 Aprilie 2012 15:29
De ce barbatii romani sunt casnici si nu le place munca? Pt ca isi trimit femeile la munca. 57 De la: quasaria 8 Februarie 2010 23:15
caut medic ginecolog bun 4 De la: yanyacharberet 13 Octombrie 2009 12:16
Setari Cookie-uri