virgina la 22 de ani

Thor, nu musca?
dor72
Postat pe 15 Aprilie 2011 18:34
aia nu, de Thorel, nu garantez
Freya__
Postat pe 15 Aprilie 2011 18:37
pai m-as uita..da' daca ma prinde p-acolo...si ma si musca...
merita ce-ai vazut sa rabd o muscatura?
dor72
Postat pe 15 Aprilie 2011 18:39


da
Freya__
Postat pe 15 Aprilie 2011 18:43
Mai,da bine va mai gadila moshneagu'...hehehe..toate radeti...nu va mai puteti opri....
s-apoi tot el vine si zice ca ni s-au pus valurile...
dor72
Postat pe 15 Aprilie 2011 18:46
e de la barba aia lunga Dor, nu te gandi la prostii
Freya__
Postat pe 15 Aprilie 2011 19:15
oalioooo!!! iote la zvarlugele aiestea ce ma barfira in contumacie!
hmmm... crez c-o bag iar p-aia care-o orbit-o pe ameana. Adica p-alea, ca ie mai multe!
Thor_again
Postat pe 15 Aprilie 2011 20:04
ALIEN..?
mai multe..?
roby_cado
Postat pe 15 Aprilie 2011 20:49
De la: dor72, la data 2011-04-15 18:26:16
De la: ingerasulluptator, la data 2011-04-13 15:44:25
@ Dar mai sunt si baieti de treaba,cu caracter,inteligenti....

lupty draga...io cred ca te-ai indragostit... unde dracu ai gasit tu asa ceva?
nu mai e neshte porci...cu totii?


@ Dar nu te ambitiona sa te dezvirginezi cu oricare imbecil...este o ambitie prosteasca....


Dezvirgineaza-te si tu cu ceva mai la indemana...si mai creativ...si...fara ambitie...fa-o si tu din respect
vezi ca mirosi a prost
ingerasulluptator
Postat pe 15 Aprilie 2011 20:55
irinuca stie,ca tot deodorant d'ala foloseste si ea...
precizilla
Postat pe 15 Aprilie 2011 21:17
De la: precizilla, la data 2011-04-15 21:17:54irinuca stie,ca tot deodorant d'ala foloseste si ea...
vezi ca puti a prost
ingerasulluptator
Postat pe 15 Aprilie 2011 21:24
irinuco,scoate nasu' de sub axila-ti!
precizilla
Postat pe 15 Aprilie 2011 21:28
te plicti, mamica, te plicti?
Thor_again
Postat pe 15 Aprilie 2011 21:31
pai ma lasati sa vorbesc singura-n pustie p'acilea..
socializez cu irinuca,ce vrei?
doar am neglijat-o atata timp...
precizilla
Postat pe 15 Aprilie 2011 21:34
ehh..,toate virginele vorbesc singure...
..dupa..
roby_cado
Postat pe 15 Aprilie 2011 21:57
preciii .....pentru intorsatura
jeanette40
Postat pe 15 Aprilie 2011 22:02
mey de la persoana la persoana o sa primesti diferite raspunsuri... eu sunt baiat si pot sa zic ca ma feresc de fetele virgine pt ca te atasezi de ele prea mult si prea repede si relatia se prabuseste ...in plus dupa un anumit timp care poate sa varieze din ce am intalnit pana acum de la 6 luni la chiar si 2 ani ...ca de la un moment dat fata respectiva are nevoie de un termen de comparatie si simte nevoia sa se culce cu altul ...nu sunt misogin si as vrea sincer sa nu fie adevarata chestia asta dar am intalnit chiar si multe fete care imi spuneau chestia asta ...si mai e faza ca barbatii sunt in general posesivi si e placut sa stii ca fata aia de langa tine nu s-a mai culcat cu niciununul dar cum am zis si mai devrem tocmai de aici vin si problemele... parerea mea e sa ai rabdare si sa continui sa cauti ...baieti gasesti pe toate drumurile
garbo033331
Postat pe 16 Aprilie 2011 16:11
esti baiat?
esti sigur?
mai 4 de 3+1... cum sa sada fetele langa tine daca arati ca o fata...virgina...
dor72
Postat pe 16 Aprilie 2011 16:46
ati facut misto pret de 3 pagini sio concret nimik.....
Draga mea, stai linistita, baietii apreciaza oricand o femeie virgina, asta doar daca o vor doar pt ei. asa ca daca vrei sa o faci doar ca sa scapi fa-oo si gata , fara pretentii. daca vrei sa-l astepti, asteapta-l, va aprecia daca e barbat! bafta , no stress. iti zic din proprie experienta. cea mai respectata femeie vei fii de catre barbatul/ iubitul tau!
cocacola31
Postat pe 16 Aprilie 2011 16:52
De la: blazingirl_w, la data 2011-04-12 18:54:09As vrea si eu sa stiu pana la urma ce prefera barbatii o fata virgina sau nu?Pentru ca din cate am observat eu virginitatea in ziua d azi e o problema pentru ei.Cand aud ca esti virgina prefera sa fuga si sa se lipseasca.Spun asta din proprie experienta.Am vrut sa-mi pierd virginitatea cu un baiat,insa el n-a reusit s-o duca pana la capat pentru ca ii era frica ca sunt virgina.Pe deasupra a fugit si m-a lasat balta...e ingrozitor sa aflii ca tu ca virgina esti pregatita si dispusa sa faci sex, dar el nu e in stare si pe deasupra mai fuge si ca un las.Acum ce sa mai cred?Toti barbatii sunt asa, le e asa de frica de virgine?:(


Ehei draguto, exista neplaceri mult mai mari pe care ti le fac baietii! virgina sau nu, tot te lasa balta la un moment dat. Asaca nu te plange, omul ti-a facut un bine. Cred si eu ca l-ai si speriat cu atitudinea ta: virginitatea nu e o povara de care trebuie sa scapi.
A fi femeie implica responsabilitati foarte mari si nu pari prea pregatita sa le faci fata.
charmelen
Postat pe 16 Aprilie 2011 23:18
De la: blazingirl_w, la data 2011-04-12 18:54:09As vrea si eu sa stiu pana la urma ce prefera barbatii o fata virgina sau nu?Pentru ca din cate am observat eu virginitatea in ziua d azi e o problema pentru ei.Cand aud ca esti virgina prefera sa fuga si sa se lipseasca.Spun asta din proprie experienta.Am vrut sa-mi pierd virginitatea cu un baiat,insa el n-a reusit s-o duca pana la capat pentru ca ii era frica ca sunt virgina.Pe deasupra a fugit si m-a lasat balta...e ingrozitor sa aflii ca tu ca virgina esti pregatita si dispusa sa faci sex, dar el nu e in stare si pe deasupra mai fuge si ca un las.Acum ce sa mai cred?Toti barbatii sunt asa, le e asa de frica de virgine?:(


eeee... oi fi facut tu ceva de te-o lasat (in) balta...
sau n-ai facut chiar nimik...:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 16 Aprilie 2011 23:21
felicitari pt fetele virgine peste 18 ani! nu am ce zice mult respect si foarte frumos din partea voastra .

nu va uitati in gura la alti doar va invidiaza .

orice barbat apreciaza o femeie virgina,ar tine mult mai mult la ea fiindca stie ca a fost si e numai a lui.e ceva psihologic,si in plus mai e si orgoliu cu mandria .

puteti sa ziceti ca nam dreptate,oricum nu ma intereseaza parerea voastra asa ca sa nu vad comentari
Enigmaticul
Postat pe 17 Aprilie 2011 02:55
bai enigmatice... tu "te citesti" ce prostii spui?...:))))
si mai pune mana pe gramatica, fiindca ai cam chiulit in clasele V-VIII...:P
=))

eu_geminy
Postat pe 17 Aprilie 2011 03:01
eu_geminy ai fost si tu abuzat de parinti cand ai fost mic si ai ramas cu sechele?
Enigmaticul
Postat pe 17 Aprilie 2011 03:29
sa te iei de mana cu dor72 sa va duceti amandoi la un psiholog caci aveti probleme grave de comportament
Enigmaticul
Postat pe 17 Aprilie 2011 03:31
bai nene... cand sustii virginitatea la varste inaintate, nu mai poti spune ca esti un individ sanatos la cap.
din partea mea, te blestem sa ai parte numai de virgine....cu himenul pietrificat, daca e posibil, ca sa apreciezi in mod corect virtutile sfintelor babe...:D

si inca ceva: cu gramatica am vorbit mai mult decat serios.
esti loaza, nene...
:)))))))))
eu_geminy
Postat pe 17 Aprilie 2011 03:47
hai, mey "kaleidoskoPule", mai zii ceva, ca esti tare ca fularul, cand e vorba de "vergine"...:P
Doar nu te dai tu batut cu una cu doua...:D
:)))))
eu_geminy
Postat pe 17 Aprilie 2011 04:12
hai ca ti-am vazut si moaca, esti cocalar autentic!...bravo!:))))

iar descrierea personala, ce sa mai zic... denota o sanatate mintala de invidiat. :P
felicitari!:))))))))))
eu_geminy
Postat pe 17 Aprilie 2011 04:14
contacteazati psihologul,daca nu face fatza iati altul
Enigmaticul
Postat pe 17 Aprilie 2011 04:28
cel destept cedeaza,asa ca am sa te las ,mie frica caci ma molipsesc cu prostie de la tine
Enigmaticul
Postat pe 17 Aprilie 2011 04:31

Recomandari

Setari Cookie-uri