Pe cine nu lasi sa moara, nu te lasa sa traiesti

buna ,ma amuza teribil povestea ta. eu am o problema cu actuala prietena a fostului meu sot. am divortat de 3 ani, eu nu il deranjez pe fostul sot nici macar in legatura cu fetita pe care o avem impreuna ,lucram impreuna si daca avem ceva de discutat despre copil discutam la serviciu,iar prietena lui nu pierde nici o ocazie de ami trimite mesaje prin cunoscutii comuni ai mei si ai fostului sot,de a ma tachina etc. ma enervez si eu cateodata dar nu ma pun la mintea ei cred ca asemenea femei au ceva lipsa la cap si nu se simt capabile sa-si vada de viata lor.
nicoleta78
Postat pe 31 Ianuarie 2011 02:36
De la: GABRIELABARFIELD, la data 2011-01-29 03:08:00buna draga handy bel , repet si eu indemnul altora ignor-o pe fosta... Dumnezeu sa iti ajute ! si nu forta treaba cu certificatul de casatorie ca pierzi ! crede-ma ! nu iti vreu raul dar chiar ai gresi foarte tare daca te-ai casatori cu el doar ca sa ii dovedesti ei ca este doar al tau !nu o face asa ! CU PRIETENIE , GABRIELA DIN CONSTANTA !


Multumesc pentru incurajari! Ma bucur sa vad ca mai exista si oameni cu suflet bun!
Handybel
Postat pe 31 Ianuarie 2011 13:48
bine,bine....am inteles....te sicaneaza...e rau , dar probabil o sa inceteze candva.....pe aici toata lumea-i de acord! ignorare! perfect de acord!


ca nu te lasa sa traiesti linistita,asta-i clar!!!!!!!

dar cum e cu:"pe cine nu lasi sa moara"?
mara_alexandru
Postat pe 1 Februarie 2011 12:33
De la: nicoleta78, la data 2011-01-31 02:36:52 buna ,ma amuza teribil povestea ta. eu am o problema cu actuala prietena a fostului meu sot. am divortat de 3 ani, eu nu il deranjez pe fostul sot nici macar in legatura cu fetita pe care o avem impreuna ,lucram impreuna si daca avem ceva de discutat despre copil discutam la serviciu,iar prietena lui nu pierde nici o ocazie de ami trimite mesaje prin cunoscutii comuni ai mei si ai fostului sot,de a ma tachina etc. ma enervez si eu cateodata dar nu ma pun la mintea ei cred ca asemenea femei au ceva lipsa la cap si nu se simt capabile sa-si vada de viata lor.



draga mea, vina nu o cauta la tine, caut-o la el, ne-ai spus ca ai divortat e ok, dar sunt altele care ma fac sa ma gandesc la motivele sicanelor, poate e el cel care o streseaza pe tipa ca tu erai altfel , si atunci normal sa se agite cucoana ca un Pepsi, maimult munciti impreuna intr-un loc pe care ea nu-l poate controla, nu stie ce vorbiti , stie doar ce-i spune dansul, daca-i spune, si apoi mai e cum arati tu si cum arata ea, de fapt in mintea ei, cu tine individul a fost casatorit cu ea inca nu e, probabil daca se va casatori cu ea, fata te va lasa in pace, veti fi deja egale, cred eu, pana atunci noroc si sansa
casperphantom
Postat pe 2 Februarie 2011 06:05
FETELE , UN AVERTISMENT

pe siteul asta lasati la o parte chestiile cu GAbriela de la Constanta, pen'ca stie , Proasto de unde esti si stie si cine esti ca vede in profil, nu veniti si aici cu apelative de genul asta ca manelistii ca pe cuvant va dau IGNORE la fiecare post, am venit pe site-ul asta ca nu aud de manelisti si ma streseaza groaznic orice face referire la ei
casperphantom
Postat pe 2 Februarie 2011 06:09
fa-ti si tu cont si pune poze actuale cu tine si barbatul tau si gata
mokki
Postat pe 4 Februarie 2011 08:21
fa-ti si tu cont si pune poze actuale cu tine si barbatul tau si gata
mokki
Postat pe 4 Februarie 2011 08:22
bate-o cu propriile-i arme,iar tu ai un atuu il ai pe el si pe cpii
garbo045705
Postat pe 4 Februarie 2011 08:49
esti sigura ca a divortat!!!
te-ai cuplat cu el cand era casatorit, pune=te in locul ei...
ding_ding
Postat pe 6 Februarie 2011 00:26
trist dar adevarat, am pati-o si eu
maria
marialeia
Postat pe 7 Februarie 2011 10:12
De la: ding_ding, la data 2011-02-06 00:26:34esti sigura ca a divortat!!!
te-ai cuplat cu el cand era casatorit, pune=te in locul ei...


Ce bine ar fi daca ai gandi inainte sa deschizi gura!
Handybel
Postat pe 7 Februarie 2011 11:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Salut,as vrea sa va spun povestea mea!! 36 De la: Claudiu0295 28 Noiembrie 2016 07:03
caut de lucru 2 De la: ingerasulluptator 21 August 2011 21:42
buna fetelor 2 De la: lacramioaracrengi 4 Septembrie 2011 10:02
O frumoasa poveste de dragoste care s-a sfarsit cu semne de intrebare 18 De la: garbo_462578 1 Mai 2019 20:08
Meditatie la viata mea 1 De la: femeiadesucces 10 Februarie 2010 00:10
Setari Cookie-uri