pot oare fi sotii perfecti sau nu?

Tot ceea ce sotii perfecti trebuie sa stie:
a)cum sa dea impresia ca sunt calmi ,atunci cand sotia conduce:
-sa-si bage adanc unghiile in bordul masinii ,atunci cand sotia roteste volanul intr-un asa hal ,incat nu va fi bine nici pentru propria lui masina ,nici pentru propria lui tensiune.
-sa nu-i atraga atentia asupra stopurilor ,pentru ca o va enerva ,iar ea ii va reprosa ca o tracaseaza.
-tehnicile de respiratie budiste il vor ajuta pe sot sa ramana calm ,sau macar sa creeze impresia ca este asa.
b) sa nu lase capacul de la toaleta ridicat.Iata aici cateva metode:
-sa lipeasca in interiorul capacului de toaleta un miniposter cu Pamela Anderson,dezbracata si dedesupt o hirtiuta pe care sa scrie:te rog frumos,iubi,pune capacul!
-sau sa lipeasca miniposterul pe exteriosul capacului ,in asa fel incat sa nu se vada Pam cand capacul e ridicat,eventual sa lipeasca in spatele toaletei cu litere mari"nu uita de capac!"
-in ultima instanta sa-i spuna sotiei sa dezlipeasca posterul si biletelul .In mod sigur va putea uita capacul ridicat,fara nici un comentariu ulterior din partea sotiei.
c)sa nu adoarma imediat dupa ce face sex.Oare cum pot lupta barbatii cu acest bestial hormon,serotonina ,care ii ''impinge'' spre somn dupa ce fac sex?
-sa nu se intinda in pat ,sa stea pe un scaun.Daca simte ca adoarme si acolo,sa se intinda in pat ,dar sa inceapa o conversatie ampla cu sotia.Genul de raspuns;"da,draga";"nu,draga'' este cel mai indicat,pentru ca altfel risca sa intre in contradicite cu ea .
-daca nu va adormi cu ochii deschisi ,se poate cel putin consola cu ideea ca a facut tot ce este omeneste posibil ca sotia lui se simta bine.
Maya45
Postat pe 13 Mai 2009 19:57
fetitza...fa-ti o favoare...lasa-ne cu ineptiile astea
wife_de_zmeu
Postat pe 13 Mai 2009 19:59
stii ce ,mai draga,eu ..te ..las ..cu.,no problem ,dar tin sa precizez ,si se poate verifica ca...
ideile apartin lui Craig Boreth,care a scos o carte ,de fapt mai multe .Pot sa-ti mentionez titlul a 2 carti:
-How to Iron Your Own Damn Shirt
-How To Feel Manly In a Minivan
si chiar ca m-am suparat pe tine ,nu spun ca esti inculta ,Doamne fereste ,dar eu ,moi,nu scriu ineptii niciodata ,pentru ca nu pot..
no comment.
Maya45
Postat pe 13 Mai 2009 20:19
Rebeca, daca te doare ceva spune-ne si-ti recomandam un tratament ceva.
Dar cum cel bolnav nu o sa recunoasca asta niciodata....
Aemulus
Postat pe 13 Mai 2009 20:23
auzi, ca tot m-ai zgandarat acum...daca tot ne-ai dat titlurile in engleza, de ce nu ai postat si ce-ai citat tot in limba lu' shakespeare ? ha ?

si oricum, ce te face sa crezi ca noi vroiam sa stim de nenea asta ?

ai deschis tz topicuri cu aceeasi chestie ?

tie ti se pare o chestie normala ?

sau vrei sa ne epatezi cu ce bine stii tu sa dai search pe google ?

wife_de_zmeu
Postat pe 13 Mai 2009 20:28
ai vrea tu sa stii ce ma doare ...daca ma doare ..eu zic sa incheiem aici ..ca-i mai decent
Maya45
Postat pe 13 Mai 2009 20:34
ca bine zici...nush ce-mi pierd vremea cu tine...

cand ai sa ai ceva inteligent de spus revin-o
wife_de_zmeu
Postat pe 13 Mai 2009 20:35
Catelus cu parul cret,
Fura rata din cotet.
El se jura ca nu fura
Si l-am prins cu rata-n gura
Si cu ou-n buzunar,
Hai la Sfatul Popular.

Nu ma duc c-am fost o data
Si am cazut cu nasu'-n balta.


si_totusi
Postat pe 13 Mai 2009 21:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dDespartire de cel mai bun prieten al omului-animalul de companie 15 De la: april77 2 Martie 2011 12:01
Nefericire 2 De la: garbo_501016 10 Aprilie 2020 19:27
promisiuni 16 De la: lady_corina 1 August 2009 22:57
O iubesc, incerc activ de ani de zile sa avem "un nou inceput" iar mai nou este suparata ca am inselat-o. Si 2 De la: garbo_499995 10 Aprilie 2020 19:24
Sfarsitul unei relatii interzise 1 De la: garbo_504946 6 Iulie 2020 18:50
Setari Cookie-uri