Pe cine nu lasi sa moara, nu te lasa sa traiesti

Thorache, nu stiu de ce am impresia ca perversa asta mica de Targu-Ocna a dat cu nuca in perete..
anakin
Postat pe 20 Ianuarie 2011 12:47
Anakinu, tati, cam ca mai toti care intra si nu se documenteaza inainte de a incerca marea cu degetul. Dar ceva imi spune ca isi va reveni ea. S-au mai vazut cazuri, unii chiar au facut progrese notabile intre timp

Apropos de datatori cu nuca in perete: nu se mai incarca bula cu postari ampoulea pe aici! Ce sa fie, ce sa fie? Mai bine zis, unde sa fie impricinatul? Creeaza ceva etichete?
Thor_again
Postat pe 20 Ianuarie 2011 12:51
Probabil ca isi trage ANALizarea situatiei personale, ca si conditie mizera a neantizarii proprii, pierduta intre cifrele etilice ale ocupatiei cotidiene. Evident, lucreaza intens si in sens hectolitric la propriile memorii, un Nica a lu'Stefan a Petrii contemporan, doar la fel de neinteles ca Vasile .
Oricum, cucuvelele-i devotate stau de paza ca megiesii pe hotare, doar ca si-au pastrat caracteristica hermeneutica de baloane de sapun, iara smeii s-au eclipsat deja, eteric, in gnosicism
anakin
Postat pe 20 Ianuarie 2011 12:56
Na, ca de emotie ai mancat o litera!
Dar te iert, ca e normal sa nu-ti iasa, cand stai prost la capitolul experienta, chiar daca ai repetat tu textul de mai multe ori in fata oglinzii, cu prunele aferente in orificiul bucal.
Handybel
Postat pe 20 Ianuarie 2011 13:25
iasomia
Postat pe 20 Ianuarie 2011 13:26
Trei...
Handy, chiar daca ai impresia -deloc un lucru rau, trebuie sa recunosc- ca totul se invarte in jurul tau, Anakin nu ti se adresa si nici macar nu facea referire la tine in mesajul de mai sus. Soooo... ce-ar fi totusi sa imi asculti sfatul cu documentarea inainte de a da cu parul?

Nu de alta dar vei pierde la scor...
Thor_again
Postat pe 20 Ianuarie 2011 13:28
No.. Handybel....
dar astfel nu ar mai fi interesant, pentru unii,...... sa bata saua....
cricat
Postat pe 20 Ianuarie 2011 13:44
cri...si-aici echitatie??
ufishor
Postat pe 20 Ianuarie 2011 13:49
stai pe aproape.... daca ai timp... este distractiv ......
si Thor are dreptate ..... inca nu ai cunoscut toata comunitatea....
cricat
Postat pe 20 Ianuarie 2011 13:50
Degeaba se chinuie sa bata saua, n-au observat ca nu-i iapa lor, ci a vecinului?
Handybel
Postat pe 20 Ianuarie 2011 13:53
ce sa-i faci ufi??? daca imi place sa ma joc cu focul
cricat
Postat pe 20 Ianuarie 2011 13:54
handy, daca cineva raspunde pe topicul tau, nu inseamna neaparat ca iti raspunde tie

postarea lui anakin era un memento pentru connaisseuri, si asta pentru ca noi ne stim bine pe aici

dar daca tot ai sensibilitati cu discutatul in privat a devierilor de la subiect, promit ca am sa mai intru aici doar cand am sa am ceva ontopic de spus
michelle_
Postat pe 20 Ianuarie 2011 13:58
sau....on topic , ne putem tine metaforic lumanarea unii altora...asa, de amoru artei (cri, trebe cravasa in unele cazuri )
ufishor
Postat pe 20 Ianuarie 2011 14:03
Draguta, "topicul tau" e cel pe care ti-l faci pe forumul tau sau pe care ti-l iei acasa. Aici e doar topic deschis de tine. Si nu, oricat ai fi de contrariata de ceea ce iti spun acum, daca scrie cineva pe "topicul tau"
primo: NU inseamna ca ti se adreseaza tie (mi se adresa mie);
secundo: NU inseamna ca vorbea despre tine (vorbea despre alt personaj, de care intrebasem eu);
tertio: adresari din astea demne de personaje cu veleitati de proprietari de pat pe sub care trece Ecuatorul nu te prind. Confunzi forumul asta cu forumul de pe kudika, acolo unde, probabil, lumea se prosterna in fata ta si iti admira neincetat gandirea-ti creatoare. Aici nu esti decat un nickname oarecare
Thor_again
Postat pe 20 Ianuarie 2011 14:04
Quatro................daca vrem punem muzica si dansam pe 'topicul tau'
jeanette40
Postat pe 20 Ianuarie 2011 14:09
De la: jeanette40, la data 2011-01-20 14:09:29Quatro................daca vrem punem muzica si dansam pe 'topicul tau'


http://www.youtube.com/watch?v=_RI5nlNc_hU&feature=related
tusi_Oli
Postat pe 20 Ianuarie 2011 14:16
N-am pretentia sa se prosterneze nimeni in fata mea, as fi multumita daca n-ati mai amesteca borcanele de dulceata cu cele de zacusca si ati raspunde ontopic, sa nu mai existe confuzii si sa nu se mai supere nimeni.
Un nickname oarecare imi si doresc sa raman, daca voiam sa epatez, ma urcam pe Casa Poporului si imi strigam de acolo nemultumirile.
Oricum, multumesc tuturor pentru sfaturi si distractie placuta in continuare!
Handybel
Postat pe 20 Ianuarie 2011 14:20
yeap...
"ia-ma de brat si spune-mi "tu!" "
Thor_again
Postat pe 20 Ianuarie 2011 14:26
Handi ... dovedeste ca ai sangre in cojones, fa-ne in necaz si urca pe Casa Poporului.
anakin
Postat pe 20 Ianuarie 2011 15:34
Anakin, Thoru, ce va mai plac desenele animate!
m_ada
Postat pe 20 Ianuarie 2011 16:00
De la: m_ada, la data 2011-01-20 16:00:34Anakin, Thoru, ce va mai plac desenele animate!


HAI CA LE PUN EU O POZA SA SE UITE AMINDOI IN OGLINDA
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/344/344094vncfa1r88m.gif[/img][/url]
KNIGHT_31
Postat pe 21 Ianuarie 2011 00:01
m ada, mamicule, tie nu ti s-a spus de acasa ca atunci cand doi oameni mari vorbesc intre ei, politicos este sa nu intervii in discutia lor ?
anakin
Postat pe 21 Ianuarie 2011 13:12
zambila
Postat pe 21 Ianuarie 2011 13:28
ce ai patit zambila, cine te-a suparat?
anmari
Postat pe 21 Ianuarie 2011 13:46
Anakinu, imbecilutzu' asta ce-si face poze cu mobilul in baie si le posteaza pe net, mai "scrie" pe aici? Credeam ca s-a intors in caverna din care a iesit
Thor_again
Postat pe 21 Ianuarie 2011 13:51
pt ca ma doare capul iar oamenii astia se tot impung pe aici!
zambila
Postat pe 21 Ianuarie 2011 13:58
Handybel, pe forumul asta asa se intampla. Incepi discutia pe un subiect si ajungi in alta parte. Printre alte postari o sa ai si raspunsuri la problema ta.

Las-o sa moara, in indiferenta, pe fosta si totul se va rezolva de la sine. Cunostintele ei stiu care este adevarata situatie si tot ea pica prost.
cricat
Postat pe 21 Ianuarie 2011 13:59
Zambilut, parca nu-i stii!!!

Daca ar fii prea multa miere am da toti in diabet.

cricat
Postat pe 21 Ianuarie 2011 14:02
ei, s-au adunat mai multe la mine...oboseala, stres, nervi
imi revin io! dupa sesiune
zambila
Postat pe 21 Ianuarie 2011 14:05
dupa sesiune.... Ura! Vacanta!
cricat
Postat pe 21 Ianuarie 2011 14:08

Recomandari

Setari Cookie-uri