salut...

Am si eu o mica mare problemuta....acum ceva timp m-am despartit de iubitul meu,la care tineam chiar foarte mult....dupa o relatie de 4 luni in care ne spuneam totul si ne sprijineam reciproc,ne-am despartit...asa fara nici o explicatie...in astea 4 luni ne intelegeam perfect,era iubitul si prietenul meu cel mai bun,nici nu-i puteam cere mai mult de atat.I n tot timpul asta am mai avut cateva certuri,na....ce sa zic....m-a inselat de vreo doua ori dar apoi s-a intors la mine cu fata in pamant spunandu-mi ca orice ar face tot la mine o sa se intoarca....stiam ca vorbeste serios pentru ca nu e in felul lui de a fi sa minta....acum ceva vreme am incercat sa vorbesc cu el pe messenger,nu stiu ce s-a intamplat insa s-a schimbat total,apropo tin sa mentionez ca eu am fost cea care a spus stop pentru ca nu mai puteam continua asa,desi tin enorm de mult la el,revenind,l-am salutat si incercam sa vorbesc cu el la fel ca atunci cand eram doar prieteni doar ca ceva s-a schimbat...nu se mai oboseste sa mai vorbeasca cu mine....ce sa inteleg din asta?....ms anticipat...
Cristina_Maria_B
Postat pe 25 Noiembrie 2009 08:52
tocmai te inseala de alte vreo doua ori.
poti sa ai rabdare pana se intoarce la tine cu fatza in pamant, pregatit pentru alte vreo doua, ori il uiti
pik_nik
Postat pe 25 Noiembrie 2009 08:54
Pai ce rost are sa mai vorbeasca cu tine acum...esti doar una de pe lista lui la care se poate intoarce oricand si cand vrea el...si ca sa schimbi ceva trebuie sa stii ce vrei si ce iti doresti.
adela_baby2002
Postat pe 25 Noiembrie 2009 09:00
corect , capu sus tzatzele in fatza curu inapoi si mergi tot drept , ioi ce imi place replica asta
yanyacharberet
Postat pe 25 Noiembrie 2009 09:18
in 4 luni de 2 ori mda...si zici ca il vrei inapoi ah??....mda...
stii....cand cineva te tradeaza o data e vina lui...dar cand te tradeaza si a 2 a oara e vina ta
iubarici
Postat pe 25 Noiembrie 2009 09:24
E clar.... nu are rost nici macar sa te gandesti la alta optiune in afara de a-l uita... o sa fie greu o perioada, dar timpul vindeca orice. Eu am anulat nunta cu o luna inainte, cand am aflat ca logodnicul meu ma inseala. Si era prima data cand o facea. Il iubeam enorm de mult, dar eram convinsa ca dupa asta nu va mai fi niciodata la fel, si nu mai avea niciun rost.... mi-a luat foarte mult timp sa-mi revin, dar uite-ma azi, dupa doi ani linistita fara niciun fel de probleme... si asta cred ca e cel mai important. Tipul o sa-ti aduca numai suferinta...asa ca... Iesi cu prietenele, ocupa-ti timpul, ocupa-te de tine si...totul va fi bine :) Crede-ma!
Alexutzza22
Postat pe 25 Noiembrie 2009 10:06
te-a inselat de 2 ori in patru luni si tu l-ai acceptat inapoi??? esti cumva masochista????
tutankhamon
Postat pe 25 Noiembrie 2009 18:28
Cred ca raspunsul il stii deja,te-a inlocuit cu o jucarienoua!
Helen29
Postat pe 25 Noiembrie 2009 18:46
cum o fii sa iubesti enorm pe cineva care te inseala ?

si zici ca nu mai vrea sa vorbeasca cu tine pe mess ? asa, ca prietenii ?

norocu' tau, mami...roaga-te sa-l tina...
Anouk
Postat pe 25 Noiembrie 2009 18:58
scumpo eu zic sa treci peste si sa nu te mai uiti inpoi..crede-ma ca nu ai vrea o relatie serioasa cu 1 astfel de individ..nu stiu cum ai mai putea avea incredere in el.."cel care te face sa plamgi nu-ti merita lacrimile iar cel care ti le merita nu te va face sa plangi"..si cred ca ai inceput sa-l "iubesti enorm" prea devreme..fara sa-l cunosti cu adevarat..
crinaxx
Postat pe 25 Noiembrie 2009 23:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fostul...in prezent! 20 De la: garbo_7796 11 Ianuarie 2013 12:54
Vrea sa ramanem amici 27 De la: garbo267384 2 Ianuarie 2013 10:06
eu leoaica el balanta= s-a terminat 5 De la: mrl_pascu 29 Aprilie 2012 17:20
DON JUAN 87 De la: valentino 14 August 2009 09:12
Nu stiu pe care sa il aleg...Helpppppppp 84 De la: garbo271017 28 Februarie 2013 12:28
Setari Cookie-uri