moartea nu iarta,dar elibereaza!

De la: eu_geminy, la data 2010-11-27 17:54:40
De la: garbo176957, la data 2010-11-27 17:52:36
sunteti chiar prea insistent in agresivitate verbala,ceea ce nu va onoreaza,daca sperati sa fiti si apreciat cu un asemenea comportament.


si tu mori de grija mea, vuvo... este?...
precum cainele de drum lung...:P
:)))



sunteti ceea ce creati,agresivitate si un comportament degenerativ.
garbo176957
Postat pe 27 Noiembrie 2010 18:09
mai 957, dar nu vrei sa te potolesti ???
am zis sa te iert, dar vad ca nu meriti, so, Alexandra si-a facut vreo n'spe conturi de pe care injura si cateva de apludaci care sa o "apere" nu ti se pare ciudat ??? cam la fel ai facut pe toate topicurile cand te apuca , vad ca te tine, esti in stare sa tii gura cu toata lumea, scuzele mele, dar nu asa se comporta cineva care a avut o asa pierdere in familie, deci e un bluf, era normal, numai ce muri Adrian si dupa fo tri zile si topicul lui
casperphantom
Postat pe 27 Noiembrie 2010 18:16
De la: garbo176957, la data 2010-11-27 18:09:37
sunteti ceea ce creati,agresivitate si un comportament degenerativ.


desi vad ca ti-o cauti cu lumanarea, inca iti spun asa:

bine, vuva...
hai bashti!...:))
:P
eu_geminy
Postat pe 27 Noiembrie 2010 18:19
De la: garbo176957, la data 2010-11-27 18:03:25
De la: reyya, la data 2010-11-27 17:47:55mdea..ne-am lamurit ....nu mai avem indoieli.




asta e parerea dumneavoastra.sunt destule scrieri,reluari,exprimari biblice si nimeni nu a considerat sa le treaca in ghilimele.sunt carticele cu rugaciuni ce se regasesc si in biblie,dar nu in ghilimele puse.si in acatiste se folosesc unele fraze din biblie si nu sunt puse intre ghilimele.asta este deja o exagerare rautacioasa ,dar eu nu bag in seama,asa ma invata bunica mea,sa-mi sustin punctul de vedere,dar in limite decente.asa ca revizuiti-va interventiile.


draga , i don.t give a shit pe carticele de rugaciuni...Atat timp cat ceva e scris de Cineva( NU M-AM REFERIT LA CEEA CE ERA SCRIS IN BIBLIE ) nu ai dreptul sa plagiezi si sa copeizi ceea ce a scris acea persoana. ( se numeste drept de proprietate intelectuala )
reyya
Postat pe 27 Noiembrie 2010 18:19
mai, chiar asa sa fie cineva??? doamne...ce timp liber pierdut aiurea....

aici erati uratorilor! :)))
aly_fab
Postat pe 27 Noiembrie 2010 18:19
si vuvu, comportamentul asta maniaco-compulsiv o sa-ti aduca mari necazuri in timp, de fapt poate ti-a adus deja, cine stie in ce temnita esti adanc ingropata si ti-au dat un pc sa nu mori din lipsa de aer, stii in unele cazuri nici moarte nu te elibereaza, dar ii elibereaza pe altii de prezenta ta
casperphantom
Postat pe 27 Noiembrie 2010 18:20
Eu unul nu cred ca 957 este vuvulina. S-ar putea sa ma insel, ceea ce nu ar fi un capat de tara, la urma urmei, i don't care. Dar e bine sa ne amintim ca vuvulina pana si atunci cand posteaza un text cu c/ p, are niste greseli de te doare mintea, asezonate cu virgule si virgulite unde nici nu te astepti. Nu zic ca textele lui 957 abunda de corectitudine, dar e o diferenta destul de mare. Parerea mea.
Thor_again
Postat pe 27 Noiembrie 2010 18:22
eu m-am edificat... dementa asta chiar n-are nicio limita.
oare cat de jegos trebuie sa fie caracterul unui individ, ca sa recurga la un asemenea pretext, pentru a fi remarcat si compatimit??

vai de stelutza ei!...
eu_geminy
Postat pe 27 Noiembrie 2010 18:23
http://www.youtube.com/watch?v=Oh4XlR8CzU4&NR=1
casperphantom
Postat pe 27 Noiembrie 2010 18:26
eu sustin ca e vuva 100%, si stiu si de ce o spun.
eu_geminy
Postat pe 27 Noiembrie 2010 18:28
De la: casperphantom, la data 2010-11-27 18:16:57mai 957, dar nu vrei sa te potolesti ???
am zis sa te iert, dar vad ca nu meriti, so, Alexandra si-a facut vreo n'spe conturi de pe care injura si cateva de apludaci care sa o "apere" nu ti se pare ciudat ??? cam la fel ai facut pe toate topicurile cand te apuca , vad ca te tine, esti in stare sa tii gura cu toata lumea, scuzele mele, dar nu asa se comporta cineva care a avut o asa pierdere in familie, deci e un bluf, era normal, numai ce muri Adrian si dupa fo tri zile si topicul lui



nu va cunosc,nu stiu cine este Alexandra,nu inteleg de ce trebuie sa ma ierti dumneata,esti Dumnezeu?eu nu am jignit pe nimeni ,am vb chiar foarte civilizat spre deosebire de altii care se exprima execrabil.eu nu am nici o pierdere in familie.si tocmai despre asta este vorba,profitati de lipsa unui user pt a ii intina suferinta.referitor la deschiderea topicurilor nu exista opreliste asupra temei alese,daca se respecta bunul simt.nu ma intereseaza decat respectul fata de toti userii.deocamdata vad ca toti sunteti aplaudacii adversitatii verbale a lui Gemini.daca aveti ceva de spus ,spuneti direct userului cand este pe internet.nu vb in spatele lui fara ca el sa se poata apara.vindecati-va sufletele.ganditi-va de mai multe ori ,inainte sa jigniti.eu am vazut de cand am intrat numai jigniri la adresa Alexandrei,care nici macar nu este on-line.

garbo176957
Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:21
vuvuleano, vad ca nu ai nicio postare in care sa nu ma pomenesti...
ti s-a pus pata pe mine, obsedato... este?:)))
:P
eu_geminy
Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:29
De la: reyya, la data 2010-11-27 18:19:24
De la: garbo176957, la data 2010-11-27 18:03:25
De la: reyya, la data 2010-11-27 17:47:55mdea..ne-am lamurit ....nu mai avem indoieli.




asta e parerea dumneavoastra.sunt destule scrieri,reluari,exprimari biblice si nimeni nu a considerat sa le treaca in ghilimele.sunt carticele cu rugaciuni ce se regasesc si in biblie,dar nu in ghilimele puse.si in acatiste se folosesc unele fraze din biblie si nu sunt puse intre ghilimele.asta este deja o exagerare rautacioasa ,dar eu nu bag in seama,asa ma invata bunica mea,sa-mi sustin punctul de vedere,dar in limite decente.asa ca revizuiti-va interventiile.


draga , i don.t give a shit pe carticele de rugaciuni...Atat timp cat ceva e scris de Cineva( NU M-AM REFERIT LA CEEA CE ERA SCRIS IN BIBLIE ) nu ai dreptul sa plagiezi si sa copeizi ceea ce a scris acea persoana. ( se numeste drept de proprietate intelectuala )[/quote


cred ca sunteti in eroare.ce copiat doamna?crezi ca nu stiu sa vorbesc liber?cred ca aveti o problema de interpretare.sa presupunem ca as fii medic.trebuie sa introduc intre ghilimele tot ce am invatat,cand vb cu pacientii sau cand le scriu diagnostice si explicatii?sau orice alta facultate facuta ,te exprimi in ghilimele indiferent de domeniu?sunteti intr-o mare eroare.doamne cata ignoranta!pana si bunica mea va citeste si se minuneaza.multumesc lui Dumnezeu ca tinerii de azi invata alta scoala,auzi sa te exprimi in ghilimele!!!
garbo176957
Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:33
mama-mama ce partizana noua si de nadejde are "Alexandra" lu' peste prajit,
si cat de bine "stie" ea ca "nu e online"... he he he:)))

doar jupoaie... capra, pe net...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:33
De la: garbo176957, la data 2010-11-27 19:33:23
cred ca sunteti in eroare.ce copiat doamna?crezi ca nu stiu sa vorbesc liber?cred ca aveti o problema de interpretare.sa presupunem ca as fii medic.trebuie sa introduc intre ghilimele tot ce am invatat,cand vb cu pacientii sau cand le scriu diagnostice si explicatii?sau orice alta facultate facuta ,te exprimi in ghilimele indiferent de domeniu?sunteti intr-o mare eroare.doamne cata ignoranta!pana si bunica mea va citeste si se minuneaza.multumesc lui Dumnezeu ca tinerii de azi invata alta scoala,auzi sa te exprimi in ghilimele!!!


vuvuleana.... lasa textele puturoase...
ia zi... iar te-a facut muma-ta "doctoritza"?...:))))
eu_geminy
Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:34
si pe tine te tin shelele de mila alexandrei, este? care saraca nu e online...

mi se pare mie, sau ai chef de scandal? ori de vorba si atunci orice forma de manifestare e ok?

de ce nu incerci sa socializezi si pe alte topicuri daca ai ceva pertinent de spus? sau ti-a picat pata taman pe topicul asta?

de ce nu ne dai sansa sa te cunoastem?
michelle_
Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:43
De la: casperphantom, la data 2010-11-27 18:20:06si vuvu, comportamentul asta maniaco-compulsiv o sa-ti aduca mari necazuri in timp, de fapt poate ti-a adus deja, cine stie in ce temnita esti adanc ingropata si ti-au dat un pc sa nu mori din lipsa de aer, stii in unele cazuri nici moarte nu te elibereaza, dar ii elibereaza pe altii de prezenta ta[/quote




cred ca si dumneata esti intr-o eroare.plus ca sunteti agresiva in exprimare.inainte sa folositi unele asa zise diagnostice medicale,verificati si ce inseamna.apropode eliberare,mergeti pe la biserica si mai spovediti-va.nu sunteti in post?nu discut cu dumneata titlul unui topic ,fara ca initiatorul sa-mi explice ce a vrut sa exprime.nu crezi ca asa ar fii etic?
garbo176957
Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:44
da, mey vuNvu...
asa ar "fii" etiLIc...:)))
:P

PS: tot semianalfabet scrii si din fake-uri...:D
:))))
eu_geminy
Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:47
De la: Thor_again, la data 2010-11-27 18:22:48Eu unul nu cred ca 957 este vuvulina. S-ar putea sa ma insel, ceea ce nu ar fi un capat de tara, la urma urmei, i don't care. Dar e bine sa ne amintim ca vuvulina pana si atunci cand posteaza un text cu c/ p, are niste greseli de te doare mintea, asezonate cu virgule si virgulite unde nici nu te astepti. Nu zic ca textele lui 957 abunda de corectitudine, dar e o diferenta destul de mare. Parerea mea.




domnule eu tot incerc sa explic,ca nu stiu cine este Alexandra.dar incerc in termeni cat mai cu bun simt sa fac lumea sa inteleaga, ca daca ai ceva de spus spui direct userului cu pricina.nu profiti de durerea lui ,de lipsa lui ca sa-l barfesti.acorda-i sansa sa se apere,sa se explice,sa se exprime.spuneti sincer,v-ar placea sa va treziti in lipsa ca sunteti barfit si sa nu cereti explicatii?
garbo176957
Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:55
De la: garbo176957, la data 2010-11-27 19:21:22
De la: casperphantom, la data 2010-11-27 18:16:57mai 957, dar nu vrei sa te potolesti ???
am zis sa te iert, dar vad ca nu meriti, so, Alexandra si-a facut vreo n'spe conturi de pe care injura si cateva de apludaci care sa o "apere" nu ti se pare ciudat ??? cam la fel ai facut pe toate topicurile cand te apuca , vad ca te tine, esti in stare sa tii gura cu toata lumea, scuzele mele, dar nu asa se comporta cineva care a avut o asa pierdere in familie, deci e un bluf, era normal, numai ce muri Adrian si dupa fo tri zile si topicul lui



nu va cunosc,nu stiu cine este Alexandra,nu inteleg de ce trebuie sa ma ierti dumneata,esti Dumnezeu?eu nu am jignit pe nimeni ,am vb chiar foarte civilizat spre deosebire de altii care se exprima execrabil.eu nu am nici o pierdere in familie.si tocmai despre asta este vorba,profitati de lipsa unui user pt a ii intina suferinta.referitor la deschiderea topicurilor nu exista opreliste asupra temei alese,daca se respecta bunul simt.nu ma intereseaza decat respectul fata de toti userii.deocamdata vad ca toti sunteti aplaudacii adversitatii verbale a lui Gemini.daca aveti ceva de spus ,spuneti direct userului cand este pe internet.nu vb in spatele lui fara ca el sa se poata apara.vindecati-va sufletele.ganditi-va de mai multe ori ,inainte sa jigniti.eu am vazut de cand am intrat numai jigniri la adresa Alexandrei,care nici macar nu este on-line.




mai fazan prost, dar parca ziceai ca nu stii cine e Alexandra, vezi cum iti dai cu stangu-n dreptul ???
casperphantom
Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:56
957,daca vrei sa-ti explice initiatorul topicului, asta e simplu, te ridici de la calculator , te duci in fata oglinzii, pui intrebari apoi raspunzi, si vii si ne spui ce ai deslusit
casperphantom
Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:59
De la: eu_geminy, la data 2010-11-27 18:23:27eu m-am edificat... dementa asta chiar n-are nicio limita.
oare cat de jegos trebuie sa fie caracterul unui individ, ca sa recurga la un asemenea pretext, pentru a fi remarcat si compatimit??

vai de stelutza ei!...




dumitale chiar iti lipseste bunul simt.ai cele mai execrabile exprimari.chiar credeti ca ii trebuie cuiva compasiunea unui caracter ca al dvs?sunteti de compatimit.ma voi ruga pt dvs.
garbo176957
Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:59
De la: eu_geminy, la data 2010-11-27 18:23:27eu m-am edificat... dementa asta chiar n-are nicio limita.
oare cat de jegos trebuie sa fie caracterul unui individ, ca sa recurga la un asemenea pretext, pentru a fi remarcat si compatimit??

vai de stelutza ei!...




dumitale chiar iti lipseste bunul simt.ai cele mai execrabile exprimari.chiar credeti ca ii trebuie cuiva compasiunea unui caracter ca al dvs?sunteti de compatimit.ma voi ruga pt dvs.
garbo176957
Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:59
vuvuzelo...
decat sa te tot dai cine nu esti si sa spui atatea tampenii,
mai bine te-ai ruga pentru tine.
n-o sa ti se simta lipsa...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 27 Noiembrie 2010 20:01
957, scuzele mele, Domnul ti-a dat gandul cel bun, fii bun si roaga-te acum, si nu te opri pana cand se termina postul, sarbatori fericite iti dorim si genunchi buni, sper ca in genunchi te rogi
casperphantom
Postat pe 27 Noiembrie 2010 20:03
De la: garbo176957, la data 2010-11-27 19:55:43
domnule eu tot incerc sa explic,ca nu stiu cine este Alexandra.

Si daca vezi ca nu ai succes, de ce te mai chinui?

De la: garbo176957, la data 2010-11-27 19:55:43spuneti sincer,v-ar placea sa va treziti in lipsa ca sunteti barfit si sa nu cereti explicatii?

Sincer? Sincer - sincer? Who gives a shit on that? Eu in nici un caz!
Thor_again
Postat pe 27 Noiembrie 2010 20:08
De la: me_reloaded, la data 2010-11-27 19:43:21si pe tine te tin shelele de mila alexandrei, este? care saraca nu e online...

mi se pare mie, sau ai chef de scandal? ori de vorba si atunci orice forma de manifestare e ok?

de ce nu incerci sa socializezi si pe alte topicuri daca ai ceva pertinent de spus? sau ti-a picat pata taman pe topicul asta?

de ce nu ne dai sansa sa te cunoastem?




pe dvs .nu?se pare ca singurul cu chef de scandal este stimatul domn Gemini.sau nu observati diferentele de exprimare?de ce am intrat pe acest topic?pt ca eu am ramas fara ambii parinti si sunt crescuta de bunica mea.stiu ce inseamna sa nu ai cui sa-i spui mama si tata,sa nu aibe cine sa te mangaie cu un cuvant parintesc.in ce sens sa ma cunoasteti?comportamentul calm si cuvintele pline de bun simt cred ca spun destule.
garbo176957
Postat pe 27 Noiembrie 2010 20:11
mda, batman...batman...

si nu, pe mine nu ma tin shelele de grija alexei

in ceea ce te priveste, parerea mea sincera este ca ai chef de-o polemica cu gemy. nu stiu ce rafuieli personale ai cu el, problemu' scapa din sfera interesului meu

imi pare rau ca ai crescut fara parinti, dar oops...viata-i grea. mai sunt si alti orfani pe-aici, si inca cu parinti in viata

so...daca ai ceva pertinent de spus, mai intra si pe alte topicuri
michelle_
Postat pe 27 Noiembrie 2010 20:11
mey vuva...

nu stii cine este "Alexandra" aia,
da' da' te cam chinui sa asmuti lumea pe mine...:))))
eu_geminy
Postat pe 27 Noiembrie 2010 20:13
957, bine , te cred, ca prea cu foc o spui, si acum tai-tai, ramai si bantuie topicul asta pana vine initiatorul sau te trezesti din visare , vuvu
casperphantom
Postat pe 27 Noiembrie 2010 20:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mintita inselata...prea naiva am fost....' 45 De la: cricat 9 Martie 2011 10:26
Sunt confuza, in ce parte sa merg, unde sa privesc....?! 29 De la: Mia_Ella 28 Mai 2015 10:46
Pe cine nu lasi sa moara, nu te lasa sa traiesti 168 De la: Handybel 7 Februarie 2011 11:26
ce profesie v-ati alege? 55 De la: Thor_again 4 Mai 2011 14:07
Nu stiu pe care sa il aleg...Helpppppppp 84 De la: garbo271017 28 Februarie 2013 12:28
Setari Cookie-uri