cum traiesc copiii in tarile civilizate

auzi vuva...

du-te mama si te cauta, ca ai probleme grele la mansarda...

si tot nu stiu cum naiba,
fiindca ca nebunii exista cu o conditie: sa aiba ce li se imbolnavi.

esti primul caz de nebun fara creier...
pe cuvant...
:))))))
eu_geminy
Postat pe 19 Noiembrie 2010 04:53
De la: vuvuzela, la data 2010-11-19 04:50:00
De la: reyya, la data 2010-11-19 04:29:33si uite asa confunzi Garbo cu o ulita unde fiecare se cunoaste cu celalalt , fiecare doreste sa stie care, pe cine , cum , in ce fel....se creeaza iubiri , divorturi , impacari , reconcilieri , se stiu amantii , care ..ai cui sunt..se inventeaza povesti ..hei!! wake up! nu intereseaza pe nimeni nici chestiunile potential-reale, nici cele inventate , nici cele copiate din alte parti...e doar virtual si atat!
somn usor! :-)

ce spuneai Vuvu??...ca Ge e gramada dupa tine?? :-)))) Haide mey ca nu pot sa adorm de cat am ras pe aici :-))))




ma da fraieri mai credeti voi oamenii.scuteste-ma cu ulitele,stii bine despre cine vb .da uite stiu.vb cu acest barbat mereu..cand vine in tara bem si o cafea.ce nu a avut curaj sa vina germenele?ma lasi cu 'istetimea'ta virtuala?stii tu ce este in mintea lui germene?pa by by,stiu f bine unele povestiri amoroase de aici.am vazt si poze cu cei doi.


nu ma priveste, tu chiar ma confunzi cu cineva care e interesata de aspecte de gen...:-))
in alta ordine de idei se scrie BYE BYE...si nu ,,by" care are cu totul alt sens .
reyya
Postat pe 19 Noiembrie 2010 04:54
reyya...

iti jur ca nu eu am facut-o sa deraieze in halul asta...:))))))

e dusa rau, Zmintita asta...:))))

nu mai pot de rassssss:))))))))))

gata, fug, ca nu mai scap de ea!
Paaaaaaaaaaa!:))))))))
eu_geminy
Postat pe 19 Noiembrie 2010 05:00
De la: eu_geminy, la data 2010-11-19 04:32:33fugi mey vunva de-aici...

aia clar ca NU ESTI TU, nu mai aburi pe-aici, ca aluneci si te duci pe koor...:))))

habar n-am cine sunt cei pe care-i nominalizezi, fara sa le ceri voie.

iar Cris... ce importanta are ca ai vorbit cu un/o Cris?...
il/o cunosc?... la ce echipa joaca?...:))))

bun, sa lasam kkturile si minciunile tale - un soi de boscorodeli, de numa tu le stii...:D

azi merg la Sibiu. ce sa-ti aduc?
din start iti spun ca marimea ta la creieri si neuroni nu se gaseste nicaieri.
poate pe alta planeta.:D

altceva?:)))))






ok ,cand va intalniti pe net va certati mereu.asa se certa si cu mortul.stii f bine de ce amanta vb.si nu imi spune tu ca sunt kkuturi.voi incercati sa-i faceti prosti pe altii?voi care acum va balacariti acum va pupati si uite asa ipocrizia se numeste grupul vostru.doi trei martafoi ,care fac pe atotstiutorii si fete si baieti,dar nimic de capul vostru.
vuvuzela
Postat pe 19 Noiembrie 2010 05:02
daca mai stai mult pe aici, dupa autoprezentarea ei , cred ca te pune sa o iei si de nevasta daca tot esti ,,gramada " ( am citat) dupa ea :-)))))
reyya
Postat pe 19 Noiembrie 2010 05:02
Vuvu, noi mergem la nani ..vii si tu sau ti-e teama in trei?? :-)))) e deja dimineata...
reyya
Postat pe 19 Noiembrie 2010 05:03
De la: eu_geminy, la data 2010-11-19 04:53:33auzi vuva...

du-te mama si te cauta, ca ai probleme grele la mansarda...

si tot nu stiu cum naiba,
fiindca ca nebunii exista cu o conditie: sa aiba ce li se imbolnavi.

esti primul caz de nebun fara creier...
pe cuvant...
:))))))



ca sa nu crezi ca sunt vre-o fraiera.maine am sa stau de vb direct cu cea care este in cauza
desi nu merita sa ii fac asta,dar voi dovedi ca nu mint.si tu stii de aceea ai chemat-o pe R.pacat ca desi nu merita imi pare rau de domnisoara .ma injuri de mama pt trecuturile voastre de 2 lei?ti-am spus mereu ca joci jocuri si ca nu tine,ti-am zis scoala asta am facut-o in primul an.stai ca apare si criss si atunci o sa vezi cine se duce si .unde.in viata vietilor tale sa nu te mai iei de mama mea.

















vuvuzela
Postat pe 19 Noiembrie 2010 05:15
De la: reyya, la data 2010-11-19 05:03:35Vuvu, noi mergem la nani ..vii si tu sau ti-e teama in trei?? :-)))) e deja dimineata...




credeti ca daca nu mai este ala aici nu se poate face dovada?culcati-va in 10 .nu ma intereseaza.
vuvuzela
Postat pe 19 Noiembrie 2010 05:18
Reyya,dar cine a zisca e vb de tine?
vuvuzela
Postat pe 19 Noiembrie 2010 05:25
De la: reyya, la data 2010-11-19 05:03:35Vuvu, noi mergem la nani ..vii si tu sau ti-e teama in trei?? :-)))) e deja dimineata...




ori sunteti obositi ori aiuriti.ce treaba am eu cu voi .mai ales cu tine.
vuvuzela
Postat pe 19 Noiembrie 2010 05:28
bre maimutzo...

cand m-am, luat eu de ma-ta, phai?:)))))))

du-te si la ea, in cazul asta...:)))

PS:
habar n-am cu cine ma confunzi, dar nebuna clar ca esti....:)))))))
eu_geminy
Postat pe 19 Noiembrie 2010 05:39
haaaaaa.amintirile chinuiesc rau..daca voi credeti ca sunteti personajele.unde dai si unde crapa..nu Reyya dormi linistita..he he he,apele s-au limpezit. pe mine ma mira,dece a injurat de mama mea martafoiul?
vuvuzela
Postat pe 19 Noiembrie 2010 05:39
eu am injurat-o pe ma-ta?...:))))))
unde bre?...

fugi dracului si te culca, dementa ce esti!:)))))
eu_geminy
Postat pe 19 Noiembrie 2010 05:44
De la: eu_geminy, la data 2010-11-19 05:39:30bre maimutzo...

cand m-am, luat eu de ma-ta, phai?:)))))))

du-te si la ea, in cazul asta...:)))

PS:
habar n-am cu cine ma confunzi, dar nebuna clar ca esti....:)))))))




fara ma-ta.este cel mai urat cv.cel mai dureros.dar trebuie sa recunosc caam citit nervoasa cv mama si am inteles gresit.restu nu am mai citit.de aceea imi cer scuze pt greseala mea.


referitor la confuzie pe care ti-ai creat-o singur,nu este vb despre tine.se certa cu tine pt ca erai prietenul lui p.n.stia ca murise,dar si el fusese o victima nu .ma intereseaza viata cuplurilor.insa nu tu erai in poza.nu stiu cum arati tu insa stiam cum arata el,caci stateam de vb la o cafea.era trist si suparat.ok

cred ca noaptea asta a fost oribila.pt povestea cu mama mea draga,am inteles gresit ,incaodata scz..insa crede-ma ca nu iti mai permit nici tie nici altcuiva jigniri la adresa mea.
vuvuzela
Postat pe 19 Noiembrie 2010 06:16
De la: reyya, la data 2010-11-19 05:02:26daca mai stai mult pe aici, dupa autoprezentarea ei , cred ca te pune sa o iei si de nevasta daca tot esti ,,gramada " ( am citat) dupa ea :-)))))




sper sa realizezi ca era doar o gluma.nu ma cita ca nu vin la tribunal.



somn usor .eu mai am de stat.
vuvuzela
Postat pe 19 Noiembrie 2010 06:21
In fiecare dimineata pana acum ceva timp citeam pe toate topicurile discutii fara rost si pisiceli de-a lui Geminy si Aleha. Tu Geminy, credeai ca noi toti suntem nebuni si doar ea e sanatoasa de tot ii luai apararea Alehei si va mieunati pe toate topicurile? Nu stiu ce s-a intamplat intre voi si nici nu ma intereseaza, dar mi se pare grotesc de-a dreptul acum cum va spurcati pe toate topicurile.
Doara
Postat pe 19 Noiembrie 2010 07:02
deci............. daca nu va bateti nu are nici un farmec..........
jeanette40
Postat pe 19 Noiembrie 2010 09:01
chanty
Postat pe 19 Noiembrie 2010 11:06
De la: vuvuzela, la data 2010-11-19 02:12:07Reya nu esti buna in afaceri.nu lua cuvintele asa cum sunt spuse.nu trebuie sa fii santajabil.de aceea sa nu fii sensibil nici la parinti.ea inca poate nu a facut nici o afacere inca e in tatonari.nu stiu.dar eu stiu ce vb.daca vrei sa-i dai un sfat util da-il.dar nu uita ca nu trebuie sa dai in mine.ca nu eu fac afacerea.ai sa iti arat acumce inseamna "sacalismul".ai auzit de spionaj economic?sigur.acum se practica si la marile firme iti dau un singur exemplu patriciu ,trita fanita ai si catarama.vrei sa iti spun cum au ajuns afaceristi?si nu barfe de culise.asaca nu incerca sa ne incontram ci ai sa ii dam un sfat.uite fii tu omul bun si eu o invat dedesupturile unei afaceri.dar numai in seara asta.


vuvu, aia-i politica....
aly_fab
Postat pe 19 Noiembrie 2010 11:48
Aly........tu o contrazici pe eminenta sa parca mai era cumva..........cenusie ?????????
jeanette40
Postat pe 19 Noiembrie 2010 11:56
Iote... s-a maritat vuvu..!!! Si-a pus poza de la nunta ca avavar.

Casa de piatra!!!

Tylly
Postat pe 19 Noiembrie 2010 12:09
ce-i ala avavar?
zambila
Postat pe 19 Noiembrie 2010 12:14
Cum adica ce-i ala? Este... cum s-ar zice... aaaa...

Cred ca mi-a ramas neuronul in concediu...

Tylly
Postat pe 19 Noiembrie 2010 12:18
e bine asa Celleste.......... bine ai venit ..........
jeanette40
Postat pe 19 Noiembrie 2010 12:21
Bine te-am regasit, jeanette!

A fost frumos la nunta lu' vuvu?

Tylly
Postat pe 19 Noiembrie 2010 12:24
mai ........nu stiu .....ca pe noi nu ne-a invitat........... chiar : de ce ?? .......mai aveam si noi subiect de-o barfa...........
jeanette40
Postat pe 19 Noiembrie 2010 12:29
Sau n-o fi fost nunta ei? Nu stiu ce sa zic, dar o vazui in poza aia tragand pe unu' cu forta dupa ea...

Tylly
Postat pe 19 Noiembrie 2010 12:34
eu oricum nu mai inteleg nimic...
,,am aterizat "de pe kidz pe garbo,la un moment dat am intrebat-o f normal si fara rautate, cine este?si de ce se ia toata lumea de ea?eu chiar nu stiu..(fiindca este greu sa scri ,,la sentiment"cu cineva cand nici macar varsta de la profil nu este reala)...mi-a raspuns urat...si din acel moment de la mine are ignore.este dreptul meu,sa aleg cu cine schimb o vorba,doua..
Imi pare totusi ca-i mult prea mult focus in jurul ei...si nu inteleg de ce
totul are asa un iz de telenovela...o zi buna la toata lumea
chanty
Postat pe 19 Noiembrie 2010 12:57
Chanty, e greu sa ignori pe cineva care te bazaie permanent si e omniprezent prin 1001 clone...
In fine, nu vreau sa-i insir aici toate "calitatile" si "faptele de vitejie" - crede-ma ca nimeni nu se ia de ea de dragul artei
panty_C
Postat pe 19 Noiembrie 2010 13:07
Daca ar fi sa-i raspund asa cum merita, dupa toate mizeriile pe care le-a scris despre mine, ar trebui sa o fac praf... dar prefer sa consider ca are ea o "predispozitie" spre a juca rolul de "centru al universului" si de "atoatestiutoare", si in felul asta nu ma mai pot supara pe ea. In cel mai rau caz pot sa reprosez asta naturii si momentului nefast in care si-a indreptat ochii spre garbo.

Tylly
Postat pe 19 Noiembrie 2010 13:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Intrebare urgenta 7 De la: cristinuca_deea 16 Mai 2012 19:49
alergie 6 De la: garbo184233 16 Mai 2012 19:31
CURAT-MURDAR 24 De la: garbo009347 16 Aprilie 2010 01:43
imunitate 27 De la: nicoleta_caslariu 18 Septembrie 2017 14:05
Cum iti alegi medicul de familie 2 De la: ana_pop 11 Octombrie 2016 10:58
Setari Cookie-uri