Pidosnicia se plateste

habar n-aveti in ce termeni simpli am dus negocierea....

ea a promis ca isi cere scuze, in schimbul promisiunii mele ca o las sa poarte basca.:D

ca sa sa se vada ca are ceva in cap...:)))))
:PPP
eu_geminy
Postat pe 18 Noiembrie 2010 01:08
Unde nu este... nici Dumnezeu nu cere, Ge
cricat
Postat pe 18 Noiembrie 2010 01:12
pey ea n-a cerut mult, mey cri...
tu crezi ca as fi cedat chiar orice, sub presiunea ei?...:PP

a vrut doar o basca,
fiindca tot e mai bine decat nimic...:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 18 Noiembrie 2010 01:15
De la: cricat, la data 2010-11-18 01:12:43Unde nu este... nici Dumnezeu nu cere, Ge




de ce il bagi pe Dumnezeu,in discutiile voastre penibile?priveste-te in oglinda inainte sa te exprimi.gandeste daca ce exprimi,nu e blasfemeie.basca la care se face referire este pt voi cei multi si ignoranti.este dreptul copiilor daca vor sa manance produse otravite.dar pacat ca au parinti carora nu le pasa,cum se fac produsele alimentare.nu ti se pare curios,ca in alte tari civilizate,toti cauta sa manance produse bio,numai Romania este lada de gunoi a Europei,care inghite si moartea contra cost?.credeti ca meritati,dreptul dea va numi parinti,cand sunteti avertizati,despre produsele cancerigene alimentare,despre medicamente ucigase si voi totusi admiteti sa va otraviti prin alimentatie copii?ce vina au acesti copii?S.O.S-'CODEXUL ALIMENTAR'.....VREM MANCARE BIO!!!






vuvuzela
Postat pe 18 Noiembrie 2010 09:23
vuvuleana... esti bantuita rau...:)))

ai dat-o pe misticism (cred ca vrei sa intri in gratziile popii cu analu' de la pranz:P), apoi virezi brusc spre problema care te bantuie in ultimele 3 zile: alimentatie Bio...

vrei papa BIO, vuvu?...
pai cine te opreste?!...
papa papa BIO!:))))

PS: poate intre timp mai inveti si gramatica, fiindca ai tras in piept (si pe nas, si in vena:P) la greu (in) orele de romana...:))))

eu_geminy
Postat pe 18 Noiembrie 2010 11:55
si eu care asteptam chiar sa isi ceara scuze :)))
iar ma inselai...
:))))
anaROBERT
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:00
eeee, ana...

a intervenit de fapt problema cu alimentatia BIO - e prioritatea mondiala nr. 1 acum -, ca altfel isi cerea scuze...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:02
da pai m-am prins si eu :))
si asteptam cu atata ardoare.....
tzeapa....
anaROBERT
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:09
salutare!! ce-ati crosetat aici?! ia sa vedem....
aly_fab
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:09
De la: aly_fab, la data 2010-11-18 12:09:41salutare!! ce-ati crosetat aici?! ia sa vedem....



mai nimic Aly,popa nu ne-a onorat cu prezenta iar eu am tulit-o la somn imediat dupa tine

anaROBERT
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:12
ana, ce mai stai?... n-ai plecat dupa alimente BIO? :P
vezi ca suntem colonizati de martziana vuvuzela, si ea numai asta papa!...
etnobotanice BIO! :))))
=))=))=))
eu_geminy
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:13
deci,da Ge,habar nu am cum imi permit sa mai stau pe aici...
imediat ma imbrac si ma duc in cautare de ''etnoBOTANICE''
ca pentru VuNvu imi dau si viata
:))))
anaROBERT
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:15
vuvu, codexu` e pe alt topic, deschis de matale... acolo scrie-ti desartaciunile

pai mai vuvu, este un topic deschis de sihastrul daniil, deci cri era calare pe subiect, spre deosebire de mataluta

ana, sper ca n-ai mai mancat savarina azi
aly_fab
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:15

ce ai tu cu savarina mea????
deocamdata nu am mancat nimic,doar 2 pahare de cola si vre-o 5 tigari
:))))
anaROBERT
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:16
bai, mi se pare mie sau vuvuzeaua e in greva?!?!?! de striga acolo SOS>!??
aly_fab
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:17
anooo, vezi ca-ti faci prastie ficatu` !!!!
aly_fab
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:18
De la: aly_fab, la data 2010-11-18 12:18:27anooo, vezi ca-ti faci prastie ficatu` !!!!



nah,pai doar nu o sa traiesc 100 de ani
:)))
anaROBERT
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:19
na, bine ...sa nu zici ca nu ti-am spus!!!
aly_fab
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:20
chanty
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:23
salutare chanty. ia uite-o cu tigara
aly_fab
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:28
sunt esntiale Aly si tzigarile astea
:)))
vrei una??
anaROBERT
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:32
da` ameno pe unde vagabondeaza, n-am mai vazut-o....
aly_fab
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:32
ziua buna....acu"nu mai stiu daca sunt ori ba...dar mi-am zis...hai sa va spun si eu ceva...
Aici in zona in care stau eu...sunt magazine Bio,frumoase care-ti fac cu ochiul,cam scumpe ce-i drept .Avand un copil,incerc si eu pe cat posibil sa cumpar Bio...
Problema este ca,nu de mult a aparut la tv un docu despre produsele bio.In Firma,,x"de la care cumpara toata natiunea rosii sanatoase foc,a fost filmat cu camera ascunsa.asa...
Stupoare!!Rosiile,,cresteau"in niste recipiente(sau cum le-o zice)de piatra...hranite de un furtun negru si unu alb....cat vedeai cu ochii,nu tu iarba,sau vreo buruiana,ceva...
Intrebare:De unde sa am eu, ca mama,siguranta,ca tot ce cumpar bio copilului meu,este intr-adevar bio!?!
Ma gandeam sa-mi fac o gradina de legume...
chanty
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:33
salutare fetele mele
chanty
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:34
nu acum. multumesc. m-am spalat pe dinti

astept sa se trezeasca cel mic sa ma apuc sa dau cu aspiratorul.... ziua e scurtaaaa!!!
aly_fab
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:34
De la: eu_geminy, la data 2010-11-18 11:55:46vuvuleana... esti bantuita rau...:)))

ai dat-o pe misticism (cred ca vrei sa intri in gratziile popii cu analu' de la pranz:P), apoi virezi brusc spre problema care te bantuie in ultimele 3 zile: alimentatie Bio...

vrei papa BIO, vuvu?...
pai cine te opreste?!...
papa papa BIO!:))))

PS: poate intre timp mai inveti si gramatica, fiindca ai tras in piept (si pe nas, si in vena:P) la greu (in) orele de romana...:))))





mai scuteste-ma cu prostiile tale .crezi ca daca ai succes la prostie,intereseaza pe cineva?si nu mai baga gramatica gratuit ,cand nu ai nimic a spune.mi se drapeleaza de prostia lumii.pt copii imi fac eu griji.mai scuteste-ma .ce te ti atata dupa mine?
vuvuzela
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:35
Petra
daca iti faci proria gradina,da,poti spune ca te hranesyi BIo..
restul nu stiu cat de bio sunt....
anaROBERT
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:35
chia asa,nici eu nu mai stiu nimic de ameno....
nu am mai vb de mult,cred ca o sun astazi sa vad ce e cu ea.....
anaROBERT
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:35
vuvuzela,
sorry, n-am sa te scutesc cu "prostiile" mele...:))

tot nu mi-ai spus: pentru copiii cui iti faci griji?
ca tu n-ai copii!:)))))
eu_geminy
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:36
De la: vuvuzela, la data 2010-11-18 09:23:33S.O.S-'CODEXUL ALIMENTAR'.....VREM MANCARE BIO!!!


He, he, he! Una din vegetalele foarte apreciate de europeni in general si de romani in special, care vor fi INTERZISE prin codexu' lu' peshte, este usturoiul. Ce zici, Vuvu?
Eu zic sa te mai documentezi un pic, chiar si cu un copy/ paste de pe gogu - codex, in capshorul tau
Ca sa nu mai spun de directiva UE de a INTERZICE folosirea plantelor medicinale. De asta ai auzit? Are vreo cateva luni vechime. Ca sa iti explic si pe intelesul tau ce prevede in mare acea directiva: va fi INTERZIS pulimii (recte populatia idioata europeana) sa mai culeaga, usuce, consume plante medicinale care, prin aceasta directiva, sunt asimilate cu drogurile usoare.

Ma mir ca nu ai auzit de subiectul asta, era o vaca buuuuuna de muls in stil copy/ paste, pentru tine Aici e bagarea sulii in coaste de catre cele mai mari trei concerne farmaceutice europene care au facut lobby pentru ca plantele medicinale sa nu mai fie consumate decat daca sunt prelucrate tehnologic. Prelucrate ghici de catre cine? Hai, ca pana si pentru mintea ta e destul de usor de ghicit, mai ales ca ti-am dat si mura-n gura la inceputul frazei anterioare
Thor_again
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
http://www.lacoquette.ro/ 229 De la: nazirra 17 Noiembrie 2009 17:21
pastile de slabit 14 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 08:45
Pentru doamne care se respecta 72 De la: garbo265966 15 August 2012 09:00
fetishurile 301 De la: fleurdelis 12 Iunie 2010 19:43
dar sotia rezista sa faca sex doar cu sotul ei toata viata? 1381 De la: florin_c76 21 Aprilie 2010 15:22
Setari Cookie-uri