Pidosnicia se plateste

De la: daniil_pravoslavnic, la data 2010-11-17 00:42:21Frate AnaLRobert, postarile tale cam put Taicutului nostru Ceresc a mascul alpha cu umor limitat si tendinte gay. Eu cred ca ai face bine sa te spovedesti in vinerea asta la duhovnicul de care apartii, ca sa nu iti incarci constiinta cu noi pacate
Amin+



sihastrule,sa incepem cu inceputul......desi in cazul tau pot incepe cu orice,sigur nu iti vei da seama :)))
sunt femeie,din toate punctele de vedere,Ana sun eu iar Robert,copilul meu....anyway,nu asta este important.
umorul si tendintele mele nu le discut,doar le arart prin simpla mea postare,e mai greu sa iti dai seama,totul tine de mintea fiecaruia,a ta e mai ingusta si mai limitata de aia nu am pretentii.
iau totul ca pe o pierdere de vreme,consider ca ai un umor bine dezvoltat,asa ca nu ma face sa cred ca de fapt la tine psihicul este de fapt problema.....
anaROBERT
Postat pe 17 Noiembrie 2010 00:49
cory, cred ca stie el, dar scrie in pilde parodiate si are un umor foarte dezvoltat si mie mi-e simpatic acest user !!
aly_fab
Postat pe 17 Noiembrie 2010 00:49
De la: cricat, la data 2010-11-17 00:44:26pai nu avem voi sa facem sex?..... nici macar virtual? ....
hai ca ne dezleaga daniil.....


cricat, ti-au venit poftele trupesti?? vei ca te trage imediat daniil de ureche
aly_fab
Postat pe 17 Noiembrie 2010 00:51
Frate AnaLRobert, daca la Cuviosia Mea psihicul este problema, tu de ce tii cu tot dinadinsul ca sa ma depasesti?
Nu trebuie sa dai un raspuns imediat si necugetat. Sunt convins ca Domnul, in mila Lui, iti va arata drumul spre patucul copilului, ca sa ii veghezi somnul, asa cum ar trebui sa faca orice mama.
Noapte buna.
daniil_pravoslavnic
Postat pe 17 Noiembrie 2010 00:53
nu mai poate.... a plecat sa se roage.... sa ne mearga noua bine
cricat
Postat pe 17 Noiembrie 2010 00:53
sa te rogi sihastrule si pentru mine :))))
hai nu fi rau si egoist,batate norocul :)))
si voi mamelor fuga repede la copilasi si vegeati-le somnul :))) asa ca mine si ca toate mamele :)))))
anaROBERT
Postat pe 17 Noiembrie 2010 01:14
amin
cory_emy
Postat pe 17 Noiembrie 2010 01:17
De la: daniil_pravoslavnic, la data 2010-11-17 00:42:21Frate AnaLRobert, postarile tale cam put Taicutului nostru Ceresc a mascul alpha cu umor limitat si tendinte gay. Eu cred ca ai face bine sa te spovedesti in vinerea asta la duhovnicul de care apartii, ca sa nu iti incarci constiinta cu noi pacate
Amin+


"Parintzele", vezi ca daca esti asa "pravoslavnic", ar trebui sa stii ca ceea ce faci aici se cheama si ispitire si vorbit aiurea de cele sfinte...dar, evident, tu, care esti mult peste noi la acest capitol, stii deja asta, nu?
Si, cum esti tu cucernic cu adevarat....nu crezi ca ar trebui sa fii nitzelush mai smerit sau macar mai cu bun-simt la adresa celor care iti tin hangul? Din acest post reiese faptul ca masculul alpha esti tu cel care nu prea suporti sa fii ironizat, desi, slava Tatalui, o faci din plin cu altii...
Cu plecaciune,
matza
P.S. Si daca ma ameninti cu cazanul, ce? sa fii tu sanatos...mai am ceva vieti
matza_blanda
Postat pe 17 Noiembrie 2010 07:58
Ridica-te si mergi, matzo, nu mai sta preaplecata, caci nu esti la impartasanie.
Caci Domnul, in marea Lui intelepciune, ne-a invatat pre noi sa ne iubim aproapele, chiar daca acesta nu a avut parte, in copilarie, de un san matern bagat in guritza, ci doar de Pildele Sfantului Neculai.
Cat despre preacurcenicul frate AnaLRobert, nu am facut altceva decat sa ii platesc pidosnicia aratata pana acum, tinandu-se prea apropiat de cutele sutanei mele preotesti si cu ganduri prea putin curate.
daniil_pravoslavnic
Postat pe 17 Noiembrie 2010 09:59
De la: daniil_pravoslavnic, la data 2010-11-17 09:59:42Ridica-te si mergi, matzo, nu mai sta preaplecata, caci nu esti la impartasanie.
Caci Domnul, in marea Lui intelepciune, ne-a invatat pre noi sa ne iubim aproapele, chiar daca acesta nu a avut parte, in copilarie, de un san matern bagat in guritza, ci doar de Pildele Sfantului Neculai.
Cat despre preacurcenicul frate AnaLRobert, nu am facut altceva decat sa ii platesc pidosnicia aratata pana acum, tinandu-se prea apropiat de cutele sutanei mele preotesti si cu ganduri prea putin curate.


Ti s-o fi parut tie ca sunt preaplecata? inseamna ca nu m-am exprimat bine...iar la impartasanie, pravoslavnice, se merge cu fruntea senina tocmai pentru ca ai sansa de a scapa de pacate, nu?
No, ce-i drept...nu-s purtatoare de sutana...dar tare cred ca is numai cutele de vina pentru gandurile putin curate aratate si de tine si de ea...

No, sa ne fie sufletele curate...ca de ganduri urate si "pravoslavnice" avem zilnic parte!
matza_blanda
Postat pe 17 Noiembrie 2010 11:40
parinte ti-ai facut numarul si de dimineata???
nu te poti abtine,ai mancarimi la degetele??
:))))
lasa parinte ca si asta este o forma de a iesi din rutina,se vede ca te plictisesti....
:))))
anaROBERT
Postat pe 17 Noiembrie 2010 12:34
mey, ce-aveti cu popa, ha???
credeti ca toata lumea aciulea e "ateista"?:))
eu_geminy
Postat pe 17 Noiembrie 2010 12:35
nu are nici o treaba ''ateismul'' cu ''parintzelul'' nostru......
mai ateist ca parintele nostru nu cred ca este cineva
:)))))
anaROBERT
Postat pe 17 Noiembrie 2010 12:37
ana, eu nu-l judec pe popa.
ca si el e om, si poate pacatui...
ca mine, ca tine, ca... altii...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 17 Noiembrie 2010 12:41
panty_C
Postat pe 17 Noiembrie 2010 12:41
bun, deci sunt interesat de tarifele practicate pentru pidosnicie.
daca tot intentionez sa deschid bordel (cu variatziuni:P), trebuie sa stiu si eu cum merge piatza...:)))

PS: la capitolul "curve de angajat" am rezolvat problema. am deja o lista consistenta pentru biroul HR...:P
=))
eu_geminy
Postat pe 17 Noiembrie 2010 13:05
Ge,nici eu nu il judec pe ''parinte'',ar insemna sa ii dau prea multa importanta...
poate deja ii dau mai multa decat merita,dar.....este si el om si mai greseste
e omenesc sa mai faci si erori..
il iarta domnul lui...
:))))
anaROBERT
Postat pe 17 Noiembrie 2010 14:42
Domnul il iarta si il de(z)leaga, mey ana... :))))
eu_geminy
Postat pe 17 Noiembrie 2010 14:45
sa nu faci ce face popa sa faci ce zice popa
parca asa-i vorba
tusi_Oli
Postat pe 17 Noiembrie 2010 14:49
pai,sper sa il dezlege,ca e legat cam strans,bietul parintzel :)))
de iertat ce sa il ierte,nu mai are sanse si nici scapare
:)))
anaROBERT
Postat pe 17 Noiembrie 2010 15:09
si pan; la urma, halim niste ciorba de forumsiti la cazanul le nenea?
Laura_M
Postat pe 17 Noiembrie 2010 15:16
nu halim bre Laurici ca e acra,da acra rau :))
asa dupa caracterul omului
:))))
anaROBERT
Postat pe 17 Noiembrie 2010 15:19
pidosnicie= ? nenea popa, imi zici si mie ce inseamna? si nu ce-ai scris la inceput, ca nu cred ca inseamna a fi gay si ce-ai zis matale acolo, mai gandeate putin
Laura_M
Postat pe 17 Noiembrie 2010 15:20
daca sunteti acrii , ce sa facem, mancam un bors moldovenesc, este? si dup-aia ne dregem noi cu ceva sa nu se simta acreala
Laura_M
Postat pe 17 Noiembrie 2010 15:21
De la: anaROBERT, la data 2010-11-17 15:09:00pai,sper sa il dezlege,ca e legat cam strans,bietul parintzel :)))
de iertat ce sa il ierte,nu mai are sanse si nici scapare
:)))


ana...
dupa ce l-ai legat fedeles si l-ai prins si in catuse de tablia patului, mai si comentezi:PP
:)))
eu_geminy
Postat pe 17 Noiembrie 2010 15:21
Laura,dar tu chiar crezi ca el stie???
este inca un termen din vocabularul lui plin de jargoane....
deci nu cauta explicatia acolo unde nu o vei gasi niciodata.
anaROBERT
Postat pe 17 Noiembrie 2010 15:23
pai nu Ge,nu comentez...
se pare ca nu era legat prea bine si a scapat
:))))
anaROBERT
Postat pe 17 Noiembrie 2010 15:23
Laura, azi nu suntem acri...
doar strugurii sunt acri...
pentru unele (si anumiteLe) persoane, se pare....:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 17 Noiembrie 2010 15:26
io` ma bag la una bucata ciorba

aly_fab
Postat pe 17 Noiembrie 2010 15:31
ana... gura popii sloboda...
de ce nu i-ai pus si un calus... aaaa???
sau stiai tu ceva...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 17 Noiembrie 2010 15:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa rup orice legatura sau sa las timpul sa decida? 29 De la: garbo_11706 10 Aprilie 2013 08:09
ce se mai poate face??? 17 De la: iasomia 20 Noiembrie 2009 09:32
Indepartarea ridurilor 14 De la: garbo_407365 24 Aprilie 2017 19:43
mai exista pritenie adevarata? 226 De la: aztunylla 19 August 2018 16:52
confuza 58 De la: garbours 21 Ianuarie 2010 11:39
Setari Cookie-uri