e mai mare cu 17 ani. ce intentii are oare?

tymule, mi-l pasezi si mie dupa... ca nu se stie daca n-oi avea nevoie sa-i arat...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 3 Noiembrie 2010 14:38
il cer Tym.... ce nu fac eu pentru prieteni

dar daca incepe cu 89.... il mai cer??
cricat
Postat pe 3 Noiembrie 2010 14:38
Celena ..nu mai scrie aici cu ce te ocupi ...sunt pe aici unii care nu iubesc deloc sistemul sanitar din Ro si nici personalul ...daca exista 3 profesii cu adevarat perfide unde oamenii nu sunt ajutati si abandonati acelea sunt urmatoarele: 1.avocat ( cand minti si falsifici probele pt ca oricum ,,adevarul e relativ" doar banii conteaza si cel cu adevarat vinovat nu plateste pt fapta lui .am facut dreptul insa am lucrat in acuzare nu in aparare , cunosc sistemul ,nu as apara in veci pe cineva daca as stii ca e catusi de putin vinovat, in Ro nu am pututr sa profesez pe acest domeniu , se intelege de ce...sufletele nu sunt de vanzare 2. asistenta medicala, ceea ce esti tu , nu generalizez INSA - va vindeti amabilitatea si ,,potentialele " competente EXCLUSIV pt bani ...si preotii ..., pt ei doar banii conteaza,de fapt drumul de la asistenta medicala pana la preot e unul extrem de scurt in unele cazuri :-)
reyya
Postat pe 3 Noiembrie 2010 14:38
De la: eu_geminy, la data 2010-11-03 14:23:59cri, Puiule... da' nu-i obligatoriu simultan...:))))


no problem gemi....merge si asa
tymbark
Postat pe 3 Noiembrie 2010 14:39
De la: cricat, la data 2010-11-03 14:34:58scuze.... apelativul Bai.....


pupici, cri...
sa ne "scri"!:)))
(ete poetu' din mine, Nichita erea pigmeu:P)

PS: mai treci pe la noi...:P
eu_geminy
Postat pe 3 Noiembrie 2010 14:40
iti trimit mesaj privat gemi

da cri...merge
tymbark
Postat pe 3 Noiembrie 2010 14:41
prin profil ... sa trec??? ai pus poze noi???
cricat
Postat pe 3 Noiembrie 2010 14:41
o sa va scriu... cu cerneala simpatica
cricat
Postat pe 3 Noiembrie 2010 14:42
buey nene, da' saitu asta nu are de gand sa ne si anunte direct cand avem mesaj privat sau cerere de prietenie?...
nu stiu, intreb si eu sa auda adminii... ca alte site-uri care se respecta, fac asta.

asta era o paranteza
sa revenim...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 3 Noiembrie 2010 14:43
De la: cricat, la data 2010-11-03 14:41:56prin profil ... sa trec??? ai pus poze noi???

no bine.
vezi ca te-am invatzat rea?!...
tot asa e si cu barbatu' "necorespunzator":P
:)))
eu_geminy
Postat pe 3 Noiembrie 2010 14:44
zambila
Postat pe 3 Noiembrie 2010 14:56
Reyya ai mare dreptate. Stiu pe cineva care are o relatie de peste un an cu un barbat cu 23 ani mai mare , divortat si cu 2 copii. Isi dispretuieste parintii si s-a izolat de toti pentru el. Incerc sa o aduc la realitate si nu reusesc. Poate intr-o zi isi va da seama unde a intrat. Sper ca va veni acea zi. Voi credeti ca o asemenea relatie se va finaliza?
garbo092065
Postat pe 5 Noiembrie 2010 16:23
De la: ionelar, la data 2010-10-03 12:43:59Buna tuturor! Ma confrunt cu o mare dilema, as vrea sa-mi spuneti parerea....cei cu mai multa eperienta decat mine. Din ianuarie ma intalnesc cu un tip, mai mare cu 17 ani decat mine. inca de la inceput mi-a zis sa-i cer orice, insa eu nu am profitat de situatie.Abia dupa vreo 5 luni am cerut ajutorul intr-o privinta....si a fost foarte "activ". Sexul e excelent....discutiile sunt pe orice tema...numai ca.....nu inteleg de ce-i trebuie una de 21 de ani...el fiind director la vreo 4 firme....adica, presupun ca sunt multe femei mai bune decat mine care ii dau tarcoale(mai bune in sensul ca au deja studiile terminate..).
Finally, incep sa tin prea mult la omul asta si mi-e frica sa nu fac vreo prostie. Ce parere aveti?
Multumesc anticipat;)
DACA-L IUBESTI NU CONTEAZA DAR BANII LUINU SUNT AI TAI NU ZIC CU RAUTATE FA-TI SI TU BANII TAI E FOARTE BINE CA FEMEILE SA AIBE BANII LOR ESTI INDEPENDENTA TI-O SPUN DIN PROPRIA EXPERIENTA,EU AM GRESIT IN VIATA MEA
garbo107589
Postat pe 7 Noiembrie 2010 09:45
Ce sa va fac daca sunteti toti la varsta de aur p aici ....a trecut viata p langa voi ca trenu pe langa matusa tamara ....
it`s a pity
DaMarkus09
Postat pe 20 Noiembrie 2010 16:57
De la: reyya, la data 2010-11-03 14:38:46Celena ..nu mai scrie aici cu ce te ocupi ...sunt pe aici unii care nu iubesc deloc sistemul sanitar din Ro si nici personalul ...daca exista 3 profesii cu adevarat perfide unde oamenii nu sunt ajutati si abandonati acelea sunt urmatoarele: 1.avocat ( cand minti si falsifici probele pt ca oricum ,,adevarul e relativ" doar banii conteaza si cel cu adevarat vinovat nu plateste pt fapta lui .am facut dreptul insa am lucrat in acuzare nu in aparare , cunosc sistemul ,nu as apara in veci pe cineva daca as stii ca e catusi de putin vinovat, in Ro nu am pututr sa profesez pe acest domeniu , se intelege de ce...sufletele nu sunt de vanzare 2. asistenta medicala, ceea ce esti tu , nu generalizez INSA - va vindeti amabilitatea si ,,potentialele " competente EXCLUSIV pt bani ...si preotii ..., pt ei doar banii conteaza,de fapt drumul de la asistenta medicala pana la preot e unul extrem de scurt in unele cazuri :-)


numai acum vazui postarea asta a ta.
bine punctat!...;)
:)
eu_geminy
Postat pe 20 Noiembrie 2010 17:04
mai, nu dati cu paru' a zis fata la ce e asistenta? ia sa dau o pagina inapoi
Laura_M
Postat pe 20 Noiembrie 2010 17:08
aia esti tu ....??

woaww ce fatau ai , zici ca esti mobila lu buna`

DaMarkus09
Postat pe 1 Februarie 2011 12:19
De la: ionelar, la data 2010-10-03 12:43:59Buna tuturor! Ma confrunt cu o mare dilema, as vrea sa-mi spuneti parerea....cei cu mai multa eperienta decat mine. Din ianuarie ma intalnesc cu un tip, mai mare cu 17 ani decat mine. inca de la inceput mi-a zis sa-i cer orice, insa eu nu am profitat de situatie.Abia dupa vreo 5 luni am cerut ajutorul intr-o privinta....si a fost foarte "activ". Sexul e excelent....discutiile sunt pe orice tema...numai ca.....nu inteleg de ce-i trebuie una de 21 de ani...el fiind director la vreo 4 firme....adica, presupun ca sunt multe femei mai bune decat mine care ii dau tarcoale(mai bune in sensul ca au deja studiile terminate..).
Finally, incep sa tin prea mult la omul asta si mi-e frica sa nu fac vreo prostie. Ce parere aveti?
Multumesc anticipat;)


Stai linistita si nu ti fa nici o grija ....de fiecare data cand esti intinsa pe spate si ti astepti cadavrul in dormitor desfa ti picioarele si lasa te dusa de val .......du teeee ....
DaMarkus09
Postat pe 4 Martie 2011 18:52
De la: DaMarkus09, la data 2011-03-04 18:52:49
De la: ionelar, la data 2010-10-03 12:43:59Buna tuturor! Ma confrunt cu o mare dilema, as vrea sa-mi spuneti parerea....cei cu mai multa eperienta decat mine. Din ianuarie ma intalnesc cu un tip, mai mare cu 17 ani decat mine. inca de la inceput mi-a zis sa-i cer orice, insa eu nu am profitat de situatie.Abia dupa vreo 5 luni am cerut ajutorul intr-o privinta....si a fost foarte "activ". Sexul e excelent....discutiile sunt pe orice tema...numai ca.....nu inteleg de ce-i trebuie una de 21 de ani...el fiind director la vreo 4 firme....adica, presupun ca sunt multe femei mai bune decat mine care ii dau tarcoale(mai bune in sensul ca au deja studiile terminate..).
Finally, incep sa tin prea mult la omul asta si mi-e frica sa nu fac vreo prostie. Ce parere aveti?
Multumesc anticipat;)


Stai linistita si nu ti fa nici o grija ....de fiecare data cand esti intinsa pe spate si ti astepti cadavrul in dormitor desfa ti picioarele si lasa te dusa de val .......du teeee ....



Markus,indiferent de opinia pe care o ai,fa dovada ca esti un barbat cu bun simt.lasa ironiile ca si unii barbatii traiesc cu femei mai in varsta decat ei,si spre norocul lor in afara de faptul ca sunt intretinuti de femeile la care am facut referire,se bucura de cizelarea comportamentului, capatatnd gust pt o lume stilata,culta si cu bun simt .
vuvuzela
Postat pe 4 Martie 2011 19:18
vuvu...cand s-a impartit bunul simt acest "duom" a lipsit....si cum zice fi-meu...aia 7 ani de-acasa i-a primit....cu suspendare
el a primit in schimb misoginism...portie tripla....
asemenea personaje....nici macar ignore nu merita
eladaela
Postat pe 4 Martie 2011 20:57
imi pare rau cate-am iubit nu ai meritat,te-am iubit din tot sufletul
garbo107589
Postat pe 5 Martie 2011 15:51
De la: ionelar, la data 2010-10-03 12:43:59Buna tuturor! Ma confrunt cu o mare dilema, as vrea sa-mi spuneti parerea....cei cu mai multa eperienta decat mine. Din ianuarie ma intalnesc cu un tip, mai mare cu 17 ani decat mine. inca de la inceput mi-a zis sa-i cer orice, insa eu nu am profitat de situatie.Abia dupa vreo 5 luni am cerut ajutorul intr-o privinta....si a fost foarte "activ". Sexul e excelent....discutiile sunt pe orice tema...numai ca.....nu inteleg de ce-i trebuie una de 21 de ani...el fiind director la vreo 4 firme....adica, presupun ca sunt multe femei mai bune decat mine care ii dau tarcoale(mai bune in sensul ca au deja studiile terminate..).
Finally, incep sa tin prea mult la omul asta si mi-e frica sa nu fac vreo prostie. Ce parere aveti?
Multumesc anticipat;)


Si ce daca e mai mare cu 17 ani? Daca nu are alte obligatii si-ti place tipul continua relatia. In loc sa-ti pui intrebari si sa te gandesti de ce te-a ales pe tine in detrimetul altor femei mai bine te-ai gandi ca vrea sa fie cu tine si atat. Oricum, dupa atata timp, din comportamentul lui ar trebui sa-ti dai seama cam ce vrea de la tine sau daca nu intreaba-l.
Kamitzu15
Postat pe 6 Martie 2011 20:14
De la: eladaela, la data 2011-03-04 20:57:08vuvu...cand s-a impartit bunul simt acest "duom" a lipsit....si cum zice fi-meu...aia 7 ani de-acasa i-a primit....cu suspendare
el a primit in schimb misoginism...portie tripla....
asemenea personaje....nici macar ignore nu merita



Of ce nasol trebuie sa fie sentimentul de inutilitate si ce filozofi au devenit peste noapte unele care se cred mai culte , dar prea multa atentie nu merita ~~si aceea care odata a fost in scutec a devenit scorpie~~ vai de tine ....oare nu ti pui si tu asa problema ca inevitabil vei pleca singura?
DaMarkus09
Postat pe 17 Martie 2011 10:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
viata lunga la femei 40 De la: eu_geminy 25 Noiembrie 2010 23:19
Oare despre ce este vorba????? 81 De la: vyva 11 Mai 2010 15:58
Cum gandesc barbatii.Daca femeile iubesc pe barbati atunci trebuie sa le faca mancare sa le calce,,sa curete dupa ei...Asa gandesc barbatii zic te iubesc dar daca nu cureti dupa mine iti umflu ochii 34 De la: ingerasulluptator 9 August 2012 18:31
De ce se marita femeile? 73 De la: garbo201517 30 Iunie 2012 21:17
parinti 13 De la: AGAPI_MOU 27 August 2009 17:23
Setari Cookie-uri