Este pentru prima oara cand intru pe forum si am sa spun ceva ce nu este strain nimanui ,,iubirea,, sau ce am crezut eu ca va fi iubirea si mai ales o noua relatie.Inca nu inteleg de ce a insistat atat de mult sa ne cunoastem si acum pur si simplu a distarut.Nu mai stiu nimic de el,nu mai raspunde la telefon desi acesta suna.Acum nu prea mai siu ce sa fac, ma simt foarte prost si parca tot as vrea sa aud telefonul sunand si sa-i aud vocea intreband ,,ce faci puisor,,.Simt ca voi fi mereu singura
|
||
|
garbonico Postat pe 9 August 2009 22:40 |
||
|---|---|---|
pai eu zic sa-i aprinzi o lumanare, sa faci o coliva, sa imparti vreo doi colaci... pentru iubirea aluia, bre, nu te gandi la lucruri frumoase
|
||
|
Thor Postat pe 9 August 2009 22:51 |
||
nea thor ai uitat de popa,cine-i canta vesnica pomenire?
|
||
|
|
||
|
oniac22 Postat pe 9 August 2009 22:54 |
||
n-are nevoie, bre, oniaco! ii fac io un descantec, mai bag un voodoolica ceva, si isi gaseste linistea la loc cu verdeata ...
|
||
|
Thor Postat pe 9 August 2009 22:55 |
||
nea, thor, nu vrei sa-mi canti si mie prohodul?
|
||
|
lady_corina Postat pe 9 August 2009 22:55 |
||
|
thorele! nu-mi umple p'acile de alde astia,bre!! lasa locu' ala-n pace,ce-ai?! |
||
|
preciouss Postat pe 9 August 2009 22:57 |
||
nu de alta, dar iti adusesem palinka promisa si ma tratasi cu "infiderenta"...
|
||
|
lady_corina Postat pe 9 August 2009 22:57 |
||
|
corino, io-ti mai spusei dincolo ca si eu am implinit odata, ca tine, 30 de ani. da' tu nu si nu! |
||
|
Thor Postat pe 9 August 2009 22:57 |
||
|
||
|
lady_corina Postat pe 9 August 2009 22:58 |
||
baga descantecul aici, ca noi te acompaniem
|
||
|
oniac22 Postat pe 9 August 2009 23:00 |
||
palinka? atunci sa stii ca io, la 70 de ani, ma simt ca la 49 stai bre, oniaco, sa-ncerc intai palinka aia, ce esti asa nerabdatoare?
|
||
|
Thor Postat pe 9 August 2009 23:00 |
||
lady, mai bem ceva dupa aia cantam
|
||
|
pik_nik Postat pe 9 August 2009 23:01 |
||
prohodul, pik?
|
||
|
lady_corina Postat pe 9 August 2009 23:03 |
||
gata,astept dar vezi poate gusti prea mult din palinka aia, si dupa aia ii descanti de deochi garbonicei
|
||
|
oniac22 Postat pe 9 August 2009 23:05 |
||
|
mami oniaco, da' tu nu ai auzit ca un berbat nu-i beat atata timp cat poate sa stea lungit la podea fara sa se sprijine? cum adica sa gust "prea mult"?
|
||
|
Thor Postat pe 9 August 2009 23:09 |
||
am auzit,am auzit si in legatura cu palinka aia..sa nu o gusti pe toata in seara asta, ca i-ai promis un voodo garbonicei si poate iti iese altceva
|
||
|
oniac22 Postat pe 9 August 2009 23:14 |
||
cum era anuntu ala?! pierdut iubit...paguba in ciuperci...ce nu ii clar?! s-o plictisit garbonico..si s-o evaporat-gata trezirea din vis..la realitate iote ce poetica ii (realitatea)
|
||
|
LILO Postat pe 9 August 2009 23:15 |
||
oups! griji cu voodo-ul ala..is kam muuulti km la bordul magicianului io dispar d-acilea ca s-ar putea sa gresasca vraja.
|
||
|
LILO Postat pe 9 August 2009 23:18 |
||
|
nu era asa Lilo: "pierdut iubit, ofer recompensa gasitorului daca-l pastreaza"
|
||
|
lady_corina Postat pe 9 August 2009 23:22 |
||
dap... da' nu tine loc si de viagra aia de care imi pomenea pretioasa
|
||
|
Thor Postat pe 9 August 2009 23:22 |
||
|
||
|
lady_corina Postat pe 9 August 2009 23:23 |
||
mai era si "pierdut iubit il declar nul". ce viagra,un kil de palinca si gata vraja .
|
||
|
oniac22 Postat pe 9 August 2009 23:25 |
||
De la: oniac22, la data 2009-08-09 22:54:00nea thor ai uitat de popa,cine-i canta vesnica pomenire?ii cant eu la multi ani
|
||
|
yanyacharberet Postat pe 9 August 2009 23:27 |
||
cestiunea cu viagra era pe alt toapic...incurcarati borcanele dc ne-am veselit si am sarbatorit
|
||
|
LILO Postat pe 9 August 2009 23:27 |
||
De la: oniac22, la data 2009-08-09 23:25:26mai era si "pierdut iubit il declar nul".dau eu palinka de doua prune
|
||
|
yanyacharberet Postat pe 9 August 2009 23:28 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| relatie complicata.. | 10 | De la: 23 Mai 2018 17:36 |
| De ce oare barbatilor nu le plac plac lucrurile spirituale,,,dar in schimb le plac lucrurile materiale fara munca si minciunile,,si sa faca dragoste cu mai multe femei,,nu le ajunge doar o femeie | 1 | De la: ingerasulluptator 13 Decembrie 2011 23:06 |
| Prietena la 15 ani? | 24 | De la: garbo789 24 Noiembrie 2014 22:10 |
|
|
||
| dieta | 1 | De la: medeea46 9 Noiembrie 2010 10:51 |
| SALARIUL DE BUGETAR | 128 | De la: liaiedera 10 Decembrie 2010 09:03 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună