e mai mare cu 17 ani. ce intentii are oare?

De la: garbo161251, la data 2010-10-23 13:05:07parerea mea este ca iti faci prea multe griji fara motiv.Adicacauti ceva poate care nu este.traieste viata caci este frumoasa.Eu as vrea sa mai trec prina asa ceva



"adicacauti"... ce-nseamna?:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 24 Octombrie 2010 10:55
buna pentru mine intr o relatie nu conteaza varsta.Daca voi va intelegeti,va respectati,va iubiti si la pat va potriviti mergeti mai departe nu assculta lumea ca e rea ai grija pupici
simona00980
Postat pe 27 Octombrie 2010 21:13
Nu-ti face griji pentru el .Stie ce vrea.
Fa-ti griji pentru tine.Intr-o zi poate pleca asa cum a venit.
Daca-l iubesti traieste clipa .Trebuia sa te gandesti inainte.Acum pentru ce.Nu poti sti este ca sil la ruleta...
garbo005851
Postat pe 31 Octombrie 2010 01:28
iti spun din propria experienta esti una dintre fete cu care flirteaza, sigur ca vrea sa fie cu tn esti ceva nou, dar nu va tine pt ca se va plik si va vrea ceva nou
nuty87
Postat pe 31 Octombrie 2010 02:49
dar tie oare de ce iti trebuie o relatie cu un tip mai mare cu saptesprezece ani?asta e intrebarea pe care trebuie sa ti-o pui prima data......
garbo133521
Postat pe 31 Octombrie 2010 10:16
De la: ionelar, la data 2010-10-03 12:43:59Buna tuturor! Ma confrunt cu o mare dilema, as vrea sa-mi spuneti parerea....cei cu mai multa eperienta decat mine. Din ianuarie ma intalnesc cu un tip, mai mare cu 17 ani decat mine. inca de la inceput mi-a zis sa-i cer orice, insa eu nu am profitat de situatie.Abia dupa vreo 5 luni am cerut ajutorul intr-o privinta....si a fost foarte "activ". Sexul e excelent....discutiile sunt pe orice tema...numai ca.....nu inteleg de ce-i trebuie una de 21 de ani...el fiind director la vreo 4 firme....adica, presupun ca sunt multe femei mai bune decat mine care ii dau tarcoale(mai bune in sensul ca au deja studiile terminate..).
Finally, incep sa tin prea mult la omul asta si mi-e frica sa nu fac vreo prostie. Ce parere aveti?
Multumesc anticipat;)
DAR DE CE TREBUIE SA-I CERI ESTI HANDICAPATA NU POTI MUNCI
garbo107589
Postat pe 1 Noiembrie 2010 18:09
De la: ionelar, la data 2010-10-03 12:43:59Buna tuturor! Ma confrunt cu o mare dilema, as vrea sa-mi spuneti parerea....cei cu mai multa eperienta decat mine. Din ianuarie ma intalnesc cu un tip, mai mare cu 17 ani decat mine. inca de la inceput mi-a zis sa-i cer orice, insa eu nu am profitat de situatie.Abia dupa vreo 5 luni am cerut ajutorul intr-o privinta....si a fost foarte "activ". Sexul e excelent....discutiile sunt pe orice tema...numai ca.....nu inteleg de ce-i trebuie una de 21 de ani...el fiind director la vreo 4 firme....adica, presupun ca sunt multe femei mai bune decat mine care ii dau tarcoale(mai bune in sensul ca au deja studiile terminate..).
Finally, incep sa tin prea mult la omul asta si mi-e frica sa nu fac vreo prostie. Ce parere aveti?
Multumesc anticipat;)
ADICA FACI SEX PE BANI.....STII CE INSEAMNA..........PROSTI..................................................
garbo107589
Postat pe 1 Noiembrie 2010 18:10
Si ce-i daca e mai mare ca tine cu 17 ani, al meu e cu 15 ani, (eu avand 22) si e o relatie absolut normala si foarte fericita, chiar daca eu sunt o mica asistenta medicala si el este actionar a mai multe societati...
Ignora chiestile cu "are pe alta, te insala sigur" pana nu simti tu asta, nu are pe nimeni.
In general oamenii cu resposabilitati profesionale foarte mari obijnuiesc sa isi echilibreze seriozitatea care ii constrange multe ore intr-o zi cu astfel de relatii, care ii ajuta sa isi recapete vitalitatea si engergia.
Cu iubirea...cam inevitabil, ea intervine, fiindca ori ce femeie viseaza la un om inteligent si puternic langa ea care sa ii inspire siguranta din toate punctele de vedere, si sa nu mai povestim ca si in pat sunt adevarati zei...experienta este relevanta la fel ca si in alte domenii.
Deci fi mandra de el, iubeste-l si sunt sigura ca asta vei primi, oamenii la varsta lui nu mai au chief si timp de copilarii cum speculeaza altii.
sa auzim de bine
Celena
Postat pe 2 Noiembrie 2010 23:05
daca iti este bine cu el ce conteaza diferenta numai ai grija tu sa nu aiba si vreo nevasta furioasa ascunsa pe undeva
cory_emy
Postat pe 3 Noiembrie 2010 02:09
si ce daca are cu 17 ani mai mult ca tine..daca te face FERICITA,poate avea si nevasta acasa si inca 3-4 ca tine.... apreciez un barbat care poate face mai multe fem fericite ..decit sa fie cu una ..si aia sa-si blesteme zilele.....
rapsody33
Postat pe 3 Noiembrie 2010 04:58
Cum au unele noroc!
Doara
Postat pe 3 Noiembrie 2010 06:27
zambila
Postat pe 3 Noiembrie 2010 08:52
sau.... de n-o fi insurat.....

De la: fleurdelis, la data 2010-10-03 13:16:13si ps.
stai acolo cumintica in banca ta caci va veni si momentelul adevarului!
cate are....cate mai sunt in curs de cucerire...fleacuri d-astea
ssissi
Postat pe 3 Noiembrie 2010 10:17
mai, important e ce intentii ai tu, nu ce intentii are el!
diferenta de nuanta...

adica, daca te astepti sa te ia de nevasta si sa nu te insele niciodata, vei fi foarte dezamagita!
zambila
Postat pe 3 Noiembrie 2010 10:28
De la: Celena, la data 2010-11-02 23:05:53Si ce-i daca e mai mare ca tine cu 17 ani, al meu e cu 15 ani, (eu avand 22) si e o relatie absolut normala si foarte fericita, chiar daca eu sunt o mica asistenta medicala si el este actionar a mai multe societati...
Ignora chiestile cu "are pe alta, te insala sigur" pana nu simti tu asta, nu are pe nimeni.
In general oamenii cu resposabilitati profesionale foarte mari obijnuiesc sa isi echilibreze seriozitatea care ii constrange multe ore intr-o zi cu astfel de relatii, care ii ajuta sa isi recapete vitalitatea si engergia.
Cu iubirea...cam inevitabil, ea intervine, fiindca ori ce femeie viseaza la un om inteligent si puternic langa ea care sa ii inspire siguranta din toate punctele de vedere, si sa nu mai povestim ca si in pat sunt adevarati zei...experienta este relevanta la fel ca si in alte domenii.
Deci fi mandra de el, iubeste-l si sunt sigura ca asta vei primi, oamenii la varsta lui nu mai au chief si timp de copilarii cum speculeaza altii.
sa auzim de bine


la ce bot ai...nu-i de mirare ca merge relatia excelent du-te si mai invata cum se scrie "chiestile" si "obijnuiesc" si dupa aceea poti sa ne sugerezi ceva
tymbark
Postat pe 3 Noiembrie 2010 10:46
tym, acuma si tu....nu crezi ca esti prea pretentios???
te mai uiti cum scrie, daca secsu-i excelent?
zambila
Postat pe 3 Noiembrie 2010 10:53
cine vrea femeie buna dar proasta, este problema lui

habar nu are ce vorbeste si vine sa se arunce in figuri aici
tymbark
Postat pe 3 Noiembrie 2010 10:57
si da sfaturi..... oare cine le urmeaza??
cricat
Postat pe 3 Noiembrie 2010 10:59
teoria ca teoria ............practica ne omoara............ sanatoasa sa fiu eu cati de-astia ma vazut
jeanette40
Postat pe 3 Noiembrie 2010 11:01
una ca ea cu bot siliconat, evident
tymbark
Postat pe 3 Noiembrie 2010 11:06
si cu limbaj elevat.... Tym.... ce stim noi???? nu -i asa ...
cricat
Postat pe 3 Noiembrie 2010 11:35
De la: cricat, la data 2010-11-03 11:35:51si cu limbaj elevat.... Tym.... ce stim noi???? nu -i asa ...


da...asa este
tymbark
Postat pe 3 Noiembrie 2010 11:40
De la: zambila, la data 2010-11-03 10:53:09tym, acuma si tu....nu crezi ca esti prea pretentios???
te mai uiti cum scrie, daca secsu-i excelent?


mey zamby... pey daca secsu-i excelent, ce-i trebuie fetei mai mult de doua - trei replici, gen "Aaaaahhh"... si alea notate pe tavan, ca sa nu le uite...:PP
:)))
eu_geminy
Postat pe 3 Noiembrie 2010 11:57
Ge ..asa-i ..........groaznic e daca te loveste dragostea cu leuca-n cap si o iei de nevasta..........
la astia ma refeream .........
altfel ...............de cateva ori nu se pune........
jeanette40
Postat pe 3 Noiembrie 2010 12:02
nu? asa ziceam si eu!
si apoi, o data ii ca nicioadata...
zambila
Postat pe 3 Noiembrie 2010 12:06
De la: simona00980, la data 2010-10-27 21:13:00buna pentru mine intr o relatie nu conteaza varsta.Daca voi va intelegeti,va respectati,va iubiti si la pat va potriviti mergeti mai departe nu assculta lumea ca e rea ai grija pupici


nu conteaza varsta??? serios?? adica dragostea nu cunoastea diferenta de ani??? esti sigura??? :-) poti paria pe asta oricand??? eu nu as face-o :-) CONTEAZA varsta ..pt ca ..atunci cand are cu 20 de ani sau mai mult decat tine ..dispar chestiunile comune care va fac sa mergeti mana in mana pe strada si sa va sincronizati pasii, figurativ..desigur ...ori respectivul deja se gandeste la cu totul si cu totul alte lucruri decat iti plac tie ...nu te poti potrivi la pat cu cineva mai mare cu 20 de ani decat tine ..ba da, te potrivesti ..primele doua ,,ture" ..ulterior e posibil chiar sa vrei unul mai apropiat de varsta ta..... Nu este vorba de ceea ce spune lumea...e prejudecati, e vorba doar de ceea ce vei simti tu la un moment dat.
reyya
Postat pe 3 Noiembrie 2010 12:07
De la: Celena, la data 2010-11-02 23:05:53Si ce-i daca e mai mare ca tine cu 17 ani, al meu e cu 15 ani, (eu avand 22) si e o relatie absolut normala si foarte fericita, chiar daca eu sunt o mica asistenta medicala si el este actionar a mai multe societati...
Ignora chiestile cu "are pe alta, te insala sigur" pana nu simti tu asta, nu are pe nimeni.
In general oamenii cu resposabilitati profesionale foarte mari obijnuiesc sa isi echilibreze seriozitatea care ii constrange multe ore intr-o zi cu astfel de relatii, care ii ajuta sa isi recapete vitalitatea si engergia.
Cu iubirea...cam inevitabil, ea intervine, fiindca ori ce femeie viseaza la un om inteligent si puternic langa ea care sa ii inspire siguranta din toate punctele de vedere, si sa nu mai povestim ca si in pat sunt adevarati zei...experienta este relevanta la fel ca si in alte domenii.
Deci fi mandra de el, iubeste-l si sunt sigura ca asta vei primi, oamenii la varsta lui nu mai au chief si timp de copilarii cum speculeaza altii.
sa auzim de bine
reyya
Postat pe 3 Noiembrie 2010 12:09
Tym! Cica PITZY le spune fetelor astea! Nu?
Si apoi le vedem victime pe aici...! Si pline de dileme existentiale!
picaturaderoua
Postat pe 3 Noiembrie 2010 12:10
Celena...e atat de ,,inaltator" ceea ce scrii tu aici ...incat mi-au dat lacrimile... :-)))
reyya
Postat pe 3 Noiembrie 2010 12:10
De la: jeanette40, la data 2010-11-03 12:02:01 Ge ..asa-i ..........groaznic e daca te loveste dragostea cu leuca-n cap si o iei de nevasta..........
la astia ma refeream .........
altfel ...............de cateva ori nu se pune........


pey yo ce zic, jeanette... de cateva ori "ne simtem bine", ca e pacat sa ratam clipa nemuritoare:PP
daca insa te-a vrajit definitiv cu cele cateva aaaah-uri nuantzate, ai dat de belea. Ca nu se stie cand le spune si altuia, daca la un moment dat i se pare ca "discutia" devine sterila....:DDD
:))))
eu_geminy
Postat pe 3 Noiembrie 2010 12:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DESTIN NEFAST...SAU EU NU STIU SA-MI ALEG BARBATII DIN VIATA MEA ???? 24 De la: Dor_marunt 8 Februarie 2010 22:33
transimete o urare , un gand bun o incurajare pentru : 51 De la: garbo_19362 4 Decembrie 2013 09:57
Poti uita o mare dragoste???? 70 De la: giul1a 5 Iulie 2010 12:55
FEMEIA CARE DUPA DIVORT RAMINE CU UN COPIL -BAIAT- ESTE GREU SA MAI GASEASCA UN SOT 1 De la: DRAGHINA 26 Ianuarie 2012 23:36
PROVOCARE 73 De la: mia79x 29 Iunie 2009 20:19
Setari Cookie-uri