Ce fel de persoane sunteti?

Eu sunt o persoana curajoasa, alteori lasa.
dulceatamirela
Postat pe 3 Octombrie 2010 11:33
Nu stiu exact... Nu ma cunosc inca.
Luna_in_capricorn
Postat pe 3 Octombrie 2010 19:45
pai si atunci, cum de stii cum sunt altii?:P
:))
eu_geminy
Postat pe 3 Octombrie 2010 19:48
Pai nu stiu...imi dau doar cu parerea... Uneori nimeresc.
Acuma serios, Ge, nu cred ca ne cunoastem cu adevarat, nici pe noi insine si nici pe ceilalti.
Luna_in_capricorn
Postat pe 3 Octombrie 2010 20:08
Eu sunt o persoana luptatoare
garbo085927
Postat pe 1 Noiembrie 2010 14:36
rele, rele....
quasaria
Postat pe 1 Noiembrie 2010 14:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu leu ...el gemeni ?!? 27 De la: alanna 16 Ianuarie 2012 13:05
relatia la distanta ... 10 De la: garbo005232 7 Iunie 2010 19:18
Casatorie Iintre atei si crestini? ce parere aveti? 242 De la: garbo027119 7 Decembrie 2009 20:52
ultima saptamana!!:( 29 De la: blondina_X 15 Aprilie 2012 10:39
[email protected] 3 De la: garbo167167 12 August 2012 23:35
Setari Cookie-uri