De ce oare barbatii se comporta urat cu femeile si le considera proaste? Poate ca sunt prea tolerante si prea bune cu barbatii

Si de asta,,,considera femeile proaste pt ca sunt prea tolerante si de treaba cu barbatii...mai sunt si scorpiii dar putine....Dar se poate ca un barbat nu este neaaparat un om bun,,,el poate o fii o victima doar pt ca este slab si femeia are un caracter mai puternic decat el..Dar asta nu inseamca ca daca un om este victima altui om,,este neparat un om bun si cumsecade..Poate fii doar pur si simplu slab,,,pt ca cu alti oamenii nu este un om bun si isi descarca frustrarea cu oameni mai slabi decat el
xenaprintesarazboinica
Postat pe 3 Noiembrie 2010 18:16
pai tu xena...esti cel mai viu exemplu de ce unele femei merita acest tratament!!!
superbus
Postat pe 3 Noiembrie 2010 18:23
lupty,mai poti?
anaROBERT
Postat pe 3 Noiembrie 2010 23:31
mey irinooka... macar spune drept:
m-am purtat eu vreodata urat cu tine???
:P
:))
eu_geminy
Postat pe 3 Noiembrie 2010 23:33
toleranta si buna n-ai fost, irinooka... toata ziua injuri la barbati.:P
:))
eu_geminy
Postat pe 3 Noiembrie 2010 23:33

mai ia o face din dragoste,e obsedata de barbati nu se observa,ziua si topicul despre barbati....
anaROBERT
Postat pe 3 Noiembrie 2010 23:35
iRINUCA ,imi era tare dor de tine.tin la tine din tot sufletul.dar sunt f nervoasa,crede-ma ma cert cu un" bou.".dar nu are legatura cu subiectul tau,care isi schimba mereu culoarea,dar ideea este aceeasi.crede-ma ca imi vine sa iti dau cateva la fundulet.lasa-ma puiule cu subiectul asta ,ca imi i-au campii.nici femeile nu sunt mai bune.ok? Alexa
vuvuzela
Postat pe 3 Noiembrie 2010 23:43
mai lupty esti vuvu sau.....?
cata dragoste si cata pasiune,auzi....ii da la fundulet
anaROBERT
Postat pe 3 Noiembrie 2010 23:45
Ana,draga mea vrei sa iti trimit o enola?imi place s-o alint.e mica mai fetelor.dar are un suflet mare.
vuvuzela
Postat pe 3 Noiembrie 2010 23:50
mey vuNvu... unde puyy mey vezi ca i se schimba culoarea?....
iar bagi din top???:PP
:))
eu_geminy
Postat pe 3 Noiembrie 2010 23:53
enola?vrei sa ma bombardezi vuNvu?
se vede ca e mica....mintea.
anaROBERT
Postat pe 3 Noiembrie 2010 23:54
ana, am vazut la hypermarket halvitza Enola... creca de aia vrea sa-ti trimita...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 3 Noiembrie 2010 23:56
Gemy este o metafora,in puyy tay...
vuvuzela
Postat pe 3 Noiembrie 2010 23:59
asa o halvita drept in motz Ana.
vuvuzela
Postat pe 4 Noiembrie 2010 00:01
helooooo lumeeee
traim intr-o lume a barbatilor...si asta ne ocupa tot timpul
rapsody33
Postat pe 4 Noiembrie 2010 00:02
deah... metafora lu peste prajit.

aceeasi tema sifilitica,
aceeasi "culoare" incolora...:D
asta face eterna irinooka:P
:))
eu_geminy
Postat pe 4 Noiembrie 2010 00:02
halvita?aia era?
pai de ce nu ai fost mai explicita vuNvu ca iti spuneam din start ca detest halvita .......
anaROBERT
Postat pe 4 Noiembrie 2010 00:03
pe mine m-a umflat rasul cand am vazut. mai stiu o bucuresteanca pe care o cheama asa...:))))
eu_geminy
Postat pe 4 Noiembrie 2010 00:05
bine ca nu e ebola.....
uite ce imi cetesc ochii la ora asta
anaROBERT
Postat pe 4 Noiembrie 2010 00:07
Pai eu nu am instincte de turma..Ca sa ma iau dupa celelalte femei...Numai oile nu zic nimic,atunci cand le manaca lupul..Nu scot nici un sunet
xenaprintesarazboinica
Postat pe 4 Noiembrie 2010 10:21
De la: vuvuzela, la data 2010-11-03 23:43:48iRINUCA ,imi era tare dor de tine.tin la tine din tot sufletul.dar sunt f nervoasa,crede-ma ma cert cu un" bou.".dar nu are legatura cu subiectul tau,care isi schimba mereu culoarea,dar ideea este aceeasi.crede-ma ca imi vine sa iti dau cateva la fundulet.lasa-ma puiule cu subiectul asta ,ca imi i-au campii.nici femeile nu sunt mai bune.ok? Alexa
pai tu draga pe femei barbatii le-au inrait...Pt ca tot femeile i-AU invatat pe barbati niste egoisti...Si uite de asta s-a trasmis de la parinte LA COPIL....uite undeva in germania am citit...Ca majoritatea copie gandirea tatilor,,pt ca femeia,gandirea inca o are...Dar nu isi impune punctul de vedere,se lasa manipulata de barbat,,devine o frustrata care face rau si ea la persoane mai slabe ca ea
xenaprintesarazboinica
Postat pe 4 Noiembrie 2010 10:26
pe femei barbatii le-au inrait...Pt ca tot femeile i-AU invatat pe barbati niste egoisti...Si uite de asta s-a trasmis de la parinte LA COPIL....uite undeva in germania am citit...Ca majoritatea copiilor copie gandirea tatilor,,pt ca femeia,gandirea ei inca o are si o pastreaza doar pt ea...Dar nu isi impune punctul de vedere,se lasa manipulata de barbat,,devine o frustrata care face rau si ea la persoane mai slabe ca ea
xenaprintesarazboinica
Postat pe 4 Noiembrie 2010 10:28
asa irinuca, dezvolta!
ai vrut tu sa zici ceva acolo, da' n-ai fost suficient de coerenta!
zambila
Postat pe 4 Noiembrie 2010 10:29
De la: zambila, la data 2010-11-04 10:29:38asa irinuca, dezvolta!
ai vrut tu sa zici ceva acolo, da' n-ai fost suficient de coerenta!
dezvolta tu,,daca te crezi asa inteligent si faci pe altii incoerent
xenaprintesarazboinica
Postat pe 4 Noiembrie 2010 10:37
scumpo, pai nu era ideea mea, ci a ta! io poate n-o interpretez corect
zambila
Postat pe 4 Noiembrie 2010 10:41
si tu esti barbat,zambilici?..
iasomia
Postat pe 4 Noiembrie 2010 10:43
hai Zambilut ca ai ajuns si barbat
cricat
Postat pe 4 Noiembrie 2010 10:43
De la: zambila, la data 2010-11-04 10:41:02scumpo, pai nu era ideea mea, ci a ta! io poate n-o interpretez corect
Pai femeile,,au invatat barbatii niste egoisti....Le-au facut toate dea gata...Mancare,calcat..Mamele si-au invatat fii niste puturosi si egoisti,,doat pt ei si care sa astepte toate dea gata..Si uite ca mentalitatea s-a trasmis de la parinte la copil...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 4 Noiembrie 2010 10:51
da' de ce nu? macar pt o zi, vorba lu' anakinu
hmmm, oare ce-as face?

as vrea io, da' sunt suficiente persoane pe aici care pot infirma ce zice irinuca
zambila
Postat pe 4 Noiembrie 2010 10:52
irinucooo, parol ca ai dreptate!
zambila
Postat pe 4 Noiembrie 2010 10:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CUM SA REACTIONEZI IN FATA CRITICILOR LA SERVICIU. 4 De la: ingerasulluptator 13 August 2012 17:44
Conducerii forumului < Garbo.......> 18 De la: garbo101426 14 Martie 2011 13:29
femeie leu barbat gemeni 47 De la: cory_emy 8 Martie 2011 16:50
garbo&kidz.....oare se poate? 105 De la: Laura_M 22 Iunie 2010 13:03
un sfat.... 14 De la: garbo188355 24 Aprilie 2013 13:35
Setari Cookie-uri