Despre gemeni

unde dai si unde crapa......c'est la vie!!!
caleidoscop
Postat pe 14 Septembrie 2010 06:19
De la: AMELYY, la data 2010-09-12 16:03:48
Tanti!!! ma scuzi ca-ti spun asa... Reformulez: bre scorfito, vezi ca ti-ai bagat ratul prea adanc in latura.
Sfatul meu, e sa stai cumintica in duhoarea ta! Iar de ti-am atribuit mai multe calitati decat ai, daca esti mistreatA rau, ia-ti doua ghinde, bucurate si inghite-ti si frustrarile.
caleidoscop
Postat pe 14 Septembrie 2010 06:21
De la: anaROBERT, la data 2010-09-13 15:31:57deci vezi tu sageatalbastra?observi?
nu sunt unica care are ceva cu tine....sunt mult mai multe ca mine care au ceva cu tine...
eu insa nu te jignesc nu iti atribuii mai multe calitati si nici defecte,ai tu destule pe care nu uiti o zi sa ni le arati...
da....!!!.....tu observi mai sus de ce ai scris tu, "(amelyy) ", ce are ea cu mine? vreti dovezi, poftim dovezi !....insa tu faci constatari gratuite la adresa mea si mai mult de atat, instigi pe altele la violenta in limbaj. nu stiu cui ar face bine un asemenea comportament, oricum mie nu. nu mi-am propus sa va arat ce pot eu, poate imi propun sa ma descoperiti voi pe mine asa cum stiu eu ca sunt...stiu unde gresesc rareori dar acest lucru ma priveste pe mine, deoarece incerc sa iau masuri.....inca o data c'est la vie!!! a gresi e omeneste insa, inclin sa cred ca multi dintre noi nu constientizeaza cauza, sau poate nu vor sa o constientizeze! pe curand!!!
caleidoscop
Postat pe 14 Septembrie 2010 06:35
De la: sageataalbastra, la data 2010-09-14 06:19:16 unde dai si unde crapa......c'est la vie!!!




pupicei iubire!neatza!
vuvuzela
Postat pe 14 Septembrie 2010 07:53
De la: sageataalbastra, la data 2010-09-12 14:41:04 bun, deci bunatatea gemenilor este confundata cu prostia....sa zicem asa. uneori de atata bunatate sunt luati drept prosti.




in general ,bunatatea e considerata de unii,naivitate,prostie,etc .asa ca evita sa fii naiva.,puiule.



si nu iti mai bate capul cu zodiile.sunt f multe site-uri,cu diferite explicatii zodiacale.daca vrei ceva mai sigur,mergi si pe numerologie,care te trimite si la zodiace mult mai bine facute.aproape nimeni nu tine cont de ora de vara care se mai si schimba.iti recomand sa cauti :"numerologie cruciala".este una dintre cele mai aproape de adevar.si se tine cont si de schimbarea de ora.
vuvuzela
Postat pe 14 Septembrie 2010 08:04
aleha, cat de tare te plictisesti, de ai ajuns sa vorbesti singura!?
zambila
Postat pe 14 Septembrie 2010 08:44
De la: zambila, la data 2010-09-14 08:44:06aleha, cat de tare te plictisesti, de ai ajuns sa vorbesti singura!?





a comenta ,pe topic-uri,indiferent de ora ,zi sau noapte,nu inseamna nicidecum ca cineva vb singur.fiecare comenteaza cand mai intra pe net si daca ,considera ca subiectul merita.

eu insa ti-as pune urmatoarea intrebare:esti cumva geaman ca zodie?ca prea ai dat dovada de "naivitate",ca sa ma exprim elegant!!!
vuvuzela
Postat pe 14 Septembrie 2010 08:53
De la: vitan, la data 2010-09-13 12:24:50Buna, sunt o geamana ca toate gemenele si totusi altfel. Gemenii sunt veseli optimisti, aerieni uneori, sarcastici, duali alteori si in general foarte calzi. Ne tinem inima ,,pe maneca", de stapanit nu o stapaneste nimeni. Barbatii? Eu am cunoscut doar gemeni care au inceput afaceri si pe care le-au dezvoltat frumos. Statornici? Hm, ca toti barbatii. Si inca ceva horoscopul zice ca nici intr-un caz nu merge casnicia gemeni cu sagetator, ciudat ca noi avem 20 de ani impreuna si relatia e una deosebit de frumoasa !



Si nu crezi ca asta spune tot???
anca_53
Postat pe 14 Septembrie 2010 11:38
De la: anca_53, la data 2010-09-14 11:38:04
De la: vitan, la data 2010-09-13 12:24:50Buna, sunt o geamana ca toate gemenele si totusi altfel. Gemenii sunt veseli optimisti, aerieni uneori, sarcastici, duali alteori si in general foarte calzi. Ne tinem inima ,,pe maneca", de stapanit nu o stapaneste nimeni. Barbatii? Eu am cunoscut doar gemeni care au inceput afaceri si pe care le-au dezvoltat frumos. Statornici? Hm, ca toti barbatii. Si inca ceva horoscopul zice ca nici intr-un caz nu merge casnicia gemeni cu sagetator, ciudat ca noi avem 20 de ani impreuna si relatia e una deosebit de frumoasa !



Si nu crezi ca asta spune tot???




I-AI CITIT ASTROGRAMA PERSONALA UNDEVA?atunci cum poti sa te iei numai dupa notiuni generale?fa-ti si tu si el astrograme personalizate si apoi compatibilitatea.dupa ce faci toate astea sa dai verdicte.si cere sa iti puna ora corecta,caci multi astrologi nu tin cont de schimbarea orei.de aceea pt ca nu cunoasteti ce sa cautati in astrologie ,dati cu presupusu gresit.astrograma personala e valabile ,nu generalitati.
vuvuzela
Postat pe 14 Septembrie 2010 12:31
gemenii sunt guralivi si barfitori....
caleidoscop
Postat pe 14 Septembrie 2010 15:29
Zageada, gat mai gozda una varvurie de giorba?
achmed
Postat pe 14 Septembrie 2010 15:29
o camila juma!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 14 Septembrie 2010 15:31
scump duamna, scump!
io o dau pe mama la schimb
zambila
Postat pe 14 Septembrie 2010 15:33
numa'
tusi_Oli
Postat pe 14 Septembrie 2010 15:33
De la: vuvuzela, la data 2010-09-14 07:53:54
De la: sageataalbastra, la data 2010-09-14 06:19:16 unde dai si unde crapa......c'est la vie!!!




pupicei iubire!neatza!
abia acum am putin ragaz, nu-mi mai vad capul de treaba!!!!!!!!!!!!!...am citit randurile tale cu intarziere.printre altele beau si cafeluta de la ora 15.30 pentru ca ma asteapta gogosarii si gogonelele, compoturile...de prune, piersici si ce pofte mai am.....ma asteapta copilita mea dulcica( cand va fi mare poate o prezint lui BOTE) ca e frumoasa rau de tot, e belea !!!dar si isteata, in ciuda tuturor inveninatelor care s-au legat de viata ei. Scuze pt. acest stil ca de la acces direct !
caleidoscop
Postat pe 14 Septembrie 2010 15:38
aaaa!...azi pe deasupra e si sarbatoare, dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa si mananc....la iarna !
caleidoscop
Postat pe 14 Septembrie 2010 15:39
Repetitio est mater studiorum:

Zageada, gat mai gozda una varvurie de giorba?
achmed
Postat pe 17 Septembrie 2010 08:40
De la: Achmed, la data 2010-09-17 08:40:49Repetitio est mater studiorum:

Zageada, gat mai gozda una varvurie de giorba?
te urasc , drace !!!
caleidoscop
Postat pe 17 Septembrie 2010 09:36

Tocmai pe Achmedu', bre? Ia vezi cum faci, poate dispare de aici si ti-o iei artistic de la mine, ca n-o sa mai am cui sa-i vand eu cotoroantzele de aici pe post de cadane
Thor_again
Postat pe 17 Septembrie 2010 09:48
De la: vuvuzela, la data 2010-09-14 12:31:06
De la: anca_53, la data 2010-09-14 11:38:04
De la: vitan, la data 2010-09-13 12:24:50Buna, sunt o geamana ca toate gemenele si totusi altfel. Gemenii sunt veseli optimisti, aerieni uneori, sarcastici, duali alteori si in general foarte calzi. Ne tinem inima ,,pe maneca", de stapanit nu o stapaneste nimeni. Barbatii? Eu am cunoscut doar gemeni care au inceput afaceri si pe care le-au dezvoltat frumos. Statornici? Hm, ca toti barbatii. Si inca ceva horoscopul zice ca nici intr-un caz nu merge casnicia gemeni cu sagetator, ciudat ca noi avem 20 de ani impreuna si relatia e una deosebit de frumoasa !



Si nu crezi ca asta spune tot???




I-AI CITIT ASTROGRAMA PERSONALA UNDEVA?atunci cum poti sa te iei numai dupa notiuni generale?fa-ti si tu si el astrograme personalizate si apoi compatibilitatea.dupa ce faci toate astea sa dai verdicte.si cere sa iti puna ora corecta,caci multi astrologi nu tin cont de schimbarea orei.de aceea pt ca nu cunoasteti ce sa cautati in astrologie ,dati cu presupusu gresit.astrograma personala e valabile ,nu generalitati.





Sunt geaman.... Mi s-a facut astrogarama de mai multe ori...si multe sau confirmat...

O prietena de pe Garbo a refacut-o recent si a iesit la fel...

Si intamplator este un subiect care ma pasioneaza...si m-am documentat,..ma documentez...

Tu ce zodie esti???
anca_53
Postat pe 18 Septembrie 2010 13:49
De la: anca_53, la data 2010-09-18 13:49:57
De la: vuvuzela, la data 2010-09-14 12:31:06
De la: anca_53, la data 2010-09-14 11:38:04
De la: vitan, la data 2010-09-13 12:24:50Buna, sunt o geamana ca toate gemenele si totusi altfel. Gemenii sunt veseli optimisti, aerieni uneori, sarcastici, duali alteori si in general foarte calzi. Ne tinem inima ,,pe maneca", de stapanit nu o stapaneste nimeni. Barbatii? Eu am cunoscut doar gemeni care au inceput afaceri si pe care le-au dezvoltat frumos. Statornici? Hm, ca toti barbatii. Si inca ceva horoscopul zice ca nici intr-un caz nu merge casnicia gemeni cu sagetator, ciudat ca noi avem 20 de ani impreuna si relatia e una deosebit de frumoasa !



Si nu crezi ca asta spune tot???




I-AI CITIT ASTROGRAMA PERSONALA UNDEVA?atunci cum poti sa te iei numai dupa notiuni generale?fa-ti si tu si el astrograme personalizate si apoi compatibilitatea.dupa ce faci toate astea sa dai verdicte.si cere sa iti puna ora corecta,caci multi astrologi nu tin cont de schimbarea orei.de aceea pt ca nu cunoasteti ce sa cautati in astrologie ,dati cu presupusu gresit.astrograma personala e valabile ,nu generalitati.





Sunt geaman.... Mi s-a facut astrogarama de mai multe ori...si multe sau confirmat...

O prietena de pe Garbo a refacut-o recent si a iesit la fel...

Si intamplator este un subiect care ma pasioneaza...si m-am documentat,..ma documentez...

Tu ce zodie esti???




De ce ar fi trebuita sa-i citesc eu ASTROGRAMA???

Vuvuzela draga tu i-ai citit-o...
anca_53
Postat pe 18 Septembrie 2010 13:58
De la: anca_53, la data 2010-09-18 13:58:28
De la: anca_53, la data 2010-09-18 13:49:57
De la: vuvuzela, la data 2010-09-14 12:31:06
De la: anca_53, la data 2010-09-14 11:38:04
De la: vitan, la data 2010-09-13 12:24:50Buna, sunt o geamana ca toate gemenele si totusi altfel. Gemenii sunt veseli optimisti, aerieni uneori, sarcastici, duali alteori si in general foarte calzi. Ne tinem inima ,,pe maneca", de stapanit nu o stapaneste nimeni. Barbatii? Eu am cunoscut doar gemeni care au inceput afaceri si pe care le-au dezvoltat frumos. Statornici? Hm, ca toti barbatii. Si inca ceva horoscopul zice ca nici intr-un caz nu merge casnicia gemeni cu sagetator, ciudat ca noi avem 20 de ani impreuna si relatia e una deosebit de frumoasa !



Si nu crezi ca asta spune tot???




I-AI CITIT ASTROGRAMA PERSONALA UNDEVA?atunci cum poti sa te iei numai dupa notiuni generale?fa-ti si tu si el astrograme personalizate si apoi compatibilitatea.dupa ce faci toate astea sa dai verdicte.si cere sa iti puna ora corecta,caci multi astrologi nu tin cont de schimbarea orei.de aceea pt ca nu cunoasteti ce sa cautati in astrologie ,dati cu presupusu gresit.astrograma personala e valabile ,nu generalitati.





Sunt geaman.... Mi s-a facut astrogarama de mai multe ori...si multe sau confirmat...

O prietena de pe Garbo a refacut-o recent si a iesit la fel...

Si intamplator este un subiect care ma pasioneaza...si m-am documentat,..ma documentez...

Tu ce zodie esti???




De ce ar fi trebuita sa-i citesc eu ASTROGRAMA???

Vuvuzela draga tu i-ai citit-o...





ASTROGRAMA...pe baza de studii generale...

Dar in astrograma mai intervine si individul...educatia...
anca_53
Postat pe 19 Septembrie 2010 11:57
Buna Anca,
Ce sa spuna tot? Ca avem ca zodie defecte? Pai toate zodiile au defecte. Credeam ca impartasim pareri si idei. Dar vad ca se poarta jignirile(mascate sau nu) si rautatile gratuite. Probabil pe viitor voi citi fara sa mai si comentez. Am multe altele de facut decat sa-mi risipesc asa energia.PA!
vitan
Postat pe 22 Septembrie 2010 10:56
De la: vitan, la data 2010-09-13 12:24:50Buna, sunt o geamana ca toate gemenele si totusi altfel. Gemenii sunt veseli optimisti, aerieni uneori, sarcastici, duali alteori si in general foarte calzi. Ne tinem inima ,,pe maneca", de stapanit nu o stapaneste nimeni. Barbatii? Eu am cunoscut doar gemeni care au inceput afaceri si pe care le-au dezvoltat frumos. Statornici? Hm, ca toti barbatii. Si inca ceva horoscopul zice ca nici intr-un caz nu merge casnicia gemeni cu sagetator, ciudat ca noi avem 20 de ani impreuna si relatia e una deosebit de frumoasa !




Pentru ca intervin mai multi factori:,..educatia.,... comunicarea,...telul in viata....

restul....
anca_53
Postat pe 25 Septembrie 2010 15:58
De la: vitan, la data 2010-09-22 10:56:06Buna Anca,
Ce sa spuna tot? Ca avem ca zodie defecte? Pai toate zodiile au defecte. Credeam ca impartasim pareri si idei. Dar vad ca se poarta jignirile(mascate sau nu) si rautatile gratuite. Probabil pe viitor voi citi fara sa mai si comentez. Am multe altele de facut decat sa-mi risipesc asa energia.PA!




Buna Vitan

Jigniri????
anca_53
Postat pe 25 Septembrie 2010 16:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
barbat leu femeia fecioara 2 De la: dor72 8 Iunie 2011 15:56
De ce femeile isi educa baietii in asa fel,incat nu sunt in stare sa faca nimica cand se casatoresc 38 De la: cory_emy 3 Octombrie 2010 23:11
Cine e nascut/a pe 19 septembrie? 6 De la: loving 15 Decembrie 2013 15:43
compatibilitate 1 De la: raduvaleriana 19 Februarie 2009 17:51
barbatul rac si femeia taur 1 De la: mariana_39 2 August 2009 22:12
Setari Cookie-uri