Eu varsatoare el berbec

daca aveti vreo opinie va astept sa dezvoltam subiectul :D
sunt de 3 luni cu un berbec ne intelegem minunat cred ca este una dintre cele mai bune combinatii astrale :)
ioaana
Postat pe 20 Iulie 2010 12:39
serios?

si de unde sti?ai ghicit in stele
anaROBERT
Postat pe 21 Iulie 2010 00:13
am avut o relatie relativ scurta cu un berbec(eu varsatoare)cu ceva timp in urma dar nu ti pot sustine parerea....este adevarat ca la inceput a fost lapte si miere,mai ales ca relatia a inceput dupa un an de prietenie,timp in care am rausit sa ne cunoastem destul de bn(sau cel putin eu asa am crezut)...dar cand ajungi sa i vezi latura aceea mult prea egoista,ambitioasa,mandra,perversa...si realizezi k tot timpul trebuie sa fi iin garda cu el si sa shti k te poti ashtepta la absolut orice din partea lui nu mai este laf el de frumos...DAR,fiecare om este diferit si pt k nu vreau sa te dezamagesc,incerca sa lasi increderea la o parte si sa ifi mereu cu o sekunda inaintea lui...
garbo088985
Postat pe 2 August 2010 10:23
Dragi prieteni, compatibilitatea unui cuplu se bazeaz pe SIMILITUDINE, nicidecum pe potriviri zodiacale. Cu ct suntem mai asemntori, cu att ne nelegem mai bine. Partenerul ideal trebuie s fie cumva geamnul nostru, dar de sex opus. Evident.
IleanaAdrianaStan
Postat pe 4 August 2010 10:12
EU SANT VARSATOARE EL BERBEK SANTEM DE 15 ANI CASATORITI SI UITE K MERGE ,BERBECUL O FI EL BERBEC DAR MAI SI LASA DE LA EL .HAI SA ITI SPUN CV EU NU PREA CRED IN ZODII ,DAR ARE DESTULE DIN ACEASTA ZODIE SI TOTUSI REL MERGE ,INSA CEL MAI IMPORTANT LUCRU CONTEAZA DRAGOSTEA NU ZODIA
dana_dgg
Postat pe 5 August 2010 23:12
La mine este invers. Eu sunt Berbec, iar el Varsator. Avem deja 20 de ani impreuna si 2 baieti: unul student in anul I, iar celalalt alev in clasa aX-a. Nu am avut niciodata Probleme f mari, iar cand am avut ceva discutii, impacarea a fost cu atat mai placuta. Daca simti si tu ce am simtit si eu de 20 de ani incoace, eu zic sa mergi mai departe.
danka505
Postat pe 7 August 2010 14:00
si eu sunt varsatoare iar sotul meu e berbec....suntem de 7 ani inpreuna..e adevarat berbecii sunt un pic egoisti cand stiu k le apartii dar...chiar daca nu vor sa arate....iubesc....
ramonabruneta
Postat pe 8 August 2010 23:30
oricum se potrivesc in ft multe lucruri...sunt diferiti dar asta e de bn...unul e mai glumet altul mai serios..unul mai copil altul mai matur..unul e mai lasator altul e mai hotarat...oricum se potrivesc tare mult dar..depinde de persoane nu de zodii...din punct de vedere astrologic sunt compatibili 9...
ramonabruneta
Postat pe 8 August 2010 23:33
sint casatorita de 18 ani cu un berbec si la inceput a fost lapte si miere dar pe parcurs miam dat seama ca nu mai e asa nu cred prea mult in zodii dar berbecii sunt putin egoisti mai reci mai posesivi uneori ma intreb cum de nu am observat la inceput si cu timpu mam obisnuit ,eu sunt varsatoare si citeodata cred ca nu avem nimic in comun decit ce nea legat la inceput totusi cred ca daca fiecare intro relatie sau casnicie stie sa lase cate un pic de la el se poate trece peste orice
garbo159811
Postat pe 18 August 2010 21:45
nu merge
garbo089305
Postat pe 18 Septembrie 2010 12:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Compatibilitate femeie Fecioara - barbat Berbec 4 De la: Tzantzarika 5 Februarie 2013 19:29
Eu varsator ia taur 9 De la: garbo066099 26 Iunie 2013 09:06
femeia taur- barbatul scorpion 1 De la: elis11 23 Februarie 2009 08:41
eu in zodia taur, el in zodia leu 5 De la: Good_Boy 21 Februarie 2012 16:51
eu balanta - el taur....help 15 De la: garbo253810 25 Februarie 2012 16:09
Setari Cookie-uri