Cand o femeie Fecioara intalneste un barbat Pesti...

Ma aflu la inceput de drum alaturi de un barbat din zodia Pesti, avem o relatie frumoasa, uneori am impresia ca el este tot ce mi-as putea dori vreodata, alteori insa ma pune pe ganduri... Mi-ar fi de mare folos sa-mi povestiti despre experienta voastra, daca se afla printre voi Fecioare sau Pesti care imi pot impartasi din ceea ce au trait sau traiesc, nu neaparat ce compatibilitate exista, ci mai degraba propriile voastre impresii. Multumesc mult!
karinne9ro
Postat pe 31 August 2010 12:32


alta!!
mai, mai "e" multi d'astia?
zambila
Postat pe 31 August 2010 12:36
intr-o dimineata o sa gasim un topic"CAND LUNA INTALNESTE SOARELE".....sunt pierduti in galaxie cu totul!!!
walkiria
Postat pe 31 August 2010 12:40
imi place ca va amuzati, insa din cate vad, daca nu va intereseaza subiectul, de ce postati? frecati menta la serviciu, ori chiar simtiti nevoia sa fiti bagati in seama?
karinne9ro
Postat pe 31 August 2010 15:44
in principiu frecam menta la serviciu, probleme?

da' asupra penibilitatii intrebarii tale nu te opresti?
zambila
Postat pe 31 August 2010 15:53
bre mugarine, Achmed avut gombadibilidade gu bejdi diverji.

Din doade, gel mai muld blagut la Achmed zomonul.
achmed
Postat pe 31 August 2010 16:01

ioi, mi-e rau!
fug acasa!
zambila
Postat pe 31 August 2010 16:04
hai sa.ti vb despre barbatul pesti...sunt 2 tipuri, unul pozitiv si altul negativ.le-am intalnit pe amandoua..

cel negativ este sigur pe el, chiar mandru si orgolios, nu suporta sa fie contrazis, se preface atat de bine incat nu.ti dai seama cand te minte, te face sa te simti inferioara lui, are chiar vicii ascunse, nu asculta ceea ce spui.. etc aaa si se plange de anumite lucruri si posteaza in victima..

cel pozitiv este visator, traieste pe alta lume, este gentil, amabil, politicos, putin timid, asteapta ca femeia sa face primul pas, sunt inclinati spre spiritualitate etc

bine ca totul depinde de personalitatea lui si de educatia primita..

si cel mai important: nu incerca sa-l faci gelos pentru ca va pleca si nu se va mai uita inapoi si ofera-i tot timpul siguranta ca este iubit la fel de ult ca la inceput..
Verseau
Postat pe 19 Septembrie 2010 12:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Femeie balanta cu ascendent in rac si barbat scorpion? exista sanse? 7 De la: MissDeea 10 Iunie 2012 00:08
compatibilitate complexa.... 7 De la: snowflake 17 August 2009 12:41
Gemeni - Fecioara 2 De la: SunShine23 17 Mai 2012 10:54
potrivire 5 De la: mgmm 9 Septembrie 2009 10:31
barbat leu femeia fecioara 2 De la: dor72 8 Iunie 2011 15:56
Setari Cookie-uri