Am 40, singura... oare sunt gravida?

De la: Lady_0N_Fire, la data 2010-08-10 12:43:36
De la: nazirra, la data 2010-08-10 11:21:38da bre.....o data sau de mai multe ori?????io cred ca daca nu zice cu detalii...


As putea da si detalii dar nu vreau sa par ridicola sa-mi spuneti " i-a uite si la asta a dat de un tanar si acum se lauda". Totusi as putea face o mica incercare sa vedeti ce se poate intampla atunci cand intalnesti un barbat mai tanar decat tine, sa vedeti cum este sa strangi in brate un corp tanar si frumos nu unul cu burta si care mai tot timpul nu vrea decat sa iasa cu prietenii la o bere.
" Am ajuns sa ne dorim atat de mult incat nu mai conteaza cand si unde facem dragoste. Imi place cum ma atinge si cum isi plimba palmele umede peste sanii mei, cum ma saruta, cum ma alinta. Imi doresc de fiecare data sa nu se mai termine".



Nu-ti mai bate capul cu ce crede lumea, ca n-o sa-ti ridice nimeni statuie daca te comporti ca o sfanta...ba dimpotriva.
Eu regret si acum ca n-am facut-o si traiesc de 23 de ani intr-un infern.
Fii doar pregatita sa se termine urat....pt. ca in majoritatea cazurilor paradisul asta nu dureaza.
rhyann
Postat pe 22 August 2010 12:11
De la: daniilia, la data 2010-08-22 05:46:53 daca esti gravida,pastreaza-l orice ar fi.Dupa cat am inteles,esti singura,dar mai ai alti copii?
Daca nu,pastreaza-l pe asta,vei fi bogata.Si eu am 40 ani si sunt gravida,nu sunt singura,sunt casatorita,dar merita,chiar de ar fi sa raman pe drumuri,fara nimic,doar cu bebe din burta....zic asta ptr ca soacra s-a jurat ca ne desparte,daca indraznim sa il facem pe al doilea...si acum a aflat,si a facut o explozie,pe care a raspandit-o la toate rudele....
si nu pot trece granita cu primul,daca sotul nu semneaza act la politie,ca permite...altfel se considera furt...
pana acum am reusit sa echilibrez sotuatia,cred ca va fi bine,si ca binele invinge...
mult succes,si vorbeste cu un preot.


Imi faci si mie cunostinta cu soacra ta????

Pun pariu ca dupa o intalnire de gradul 4 cu mine, singurul gand care o sa-i mai populeze scafarlia o sa fie unde gaseste mai repede un chirurg PLASTIC!!!!!


NU GLUMESC!!!!!!
rhyann
Postat pe 22 August 2010 12:20
bv bine i-ai raspuns

Postat pe 22 August 2010 15:15
de ce nu te apuci tu, mai bine, sa scrii literatura erotica? la cate comentarii ai starnit aici ai putea scrie la, eventual, "Povestea mea", cu mare succes!!!

P.S. stii ce? eu nu cred nici ca ai 40, nici ca esti femeie pentru ca intrebarea ta "Am 40, singura...oare sunt gravida?" din start nici o logica; pe de alta parte, femeile de 40 au o oarecare decenta pe care varsta si experienta ti-o dau, ca vrei sau nu
un sfat, daca-mi este permis, nici in gluma sa nu te mai gandesti vreodata sa faci sex neprotejat cu necunoscuti...
garbo033826
Postat pe 25 August 2010 14:04
TI-AM MAI RASPUNS LA ACEASTA INTREBARE

Postat pe 25 August 2010 15:14
La 40 de ani ai tai cred ca intrebarea din topic ar fi bine sa o adresezi unui ginecolog. De aici cu ochiul liber nu-mi dau seama.
Nirvana
Postat pe 25 August 2010 15:33
ce mai dezbatere!..ca legea ANI in parlamentul Romaniei......... ..daca esti bortoasa si il vrei, fa-l!..care este problema??...avortul este la liber!..daca itiplece sa faci dragoste cu pustiul, fa!...dar sa nu strici copilul prea tare si nici sa-i ceri pensie alimentara!
labora
Postat pe 25 August 2010 16:44
De la: Nirvana, la data 2010-08-25 15:33:00La 40 de ani ai tai cred ca intrebarea din topic ar fi bine sa o adresezi unui ginecolog. De aici cu ochiul liber nu-mi dau seama.


Buna ziua la toata lumea si pt cei care si-au sarbatorit zilele de numa sau nastere imi permit sa va spun un calduros LA MULTI ANI, chiar daca este cu intarziere.
In legatura cu acest topic vreau sa fac unele precizari:
- am 40 de ani dar asta nu inseamna ca sunt si idioata cum m-ati crezut unii...... imi cunosc foarte organismul stiu ce se petrece in interiorul lui asa ca imi stiu foarte bine cand sunt si cand nu in perioada fertila
- titlul topicului am vrut sa fie altul dar din pacate am gresit atunci cand am formultat titlul voiam cu totul altceva dar a iesit acest topic
- am 40 de ani si am un iubit de 25 de ani si ce-i cu asta? nu am dreptul de ce m-ati condamnat ca ii distrug viata ca este un copil pe langa mine sa stiti ca nu-i asa........ nu am de gand sa fiu o piedica in viata lui atat timp cat totul merge bine intre noi nu vad de ce sunt pusa la zid dem asa zisele " sfinte " ale forumului
- nu am mai intrat de mult pe acest forum sau daca am intrat doar am citit comentariile voastre unele mi-au placut, iar altele nu, dar ce conteaza puteti scrie ce vreti nu ma deranjeaza absolut de loc
- dragelor traiti-va viata la maixm si nu conteaza la cati ani te indragostesti conteaza sa iubesti si sa fii iubita


Lady_0N_Fire
Postat pe 26 August 2010 15:06
Lady...diferenta aia de varsta nu e o problema atata timp cat esti....constienta de ea

si da....traieste viata la maxim,dar fa-o frumos....sa te poti uita si in urma
eladaela
Postat pe 26 August 2010 15:15
ce n-a inteles ea e ca nu diferenta de varsta a dus la asftel de comentarii, ci modul in care a expus ea problema!
zambila
Postat pe 26 August 2010 15:19
lady, am citit si eu ce scrisesi tu dar si ce au scris ceilalti (si eram convinsa ca am sa ma plictisesc :) )..

fetele se pare ca au fost "mirate" doar de intrebarea legata de gravidenie. Atat!! Pe mine de exemplu m-au mai mirat si alte mici amanunte ca de exemplu: cand ai scris subiectul inc anu stiai daca pustiul e brunet ot bah, nu stiai nici foarte exact daca avea 21..sau 23..sau 25..
"Mersul asta al tau..legat la ochi"..asta m-a mirat pe mine in povestea ta. N-am ajuns la 40..dar nu'sh de ce ma gandeam intr-o vreme ca tare cu picioarele pe pamant am sa fiu atunci..da' tu fata ma speriasi de tot..Si zici ca ti se poate pune pata asa zdrang??? "rili, rili"???? te loveste ceva peste ochisori si odat' te scoli si pleci la club.. ca pleci e una..da te intorci acasa cu tanarul si cu vinul..si mai arunci si hainele..si uiti si de condom..Noooaaaahhhh atunci daca 40-ul te loveste asa naprasnic e tragedie mare!!

cum e pana la urma, esti gravida or bah?? Tanarul e gata sa fie tatic?
dede
Postat pe 26 August 2010 20:09
Nu este critica. Dar totusi.......daca ai avea un baiat de 25 de ani ce ai zice daca ar avea o relatie cu o doamna de 40?

Si sa fim serioase....crezi ca te va lua de nevasta? Intr-o zi o va lua pe drumul lui alaturi de o femeie de varsta lui.
Nirvana
Postat pe 27 August 2010 08:38
am citit si eu topingul tau si am simtit nevoia sa zic si eu ceva .Nu am decat 26 de ani dar nu asta conteaza am patit si eu ceva asemanator in urma cu ceva timp si cred e normal sa-ti pui astfel de intrebari .Cred ca din momentul in care sa produs chimia ceva din tine nu mai poate sau nu vrea sa dea inapoi si dupa ce totul se consuma si trece ceva timp apar si astfel de intrebari ,indiferent ca ai 20 -40-sau 60 de ani. Daca nu ai o viata activa din punct de vedere sexual nu cred ca femeie ca iei la nesfarsit anticonceptionale sau umbli cu prezervativul in geanta,oricum in clipele acelea numa" la asta nu te gandesti.Eu nu pot sa va doresc decat ca macar o data in viata sa vi se intample asa ceva.... e nemaipomenit!
bia1984
Postat pe 27 August 2010 10:22

toping? de care? io vreau de caramel, se poate?
zambila
Postat pe 27 August 2010 10:29
de cioco.....please....doo portii!!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 27 August 2010 10:39
si de capsuni!
pe inghetata de vanilie...
Tylly
Postat pe 27 August 2010 10:44
de cioco.....peste vanilie!!!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 27 August 2010 10:45
de caramel, peste inghe de alune
zambila
Postat pe 27 August 2010 10:47
Am mancat aseara o salata de fructe cu inghetata, impreuna cu reyya, mmmm... o minune!!!
Tylly
Postat pe 27 August 2010 10:48
si la mine te-ai gandit, ha??
sau mai bine nu, ca ma ingras si daca ma uit la mancare
zambila
Postat pe 27 August 2010 10:49
M-am gandit sa punem de-o reuniune intr-o zi, pe undeva pe la munte...
N-ar fi fain?
Tylly
Postat pe 27 August 2010 10:51
ooo, da!
de cand astept!
da' cine stie, poate poate....
zambila
Postat pe 27 August 2010 10:54
......cum nu????????
jeanette40
Postat pe 27 August 2010 10:54
Musai! Intr-o zi...
Tylly
Postat pe 27 August 2010 10:55
O MAI TII MULT CU ACESTA INTREBARE?VEZI SA NU NASTI SI SA NU NASTI SI SA NU STII!?

Postat pe 27 August 2010 15:15
DA ce Dabija esti si tu.

Cel, te asteptla Busteni.
Doara
Postat pe 27 August 2010 15:59
Daaaa!!!
Busteni sa fie!

Tylly
Postat pe 27 August 2010 16:12
Mai la toamna.
Doara
Postat pe 27 August 2010 16:15
...next time
bia1984
Postat pe 27 August 2010 17:11
...curat Sandra Brown,zau asa...
Alina_M_
Postat pe 30 August 2010 01:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Femeia pesti si barbatul berbec. 6 De la: anncka21 18 Octombrie 2009 12:17
doi lei???? 20 De la: fleurdelis 21 Iunie 2010 19:32
el sagetator ea taur,el sagetator ea peste 17 De la: reyya 28 Ianuarie 2010 00:50
eu leu(caine),el fecioara(sarpe) 3 De la: lisa1313 28 Ianuarie 2009 17:50
Eu varsator...el pesti.. 12 De la: garbo248107 10 Februarie 2018 02:33
Setari Cookie-uri