Am 40, singura... oare sunt gravida?

Buna ziua la toata lumea de aici de pe acest forum.
Poate veti rade sau poate nu, cine stie, dar as vrea un sfat daca se poate.
Sunt de ceva timp singura, nu sunt genul de om care sa bata barurile si cluburile in cautare de aventuri, dar intr-o seara am hotarat sa fac ceva iesit din comun si am iesit intr-un bar destul de select din centrul orasului.
M-am asezat la bar si am comandat o bautura pe care voiam sa o savurez in liniste. Deodat langa mine se aseaza un tip dragut asa la vreo 21/ 22 ani cred mi-a cerut voie sa stea alaturi de mine.
S-a asezat si eu am aruncat asa o privire in directia lui frumos nu aveam ce sa zic, inalt cred ca era un brunet ca nu vedeam bine din cauza luminii din bar dar oricum era un tip frumos si-a comanda bautura si a intrat in vb cu mine.
La inceput am fost putin cam reticenta imi ziceam ce pot vorbi eu cu un pusti, dar se pare ca m-am inselat.
Poate a fost bautura de vina, ambientul, muzica usor in surdina sau poate faptul ca sunt singura, dar mi-a placut compania lui si nu voiam sa se termine prea repede.
Am facut atunci un gest pe care inainte nu l-as fi facut pt nimic in lume i-am zis hai sa plecam de aici.
Ma asteptam sa zica nu dar se pare ca nu a fost asa si am plecat impreuna.In drum spre casa am luat si o sticla de vin pec motiiv ca nu mai aveam acasa.
L-am invitat in casa i-am zis sa se faca comod pana vin eu cu paharele, sincer nu stiu ce m-a apucat dar nu mai voiam sa plece imi placea baiatul si mi-am zis " fata o mica aventura nu iti strica" dar pe partea cealalta ma gandeam ca sunt prea batrana ca sa imi pun mintea cu el putea sa-mi fie baiat, dar in cele din urma a invins nu ratiunea ci dorinta.
Am revenit cu paharele l-eam pus pe masa si atunci m-a prins de mana spunandu-mi ca toarna el vinul in pahare. Cred ca a fost chimia dintre noi prea mare ca nu a mai apucat sa faca nimic. Pur si simplu nu mai stiu cand au zburat hainele totul dupa acea a fost ceva ce nu am trait pana atunci.
Ne-am iubit, am facut sex totul a fost neasteptat si se pare ca am facut o greseala nu am folosit prezervativ.
La un moment dat mi-am dat seama de acest lucru dar a fost tarziu era prea frumos ca sa renunt la momentele acelea.
Dupa tot ce s-a intamplat nu reuseam sa-mi dau seama daca am fost sau nu in perioada fertila.
Acum sunt intr-o dilema continua " sunt sau nu gravida?"



Lady_0N_Fire
Postat pe 9 August 2010 17:32
dancris
Postat pe 9 August 2010 17:47
Tare !
ses
Postat pe 9 August 2010 18:07
Pana la urma, cum e? Esti sau nu in perioada aia... "de varf"?
ses
Postat pe 9 August 2010 18:22
Alt topic la misto. Hai mai dati-va-n pustie.
Doara
Postat pe 9 August 2010 19:26
De la: Lady_0N_Fire, la data 2010-08-09 17:32:17Buna ziua la toata lumea de aici de pe acest forum.
Poate veti rade sau poate nu, cine stie, dar as vrea un sfat daca se poate.
Sunt de ceva timp singura, nu sunt genul de om care sa bata barurile si cluburile in cautare de aventuri, dar intr-o seara am hotarat sa fac ceva iesit din comun si am iesit intr-un bar destul de select din centrul orasului.
M-am asezat la bar si am comandat o bautura pe care voiam sa o savurez in liniste. Deodat langa mine se aseaza un tip dragut asa la vreo 21/ 22 ani cred mi-a cerut voie sa stea alaturi de mine.
S-a asezat si eu am aruncat asa o privire in directia lui frumos nu aveam ce sa zic, inalt cred ca era un brunet ca nu vedeam bine din cauza luminii din bar dar oricum era un tip frumos si-a comanda bautura si a intrat in vb cu mine.
La inceput am fost putin cam reticenta imi ziceam ce pot vorbi eu cu un pusti, dar se pare ca m-am inselat.
Poate a fost bautura de vina, ambientul, muzica usor in surdina sau poate faptul ca sunt singura, dar mi-a placut compania lui si nu voiam sa se termine prea repede.
Am facut atunci un gest pe care inainte nu l-as fi facut pt nimic in lume i-am zis hai sa plecam de aici.
Ma asteptam sa zica nu dar se pare ca nu a fost asa si am plecat impreuna.In drum spre casa am luat si o sticla de vin pec motiiv ca nu mai aveam acasa.
L-am invitat in casa i-am zis sa se faca comod pana vin eu cu paharele, sincer nu stiu ce m-a apucat dar nu mai voiam sa plece imi placea baiatul si mi-am zis " fata o mica aventura nu iti strica" dar pe partea cealalta ma gandeam ca sunt prea batrana ca sa imi pun mintea cu el putea sa-mi fie baiat, dar in cele din urma a invins nu ratiunea ci dorinta.
Am revenit cu paharele l-eam pus pe masa si atunci m-a prins de mana spunandu-mi ca toarna el vinul in pahare. Cred ca a fost chimia dintre noi prea mare ca nu a mai apucat sa faca nimic. Pur si simplu nu mai stiu cand au zburat hainele totul dupa acea a fost ceva ce nu am trait pana atunci.
Ne-am iubit, am facut sex totul a fost neasteptat si se pare ca am facut o greseala nu am folosit prezervativ.
La un moment dat mi-am dat seama de acest lucru dar a fost tarziu era prea frumos ca sa renunt la momentele acelea.
Dupa tot ce s-a intamplat nu reuseam sa-mi dau seama daca am fost sau nu in perioada fertila.
Acum sunt intr-o dilema continua " sunt sau nu gravida?"





Te-ai trezit? Sper ca nu-i crezi pe toti de-aici dusi cu pluta ca sa-ti credada povestea.
m_ada
Postat pe 9 August 2010 19:34
haidi bre, relelor... n-o fi stiut fata de lumea cuvintelor... aprinso, baga nene literatura, ca noi te citim... da' asa, mai cu actiune, si eventual si cu poze, ca n-are lumea rabdare...
zambil
Postat pe 9 August 2010 19:51
Eu zic sa se intrebe daca n-a luat vreo boala si nu daca e gravida. Chestia cu gravida se rezolva cumva.
Doara
Postat pe 9 August 2010 19:53
De la: Lady_0N_Fire, la data 2010-08-09 17:32:17Buna ziua la toata lumea de aici de pe acest forum.
Poate veti rade sau poate nu, cine stie, dar as vrea un sfat daca se poate.
Sunt de ceva timp singura, nu sunt genul de om care sa bata barurile si cluburile in cautare de aventuri, dar intr-o seara am hotarat sa fac ceva iesit din comun si am iesit intr-un bar destul de select din centrul orasului.
M-am asezat la bar si am comandat o bautura pe care voiam sa o savurez in liniste. Deodat langa mine se aseaza un tip dragut asa la vreo 21/ 22 ani cred mi-a cerut voie sa stea alaturi de mine.
S-a asezat si eu am aruncat asa o privire in directia lui frumos nu aveam ce sa zic, inalt cred ca era un brunet ca nu vedeam bine din cauza luminii din bar dar oricum era un tip frumos si-a comanda bautura si a intrat in vb cu mine.
La inceput am fost putin cam reticenta imi ziceam ce pot vorbi eu cu un pusti, dar se pare ca m-am inselat.
Poate a fost bautura de vina, ambientul, muzica usor in surdina sau poate faptul ca sunt singura, dar mi-a placut compania lui si nu voiam sa se termine prea repede.
Am facut atunci un gest pe care inainte nu l-as fi facut pt nimic in lume i-am zis hai sa plecam de aici.
Ma asteptam sa zica nu dar se pare ca nu a fost asa si am plecat impreuna.In drum spre casa am luat si o sticla de vin pec motiiv ca nu mai aveam acasa.
L-am invitat in casa i-am zis sa se faca comod pana vin eu cu paharele, sincer nu stiu ce m-a apucat dar nu mai voiam sa plece imi placea baiatul si mi-am zis " fata o mica aventura nu iti strica" dar pe partea cealalta ma gandeam ca sunt prea batrana ca sa imi pun mintea cu el putea sa-mi fie baiat, dar in cele din urma a invins nu ratiunea ci dorinta.
Am revenit cu paharele l-eam pus pe masa si atunci m-a prins de mana spunandu-mi ca toarna el vinul in pahare. Cred ca a fost chimia dintre noi prea mare ca nu a mai apucat sa faca nimic. Pur si simplu nu mai stiu cand au zburat hainele totul dupa acea a fost ceva ce nu am trait pana atunci.
Ne-am iubit, am facut sex totul a fost neasteptat si se pare ca am facut o greseala nu am folosit prezervativ.
La un moment dat mi-am dat seama de acest lucru dar a fost tarziu era prea frumos ca sa renunt la momentele acelea.
Dupa tot ce s-a intamplat nu reuseam sa-mi dau seama daca am fost sau nu in perioada fertila.
Acum sunt intr-o dilema continua " sunt sau nu gravida?"






draga mea,in loc sa te gandesti la acea noapte sublima,iti strici placerea cu ganduri aiurea.
vuvuzela
Postat pe 9 August 2010 20:03
incearca si tu un test de sarcina ca sa te linistesti ca deabea ai invatat drumul spre baru ala cu baieti fromosei
garbo074997
Postat pe 9 August 2010 20:11
ia uite inca una care dadu cu dansa intr-ansa si acu vine si ne intreaba pe noi daca-i EMBARASADA
bey femeie ce patisi chiar asa ti-ai pierdut capul?
eu credeam ca numai alea mici pustoaicele isi pierd capul dar se pare ca vin si alea mai coapte si o fac far' sa judece
sfatul meu mai asteapta un pic si apoi vei vedea
tusi_Oli
Postat pe 9 August 2010 20:36
De la: tusi_Oli, la data 2010-08-09 20:36:17ia uite inca una care dadu cu dansa intr-ansa si acu vine si ne intreaba pe noi daca-i EMBARASADA
bey femeie ce patisi chiar asa ti-ai pierdut capul?
eu credeam ca numai alea mici pustoaicele isi pierd capul dar se pare ca vin si alea mai coapte si o fac far' sa judece
sfatul meu mai asteapta un pic si apoi vei vedea


Sa vada ce? Daca e fata sau baiat? Sau daca se ia?
ses
Postat pe 9 August 2010 20:40
tusi_Oli
Postat pe 9 August 2010 20:54
"Te-ai trezit? Sper ca nu-i crezi pe toti de-aici dusi cu pluta ca sa-ti creada povestea."
dar ce te face sa crezi ca este doar o poveste?
Stiam eu ca nu veti crede ce am scris mai sus, dar sincer este chiar povestea mea mi s-a intamplat acum nu de mult si inca nu stiu daca sa rad sau sa plang.
Si acum cand imi aduc aminte de clipele frumoasa pe care le-am petrecut cu el simt fiori, ii simt si acum palmele cum se plimbau peste trupul meu, la felul cum saruta si la tot ce insemna prezenta lui din aceea seara candratiunea a pierdut in fata dorintei.
Oricum multumesc pt raspunsurile pe care le-am primit de la voi
Lady_0N_Fire
Postat pe 9 August 2010 21:09
De la: zambil, la data 2010-08-09 19:51:47haidi bre, relelor... n-o fi stiut fata de lumea cuvintelor... aprinso, baga nene literatura, ca noi te citim... da' asa, mai cu actiune, si eventual si cu poze, ca n-are lumea rabdare...


Nu stiu de ce aveti impresia ca este doar o poveste nu vi s-a intamplat nici odata sa faceti ceva mai altfel decat ce faceati deobicei?

Lady_0N_Fire
Postat pe 9 August 2010 23:16
[quote name='Lady_0N_Fire' date='2010-08-09 23:16:49'
Nu stiu de ce aveti impresia ca este doar o poveste nu vi s-a intamplat nici odata sa faceti ceva mai altfel decat ce faceati deobicei?

[/quote]
Adica sa ne culcam cu un necunoscut fara a ne intreba daca nu cumva omu' e o bomba biologica ambulanta??? Poate doar vuvuzeaua, ea vad ca-i in asentimentul tau.

Tylly
Postat pe 9 August 2010 23:27
Nu. Iar la tine e cusuta cu o mare ata alba. I
Doara
Postat pe 9 August 2010 23:27
ai 40? ce?atat ai la sandale.......


singura?pai ia fa un test ca poate e cu ochi si nu vei mai fi singura,si nici pe la baruri cocheyand nu vei mai fi....


of of of treceti prin viata ca trenu prin gara fara sa prindeti macar esentialul......
anaROBERT
Postat pe 9 August 2010 23:44
La 40 de ani iti pui intrebari daca ai ramas gravida, dupa ce ai facut sex?
Bine ca nu ai intrebat, daca ai ramas gravida dupa ce te-ai pupat cu el....
E cam acelasi lucru...
picaturaderoua
Postat pe 9 August 2010 23:58
V-am spus ca-i la misto.
Doara
Postat pe 10 August 2010 06:21
De la: Dor_marunt, la data 2010-08-10 06:21:59V-am spus ca-i la misto.


Ce te face sa crezi ca este misto?
Poate nu am deschis topicul asa cum trebuia, poate trebuia sa zic ceva de genul
"am facut sex aseara dar am uitat sa folosesc prezervativ".
Si ce daca am 40 de ani credeti ca viata se termina la acesti 40 de ani nu dragelor din contra atunci traiti totul cu mai multa pasiune. Nu zic am gresit dar era mult preea bine ca sa revin cu picioarele pe pamant.
Am o intrebare pt cele care mi-au raspuns aseara cate dintre voi ati facut sex asa pana la epuizare, cate nu ati vrut sa se termine acele mangaieri si acele sarutari pe care vi le ofera sotul sau poate amantul?
Lady_0N_Fire
Postat pe 10 August 2010 09:31
pe caldurile astea ........in fiecare seara .....esti aproape de infart
garbo074997
Postat pe 10 August 2010 09:35
misto telenovela!!!!!!!!!!noua nu??????????
nazirra
Postat pe 10 August 2010 09:35
dancris
Postat pe 10 August 2010 09:37
bre....i zic ca sigur esti gravida!!!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 10 August 2010 09:38
maaaaaa .......nu e noua e perimata daaaa asta e se pierdu si ia de ...........macar bine ca fu satisfacuta iote ce poza fromosica i-si puse
garbo074997
Postat pe 10 August 2010 09:38
bre ,da daca e la menopauza?
dancris
Postat pe 10 August 2010 09:38
io zic ca depinde de pozitie.....elodia stie 69 ...68....da sigur esti!!!!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 10 August 2010 09:40
eee nu la 40 de ani? o jignesti......ia tocmai a facut sex cu unu tanar.....si ii face fratior scuze am fost rautatica daaa nu m-am putut abtine.........
garbo074997
Postat pe 10 August 2010 09:41
nici io.......auzi matale .....Padre Tym.....ia o pe dinsa la spovedit!!!!!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 10 August 2010 09:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia balanta...barbatul taur 5 De la: pik_nik 14 Noiembrie 2009 14:06
el rac -ea balanta...sanse de reusita? 14 De la: yuby49 10 Noiembrie 2012 00:23
Cine e nascut/a pe 19 septembrie? 6 De la: loving 15 Decembrie 2013 15:43
eu gemeni el varsator 11 De la: wife 26 Octombrie 2009 23:46
eu scorpion si el berbec 3 De la: snowflake 30 August 2009 22:45
Setari Cookie-uri