Rivalitate

Doresc sa-mi spui parerea ta despre urmatorul eveniment:

La mine acasa am invitat doua fete. Le denumesc A si B. Nu se cunosteau .
" A " a venit prima si ne-am apucat sa punem programe pe calculator, deoarece este experta an acest domeniu.
" B " a venit mai tirziu si n-a intrat in discutiile noastre deoarece este afona in calculatoare si nu o interesa subiectul. Drept urmare , plictisindu-se a adormit .
Cind s-a trezit, fata " A " terminase treaba si vroia sa plece.
Toata povestea a tinut 2 ore.
Rezultanta: Fata " A " vrea sa o desparta pe " B " de viitorul ei sot asa pur si simplu, deoarece nu-l cunoaste, nu l-a vazut niciodata. O vorbeste pe " B " in toate felurile , injuraturi, cuvinte rele, etc.
Acum " A " ma face dusmanul ei pentru ca n-o las sa-si puna planul in aplicare si nu le las sa se intilneasca.
Eu nu inteleg de ce sa faci rau unei persoane care nu ti-a facut nimic , nici macar nu a stat de vorba cu tine.


Adlesberg
Postat pe 5 August 2010 20:03
Grea poveste. Grea decizie. Zarescu Dan ( Machiajtatuaj.ro Tel: 0765558073
machiajtatuaj
Postat pe 5 August 2010 20:08
" B " a venit mai tirziu si n-a intrat in discutiile noastre deoarece este afona in calculatoare si nu o interesa subiectul. Drept urmare , plictisindu-se a adormit "
La tine acasa e regim hotelier???? :-)) restul e can can
reyya
Postat pe 5 August 2010 20:12
Am sa-ti raspund: A nu are ce sa faca cu timpul ei , B nu are unde sa doarma sau cand vine in vizite , vine extrem de obosita...iar tu habar nu ai ce vrei ,cum habar nu ai in ce calitate le-ai invitat pe cele doua la tine..sau ..o puneai de-o ,,petrecere" in trei doar ca B era prea obosita si nu a mai putut astepta pana A si cu tine terminati treaba la calculator...eh...copilarii
reyya
Postat pe 5 August 2010 20:15
pare o poveste de clasa 11-a...
fleurdelis
Postat pe 5 August 2010 20:18
Nu, bre! RTS, nu copilarii!

Adica Real Time Strategy (game) sau, vorba ardeleanului, joc de strategie

reyyo, da' matale de ce te bagasi? ca io vazui la baiatu' ca cerea cuiva anume parerea, nu "oricui"
Iote ce titlu a bagat
Thor_again
Postat pe 5 August 2010 20:18
mie mi-a placut semnatura lui tatoo.
bluelight
Postat pe 5 August 2010 20:20
caldura asta, arde creierii

vine B la tine in casa, asa,ca o invitata. nevinovata , neprihanita si indragostita de alt barbat.habar nu are de nika dar nici nu vrea sa stie. ce daca nu se pricepe la calculator? trebuie sa invete? ii ajuta la ceva? asa ca , un pui de somn e mai nimerit

A e fata desteapta dar vrea sa-i faca rau frumoasei adormite.invidioasa !

aia care e muscata de musca tzetze a dat in boala somnului dar e fata buna de pus pe rana. chiar se marita si A, vrea sa o desparta. ce necaz. cata rautate!!! noroc de tine care ii tii partea si nu le lasi sa se intalneasca.

auzi, da unde dormea zana ? nu in casa ta? nu s-au intalinit?

mare ti-i gradina, doamne !
si_totusi
Postat pe 5 August 2010 20:24
Ar fi bine daca ne-ai indica in ce relatii esti cu A si B si de ce a venit B la tine cand tu aveai treaba cu A.
Doara
Postat pe 5 August 2010 20:26
cotoroantzelor . vreti sa-si arda si ultimul neuron??
bluelight
Postat pe 5 August 2010 20:28
e ca in problemele acelea de aritmetica, dor, cu mobilele care se intalnesc desi merg in directii diferite
si_totusi
Postat pe 5 August 2010 20:28
hai poate o punem de-o integrala..ca asa doar ecuatii cu doua necunoscute ..rezolva si altii
reyya
Postat pe 5 August 2010 20:30
N-am stiut matematica nicodata.
Doara
Postat pe 5 August 2010 20:31
Io zic sa treceti la limite, lasati-le dreaq de integrale
Thor_again
Postat pe 5 August 2010 20:35
Ia vorbiti si pe romaneste. Ce-s astea: limite, integrale?
Doara
Postat pe 5 August 2010 20:36
nu. permutari si combinari. asta e solutia
si_totusi
Postat pe 5 August 2010 20:38
da, tushico, ca aranjamentele vaz ca nu prea i-au iesit lu' asta micu' calculatoristu'
Thor_again
Postat pe 5 August 2010 20:40
Thor..ne bagam dar la care :limite de functii sau de siruri ??
reyya
Postat pe 5 August 2010 20:40
io azi is divergenta - stau in banca mea
bluelight
Postat pe 5 August 2010 21:39
Bre, un sfat bun nu sunteti in stare a dati omului...
Si ce va radeti? Mie mi se pare logic ca A sa vrea sa o desparta pe B de viitorul sot "deoarece nu-l cunoaste, nu l-a vazut niciodata"...
Problema insa este alta: daca A se deplaseaza spre B cu o viteza de 90 km/h intr-un plan rectiliniu, iar B vine spre A cu 120 km/h, ce se va intampla cu baiatul nostru prins la mijloc???

Tylly
Postat pe 5 August 2010 21:51
Astea-s curate ecuatii cu cel putin 2 necunoscute

zic io, nu dau cu parul
panty_C
Postat pe 5 August 2010 21:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
HOROSCOP COMPLET-TOATE ZODIILE 1 De la: raul27 20 Noiembrie 2009 15:30
Buna, 13 De la: garbo_492300 14 August 2018 15:24
doi lei???? 20 De la: fleurdelis 21 Iunie 2010 19:32
femeie taur- barbat scorpion ??? 33 De la: mia79x 6 Iulie 2009 16:06
barbatul rac si femeia taur 1 De la: mariana_39 2 August 2009 22:12
Setari Cookie-uri