Am 40, singura... oare sunt gravida?

De la: tymbark, la data 2010-08-11 10:45:12.....cu titlul: ce are ses in gura?


liaiedera de ce nu deschizi un topic cu acest titlu daca vrei sa afli ce tine ses in gura
tusi_Oli
Postat pe 11 August 2010 10:57


io cred ca ai citit prea mult sandra brown
asa ceva....

de fomeia care a deschis topicul ziceam
zambila
Postat pe 11 August 2010 11:04
Mi-a placut topicul asta de cand s-a deschis! Chiar ma gandeam: eu cand o sa devin centrul atentiei? 4 pagini? Hm.. cam tarziu.. dar va iert
ses
Postat pe 11 August 2010 11:08
ses,
vezi ce ai facut cu poza ta de la avatar
le-ai dat idei
tusi_Oli
Postat pe 11 August 2010 11:10
Eu? Au ei idei si fara poza mea
ses
Postat pe 11 August 2010 11:11
De la: ses, la data 2010-08-11 11:11:31Eu? Au ei idei si fara poza mea


or fi avand idei dar acu le-ai dat tema de discutie

deci liaiedera asteptam topicul sau nu mai esti curioasa sa afli?
tusi_Oli
Postat pe 11 August 2010 11:43
Vai ce miscata sunt de cata activitate am la vizualizarea profilului!!
Cum apare un bot cu ceva-ntre buze, cum sare, ca ars, poporul infometat de sexualitate...



Prindeti ii! Nu-i lasati sa scape!
ses
Postat pe 11 August 2010 11:44
Au trecut cam multe persoane pe la mine.... oare sunt GRAVIDA????

ses
Postat pe 11 August 2010 11:53
De la: ses, la data 2010-08-11 11:53:27Au trecut cam multe persoane pe la mine.... oare sunt GRAVIDA????



cine tu ?
sau poate doamna care deschisa topicul?
vezi cum pui intrebarea ca sa fie inteleasa bine
tusi_Oli
Postat pe 11 August 2010 11:55
Cred ca nastem amandoua odata
ses
Postat pe 11 August 2010 11:56
De la: ses, la data 2010-08-11 11:44:23Vai ce miscata sunt de cata activitate am la vizualizarea profilului!!
Cum apare un bot cu ceva-ntre buze, cum sare, ca ars, poporul infometat de sexualitate...



Prindeti ii! Nu-i lasati sa scape!


oooooooooooooooooooo
Ce de comentarii, dar toate sunt afara subiectului deschis de mine, din pacate astia suntem
ne ferim sa vb despre sex, despre fantezii sexuale, despre o relatie a unei femei cu un pusti dar cand vine vb de o poza pusa la avatar atunci sunteti curioase si chiar vreti sa aflati, si ce va mai placeeeeeeeeeeeeeeee

pt zambila
Nu este nimic din Sandra Brown, am citit carti scrise de ea,
dar din fericire este o intamplare din viata mea
Lady_0N_Fire
Postat pe 11 August 2010 12:07
De la: garbo074997, la data 2010-08-11 09:43:40o sa sufereeeeeeeeeeeeeeeee ca o sa plece cu o tinerea este inevitabil da se poate bucura de el acu cat mai poate asa ca fa dragoste sau sex sau ce vrei tu dar sa fii pregatita sufleteaste


Sunt constienta ca la un moment dat se va termina si voi suferi, dar atat timp cat ne este bine impreuna ma bucur de el si de tot ce imi ofera.

La un moment dat cineva imi cerea detalii despre noptile pline de pasiune de care am parte, oare de ce sunteti curiosi cum facem dragoste sau de ce?
Lady_0N_Fire
Postat pe 11 August 2010 12:15
Lasa iubita, nu tre sa suferi. Doar ii mai lungesti putin lesa
ses
Postat pe 11 August 2010 12:25
De la: Lady_0N_Fire, la data 2010-08-11 12:15:57
Sunt constienta ca la un moment dat se va termina si voi suferi, dar atat timp cat ne este bine impreuna ma bucur de el si de tot ce imi ofera.

La un moment dat cineva imi cerea detalii despre noptile pline de pasiune de care am parte, oare de ce sunteti curiosi cum facem dragoste sau de ce?


Ce importanta are cine ce te intreaba? De oameni indiscreti e plina lumea. Important e cat de mult te respecti tu si cat de mult respecti relatia pe care o aveti, iar asta transpare din discretia sau lipsa discretiei cu care vorbesti despre momentele voastre intime.
Sunt intime tocmai pentru ca trebuie sa se petreaca in intimitate, si nu trebuiesc trambitate in targ, cu lux de amanunte. Te comporti ca o adolescenta care n-a mai intalnit un barbat pana acum. Parca ai fi fost inchisa in manastire si ieri cineva a rupt gardul...


Tylly
Postat pe 11 August 2010 12:32
http://bit.ly/cSu4aU
dancris
Postat pe 11 August 2010 13:10
De la: Lady_0N_Fire, la data 2010-08-11 12:07:10
De la: ses, la data 2010-08-11 11:44:23Vai ce miscata sunt de cata activitate am la vizualizarea profilului!!
Cum apare un bot cu ceva-ntre buze, cum sare, ca ars, poporul infometat de sexualitate...



Prindeti ii! Nu-i lasati sa scape!


oooooooooooooooooooo
Ce de comentarii, dar toate sunt afara subiectului deschis de mine, din pacate astia suntem
ne ferim sa vb despre sex, despre fantezii sexuale, despre o relatie a unei femei cu un pusti dar cand vine vb de o poza pusa la avatar atunci sunteti curioase si chiar vreti sa aflati, si ce va mai placeeeeeeeeeeeeeeee


ma....tu vrei atentie....
sincer nu am citit de la inceput dar esenta am priso din doua randuri

sper totusi ca ce-i 40 nu sunt masura la pantof sau fusta
in rest...mare boua esti..cum drak sa te arzi asa ampoulea si fara protectie.
beyyy parca ati coborat acum din varful muntelui si ati dat de carja si sari ca infometata pe fara pic de ratiune
mare gradina ta doamne....testul de sarcina sau ginecologul iti suna vreun clopotel in capsorul ala al tau
ameno
Postat pe 11 August 2010 14:39
telenovele...neneaca...
lala_cri
Postat pe 11 August 2010 14:51
exact ce spuneam

mie mi-o placut faza aia in care el ii cerea permisiunea sa se aseze pe scaunul de langa ea, la bar!
unde ati mai pomenit voi asa ceva pe la noi!?
io zic ca s-o uitat prea mult la filme americanesti
zambila
Postat pe 11 August 2010 14:55
dap...ceva si de la americani...
lala_cri
Postat pe 11 August 2010 15:00
zambilici,
pe vremea meaaa...
Thor_again
Postat pe 11 August 2010 17:36
am trecut si IO la preumblare pe garbolica...si vad postarea

PE VREMEA MEA
dar acu a cui vreme ii?!?!?
LILO
Postat pe 11 August 2010 17:40
Bre, cotoroantzelor!
Ia lasati barfa asta ieftina si fuga mars la dat sfaturi si raspunsuri cocoanei asteia in "fire"!
Ca vaz ca nimeni n-ati fost capabile sa o faceti!

Bre, mami asta din foc, io zic ashea:
Muta-te de unde stai matale, du-te intr-un oras/ sat la cateva sute de kilometri, ia-l si pe jean valjean ala cu matale si ascundeti-va, maica. Numai asa barzaunele cu plodu-n cioc se va rataci si nu va mai putea sa aterizeze la usa ta, sa lase marfa acolo si sa-i dea un sut in cour: "na! marsh in p***da ma-ti!"
Thor_again
Postat pe 11 August 2010 17:46

IO am o mare ingrijorare!!!
oare starea de gravida...se ia?!?!?

tulai doamne...la 40 de ani sa ai indoieli de genul...
LILO
Postat pe 11 August 2010 17:56
Bre maimutzico, da' cine a zis de 40 de ani, ha? Fomeia zise ca are 40 singura...
O avea 40 IQ, numai ea... ca impreuna cu "el", iti dai seama ca ajunge la astronomica cifra de peste 40, nu?
Thor_again
Postat pe 11 August 2010 18:02
Thor draga te lasam pe tine cu sfaturile...noua ne e frica ca se ia...brrrr
lala_cri
Postat pe 11 August 2010 18:03
ZICE...Am 40, singura... oare sunt gravida?

aha!!! acum inteleg interpretarea lui thorel...


aaa!!1 da sa nu uit!!!
stii magicianule ca ti-am dus dorul?!?!

nu numai IO...toate cotoroantzele si mai putin(poate) cotorontzii
LILO
Postat pe 11 August 2010 18:08
salutare! hai ca va citii sa ma prapadii de ras............bata-va norocul sa va bata!
ana02
Postat pe 11 August 2010 18:11
Maimutzico, ce faci mami? Imi bagi mortu-n casa?
Cum adica "toate cotoroantzele ti-am dus dorul" ?
Iooiii... cre' ca deja ma asteapta cu apa fiarta la usa...
Thor_again
Postat pe 11 August 2010 18:14
vin' sa te pupam

ca sa iti treaca ...de apa fiarta..

tot mai buna apa de ploaie
LILO
Postat pe 11 August 2010 18:18
De la: Lady_0N_Fire, la data 2010-08-11 09:18:36Buna dimineata
in primul rand nu sunt o femeie iresponsabila ci doar una din multele femei care a facut o greseala iar pt asta sunt blamata
am facut dragoste cu un tanar de 25 de ani si pt asta sunt criticata
daca era invers si aveam eu 25 si el 40 nu ar fi fost nici o problema din pacate astia suntem.
Da am facut dragoste si nu am visat cum au zis unii m-am trezit dimineata alaturi de el si nu a fugit este si acum langa mine.
Va doresc tuturor sa aveti parte de nopti pline de pasiune si daruire.


Ce n-ai inteles tu e ca (repet ce a mai zis si Cell) nu ne intereseaza cu cine o arzi tu. Cu sau fara protectie. Ce a fost de comentat a fost intrebarea ta de 2 lei juma, intrebare pe care de regula o pune o pustoaica de 15 ani care si-a tras-o prima oara si nu stie ce si cum se mananca. De la tine se poate avea ceva pretentii. Ai zis ca mai ai copii. Cu ei cum ai ramas gravida? In rest, pot sa faci ce vrei cu cine vrei ca nu e problema noastra.
Doara
Postat pe 11 August 2010 18:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
zodie 1 De la: garbo006927 6 Iunie 2009 21:50
sfat.....sau poate un ajutor.... 33 De la: dodoloata 18 Iulie 2010 17:59
horoscopul saptamanii 27 iulie -2 august 4 De la: roastrolog 30 Iulie 2009 11:50
el Berbec ea Fecioara 8 De la: Mariana_Paun_1 8 Ianuarie 2014 08:29
eu berbec el taur 2 De la: valentino 6 August 2009 20:00
Setari Cookie-uri