Cine e nascut/a pe 19 septembrie?

Cum sunt nativii nascuti pe 19 septembrie?
-pentru ei conteaza imaginea lor,cum ii privesc altii,mediul in care activeaza si familia din care fac parte.
-sunt foarte organizate, uneori fiind chiar prea stricte.Sunt capabile sa ii coordoneze pe toti cei din jurul lor astfel incat sa se comporte ca o unitate care functioneaza la randament maxim.
-hainele si accesoriile lor sunt impecabile,in caz contrar inseamna ca ceva nu e in regula cu ei
-sunt eleganti.
-uneori sunt superficiali.Indivizii mai evoluati nascuti in aceasta zi vor fi preocupati in egala masura de evolutia lor interioara si de aspectul fizic.
-pentru a putea ajunge la un stadiu mai dezvoltat de evolutie personala, cei nascuti in aceasta zi vor fi nevoiti sa treaca prin momente mai dificile. Pot trece la un moment dat printr-o etapa a vietii in care sa respinga proprietatile, mediile elegante, poate chiar si atat de atent ingrijita lor imagine.Este posibil ca unele dintre aceste persoane sa cunoasca declinul financiar sisau lupta pentru existenta zilnica.Aceste persoane vor da dovada de o mare hotarare, depasind statutul de oamenii modesti si luptand pentru afirmarea sociala.In urma acestei lupte, nativii se vor schimba. Intr-adevar, o persoana timida, retrasa si tacuta poate deveni in cativa ani un om plin de succes, agresiv si increzator in sine. In orice caz, nativii acestei zile trebuie sa fie atenti la evolutia.


loving
Postat pe 3 Decembrie 2013 13:07

eu sunt"nascut pi 19....."

di ce, faci tort di ciocolata pt. mine? 8->


Fss_ssu
Postat pe 6 Decembrie 2013 16:57


si daca-s nascut pe 20 septembrie... nu merge ?
barboneli
Postat pe 6 Decembrie 2013 22:20
Si tu esti din 19, nenica suparat ? 19-istii astia...

Eu sunt cu 2 luni mai devreme insa...

Frumoasa-i toamna in ziua de 19 septembrie, perioada mea preferata, firar ea sa fie de vara, fix cand ploua mai mult inainte, de si dupa Sfantul Ilie imi vine si mie sorocul... voi cu toamna aveti zile senine si fericite, prea bine va merge
whisperer
Postat pe 9 Decembrie 2013 21:08
mi se potriveste .Imi lipseste partea cu succesul,dar am rabdare.
Sunt convinsa ca voi reusi.
garbo115744
Postat pe 15 Decembrie 2013 15:42
mi se potriveste
garbo115744
Postat pe 15 Decembrie 2013 15:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un rac si o leoaica 5 De la: prin_lume 4 August 2010 12:04
Ea Scorpion si el Capricorn 4 De la: mca 10 Iunie 2009 10:17
fata cu dilema cu baiatul de pe mess,,ca mi-a picat netul si nu am reusit sa ii scriu 20 De la: anaROBERT 20 Septembrie 2010 00:45
Am 40, singura... oare sunt gravida? 305 De la: 53 8 Noiembrie 2010 15:49
ea rac-el peste..... 5 De la: kaina_2009 15 Iunie 2009 12:42
Setari Cookie-uri