As vrea sa stiu si eu parerea voastra...a"multimii"...un sfat poate...

'rar solzii lui ai dreaq...,ca numai paguba face...
oricum..,"asocierea" e destul de buna..,zic eu..
roby_cado
Postat pe 2 August 2010 21:38
pasarea si pestele? siguur... E o asociere sanatoasa
Doar porcu'dauneaza. Colesterol.
quasaria
Postat pe 2 August 2010 21:46
Eu te-am mai sfatuit Roby. Lasa naibii femeile ca e curve si treci la barbati ca-s de incredere.
Doara
Postat pe 2 August 2010 21:48
iar daca nu-s de incredere, asta e, sint agasabili.
quasaria
Postat pe 2 August 2010 21:58
buna seara!
monikk
Postat pe 2 August 2010 21:59
De la: quasaria, la data 2010-08-02 21:46:01pasarea si pestele? siguur... E o asociere sanatoasa
Doar porcu'dauneaza. Colesterol.


nu bre..,femeia si pirahna..
se misca femeia mai greu cand isi "devoreaza" prada,dar e pe aproape..

dor..,un sfat il dai bazat pe proprie experienta..
ce sa inteleg..?ai trecut la femei si iti e bine..?
roby_cado
Postat pe 2 August 2010 22:03
De la: roby_cado, la data 2010-08-02 22:03:10
De la: quasaria, la data 2010-08-02 21:46:01pasarea si pestele? siguur... E o asociere sanatoasa
Doar porcu'dauneaza. Colesterol.


nu bre..,femeia si pirahna..
se misca femeia mai greu cand isi "devoreaza" prada,dar e pe aproape..

dor..,un sfat il dai, bazat pe proprie experienta..
ce sa inteleg..?ai trecut la femei si iti e bine..?
roby_cado
Postat pe 2 August 2010 22:04
Nu bre ca inca nu m-am scarbit de barbati. Ii devorez unul cate unul. Dar daca ma voi scarbi e urmatorul pas pe care-l fac.
Doara
Postat pe 2 August 2010 22:04
sa-ti recomand un tocator?
Ala se misca mai repede.
quasaria
Postat pe 2 August 2010 22:06
asea mami...,dar atentie la coresterol,vorba lui Q..,ca doar," toti barbatii e......"
roby_cado
Postat pe 2 August 2010 22:07
Q., am vb cu el asa cum am spus....am inceput discutia cu el cu ceva de genul ca as vrea sa fie aici mai des la care am primit raspunsul ca e bn si atat pt inceput si mai tarziu cine stie...am facut un pic pe victima ,ca vai ma face sa sufar cu raspunsurile lui...el a zis ca sa lasam sa decurga totul de la sine,sa nu grabim lucrurile..si ca el nu face pe nimeni sa sufere,nu e genul..
monikk
Postat pe 2 August 2010 22:09
monikk, pai ce ziceam eu... chestia cu "Da...cindva.....". Pagina 1.
quasaria
Postat pe 2 August 2010 22:12
cand i-am spus ca as vrea sa fie mai mult intre noi...nu o aventura ci o relatie, a zis sa nu intind coarda momentan pt ca nu e asa simplu...i-ar placea sa avem o relatie dar nu se poate cu una cu doua si nu vre sa ma imbrobodeasca...vrea totul sa decurga de la sine.
monikk
Postat pe 2 August 2010 22:15
deci baiatu' simtit...
roby_cado
Postat pe 2 August 2010 22:17
corect. Stii ce inseamna sa decurga de la sine, nu?
quasaria
Postat pe 2 August 2010 22:21
i-am zis ca gata s-a terminat,l-am cunoscut si mi-am facut o parere...el a zis ca ii pare rau ca mi-am facut o impresie proasta despre el atat de repede si lucrul asta ii displace ..in 3 saptamani..ca nu toti sunt la fel ...ca dc vroia,nici macar la stagiul de vb nu eram,m-a intalnit,m-a placut sar eu vreau totul dintr-o data si asta nu se poate....si ca nu stie ce pretentii am eu la el dupa atat de putin timp...o relatie nu se face asa cu una cu doua dupa 3 sapt...mi-a zis intai sa cunosc persoana si pe urma sa-mi fac o parere...
a mai zis ca fiecare e liber sa faca ce vrea....

ca si-a schimbat parerea despre mn...ca nu se astepta la asta din partea mea...ca nu intelege de ce m-am schimbat la 360 grade
ca i-ar placea sa vb in continuare,sa ramanem amici dc vreau,dc nu,asta e...si ca sa vad intradevar ce fel de om e....
monikk
Postat pe 2 August 2010 22:25
De la: quasaria, la data 2010-08-02 22:21:16corect. Stii ce inseamna sa decurga de la sine, nu?


...dc decurg cum vrea el...dc nu...pa pa mie
monikk
Postat pe 2 August 2010 22:53
exact. Sa cunosti persoana... nu asa, relatie din trei vorbe si trei pupici - ti-a spus omul foaaarte clar, ce vrei mai clar de asa.
Deci, evident - intai vreo nspe ani asa in care te mai frecventeaza si pe tine si sta cu aia, si dupa aia vedeti voi... ce decurge de la sine. Nu decurge de la sine, mai asteptam.... poate decurge.
E oarecum tipic. Parca ar fi toti facuti de-o mama.
Mai citeste pe aici subiete cu insurati, si ai sa te lamuresti - la xerox.
quasaria
Postat pe 2 August 2010 23:22
...off, Doamne, s-o gasi unul bun?...
nu inteleg de ce vreasa fim amici in continuare...ce o astepta?
monikk
Postat pe 2 August 2010 23:27
asteapta sa te prinda intr-o dispozitie mai "rezonabila". Tu ce crezi ca asteapta, de fapt?
N-are prietenii? N-are amici?
Te-a ales pe tine sa mergeti la meci, sa beti o bere si sa discutati despre femei?
quasaria
Postat pe 2 August 2010 23:36
De la: quasaria, la data 2010-08-02 23:36:39asteapta sa te prinda intr-o dispozitie mai "rezonabila". Tu ce crezi ca asteapta, de fapt?
N-are prietenii? N-are amici?
Te-a ales pe tine sa mergeti la meci, sa beti o bere si sa discutati despre femei?


...da,stiu ce vrea...
monikk
Postat pe 2 August 2010 23:43
... si tot acelasi lucru o sa vrea. Pentru urmatorii 20 de ani, daca ai tu atita rabdare. Nu-ti face probleme, el are....
Iar la vreo discutie de genul celei de azi, o sa iti aminteasca de faptul ca sinteti amici...sau, ma rog, el asta ar fi vrut... ce s-o fi intimplat altceva... na, s-a intimplat - cine stie cum. Da' voi sinteti prieteni. Esti prietena lui, sau el asa avea impresia - nici un moment n-a intentionat altceva... Doamne fereste, cum sa te faca sa suferi. Da' nici nu i-a trecut prin cap. Da' de ce sa suferi? Ca doar va mai vedeti... anul asta.
Si cine stie ce va fi in viitor...
Si mai exista o versiune.
Aia in care ia vreo mutra din aia de catel batut si zbiara ca e nefericit cu actuala. Da' din n motive - i-a murit papagalul, are credite, are o matusa bolnava - nu poate sa se desparta ACUM. Dar pe tine te iubeste! Forever! Ana + Gigel = love.
See u cind mai trec pe aici. Nu uiti ca te iubesc mult, nu?

Mai vrei detalii? Sau te-ai lamurit?
quasaria
Postat pe 2 August 2010 23:46
m-am lamurit...ms!
monikk
Postat pe 2 August 2010 23:50
garbo074997
Postat pe 2 August 2010 23:50
pina la urma - ai vrut un sfat, astea ce ti se intimpla tie sint deja vu-uri... Asa cum am spus, e tipic.
Dar depinde ce preferi. Ce iti doresti tu. O relatie de genul asta este ok pina la urma cit timp iti indeplineste asteptarile. Daca iti poti limita asteptarile la ce iti ofera el, puteti sa fiti long time together. Sau daca ai suficienta dedicatie si determinare poti sa incerci sa influentezi lucrurile pe alt fagas. Posibil sa reusesti, posibil sa nu.
Your choice.
quasaria
Postat pe 2 August 2010 23:59
De la: quasaria, la data 2010-08-02 23:59:50pina la urma - ai vrut un sfat, astea ce ti se intimpla tie sint deja vu-uri... Asa cum am spus, e tipic.
Dar depinde ce preferi. Ce iti doresti tu. O relatie de genul asta este ok pina la urma cit timp iti indeplineste asteptarile. Daca iti poti limita asteptarile la ce iti ofera el, puteti sa fiti long time together. Sau daca ai suficienta dedicatie si determinare poti sa incerci sa influentezi lucrurile pe alt fagas. Posibil sa reusesti, posibil sa nu.
Your choice.


...nu stiu dc am"capacitatea"de a influenta lucrurile pe alt fagas...sau...nu stiu ce as putea face...si tocmai pt ca nu stiu imi e teama sa incerc ceva...imi place tipul asta si stiu ca dc l-as fi cunoscut in alta perioada a vietii lui,cand era singur,ar fi fost ok...dar asta a fost sa fie...nu stiu ce as mai putea face...i-am zis ceea ce am crezut si asa o sa las...caci mai tarziu o sa-mi fie m bn...
monikk
Postat pe 3 August 2010 00:06
o decizie inteleapta.
Nu pot decit sa fiu de acord cu tine.
quasaria
Postat pe 3 August 2010 00:07
noapte buna si multumesc pt intelegere si sfaturi!
monikk
Postat pe 3 August 2010 00:10
De la: monikk, la data 2010-08-02 23:27:39...off, Doamne, s-o gasi unul bun?...
nu inteleg de ce vreasa fim amici in continuare...ce o astepta?


pai vezi..?,asta e puiule..,mai bun nu gasesti..
iti dai seama ca nu s-ar uita in alta parte daca ar avea acasa ceea ce-si doreste..
tu esti cea care ii ofera tandretea,intelegerea,dragostea,si tot ce nu e in stare sotia lui sa-i ofere,pentru a-l face fericit..
iubeste-l..,traieste clipa..,in rest nimic nu mai conteaza...
fi fericita alaturi de el...
roby_cado
Postat pe 3 August 2010 03:07
Sper ca nu vorbesti serios.
Doara
Postat pe 3 August 2010 06:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CE IUBESC BARBATII? 1053 De la: anisoaraf 19 Februarie 2011 08:47
a fost odata, ca de n-ar fi fost, nu s-ar povesti 1042 De la: iasomia 1 Noiembrie 2009 17:51
Femeile peste 35 de ani 228 De la: yves 21 Februarie 2011 22:46
nu am facut sex de 3 ani 335 De la: Laleauaneagra 7 Februarie 2010 22:19
invitatie la dans 94 De la: zazaq 16 Ianuarie 2013 22:32
Setari Cookie-uri