As vrea sa stiu si eu parerea voastra...a"multimii"...un sfat poate...

aha, reyya: deci nu-s singura care a procedat asa... Iote ce zic oamenii astia: cica nu se poate.

monik, eu rezolvarea o am deja, o sa fiu ok, np. Doar ca sint acum ceva mai prost dispusa decit de obicei.
quasaria
Postat pe 1 August 2010 21:06
ei nu se poate...depinde , daca da peste una dintre noi, parca l-as sfatui sa aibe toale pe care sa le imbrace in viteza in caz de ,,posibile avarii"
reyya
Postat pe 1 August 2010 21:08
las' ca isi poate trage boxerii pe el si in lift....
quasaria
Postat pe 1 August 2010 21:09
Q, n-am spus ca nu se poate. Daca e spontan iese. Daca e pregatita nu ai cum sa prevezi toate reactiile lui si chiar si ale tale. E posibil sa aiba ea de suferit. Doar sa aiba grija.
Doara
Postat pe 1 August 2010 21:09
normal..are timp pana la parter sa se imbrace
reyya
Postat pe 1 August 2010 21:11
adica ce sa aibe de suferit Doruletz??? Nu stie sa traga crosee de dreapta in boase sau cu??? ce sa aibe de suferit??? in caz ca devine ala violent sau ce anume??
reyya
Postat pe 1 August 2010 21:12
pai Dor, de aia am intrebat si eu citi ani are... Ca sa stiu cum sta cu self controlul si planificarea. Si cu pocnitul in outze, la o adica. Care te ajuta sa ai timp sa infasti tuciul de fonta....

no pain, no gain.... No game, pardon.
quasaria
Postat pe 1 August 2010 21:13
exact Q, asa ma scris si eu mai sus...in caz de avarie ...atentat la oua
reyya
Postat pe 1 August 2010 21:15
sincer,as face ceea ce mi-a zis Q. sa-i fac,dar,asa cum am mai zis,nu am cum,iar la mn sa-l aduc,iar nu am cum ca nu sunt niciodata singura acasa. Tare mult as vrea sa i-o platesc. E foarte clar ca intentia lui e sa se culce cu mn...si asa i-as plati-o cu varf si indesat...sa ma tina minte. FAza e ca l-am chinuit putin...si mi-a placut... Off,daca as gasi ceva sa fac sa vada ca nu's chiar asa usor de manipulat. Cu faze din astea ca:nu stiu de ce,dar imi place sa vb pe mess....as vb cu tn 24 din 24 de ore...si sincer,chiar am vb multe ore pe mess,dar totusi asta tot nu m-a facut sa-l cred...el credea ca ma poate pacali...
monikk
Postat pe 1 August 2010 21:18
reyya: nici nu cred ca e nevoie, de fapt. Daca esti suficient de serafica, nu realizeaza ce i se intimpla. Antiteza dintre ce aude si ce vede. Mai ales in momente... fierbinti.

Parerea mea e ca de a doua zi trebuie sa fii atenta cum traversezi strada... nu atunci, pe loc. Pina a doua zi proceseaza informatia si ii revine spiritul razboinic.
quasaria
Postat pe 1 August 2010 21:20
de l cine credeti ca am primit mesaj acum?...chiar de la el...si se pare ca i-a placut seara de vineri caci imi scrie ca ma saruta dulce si ca abia asteapta sa vb maine...si el acum mai mult ca sigur e acasa cu ea...ce tupeu a avut... si nu inteleg...sambata i-am trimis eu prima msg doar pt a-l intreba dc a prins peste caci fusese la pascuit...deci,practic pt a ma baga in seama cu el...si mi-a raspuns la msg scurt fara te sarut,fara pup,nimic,..rece...si apoi a plecat la ea....si acum imi trmite msg...
monikk
Postat pe 1 August 2010 21:29
big problem nene......te pui cu poftele astea ??
superbus
Postat pe 1 August 2010 21:38
raspunde-i si tu peste vreo doua ore: si eu te sarut dulce.
Dar nu acum, mai bine sa ii bipaie telefonul cind s-or culca....
quasaria
Postat pe 1 August 2010 21:40
De la: quasaria, la data 2010-08-01 21:40:32raspunde-i si tu peste vreo doua ore: si eu te sarut dulce.
Dar nu acum, mai bine sa ii bipaie telefonul cind s-or culca....
monikk
Postat pe 1 August 2010 21:41
1:amintiti-mi din cand in cand sa stau departe de Q...

2:moni..,credeam ca sa terminat prostia aia de serial cu ISPITA...
cati ani ai..?26..?,nu-i lasa sa se inmulteasca...
roby_cado
Postat pe 1 August 2010 21:44
Si chiar sunt curioasa maine ce are de zis...cred ca ar vrea sa repete experienta (si cand ma gandesc ca au fost momente cand m-am refacut asa de bn si el nu mai putea,curgeau apele dupa el...si asta desi nu s-a intamplat nimic mai mult din ce amzis) ...la cate de sigur e pe el,probabil crede ca data viitoare ma face... ...
monikk
Postat pe 1 August 2010 21:45
De la: roby_cado, la data 2010-08-01 21:44:311:amintiti-mi din cand in cand sa stau departe de Q...

2:moni..,credeam ca sa terminat prostia aia de serial cu ISPITA...
cati ani ai..?26..?,nu-i lasa sa se inmulteasca...



serios?...
pai,atunci sa lasam...ispita...si atunci,da-ti si tu cu parerea...hai,ca vreau si parerea unui barbat...
monikk
Postat pe 1 August 2010 21:49
De la: roby_cado, la data 2010-08-01 21:44:311:amintiti-mi din cand in cand sa stau departe de Q...

2:moni..,credeam ca sa terminat prostia aia de serial cu ISPITA...
cati ani ai..?26..?,nu-i lasa sa se inmulteasca...


ce-ai mey Roby cu Q?? ce, nu e frumos sa-ti bipaie telefonul in fiecare seara , desigur dupa 00 cand esi cu altcineva in pat?? ce are??? daca fix la ora aia cuiva ii e dor de tine
In loc sa te bucuri ca esti iubit...
reyya
Postat pe 1 August 2010 21:50
De la: monikk, la data 2010-08-01 21:49:14
De la: roby_cado, la data 2010-08-01 21:44:311:amintiti-mi din cand in cand sa stau departe de Q...

2:moni..,credeam ca sa terminat prostia aia de serial cu ISPITA...
cati ani ai..?26..?,nu-i lasa sa se inmulteasca...



serios?...
pai,atunci sa lasam...ispita...si atunci,da-ti si tu cu parerea...hai,ca vreau si parerea unui barbat...


parera lui Roby??? Esti sigura?? :-)
reyya
Postat pe 1 August 2010 21:51
roby, tot e bine ca nu a devenit reflex asta cu statul departe. Inca.

monik, cre' ca pina maine o sa fii constienta ca dupa o faza d'asta ala te va uri pina la moarte, nu?
Eu i-am facut chestia asta unuia care chiar merita -da' tot a ramas cu deja vu-uri de cite ori dadea de alcoave, un timp... Iar cu mine, un timp mai indelungat. Cre' ca daca m-ar fi legat si tot n-ar fi crezut ca nu-l mai paste nimic. Question of trust.
quasaria
Postat pe 1 August 2010 21:52
...totusi as vrea sa-l mai chinui putin...nu as vrea nici sa ma urasca...dar nici sa ramana nepedepsit...sau ii dau un msg gol,sa-l sperii putin...
monikk
Postat pe 1 August 2010 21:59
"...dar nici sa ramana nepedepsit.."

pentru ce..?
pentru ca esti tu o bamboo-ista ordinara pe cale sa destrame o relatie,asaaa..." just for fun"..?
repet..,nu lasa anii aia sa se inmulteasca...,ia si tu exemple de urmat ce dreaq..,fata cu paru' de foc..,etc..
hai ca poti..
roby_cado
Postat pe 1 August 2010 22:07
robica, bambooistul ordinar n-o fi nea ala care minte pe cineva acasa - care probabil are incredere in el? Asa, just for fun?
Fata asta nu minte pe nimeni. I-a placut un barbat, asa cum tuturor ar putea sa ne placa...
quasaria
Postat pe 1 August 2010 22:09
De la: roby_cado, la data 2010-08-01 22:07:12"...dar nici sa ramana nepedepsit.."

pentru ce..?
pentru ca esti tu o bamboo-ista ordinara pe cale sa destrame o relatie,asaaa..." just for fun"..?
repet..,nu lasa anii aia sa se inmulteasca...,ia si tu exemple de urmat ce dreaq..,fata cu paru' de foc..,etc..
hai ca poti..


cand am zis ca nu vreau sa ramana nepedepsit,nu m-am refeit neaprat la faptul ca o sa fac ceva care sa-i strice relatia...tocmai asta e...sa nu ramana nepedepsit pt ceea ce face...se joaca cu amandoua...iar eu nu o sa-i fac pe plac lui...dc pe el atat il duce capul sa faca...sa iasa si cu alte femei...nu are de cat...cu parere de rau pt prietena lui...nu stie ce are la usa...
monikk
Postat pe 1 August 2010 22:12
cred ca e primul mesaj de-al tau, Roby-tata, cu care nu sunt de acord. Da' ce conteaza?
Thor_again
Postat pe 1 August 2010 22:12
"..Fata asta nu minte pe nimeni. I-a placut un barbat, asa cum tuturor ar putea sa ne placa.."

corect...,pana in momentul in care a aflat ca ala are o relatie...,mai departe...
bine..,tine de respectul de sine asta...,ma rog..
roby_cado
Postat pe 1 August 2010 22:13
De la: roby_cado, la data 2010-08-01 22:13:53"..Fata asta nu minte pe nimeni. I-a placut un barbat, asa cum tuturor ar putea sa ne placa.."

corect...,pana in momentul in care a aflat ca ala are o relatie...,mai departe...
bine..,tine de respectul de sine asta...,ma rog..


...da,dar el a fost cel care a zis ca spera ca faptul ca are o prietena nu ma impiedica sa iesim la un suc...si,da am continuat si am acceptat sa ies la suc,doar k si amici,doar pt simplul fapt ca am vrut sa-l cunosc,sa vad ce fel de om este...dar innainte de a iesi la suc,am sta de vba pe mess k si 2 amici,fara discutii legate de noi 2 sau vreo eventuala aventura...chiar am fost surprinsa cand a trcut mai departe decat de discutii...
monikk
Postat pe 1 August 2010 22:18
roby, faptul ca omul e disponibil sau nu o stabileste EL. El este cel implicat emotional, social, samd in alta parte. El are responsabilitati si obligatii: sint ale lui.
Mie poate sa imi placa acelasi barbat care mai place si altor 10 femei si are si una acasa in acel moment. Modul in care gestioneaza situatia si cit este de fair fata de fiecare dintre noi este la latitudinea respectivului.
Probabil marea majoritate a barbatilor ar prefera sa le vrajeasca pe toate in particular: dar asta nu tine de "pradatoarele" respective... Tine de integritatea lui, ca om.
quasaria
Postat pe 1 August 2010 22:19
De la: roby_cado, la data 2010-08-01 22:13:53"..Fata asta nu minte pe nimeni. I-a placut un barbat, asa cum tuturor ar putea sa ne placa.."

corect...,pana in momentul in care a aflat ca ala are o relatie...,mai departe...
bine..,tine de respectul de sine asta...,ma rog..


Robita..usurel , usurel...vina e a fetei ca ala umbla din floare in floare cu pantalonasii in vine nu??? Stim , suntem toate ,,neste courve" . Ea a spus clar..i-a placut tipul si restul ...tot ea trebuia sa-l apere pe dobitoc sa nu-si insele ,,iubita" (alta fraiera care e mintita de acelasi dobitoc )
Ma lasi???
reyya
Postat pe 1 August 2010 22:31
"..Tine de integritatea lui, ca om.."
perfect de acord..
numai ca omu' e destul de simtit,incat sa-ti spuna ca are o relatie...(n-a mintit pe nimeni)..
ei...,din momentul asta, as fi curios cum ai reactiona tu Q,si tu Reyya...

despre ce vorbim..?
roby_cado
Postat pe 1 August 2010 22:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
schimbam ceva? 18 De la: zambila 28 Octombrie 2009 15:03
frustrareeeeee 41 De la: elodia_2 21 Octombrie 2011 18:58
sapte minciuni pe care le spun barbatii 44 De la: fleurdelis 30 Iunie 2010 06:54
ce i-ai face persoanei de deasupra ta?? 783 De la: reyya 6 Noiembrie 2009 04:11
Vreau sfaturi..va implor...ce sa fac? 10 De la: amyyy 3 August 2009 11:18
Setari Cookie-uri