As vrea sa stiu si eu parerea voastra...a"multimii"...un sfat poate...

".. Eu ar trebui sa ma gindesc la ea?!?!.."
nu draguta...,ar trebui sa te gandesti la tine in primul rand.., ca ai putea fi urmatoarea.."EA"..
roby_cado
Postat pe 1 August 2010 23:56
cu asta sint de acord.
Raspunde si la restul intrebarilor....
quasaria
Postat pe 1 August 2010 23:58
sentimente..nu, despre ele nu am vorbit Q..e bine sa stii cu cine poti intra-n hora....sageata lui Cupidon nu prea loveste in astfel de cazuri :-) Vorbeam strict de o dambla asa de a fi cu X, desi..nu prea sta in picioare., de asta am si punctat ,,prin absurd"...dar nu cumva o sa fiu eu de vina ca umbla ala cu pantalonii in vine si coaiele-n vant pe unde apuca...no way!!
reyya
Postat pe 1 August 2010 23:59
Vezi pe pagina 3 Roby
reyya
Postat pe 2 August 2010 00:00
reyya - asta incercam sa il lamuresc pe roby acum: cum e cu "bambooistele ordinare care strica relatiile just for fun". Aia nu strica nimic, eventual isi foute viata ei - se pare ca roby a inteles chestia asta, totusi.
Cel care e ordinar in povestea asta, fata de ambele femei, e el.
quasaria
Postat pe 2 August 2010 00:02
De la: quasaria, la data 2010-08-01 23:58:39cu asta sint de acord.
Raspunde si la restul intrebarilor....


am raspuns de atatea ori,incat am obosit..
nu va claditi fericirea pe suferinta altora..,fie ca sunteti femei sau barbati..
puneti dreaq punct acolo unde nu mai merge...,fara sa inselati..
nu va bagati acolo unde exista deja o relatie..
ei hai..,ati mai auzit asta de la mine..,asa-i..
roby_cado
Postat pe 2 August 2010 00:03
da...e de sine statatoare chestia asta ..cu sau fara femei in jur...
reyya
Postat pe 2 August 2010 00:03
"..Aia nu strica nimic, eventual isi foute viata ei.."
si pe a aleia de-l asteapta pe ala acasa...
roby_cado
Postat pe 2 August 2010 00:06
[quote]nu va bagati acolo unde exista deja o relatie..
De la: roby_cado, la data 2010-08-02 00:06:03"..Aia nu strica nimic, eventual isi foute viata ei.."
si pe a aleia de-l asteapta pe ala acasa... [/quote]
tu esti turc sau te prefaci...
Ce drak de responsabilitate am eu fata de relatia aluia, daca el sustine ca e disponibil??
Da, am o responsabilitate fata de MINE. Dar fata de nevasta/prietena aluia - nici una.
quasaria
Postat pe 2 August 2010 00:06
...pai de asta nu inteleg eu oamenii: el zice ca se impaca bn,dar de ce inseala?...cand inseli? poate atunci cand reltia nu m merge bn,sau cand nu mai exista iubire,sau nu stii ce vrei...deci,e clar ca o persoana inseala cand"lipseste ceva"...
monikk
Postat pe 2 August 2010 00:07
Bine punctat Q...doare al dracu de tare.....mai rau e cand dispare din peisaj si cand crezi ca ai reusit sa ti l smulgi din suflet.....reapare...cu dorinta de a continua....la fel....si cu tine si cu ea......Faza asta m a naucit...ce e in mintea lui?mi a spus ca de fapt pe mine ma iubeste dar nu se poate desparti dintr un motiv pe care o sa mi l spuna candva.Si foaret multe alte dulcegarii....Problema e..ca nu mai am incredere in el...cred ca a reaparut in viata mea si face toate chestiile astea ca sa nu il dau in judecata pt paternitatea fetitei.Cu durere in suflet eu asta....cred...
garbo162606
Postat pe 2 August 2010 00:07
De la: roby_cado, la data 2010-08-02 00:06:03"..Aia nu strica nimic, eventual isi foute viata ei.."
si pe a aleia de-l asteapta pe ala acasa...


Mey Roby,tu chiar nu pricepi???? isi foute doar directia ei,(daca nu era ea , era altcineva ..si tot asa intelegi??? )nu a aleia de-l asteapta pe bou acasa...directia aleia o foute el si si-o foute si cea de acasa care crede in asemenea specimen ...intelegi nuanta?????
reyya
Postat pe 2 August 2010 00:09
De la: garbo162606, la data 2010-08-02 00:07:15Bine punctat Q...doare al dracu de tare.....mai rau e cand dispare din peisaj si cand crezi ca ai reusit sa ti l smulgi din suflet.....reapare...cu dorinta de a continua....la fel....si cu tine si cu ea......Faza asta m a naucit...ce e in mintea lui?mi a spus ca de fapt pe mine ma iubeste dar nu se poate desparti dintr un motiv pe care o sa mi l spuna candva.Si foaret multe alte dulcegarii....Problema e..ca nu mai am incredere in el...cred ca a reaparut in viata mea si face toate chestiile astea ca sa nu il dau in judecata pt paternitatea fetitei.Cu durere in suflet eu asta....cred...



povesti 606 ,povesti...dorinta de a te cuceri, odata ce te-a cucerit , interesul se indreapta spre alta persoana si mereu va fi asa, o alta si o alta si o alta...,,lupul isi schimba parul doar.." continuarea o stii :-)
reyya
Postat pe 2 August 2010 00:12
"..Ce drak de responsabilitate am eu fata de relatia aluia, daca el sustine ca e disponibil??.."



monicutz..,sunt cu cineva..,dar disponibil sa stii...
Q.., ori ai chef de cearta..,ori e prea tarziu pentru astfel de subiecte...
roby_cado
Postat pe 2 August 2010 00:14
"..si cu mine si cu ea intr o veselie timp de 4 ani.."
606..,"ea" fiind cine..?
roby_cado
Postat pe 2 August 2010 00:17
2606,ce doare al dracului de tare este sa te considere o optiune.Fie si optiunea preferata. Iti ia mult sa realizezi ca problema este in modul lui de a gindi si de a simti - nu in personajele din jur, indiferent care sint alea.

roby, acum imi explic : nu esti turc, e ora prea tirzie pt tine. Ma scuzi. Nu intelegeam de ce nu procesezi diferenta dintre "intr-o relatie" si "disponibil"....
quasaria
Postat pe 2 August 2010 00:20
bai femeie..,sari de la una la alta cam cum iti place tie..,in fine..
deci..,dobitocul ala,i-a spus "victimei" asteia ca are o relatie..,unde mama dreaq vezi tu disponibilitatea lui aici..?
roby_cado
Postat pe 2 August 2010 00:26
...da,mi-a spus,dar mai innainte de asta el a acceptat invitati ala suc...deci s-a dat disponibil mai intai,mai apoi a zis ca are prietena...
monikk
Postat pe 2 August 2010 00:30
in faptul ca a sarit pe ea.
Simplu. Nu?
quasaria
Postat pe 2 August 2010 00:30
...eu merg la culcare caci maine ma trezesc devreme...o sa vad maine ce mai are de zis...si pe urma o sa-i zic ce am de zis...va doresc o seara buna! pa pa
monikk
Postat pe 2 August 2010 00:33
pa pa
quasaria
Postat pe 2 August 2010 00:34
De la: quasaria, la data 2010-08-02 00:30:40in faptul ca a sarit pe ea.
Simplu. Nu?

in urma mesajelor ei disperate,in care scria ca ca taaaaare mult ar vrea sa-l cunoasca..
a venit si momentul destainuirii lui..
ea ce mama dreaq mai cauta acolo in secunda urmatoare...?
roby_cado
Postat pe 2 August 2010 00:34
"..o sa vad maine ce mai are de zis.."
de ce mai vrei asta mai fetita..?
ehh...,si la mine...,for fun..,evident..
roby_cado
Postat pe 2 August 2010 00:38
da, saracul... i-au rupt inima mesajele alea sfasietoare si s-a gandit sa o fouta si pe asta ca sa nu plinga, saraca.... Suflet bun.
Ea putea sa caute orice. Cind esti SINGUR sau SINGURA ai dreptul sa cauti. Cind nu esti singur, nu. Asta e chestia pe care nu o intelegi tu. El era ala care nu era singur - deci ce cauta?

quasaria
Postat pe 2 August 2010 00:43
.. gaseste?
anakin
Postat pe 2 August 2010 00:58
".. El era ala care nu era singur - deci ce cauta?.."
aici ai dreptate..,dar...,ce sa zic..,cand te agaseaza una cu msj..,barbat fiind..,te simti intr-un fel..,si vrei saaa.. pui capat..,nu?
dar ea..,ce scuza are ca vrea sa vada maine "ce mai zice"..?

anakin..
roby_cado
Postat pe 2 August 2010 01:02
mdea, era agasat.
Pai na, si eu vreau sa vad ce mai zice? Eu ce scuze am?
quasaria
Postat pe 2 August 2010 01:15
Curiozitatea?
nuti_vio
Postat pe 2 August 2010 01:21
acest om (barbat/femeie)depinde de situatie sunt corve feminine sau masculine nu au printipii si nici sentimente curate...............dupa ce ii da cateva nr. se va plictisi si o va insela si pe ia cu o alta prospatura
garbo074997
Postat pe 2 August 2010 01:45
Roby, tu de ce tii asa mult ca relatia marlanului de acasa sa nu se strice? Eu zic ca monikk i-ar face un serviciu celei cu care e acum tipul pentru ca i-ar deschide ochii sa vada pe cine are acasa. Si da. E normal ca o femeie SINGURA care place un barbat sa spere ca ar putea avea o relatie cu acel barbat. Dupa ce el ii spune ca are o relatie si ca ar vrea si cu ea o relatie de aici incepe problema. Poti accepta sa fii pe locul 2 sau poti sa-i dai papucii. Dar uneori poate ca si barbatul merita o lectie pentru ceea ce face. Poate macar asa intelege cum ar trebui sa se comporte atunci cand e intr-o relatie. Si daca aceasta lectie presupune "stricarea" relatiei oficiale poate ca e mai bine. Oricum ii face un bine si nu un rau celei de acasa. Ce ar trebui sa intelegi de aici e ca Monikk nu inseala pe nimeni in vreme ce el da. De ce ar fi ea mai vinovata decat el si de ce ar avea ea o responsabilitate mai mare fata de relatia lui decat el? Daca ea refuza demn acum relatia, el nu va intelege nimic si va trece la urmatoarea care poate accepta locul 2 si cea de acasa tot inselata si mintita va fi.
Doara
Postat pe 2 August 2010 06:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ura, sentiment tipic uman? Ce parere aveti ? 3 De la: zambil 29 Octombrie 2009 21:19
Sunt prea geloasa , ajutati-ma sa nu mai fiu :( 46 De la: Lidiaolteanu 27 Iulie 2011 15:40
Virgina sau nu:-? 51 De la: sora_ilsi 6 Ianuarie 2010 23:37
cum o satisfaci daca ai penisul mic? 1234 De la: allexanndrra 8 Februarie 2016 22:23
Dimineata se face sexul cu nevasta ca sa fii primul 119 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 08:54
Setari Cookie-uri